Parašė Sula
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Lietuvos ekonomikos aktualijos
Collapse
X
-
Paskutinis taisė Tomas; 2016.07.20, 10:27.It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
-
Parašė balietis Rodyti pranešimąTai aš ir rašau, kad prasmės bėgti bus tiems, kas uždirba daug ir moka daug. Kiek suprantu, šiuo metu Lietuvoje nėra privataus sveikatos draudimo, tik įmonės gali apdrausti savo darbuotojus, bet jeigu toks vis dėto atsirastų, tai kažkaip nekyla abejonių, ką rinktųsi normaliai uždirbantys. Kadangi man nuskilo turėti įmonės apmokamą draudimą, tai suprantu, ką čia rašau. Manau, tai ir yra priežastis, kodėl privatus sveikatos draudimas Lietuvoje yra valstybinis.
Comment
-
Sakyčiau, kad galėtų būti kelių lygių PSD 9, 15 ir 21 % pasirenki pats kokį nori. Pagal tam tikrą lygį gautum ir paslaugas. Tarkim mokant 21 proc gautum ir visas odontologines paslaugas, kas šiuo metu neegzistuoja valstybiniame sektoriuje. Be abejo neatmeskim ir privataus draudimo varianto. Tarkim, kad draustumas turėtų būti privalomas, o jau tavo reikalas privatus ar valstybinis.
Comment
-
Parašė balietis Rodyti pranešimąPapasakok daugiau, kas išlaiko visą šitą ūkį?It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąKiek yra Lietuvoje tiek uždirbančių, kad galėtų sau leisti turėti pilnavertį privatų medicininį draudimą? Beto manote jis kainuotų pigiau nei dabar mokate tuos 6% PSD?
Šis biudžetas kasmet tvirtinamas įstatymu (Lietuvos Respublikos Seime). Didžiąją dalį šio biudžeto pajamų sudaro draudėjų ir apdraustųjų mokamos privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokos (daugiau kaip 60 proc.); antrą vietą pajamose (daugiau kaip 30 proc.) užima valstybės biudžeto įmokos ir asignavimai, kurių didžiąją dalį sudaro įmokos, mokamos už apdraustuosius, draudžiamus valstybės lėšomis.
http://www.vlk.lt/gyventojams/Puslap...4%AFmokas.aspxPaskutinis taisė balietis; 2016.07.20, 10:54.
Comment
-
Parašė balietis Rodyti pranešimąMan algalapyje rašo "Sodrai 9% (iš darbuot.)". Pernai per visus savo vizitus pas privačius gydytojus ir Grybo gatvės klinikoje ištaškiau mažiau įmonės nupirkto sveikatos draudimo pinigų, nei šito sumokėjau per 3 mėnesius. Tai be abejo, tie, kurie savo šitom įmokom realiai išlaiko didžiąją dalį šito ūkio, tiesiog pabėgtų į privatų draudimą, nes taip labiau apsimokėtų. Liktų tie, kurie moka mažai ir tie, už kuriuos moka valstybė.Paskutinis taisė Lettered; 2016.07.20, 11:03.
Comment
-
/\Tai be abejo, kad turint pažįstamą, nereikia laukti 3 mėnesių, kol bus talonėlis į Santariškių konsultacinę polikliniką. Panašiai būna, kai privatus gydytojas privačiam kabinete pasako, atvaryk pas mane (arba net ne pas mane, o pas mano kolegę) tokią tai dieną į Santariškes ar Antakalnį, tada irgi gauni universitetinio lygio gydymą apdėjęs visus tuos paprastus žmones, kuriuos siuntinėja per visus lygius iš kabineto į kabinetą, kuriems visur reikia laukti talonėlio ir t.t. Šita situacija nėra normali, Tomas tai vadina kažkokia ten samplaika ar mišiniu, tingiu dabar ieškoti.
Manau, kad privatus draudimas normaliai uždirbančiam žmogui kainuotų pigiau, tik turbūt tektų susitaikyti su tuo, kad mama ar močiutė mirs, nors dar galėtų pagyventi, nes niekas nedarys kosminės širdies operacijos Santariškių klinikose.
Comment
-
Parašė balietis Rodyti pranešimąManau, kad privatus draudimas normaliai uždirbančiam žmogui kainuotų pigiau, tik turbūt tektų susitaikyti su tuo, kad mama ar močiutė mirs, nors dar galėtų pagyventi, nes niekas nedarys kosminės širdies operacijos Santariškių klinikose.It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Už kokius pinigus ją gydys? Mažiau pinigų ligonių kasoms reikštų mažiau sąnarių keitimo operacijų, mažiau dirbtinių širdies vožtuvų, netgi mažiau tomogramų, nors aparatai stovėtų kaip stovėję ir žmonės prie jų sėdėtų kaip sėdėję - tiesiog VLK nustatytų mažesnes kvotas, nes būtų mažiau pinigų. Dabar už vaikų, močiučių, studentų ir t.t. gydymą didžiąja dalimi sumoka tie, kurie moka tuos 9%. Iš manęs ligonių kasoms nuskaito tiek, kad tikrai užtektų visoms galimoms chemoterapijoms ir dar liktų automobilio kasko, tuo net neabejoju.Paskutinis taisė balietis; 2016.07.20, 12:21.
Comment
-
Mamos ir močiutės yra pagrindinės rinkėjos ir jokia demokratinė valdžia nežudys savo rinkėjų. Tai viena. Antra yra tai, kad visas finansavimas vienaip ar kitaip eina per valstybės skolą. Ir neapsimetinėkim, kad mes kažką išlaikome. Tai mus išlaiko.It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė balietis Rodyti pranešimąUž kokius pinigus ją gydys? Mažiau pinigų ligonių kasoms reikštų mažiau sąnarių keitimo operacijų, mažiau dirbtinių širdies vožtuvų, netgi mažiau tomogramų, nors aparatai stovėtų kaip stovėję ir žmonės prie jų sėdėtų kaip sėdėję - tiesiog VLK nustatytų mažesnes kvotas, nes būtų mažiau pinigų. Dabar už vaikų, močiučių, studentų ir t.t. gydymą didžiąja dalimi sumoka tie, kurie moka tuos 9%. Iš manęs ligonių kasoms nuskaito tiek, kad tikrai užtektų visoms galimoms chemoterapijoms ir dar liktų automobilio kasko, tuo net neabejoju.
Comment
-
/\
Iš dalies jie tiesiog nemoka to sveikatos draudimo. Daugelis žmonių gyvena šia diena, labai negalvoja apie ateitį. Blogiausia tai, kad vėliau jie nukenčia ir formuojasi asociali aplinka, bei visuomenės priešprieša. Geriau žmones pagydyti ir apšviesti nemokamai, nei vėliau tuos pinigus išleisti turto draudimui, skirti apsaugai, policijai, kalėjimams.
Comment
-
Parašė andyour Rodyti pranešimąIš dalies jie tiesiog nemoka to sveikatos draudimo. Daugelis žmonių gyvena šia diena, labai negalvoja apie ateitį.
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąTai va nuo to ir reikia pradėti. Sveikatos draudimas yra visuotinis ir valstybinis. Jei tai nepatinka, reikia panaikinti visuotinį valstybinį sveikatos draudimą. Pvz. 21m. sulaukęs, alkoholį jau galintis vartoti jaunuolis galėtų atsisakyti VSD, su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis ir draustis privačiai arba nesidrausti iš viso.
O ryšio tarp finansavimo būdo ir paslaugos teikėjo aš nematau. Gali būti per valstybę lygiaviniu būdu finansuojamas gydymas vien privačiose poliklinikose ir ligoninėse, gali būti per privatų draudimą apmokamas gydymas valstybinėse. Gali būti mišrus būdas, kaip pas mus.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąMamos ir močiutės yra pagrindinės rinkėjos ir jokia demokratinė valdžia nežudys savo rinkėjų. Tai viena. Antra yra tai, kad visas finansavimas vienaip ar kitaip eina per valstybės skolą. Ir neapsimetinėkim, kad mes kažką išlaikome. Tai mus išlaiko.
Comment
-
Parašė deep'as Rodyti pranešimąViena didziausiu nesamoniu kokia tik teko skaityti sitame forume.
Anot jo gaunasi, kad nėra tokios ir iš principo neįmanoma valstybė, kurioje žmonės dirbtų, uždirbtų, mokėtų mokesčius iš kurių būtų išlaikomas valdžios aparatas, socialinė ir medicininė apsauga ir valstybė neimtų paskolų iš išorės.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
Parašė Arunasx Rodyti pranešimąTomas pasižymi ženklia demagogija.
Anot jo gaunasi, kad nėra tokios ir iš principo neįmanoma valstybė, kurioje žmonės dirbtų, uždirbtų, mokėtų mokesčius iš kurių būtų išlaikomas valdžios aparatas, socialinė ir medicininė apsauga ir valstybė neimtų paskolų iš išorės.
Comment
-
Parašė andyour Rodyti pranešimąKiek pasaulyje pažangių valstybių, negyvenančių iš iškasenų, kurių valstybės skola bent jau neauga?
Comment
Comment