Parašė ViR2
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Lietuvos ekonomikos aktualijos
Collapse
X
-
Parašė ViR2 Rodyti pranešimąTai ir nereikia kaltinti "burzuju" jei ne tik visuomene toleruoja korupcija, bet dar ir teisejai neizvelgia milzinisku sumu grobstyme "tycios" Net tokioj Turkijoj kysio davimas policininkui nera priimtinas ir savaime suprantamas dalykas
Comment
-
Jei tik verslas išlaikytų valstybę, kaip fantazuoja Vainienė, tai valstybė neturėtų skolos. Tačiau faktas yra tas, kad valstybė turi skolą. Taigi realybė yra atvirkščia nei teigia taip vadinama ekonomikos ekspertė - valstybė didele dalimi išlaiko privatų verslą.It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Imituodama kovą su nesąžiningais "buržujais" valstybė kruopščiai skaičiuos, kiek kas "centų" gauna. 15 tūkst. eurų per metus yra kosminė suma, visi daugiau uždirbantys yra įtartini ir turi būti kratomi .
Galutinis sprendimas: Mokesčių inspekcija tikrins gyventojų bankų sąskaitas
Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/....d?id=70443902
VMI duomenimis, pajamas, viršijančias 15 tūkst. eurų ribą, Lietuvoje 2014 metais gavo apie 9 proc. gyventojų. Ir tik 11 proc. visų indėlininkų – rezidentų ir nerezidentų – komercinių bankų sąskaitose pernai birželio pabaigoje turėjo daugiau nei po 5 tūkst. eurų.
Lietuvos gyventojams teks prisiminti, kokias dovanas gavo nuo 2004 m.
http://www.15min.lt/verslas/naujiena...4-m-662-583777
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) mauna apynasrį neaiškiais būdais praturtėjusiems asmenims. Nuo šių metų vasaros visi Lietuvos gyventojai turės deklaruoti daugiau nei per dešimtmetį gautas dovanas ar paskolas, jei jų bendra vertė didesnė nei 15 tūkst. eurų.Paskutinis taisė senasnamas; 2016.02.18, 17:22.
Comment
-
Manau, kad taip pažeidžiama nekaltumo prezumpcija - VMI turėsiu įrodinėti, kad esu nekaltas. Jei nesugebėsiu pagrįsti (o taip ir bus, nes negaliu pagrįsti savo viso gyvenimo santaupų nuo pradžios iki galo) tai kas tuomet esu? Nusikaltėlis, automatiškai? Manyčiau, kad įstatymas prieštarauja konstitucijai. Jei VMI atrodo, kad kažkur padariau nusikaltimą, tai tegu kelia bylą, po velnių.Lietuva visiems.
Comment
-
Parašė abruo Rodyti pranešimąManau, kad taip pažeidžiama nekaltumo prezumpcija - VMI turėsiu įrodinėti, kad esu nekaltas. Jei nesugebėsiu pagrįsti (o taip ir bus, nes negaliu pagrįsti savo viso gyvenimo santaupų nuo pradžios iki galo) tai kas tuomet esu? Nusikaltėlis, automatiškai? Manyčiau, kad įstatymas prieštarauja konstitucijai. Jei VMI atrodo, kad kažkur padariau nusikaltimą, tai tegu kelia bylą, po velnių.
Comment
-
Čia tai tikrai įdomu, kokie bus vertinimo kriterijai? Net LB rekomenduoja turėti juodai dienai bent pusmečio pajamas. Dabar kratys kasmet už įtartiną sąskaitos likutį??
Maža to, kad kasmet nemaža dalis gyventojų deklaruoja pajamas, šiek tiek mažesnė dalis - turtą.
Ar remiantis tomis deklaracijomis VMI prigriebė daug mokesčių grobstytojų?
Prisimentant visokius šriubėnus ir kontrabandininkų vaikus.
Tikri aferistai tikrai sugebės išsisukti iš tokios valdžios "žiauriosios akcijos".
Darbo partijos 25 mln. litų "iš dangaus" VMI nesudomino...
Comment
-
Parašė J.U. Rodyti pranešimąNa kodėl, pavyzdžiui Lazdijuose stovi buvusių muitininkų milijoninės vertės namai. Tai argi jie neturėtų įrodyti kaip iš atlyginimo juos pasistatė?
Comment
-
Na kodėl, pavyzdžiui Lazdijuose stovi buvusių muitininkų milijoninės vertės namai. Tai argi jie neturėtų įrodyti kaip iš atlyginimo juos pasistatė?
Comment
-
Man tai įdomu, kaip realiai pagrįsti pinigus, kuriuos pvz. skolino tėvai, kuriuos gavau dovanų ir pan. Arba jei žmogus mirė ir paliko grynaisiais palikimą. Arba jei pardaviau per skelbimus namų apyvokos reikmenis, baldus, techniką. Ir t. t. Juk niekaip to nebus galima pagrįsti.
Rezultatas galiausiai bus toks, kad žmonės ims dar labiau nepasitikėti bankais ir laikys pinigus grynaisiais, namie. Kas dar labiau paskatins šešėlį, nusikalstamumą, užkirs galimybes tuos pinigus kur nors investuoti ir pan.Lietuva visiems.
Comment
-
Parašė Aleksio Rodyti pranešimąKai statė, tada ir reikėjo tikrinti. O dabar šaukštas po pietų - atgaline data įstatymai negalioja.
Comment
-
Parašė abruo Rodyti pranešimąMan tai įdomu, kaip realiai pagrįsti pinigus, kuriuos pvz. skolino tėvai, kuriuos gavau dovanų ir pan. Arba jei žmogus mirė ir paliko grynaisiais palikimą. Arba jei pardaviau per skelbimus namų apyvokos reikmenis, baldus, techniką. Ir t. t. Juk niekaip to nebus galima pagrįsti.
Rezultatas galiausiai bus toks, kad žmonės ims dar labiau nepasitikėti bankais ir laikys pinigus grynaisiais, namie. Kas dar labiau paskatins šešėlį, nusikalstamumą, užkirs galimybes tuos pinigus kur nors investuoti ir pan.
Pvz.: aš draugui paskolinau pinigų mašinai pirkti grynais, o jis man pervedė (nes dirba užsienyje), tai nuo ko čia nuskaičiuos mokesčius?? Kai už tuos pinigus ne tik kad 15% procentų jau sumokėta, bet ir visi PSD ir Sodros
Comment
-
Parašė abruo Rodyti pranešimąManau, kad taip pažeidžiama nekaltumo prezumpcija - VMI turėsiu įrodinėti, kad esu nekaltas. Jei nesugebėsiu pagrįsti (o taip ir bus, nes negaliu pagrįsti savo viso gyvenimo santaupų nuo pradžios iki galo) tai kas tuomet esu? Nusikaltėlis, automatiškai? Manyčiau, kad įstatymas prieštarauja konstitucijai. Jei VMI atrodo, kad kažkur padariau nusikaltimą, tai tegu kelia bylą, po velnių.
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąJei tik verslas išlaikytų valstybę, kaip fantazuoja Vainienė, tai valstybė neturėtų skolos. Tačiau faktas yra tas, kad valstybė turi skolą. Taigi realybė yra atvirkščia nei teigia taip vadinama ekonomikos ekspertė - valstybė didele dalimi išlaiko privatų verslą.Paskutinis taisė Arunasx; 2016.02.18, 21:36.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąNekaltumo prezumcija galioja tik baudžiamojoje teisėje. Civilinėje yra kitaip, pvz. jeigu įsigijai didelės vertės NT, reikia pačiam įrodyti iš kokių pajamų tai padaryta, nematau čia jokių problemų sąžiningiems žmonėms.
Comment
-
Parašė Arunasx Rodyti pranešimąPagrįsk prašau konkrečiai kaip valstybė išlaiko pribžvatų verslą? Verslas tiesiogiai ir netiesiogiai (GPM, SODRA, PVM) moka mokesčius net ir tada, kai dirba nuostolingai.Paskutinis taisė Lettered; 2016.02.18, 21:40.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąLabai paprasta, paskaičiuokite, kiek valstybė, savivaldybės kasmet pasiskolina ir įmeta tuos pinigus į ekonomiją pradedant valstybiniais užsakymais ir baigiant pensijų mokėjimais.Paskutinis taisė Arunasx; 2016.02.18, 21:41.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
Su mokesčiais apskritai veikia turinio pirmenybės prieš įstatymo raidę principas. Taip, kad operacijos gali būti ir visiškai legalios, bet jeigu VMI turės pakankamai pagrįstų įtarimų, kad slėpei mokesčius - truktels. Ir taip yra ne tik pas mus, bet iš esmės visur.
Taip ir čia - eilinio daugiau pinigų turinčio žmogaus niekas nebaus, bet bus sukurta priemonė pagrįsti, kad reikia nubausti kokį bedarbį kontrabandininką, su dideliu namu ir nauju automobiliu ir pan.
Parašė Arunasx Rodyti pranešimąIš kur ateina pinigai iš viso? Skolinantis ar sugebant pagaminti konkurencingą rinkoje daiktą? Kažkoks šventas naivumas, kad šalis gauna pinigus iš kažkur už gražias lietuvaičių akis. Nu pipiec iš viso. Tarytum pensijos iš dangaus nukrenta ir juos įsisavina verslas. Man tai skamba panašiai kaip tas anekdotas kur geria už priduotus į supirktuvę butelius.Paskutinis taisė index; 2016.02.18, 21:51.Post in English - fight censorship!
Comment
Comment