Parašė andyour
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Lietuvos ekonomikos aktualijos
Collapse
X
-
-
Parašė J.U. Rodyti pranešimąNe kartą buvo išsakyta protinga nuomonė, kad rūkantiems ir kitaip sąmoningai gadinantiems savo sveikatą reiktų mokėti žymiai didesnius Sodros mokesčius. Bet ši iniciatyva vis nugesinama. Ko ir norėti, jei dabartinė Sveikatos ministerijai komanduojanti ponia rūko kaip garvežys. O juk savo sveikatą saugantys žmonės už tokius galiausiai sumoka.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
Parašė J.U. Rodyti pranešimąNe kartą buvo išsakyta protinga nuomonė, kad rūkantiems ir kitaip sąmoningai gadinantiems savo sveikatą reiktų mokėti žymiai didesnius Sodros mokesčius. Bet ši iniciatyva vis nugesinama. Ko ir norėti, jei dabartinė Sveikatos ministerijai komanduojanti ponia rūko kaip garvežys. O juk savo sveikatą saugantys žmonės už tokius galiausiai sumoka.
Comment
-
Parašė Arunasx Rodyti pranešimąKokiu būdu sukontroliuoti visus ar rūko? Gal gatvėje visus gaudytų policija ir tikrintų ar uždeklaravęs savo rūkimą ir turi spec.leidimą?
Comment
-
Parašė digital Rodyti pranešimąPasirodo ne, šveicarai darė tyrimą, ir kadangi rūkantys miršta anksčiau, pinigų jiems išeina tiek pat kiek nerūkantiems.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
Tai vadinama mažiausiai uždirbančių apmokestinimo mažinimu
Mokesčius gali tekti mokėti nuo algos, kurios nėra
Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/....d?id=69530842
Intencijos kaip visada kilnios. Svarbiausia - žmogus.
Taip siekiama užtikrinti ne visą darbo laiką dirbančių asmenų teisę į pensiją ir socialinį draudimą.
Comment
-
Nemanau, kad nuo kavos - ją daug kas geria. Sprendžiant pagal pavardę, tai geria kitokį skystį .Paskutinis taisė senasnamas; 2015.11.10, 13:29.
Comment
-
Daug ginčų sukėlusio darbo santykių liberalizavimą ir „Sodros“ pertvarką numatančio socialinio modelio nepatvirtinus iki Kalėdų, tai Seimas turės padaryti iki sausio vidurio, pareiškė premjeras. Pasak Algirdo Butkevičiaus, Seimo rudens sesija gali būti pratęsta, nes parlamentarai yra pateikę labai daug pataisų.AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba
Comment
-
Europos Komisija mano, kad 2016 m. Lietuvos biudžeto plano projektas rizikuoja neatitikti Stabilumo ir augimo pakto nuostatų.
Remiantis krepšinio terminologija, problemą aiškina ir Lietuvos valstybės kontrolierius http://on.fb.me/20Zn1Th
Daugiau: http://europa.eu/!RY46VTAviate, navigate, communicate
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąLietuvai dar daug metų reiks vyti tuos loozerius
Comment
-
Parašė liutass Rodyti pranešimącia tas pats, kaip ziurkeno beginas rate. Jam atrodo, kad jis nubego nuo Kauno iki Vilniaus per nakti, o istikruju, sedi tam paciam narve. Zodziu, misija neimanoma. Pas mus ne tokia genetika, kad gyventume kaip vakaru valstybes.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė Silber418 Rodyti pranešimąJeigu (neduok Dieve) tokie įvykiai kaip Paryžiuje taps kasdienybe Vakarų Europoje, nereikės ilgai vytis jų ekonominių rodiklių. Lietuva savaime taps viena turtingiausių šalių, o joje norės gyventi pabėgėliai iš Vakarų.Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.
Comment
-
Pracūzus ekonominių nevykėlių prasme turėjau omeny, kad jie savo lygoje labai prastai žaidžia. Pastaruosius keletą metų jų ekonomika vos vos geriau važiuoja, nei tų pietinių probleminių šalių. Dėl to ir vejamės Prancūziją ganėtinai sparčiai. Galime tą vijimąsį nustatinėti pagal savo jutiminis organus, tačiau galime ir pasižiūrėti į Eurostato statistiką.
Prancūzijos (žalia) ir Lietuvos (mėlyna) BVP santykis su ES BVP vidurki 2003-2014 m.
2003 m. Lietuvos BVP sudarė 48%, Prancūzijos 111%, o jau 2014 m. buvo 74 ir 107%. Per 12 metų skirtumas sumažėjo nuo 63% iki 33%. T.y. Lietuvos sumažino atsilikimą vos ne dvigubai. Daug kas lygindami Prancūzijos ir Lietuvos progresą žiūri į šiandieninę situaciją, tačiau nelabai tiksliai įvertina kokia ištikrų Lietuva buvo prieš 12 metų ir kokį progresą padarė. Jeigu per 12 metų Lietuva kone dvigubai sumažino atsilikimą, tai per kitus 12 metų Lietuva turi galimybių Prancūziją ir aplenkti. Tačiau tam reikia dviejų aplinkybių, kad prancūzai toliau į valdžią rinktų socialistus taip ekonomiškai smukdydamiesi ir kad lietuviai darytų priešingai
Comment
Comment