Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Pasaulio ekonomikos aktualijos
Collapse
X
-
Parašė index Rodyti pranešimąAš kitaip nei Jonas () niekada ir nebuvau griežtai prieš aktyvią pinigų politiką. Nors iš kitos pusės ir nemaniau, kad jei prispausdinsi labai daug pinigų tai visi bus labai turtingi. Tai gali būti naudinga, bet tik tuo atveju jei yra nepanaudotos pasiūlos ar yra taikomos pasiūlos pusės priemonės (O tokiai Graikijai ir Ispanijai jos labai svarbios ir vien tik monetarinis stimulas ten neišspręstų nieko).
Ir labai didelis klausimas ar QE šiuo atveju būtų naudingas, nes svarbiausia yra sumažinti ne valstybių, o verslo skolinimosi palūkanas. Kitas dalykas yra žemos palūkanų normos ir visokios iniciatyvos skolinti privačiam sektoriui.
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimąLabai geros ir burbulų nekuriančios priemonės yra visokie grandioziniai, daug pinigų reikalaujantys projektai t.y. keliai, geležinkeliai, skrydžiai į Marsą, branduolinės sintezės reaktoriai, dar gerokai didesni hadronų greitintuvai.
Comment
-
Parašė andyour Rodyti pranešimąAš manau, kad QE yra kaip žibalas įžiebti laužą, šiuo atveju ekonomiką.
Parašė andyour Rodyti pranešimąObama turėjo didelių planų su atsinaujinančia energetika. Bet panašu, kad nuo karinių užsakymų atsigaus, čia tik spėju.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė andyour Rodyti pranešimąAš manau, kad QE yra kaip žibalas įžiebti laužą, šiuo atveju ekonomiką.It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Rusija "sugrįžo į rinką" parduodama obligacijų emisiją vienam investuotojui. Dabar už tokį gražų gestą gal iš ko nors kompanijos neatims.
http://www.bloomberg.com/news/2014-0...ia-credit.htmlPost in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąBet kokią obligacijų emisiją bet kada gali nupirkti Rusijos CB. Nenori to daryti - galima pakeisti jo vadovą, anokia čia bėda ...Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimąRusija "sugrįžo į rinką" parduodama obligacijų emisiją vienam investuotojui. Dabar už tokį gražų gestą gal iš ko nors kompanijos neatims.
http://www.bloomberg.com/news/2014-0...ia-credit.html
Comment
-
Portugališka minimali alga pakilo iki 1744 Lt
Trečiadienį Portugalijos vyriausybė padidino šalyje oficialų minimalų mėnesinį atlyginimą nuo 485 iki 505 eurų (1675-1744 Lt). Tiesa, jis ir toliau išlieka vienas žemiausių Vakarų Europoje, praneša naujienų agentūra AP.
Comment
-
Vartojimo kainų indeksas Lisabonoje 65 proc., Vilniuje 57 proc.
http://www.numbeo.com/cost-of-living...jsp?region=150
Kitaip sakant, Portugalijoje labiau apsimoka dirbti už minimalų atlyginimą.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąVartojimo kainų indeksas Lisabonoje 65 proc., Vilniuje 57 proc.
http://www.numbeo.com/cost-of-living...jsp?region=150
Kitaip sakant, Portugalijoje labiau apsimoka dirbti už minimalų atlyginimą.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Tuo tarpu Estija skęsta skolose - 2013 metų biudžeto deficitas 0,5%BVP, o skola išaugo iki 10,1% BVP.
http://www.stat.ee/72339It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąTą indeksą žiūriu . Lyginu būtent minimalią algą su kainų lygiu. Minimali alga didesnė 68 proc., o kainos - tik 8 proc.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąTą indeksą žiūriu . Lyginu būtent minimalią algą su kainų lygiu. Minimali alga didesnė 68 proc., o kainos - tik 8 proc.
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimąNe tą indeksą žiūri. Cost of living yra tai kiek kainuoja pragyvenimas t.y. jis Lisabonoje brangesnis. Reikia žiūrėti purchasing power indeksą, kuriame mes irgi žemiau, bet tame aišku nieko nuostabaus, nes lyginamas tik darbo užmokestis, o ne bendros pajamos, o darbo užmokestis Lietuvoje sudaro nedidelę dalį visų žmonių pajamų, jei lyginsime su kitomis Europos valstybėmis.There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).
Comment
Comment