Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Pasaulio ekonomikos aktualijos
Collapse
X
-
The Telegraph:
Mrs Merkel said that though Europe was on the right path to overcome the crisis, she added: "Whoever thinks this can be fixed in one or two years is wrong."
“We need a long breath of five years and more,” she told a conference in Sternberg, Germany. “We need rigor to convince the world it’s worth investing in Europe.”
Two years ago some heavily indebted European countries were dragged into the turmoil that first gripped global financial markets in 2007.
Greece in particular has been struggling with the austerity conditions imposed on it by countries such as Germany.
But Mrs Merkel told a regional meeting of her Christian Democratic Party on Saturday that the time had come for "a bit of strictness."
Comment
-
Parašė Čikupakas Rodyti pranešimąNegalima nesižavėti vokiečių tvirtumu šios krizės akivaizdoje. Trūksta tik ryžtingesnių veiksmų. Didžiausia klaida, ko gero, buvo padaryta 2001 Sausio 1-ąją.Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.
Comment
-
Parašė Aleksio Rodyti pranešimąGrynieji eurai į apyvartą buvo išleisti 2002 sausio 1d. Ar turiejai omeny kažką kitą?
Comment
-
Dalykas iš UK kuris būtų sunkiai įsivaizduojamas Lietuvoje - iniciatyva mokėti atlyginimus didesnius, nei valstybės nustatytas minimumas:
http://www.livingwage.org.uk/
Oficialus minimumas - 6,19GBP/h. "Living wage" Londone - 8,55GBP/h, kitur UK - 7,45GBP/h.
Good for Business
An independent study of the business benefits of implementing a Living Wage policy in London found that more than 80% of employers believe that the Living Wage had enhanced the quality of the work of their staff, while absenteeism had fallen by approximately 25%.
Two thirds of employers reported a significant impact on recruitment and retention within their organisation. 70% of employers felt that the Living Wage had increased consumer awareness of their organisation’s commitment to be an ethical employer.It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąDalykas iš UK kuris būtų sunkiai įsivaizduojamas Lietuvoje - iniciatyva mokėti atlyginimus didesnius, nei valstybės nustatytas minimumas:
Comment
-
China's economy to overtake US in next four years, says OECD
http://www.guardian.co.uk/business/2...our-years-oecd
China will overtake the US in the next four years to become the largest economy in the world, says a leading international thinktank.
The Paris-based Organisation for Economic Co-operation and Development (OECD) said China's economy will be larger than the combined economies of the eurozone countries by the end of this year, and will overtake the US by the end of 2016.
Comment
-
JAV BVP buvo $15,000... (daug nulių) . Priimam konservatyviai - augimą 2%. Tai po 5 metų JAV BVP bus $16,2300000 (daug nulių) . Kinijos BVP buvo $7,300... (daug nulių) . Priimam vidutinį augimą 10%. Tai po 5 metų Kinijos BVP bus $10,700000 (daug nulių). Taigi, kad Kinija pavytų ir aplenktų JAV per artimiausius 4 metus reiktų kasmetinio Kinijos BVP augimo >22%. Ar tai realu? Nežinau, gal. Bet JAV BVP yra "judantis taikinys", kurio metinis augimas taip pat gali neapsiriboti tais 2%.It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąGal jie nemoka skaičiuoti. Galėtų Tomas jiems paaiškinti.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąKad ten nėra jokių skaičiavimų nei apskritai prognozių kiek gali GDP augti kasmet. Nors iš esmės liūdna, jog ES gauna į kaulus ne tik nuo Kinijos, bet ir JAV
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąKad ten kalbama tik apie Eurozoną. ES ekonomika tebėra gerokai didesnė už JAV.
Comment
-
Juk sakei, kad "<...> liūdna, jog ES gauna į kaulus ne tik nuo Kinijos, bet <...>". Tai galima suprasti, kad buvo kalbama apie absoliutinius skaičius (tik maišant ES su Euro zona), o pagal absoliutinius skaičius ES lenkia tiek JAV, tiek Kiniją. Pagal santykinius ES nuo JAV gauna į kaulus, tačiau lenkia Kiniją. Manau, kad ES galima laikyti tarpiniu variantu. Tiek ES esama situacija (santykinė), tiek ES ekonominė perspektyva yra tarpinė tarp JAV ir Kinijos, tik pirmu atveju pralaimime JAV, o antru Kinijai.Paskutinis taisė Aš; 2012.11.10, 15:39.
Comment
-
Na tas JAV 2% augimas nebūtinai toks ir yra, nes jis apskaičiuojamas naudojat niekur kitur nenaudojamą infliacijos apskaičiavimo metodiką, kuri daug kam kelia "šiokių tokių" abejonių. Jei JAV infliacija yra didesnė, nei skelbiama, kas yra ganėtinai realu, BVP augimas automatiškai mažesnis, nei skelbiama, taip kad... Žinoma, Kinijos duomenų irgi niekaip nepatikrinsi ir realiai ant vienų svarstyklių visų šių ekonomikų nepadėsi. ES sąžiningiausiai ir tiksliausiai savo statistiką veda (jei į graikus dėmesio nekreipsim), JAV linkusi pažaisti skaičiais, siekdama gražesnių skaičių, tiek bedarbius, tiek infliaciją skaičiuodami ir pan. naudodami sau parankesnes metodikas arba jas savaip modifikuodama, kai tuo tarpu Kinija išvis tik pati matyt težino kaip apsiskaičiuoja savo statistinius duomenis. Taip, kad šakėmis ant vandens rašyti tokie "paskaičiavimai"
.
Comment
-
Čia dar kiek senesnis Economisto skaičiuotuvas apie JAV ir Kinijos BVP: http://www.economist.com/blogs/daily...0/12/save_date
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąBeje, Tomas każkodėl pamiršo, kad CNY kyla USD atžvilgiu. Tai vienas esminių faktorių nominalaus Kinijos BVP augime.
Parašė pauliaK Rodyti pranešimąNa tas JAV 2% augimas nebūtinai toks ir yra, nes jis apskaičiuojamas naudojat niekur kitur nenaudojamą infliacijos apskaičiavimo metodiką, kuri daug kam kelia "šiokių tokių" abejonių. Jei JAV infliacija yra didesnė, nei skelbiama, kas yra ganėtinai realu, BVP augimas automatiškai mažesnis, nei skelbiama, taip kad... Žinoma, Kinijos duomenų irgi niekaip nepatikrinsi ir realiai ant vienų svarstyklių visų šių ekonomikų nepadėsi. ES sąžiningiausiai ir tiksliausiai savo statistiką veda (jei į graikus dėmesio nekreipsim), JAV linkusi pažaisti skaičiais, siekdama gražesnių skaičių, tiek bedarbius, tiek infliaciją skaičiuodami ir pan. naudodami sau parankesnes metodikas arba jas savaip modifikuodama, kai tuo tarpu Kinija išvis tik pati matyt težino kaip apsiskaičiuoja savo statistinius duomenis. Taip, kad šakėmis ant vandens rašyti tokie "paskaičiavimai"
.
O JAV apskritai įdomus paukštis, pvz. jų centrinis bankas turi prievolę siekti maksimalaus užimtumo. Europoje toks reikalavimas iš banko sukeltų tik juokąTuo labiau, kad 10%-20% nedarbas Europoje beveik laikomas norma ...
It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąMy bad
Vienintelės Kinijos statistika galima 100% pasitikėti, paklausk John'o
O JAV apskritai įdomus paukštis, pvz. jų centrinis bankas turi prievolę siekti maksimalaus užimtumo. Europoje toks reikalavimas iš banko sukeltų tik juokąTuo labiau, kad 10%-20% nedarbas Europoje beveik laikomas norma ...
Comment
Comment