Parašė deep'as
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Pasaulio ekonomikos aktualijos
Collapse
X
-
Post in English - fight censorship!
-
Parašė index Rodyti pranešimąTrichet pakėlė bazinę palūkanų normą, rinka pastebėjo pietų Europos ekonomikos neauga, o jos prisiskolinę ir užraukia skolinimą joms. O tada vienu metu suveikia bankų problemos, valstybių deficitų mažinimas, suprastėję lūkesčiai ir po to jau antriniai efektai su baisiai išaugusiu nedarbu..
Comment
-
Parašė TH1 Rodyti pranešimąKaip tai turetu but isspresta ?
O norint didesnio ir potencialaus augimo reiktų investicijų į mokslą, technologijas, kur Europa smarkiai atsilieka nuo tų pačių JAV.Post in English - fight censorship!
Comment
-
index, negeneralizuok, europoje su mokslu nera taip blogai, o JAV isvis yra isskirtis.
O va Lietuvos, su 60 vieta sarase jau yra nemenka problema cituojamumo trukumas ir apskirai mokslo darbu trukumas. Savose sultyse musu akademija verda ir tiek. Siek tiek pritingiu ISI ar Copernicus statistika surast, bet paskutini karta kai ziurejau, tai musu autoriai vieni kitus cituoja, o musiskiu cituojamumas ypatingai zemas ir beveik neegzistuojantis O pustis galim kiek norim, kokia mes lazeriu salis, ar kokie sustri programuotojai, kol neturim, kas kuria intelektine nuosavybe, tol ir klyks visokie socializmo dvasios persmelkti pasalpiniai apie mazas algas ir dideles valdInYku algas
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimąLaisva pinigų politika, kai kuriose valstybės finansų problemų neturinčiose valstybėse - laisvesnė fiskalinė politika, probleminėse šalyse struktūrinės reformos, didinančios konkurencingumą, mažinančios korupciją ir valstybės finansų švaistymą. Ir dar visokios ne makroekonominės priemonės, kaip pigesnių energijos šaltinių paieška, investicijos į jų tiekimą ir gamybą.
O norint didesnio ir potencialaus augimo reiktų investicijų į mokslą, technologijas, kur Europa smarkiai atsilieka nuo tų pačių JAV.
Comment
-
Parašė andyour Rodyti pranešimąEuropai tiesiog reikia darbo vietų, daugiau nieko. Dabartinis ekonomikos lygis yra labai aukštas. Augimas atsiras tobulėjant technologijoms, bet čia kaip dievas duos. Imigrantai iš afrikos ir Putino dujos nėra pats geriausias kelias.
Aišku, reikia ir to, kad šios valstybės gavę pinigų jų neištaškytų nesąmonėms, o didintų savo ekonomikos potencialą. O taip pat kai kuriose iš jų reikia kapitalo, kad atsirastų galimybė įdarbinus žmones sukurti pasiūlą.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąLaisva pinigų politika JAV tęsiasi nuo Greenspano laikų. Pinigų politika pirmiausia turi būti protinga .
Aišku, svarbu laiku pradėti keisti politiką, kad neužpumpuotum burbulų.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimąNa tai aišku, kad taip. Kas jau kas, o aš tikrai nesu iš tų, kurie aiškina, kad kuo daugiau "pinigų" tuo visi visada yra turtingesni. Bet šiuo metu sumažinti skolinimosi kainą verslui (sumažinti valstybių skolinimosi palūkanas jau pavyko) iki normalaus lygio labai padėtų.
Aišku, svarbu laiku pradėti keisti politiką, kad neužpumpuotum burbulų.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąŽiūriu pasikeitė jūsų nuomonė apie pinigų politiką 100%, pigus skolinimasis ir JAV vykdoma monetarinė politika jau tapo gerai.
Ir labai didelis klausimas ar QE šiuo atveju būtų naudingas, nes svarbiausia yra sumažinti ne valstybių, o verslo skolinimosi palūkanas. Kitas dalykas yra žemos palūkanų normos ir visokios iniciatyvos skolinti privačiam sektoriui.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimąAš kitaip nei Jonas () niekada ir nebuvau griežtai prieš aktyvią pinigų politiką. Nors iš kitos pusės ir nemaniau, kad jei prispausdinsi labai daug pinigų tai visi bus labai turtingi. Tai gali būti naudinga, bet tik tuo atveju jei yra nepanaudotos pasiūlos ar yra taikomos pasiūlos pusės priemonės (O tokiai Graikijai ir Ispanijai jos labai svarbios ir vien tik monetarinis stimulas ten neišspręstų nieko).
Ir labai didelis klausimas ar QE šiuo atveju būtų naudingas, nes svarbiausia yra sumažinti ne valstybių, o verslo skolinimosi palūkanas. Kitas dalykas yra žemos palūkanų normos ir visokios iniciatyvos skolinti privačiam sektoriui.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąPigus skolinimasis verslui paklausos irgi nesukuria, kaip dar galima išnaudoti paklausos potencialą ir išbristi iš recesijos?
Dabar be skolinimo tų valstybių privačiam sektoriui dar reikia skatinti šalis su gerais valstybės finansais, mažu nedarbu, didelėmis gyventojų santaupomis (ala Vokietija) netaupyti ir daugiau vartoti, o šitą paklausą galėtų patenkinti pietuose ir rytuose atsirandanti pasiūla. t.y. reikia apsukti iki krizės buvusį pinigų upės tekėjimą.
Labai geros ir burbulų nekuriančios priemonės yra visokie grandioziniai, daug pinigų reikalaujantys projektai t.y. keliai, geležinkeliai, skrydžiai į Marsą, branduolinės sintezės reaktoriai, dar gerokai didesni hadronų greitintuvai.Paskutinis taisė index; 2014.09.23, 00:20.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė andyour Rodyti pranešimą/\ Koks skirtumas kokia ta pinigų politika, svarbu, žmonės turi darbo ir pinigų.
Parašė index Rodyti pranešimą
Ir labai didelis klausimas ar QE šiuo atveju būtų naudingas, nes svarbiausia yra sumažinti ne valstybių, o verslo skolinimosi palūkanas. Kitas dalykas yra žemos palūkanų normos ir visokios iniciatyvos skolinti privačiam sektoriui.It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąPaklausą geriausiai sukurtų pinigai iš malūnsparnio. Niekaip nesuprantu, kodėl niekas jų nebarsto .
Parašė index Rodyti pranešimąBet pasiūlą sukuria, o gavus apyvartinių lėšų dar ir atkuria tiekimo grandinę, kas iš karto gaivina ekonomiką. O paklausos didinimas valstybės išlaidomis jau ir taip tiek prasiskolinusioje šalyje, kuriai niekas nebeskolina, kuri dar ir savo pasiūlos pakankamai neturi ekonomikos neatgaivins.
Dabar be skolinimo tų valstybių privačiam sektoriui dar reikia skatinti šalis su gerais valstybės finansais, mažu nedarbu, didelėmis gyventojų santaupomis (ala Vokietija) netaupyti ir daugiau vartoti, o šitą paklausą galėtų patenkinti pietuose ir rytuose atsirandanti pasiūla. t.y. reikia apsukti iki krizės buvusį pinigų upės tekėjimą.
Labai geros ir burbulų nekuriančios priemonės yra visokie grandioziniai, daug pinigų reikalaujantys projektai t.y. keliai, geležinkeliai, skrydžiai į Marsą, branduolinės sintezės reaktoriai, dar gerokai didesni hadronų greitintuvai.It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąPraktika rodo, kad verslas nelinkęs didinti pasiūlos, kai paklausos nėra ar ji mažėja.
Parašė Tomas Rodyti pranešimąBet vokiečiai kategoriškai tam priešinasi. Visų pirma dėl moralinių priežasčių.
Parašė Tomas Rodyti pranešimąO kas tai finansuos? Vokietijos mokesčių mokėtojai?Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimą
Reziumė paprastas - viską reikia daryti atvirkščiai negu darė ES iki šiol
Kitas dalykas, kad ES reikia normalios, funkcionalios fiskalinės sąjungos, kad gerai besilaikančios šalys kai reikia dotuotų problemines šalis. Ir aišku tie, kas gali ir turi iš ko vartoti turi vartoti, o ne sėdėti ant pinigų maišo. To, kuris iš ko vartoti neturi, o turi tik kalną skolų vartoti nepriversi, o tą daryti beprasmiška.
Šiaip jau ES, kurioje ekonomikos ciklai skirtingose valstybėse veikia labai skirtingai ir nevienodu metu (nors dėl to vienoje valstybėje veikiantys mechanizmai gali būti ne tokie veiksmingi) galėtų veikti labai geri stabilizaciniai mechanizmai (kai gerai besilaikančios šalys savo vartojimu skatintų krentančias šalis), jei jiems būtų leidžiama ir padedama veikti.Post in English - fight censorship!
Comment
Comment