Parašė index
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Pasaulio ekonomikos aktualijos
Collapse
X
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąGeriau jau tuomet eiti tikro aukso kasti, didesnė tikimybė praturtėtiPost in English - fight censorship!
Comment
-
The only viable way to mine Bitcoins with a GPU is to have lots of fully-amortised cards in a datacenter running right now. In short, if you didn’t get into Bitcoin mining ages ago with your PC, you’re too late now.
P.S. šiandien ramybė, po vakarykščių amerikietiškų kalneliųIt's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimąTai aš irgi nemanau, kad verta bitcoinus gaminti (nebent turint gerą įžvalgą reikėjo pačioje pradžioje). Bet galbūt verta jais spekuliuot arba jei sistema bus stabili ir naudojimas plis, pirkti ir laikyti.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąManau neturi ateities valiuta, skirta tik spekuliacijai. Geriau investuoti į tai, kas kurią realią vertę, pvz. akcijos.
Kuo eksperimentas baigsis ir ar paplis atsiskaitymai jais neaišku, bet visgi bandymas sukurti virtualius "auksinius pinigus" įdomus.
p.s. Pats bitcoinų neturiu.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Doleriais irgi niekas netrukdo spekuliuoti . Esminis skirtumas, kad dolerio vertė laikui bėgant krenta, o bitcoinų kyla, todėl tai gali būti ir puiki taupymo priemonė, skirtingai nei visos kitos pasaulio valiutos. Svarbiausias klausimas - jos ilgaamžiškumas, nes tai naujas reiškinys ir gali iškilti visokių pavojų, pradedant techniniais, baigiant teisiniais. Kitoms valiutoms bitcoinai labai nepatinka, todėl jos gali susivienyti prieš 21 a. valiutą . O pati idėja labai laiku - technologijos vystosi, prekyba, paslaugos keliasi į internetą, tai kodėl valiuta negali persikelti į internetą?
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąDoleriais irgi niekas netrukdo spekuliuoti . Esminis skirtumas, kad dolerio vertė laikui bėgant krenta, o bitcoinų kyla, todėl tai gali būti ir puiki taupymo priemonė, skirtingai nei visos kitos pasaulio valiutos. Svarbiausias klausimas - jos ilgaamžiškumas, nes tai naujas reiškinys ir gali iškilti visokių pavojų, pradedant techniniais, baigiant teisiniais. Kitoms valiutoms bitcoinai labai nepatinka, todėl jos gali susivienyti prieš 21 a. valiutą . O pati idėja labai laiku - technologijos vystosi, prekyba, paslaugos keliasi į internetą, tai kodėl valiuta negali persikelti į internetą?
Comment
-
Parašė haveimooed Rodyti pranešimąBitcoinų gaminimas yra tolygus ne kitų valiutų „uždirbinėjimui“, bet kitų valiutų spausdinimui. Kurią čia valiutą spausdinant sukuriamas BVP?It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąTik visiškas kvailys gali $ iškeisti į BitcoinusIt's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąTik visiškas kvailys gali $ iškeisti į Bitcoinus, doleris niekada nėra smukęs per dieną dvigubai. Beto net jei ir stabiliai augtų jų vertė, vis tiek nenusipirksi už juos dviejų namų arba dviejų BMW.
http://www.businessinsider.com/texas...itcoins-2013-4
Comment
-
Parašė haveimooed Rodyti pranešimą
Comment
-
Parašė haveimooed Rodyti pranešimąIt's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Tik visiškas kvailys gali $ iškeisti į Bitcoinus, doleris niekada nėra smukęs per dieną dvigubai.
Comment
-
Manau, neužilgo ši praktika bus taikoma ir Lietuvoje bei kitose šalyse veikiančiuose padaliniuose:
Švedijos bankai baigia atsisakyti operacijų grynaisiais pinigais
vz.lt
Didieji Švedijos bankai savo padaliniuose atsisako grynųjų pinigų operacijų. Evoliuciją paskatino sparčiai besikeičiantys vartotojų įpročiai, grynuosius pinigus išstūmus atsiskaitymams kortelėmis, internetu ir mobiliaisiais telefonais. Kitos Europos šalys šioje srityje atsilieka.
SEB, „Swedbank“ ir „Nordea Bank“ nustojo teikti grynųjų pinigų operacijas 65-75 savo padalinių Švedijoje, rašo „Bloomberg“.
Švedijos prekybos federacijos duomenimis, vos 20% mokėjimų šalies prekyvietėse yra atliekami grynaisiais.
„Mes atsisakėme grynųjų pinigų operacijų, nes matome keičiantis mūsų klientų elgseną. Vos 5% mūsų klientų atlieka operacijas grynaisiais pinigais“,– agentūrai sakė Anna Sundblad, „Swedbank“ atstovė.
Pasak „Nordea“ atstovų, klientų poreikis gryniesiems pinigams smunka kone po 20% kasmet, o grynųjų pinigų nykimas iš apyvartos yra toks pats natūralus procesas, kaip prieš 30 m. įvykęs čekių pasitraukimas iš rinkos.
„Šiaurės šalys atsikratė čekių maždaug prieš 30 m., kai JAV ir Jungtinėje Karalystėje žmonės vis dar naudojasi čekiais. Logiška, kad jei tada atsikratėme čekių, tai pradedame daryti ir su monetomis”,– sakė Bjoernas Wahlroosas, „Nordea Bank” valdybos pirmininkas.
Mažina sąnaudas
Dėl įgyvendinamų Bazelio bankų kapitalo kontrolės ir rizikos valdymo priežiūros taisyklių ir besikeičiančios veiklos modelio, finansų institucijos priverstos mažinti sąnaudas, o operacijų grynaisiais pinigais atsisakymas tam pasitarnauja. Švedijos Karališkasis technologijų institutas skelbia, kad grynųjų pinigų administravimo sąnaudos 2009 m. sudarė 0,26% šalies BVP, kai kreditinių kortelių ir debetinių kortelių operacijų sąnaudos atitinkamai sudarė 0,19% ir 0,09% nuo BVP.
Grynųjų pinigų atsisakymų suinteresuotos ir ne vien finansinės įstaigos – dar rudenį telekomunikacijų koncernas „TeliaSonera“ savo Švedijos padaliniuose atsisakė priimti mokėjimus grynaisiais.
Pagrindiniame Švedijos Arlanda oro uoste keliautojai traukinio bilietus į Stockholmą gali įsigyti tik kortelėmis.
Jungtinėje Karalystėje, kurios sostinėje Londone įsikūrę bankai suformavo vieną didžiausių pasaulio finansinių centrų, atsiskaitymai grynaisiais 2011 m. sudarė per 58% visų mažmeninės prekybos atsiskaitymų ir didėjo lyginant su ankstesniais metais, o mokėjimų apimtis kreditinėmis kortelėmis mažėjo 11%, praneša Britanijos mažmeninės prekybos kompanijų konsorciumas.
Šitai pastebėjau ir praktikoje - jeigu noriu lengvai nustebinti kasininkę parduotuvėje, tiesiog pasakau, kad atsiskaitysiu grynaisiais.Paskutinis taisė Silber418; 2013.04.11, 12:58.
Comment
-
Parašė Silber418 Rodyti pranešimąManau, neužilgo ši praktika bus taikoma ir Lietuvoje bei kitose šalyse veikiančiuose padaliniuose:
Švedijos bankai baigia atsisakyti operacijų grynaisiais pinigais
vz.lt
Daugiau informacijos anglų kalba: Swedish Banks Make Money Ditching Cash as Krona Goes Virtual.
Šitai pastebėjau ir praktikoje - jeigu noriu lengvai nustebinti kasininkę parduotuvėje, tiesiog pasakau, kad atsiskaitysiu grynaisiais.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąTik laiko klausimas, kada grynieji išnyks vien dėl paprastesnės kontrolės ir apskaitos. Nors pačiam labiau patinka atsiskaitinėti grynais, nes taip lengviau jausti, kiek kam išleidi
Sutinku dėl grynųjų, tačiau, kita vertus, virtualią sąskaitą patikrinti taip pat nesunku prieš einant apsiprekinti ar pan.Paskutinis taisė Silber418; 2013.04.11, 13:31.
Comment
-
Asmeniškai man yra gana keista atsiskaitinėti grynaisias. Aš kažkaip niekada labai daug su jais ir nebendravau. Pirmą banko kortelę gavau kai sukako 16-a ir tada buvo labai kieta ir smagu mokėti kortele, vėliau tiesiog įprasta ir patogu, o dabar jau labai keista už kažką mokėti grynais. Piniginėje jeigu ir turiu grynų tai tik simboliškai ir man tie gryni pinigai kaip koks bonusas, nes kažkaip psichologiškai, ko neturiu banko sąskaitoje, to neturiu išvis :-).
Comment
-
Parašė haveimooed Rodyti pranešimąIšvis čia dabar spekuliantai supuolė ir vyksta nesąmonės. Tuo tarpu vis daugėja galimybių juo atsiskaityti kaip ir bet kuria kita valiuta. Burbulas sprogs, vertė nukris, bet bitcoino vartojimas toliau plis.It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
Comment