Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie Ukrainą ir ukrainiečius

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
    Nepamenu, kad kas nors latvių nepriklausomybės dieną švęstų, o čia ukrainiečių...
    Kiekvienais metais lapkričio 18 dieną keliamos vėliavos prie valstybės ir savivaldybių institucijų bei įstaigų.

    Comment


      Vėliavos nelygios visos dienos renginiams.

      Comment


        Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
        Nepamenu, kad kas nors latvių nepriklausomybės dieną švęstų, o čia ukrainiečių...
        Geriau jau nereikėtų švęsti Latvijos šventės panašiam kontekste kaip dabar Ukrainos
        Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų,
        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

        Comment


          Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
          Geriau jau nereikėtų švęsti Latvijos šventės panašiam kontekste kaip dabar Ukrainos
          Ai, tai čia dabar gaunas, kad "kam blogai - tam lendam į šikną"?

          Comment


            Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
            Ai, tai čia dabar gaunas, kad "kam blogai - tam lendam į šikną"?
            kam sunku, tam morališkai padedam. negi toks svetimas konceptas tau?

            Comment


              Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
              Ai, tai čia dabar gaunas, kad "kam blogai - tam lendam į šikną"?
              Jei kaimyno namas dega ir šeimos narius nužudė banditai iš rytų, tai jam bent jau simbolinės pagalbos suteikimas yra lindimas į š...ą ? Tau tai nesuvokiama visai?
              Ar tau artimesnis širdžiai atvejis "nors kaimynui tik kiaulė nudvėsė, ne karvė, bet vis tiek malonu" ? Turbūt todėl ir yra toks pasakymas.
              Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų,
              Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

              Comment


                Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                Ai, tai čia dabar gaunas, kad "kam blogai - tam lendam į šikną"?
                1991 metais Kijeve ir Lvove buvo didžiuliai mitingai Lietuvos Nepriklausomybei paremti. Aš irgi lindau tada į šikną. Kad tu augtum sveikas ir laimingas

                Comment


                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  1991 metais Kijeve ir Lvove buvo didžiuliai mitingai Lietuvos Nepriklausomybei paremti. Aš irgi lindau tada į šikną. Kad tu augtum sveikas ir laimingas
                  Jis nekaltas kad nežino, jo tada dar net nebuvo. Nebent buvo under construction.
                  Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų,
                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                  Comment


                    ir bent laimingas tai akivaizdžiai neišaugo.

                    Comment


                      Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                      Ai, tai čia dabar gaunas, kad "kam blogai - tam lendam į šikną"?
                      Fritzai, čia tu?
                      Show must go von!

                      Comment


                        Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
                        ir bent laimingas tai akivaizdžiai neišaugo.
                        Na kodel gi. Ignorance is a bliss. Nieko jis nezino, niekas jam nerupi. Nereikia jam pergyvenk del tokiu nieku kaip Ukraina ar dar kazkas. Gyvena savo mazam auskiniam narveli ir vargo nemato.
                        .

                        Comment


                          Žinot, kai Europa bene ant karo slenksčio, ją valdo nelabai protingi veikėjai, o Lietuva viena tegalėtų atsilaikyt pirmas kokias 10 minučių kare prieš rusus, tai man visiškai vienodai kas ten dedasi. Savo kailiu rizikuot dėl kažkieno gerovės ne man. Gera žemaitiška patarlė yra: "gera širdelė - plika subinelė". 1:1 lietuviams tinka.

                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          1991 metais Kijeve ir Lvove buvo didžiuliai mitingai Lietuvos Nepriklausomybei paremti. Aš irgi lindau tada į šikną. Kad tu augtum sveikas ir laimingas
                          Jeigu būtų buvę didžiuliai mitingai - būtų informacijos. Kadangi ne aš čia tokiais argumentais švaistausi, tai ir man jos ieškot reikia, juolab ir anglų bei lietuvių kalbomis kažką atknist sunku gal būtų. Ir kaip čia dar kažkas minėjo, kad valdžioj tuo metu sėdėjo užkietėję komunistai, tai kaip tokie dalykai galėjo būt leidžiami?

                          Comment


                            Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                            Jeigu būtų buvę didžiuliai mitingai - būtų informacijos. Kadangi ne aš čia tokiais argumentais švaistausi, tai ir man jos ieškot reikia, juolab ir anglų bei lietuvių kalbomis kažką atknist sunku gal būtų. Ir kaip čia dar kažkas minėjo, kad valdžioj tuo metu sėdėjo užkietėję komunistai, tai kaip tokie dalykai galėjo būt leidžiami?
                            Buvo Ukrainoje mitingai Lietuvai palaikyti, tikrai buvo, nes kaip tada sakė ukrainiečiai: "be jūsų laisvės nebus ir mūsų laisvės". Tuo metu juos dažnai rodydavo per TV. Ir užkietėjusių komunistų Ukrainos valdžioje tuo metu jau nebuvo.

                            Comment


                              Tuomet baisiai persiprašau dėl teiginių, kad nieko nevyko. Bet kokiu atveju, tuomet didelis žiniasklaidos failas gaunasi esant šiandieniniam Lietuvos kišimuisi į Ukrainos reikalus, nepaminėt atvirkštinio palaikymo prieš gerą dvidešimtmetį, kai kiekvienai progai esant, minimi islandai.

                              Comment


                                Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                Tuomet baisiai persiprašau dėl teiginių, kad nieko nevyko. Bet kokiu atveju, tuomet didelis žiniasklaidos failas gaunasi esant šiandieniniam Lietuvos kišimuisi į Ukrainos reikalus, nepaminėt atvirkštinio palaikymo prieš gerą dvidešimtmetį, kai kiekvienai progai esant, minimi islandai.
                                matai, tu labai ne consistent esi. minimi ir ukrainiečiai, minimi ir islandai. šiaip tiek vieni tiek kiti turėtų būti savaime žinomi ir suprantama viskas. negerai padarei, kad praeitais mokslo metais per istorijos pamokas bėgiojai parūkyt į laiptines šalia mokyklos. žiūrėk šiemet taip nebedaryt, 9a klasė jau rimta ir svarbu.

                                Comment


                                  Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
                                  matai, tu labai ne consistent esi. minimi ir ukrainiečiai, minimi ir islandai. šiaip tiek vieni tiek kiti turėtų būti savaime žinomi ir suprantama viskas. negerai padarei, kad praeitais mokslo metais per istorijos pamokas bėgiojai parūkyt į laiptines šalia mokyklos. žiūrėk šiemet taip nebedaryt, 9a klasė jau rimta ir svarbu.
                                  Kad jau senai iš mokyklos paleido ir net nebežada priimt Kadangi Lietuvoje didelė dalis liaudies, į kurią ir aš patenku, tikrai ne kiekvieną puslapį istorijos vadovėlių prisimena, ypač kas buvo skaityta prieš daug daug metų, tai vertina situaciją maždaug pagal tai, kokią informaciją gauna. Šiuo metu informacija tik tokia, kad Lietuva baisiai lenda ne į savo kiemą, kai pačios teritorijoj jovalas, o solidarumo ar grąžos principas kaip ir pamirštas.

                                  Comment


                                    Jei kiekvienas bandys isgyventi ikises galva i smeli tai tada kaip tik putleriui bus atviras kelias. Kai pavyksta isjudinti bendras EU JAV Kanados ir kitu saliu spaudimo priemones tai tada ir galima tiketis rezultato. Tame tarpe ir bunant NATO nare, kas Ukrainai kol kas yra nepasiekiama.
                                    Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų,
                                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                    Comment


                                      Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                      Kad jau senai iš mokyklos paleido ir net nebežada priimt Kadangi Lietuvoje didelė dalis liaudies, į kurią ir aš patenku, tikrai ne kiekvieną puslapį istorijos vadovėlių prisimena, ypač kas buvo skaityta prieš daug daug metų, tai vertina situaciją maždaug pagal tai, kokią informaciją gauna. Šiuo metu informacija tik tokia, kad Lietuva baisiai lenda ne į savo kiemą, kai pačios teritorijoj jovalas, o solidarumo ar grąžos principas kaip ir pamirštas.
                                      čia turbūt vėlgi, priklauso nuo to, kokiam rate sukiesi. niekam iš mano draugų, kolegų, kiek pasišnekam, nekyla jokių klausimų, kodėl Lietuva palaiko Ukrainą, ir net nekyla klausimų, ar turėtų tai daryti. už tai aš galiu lygiai taip pat sakyti drąsiai "didelė dalis liaudies prisimena, kas vyko prieš 25 metus".

                                      Comment


                                        Parašė nesekasi Rodyti pranešimą
                                        čia turbūt vėlgi, priklauso nuo to, kokiam rate sukiesi. niekam iš mano draugų, kolegų, kiek pasišnekam, nekyla jokių klausimų, kodėl Lietuva palaiko Ukrainą, ir net nekyla klausimų, ar turėtų tai daryti. už tai aš galiu lygiai taip pat sakyti drąsiai "didelė dalis liaudies prisimena, kas vyko prieš 25 metus".
                                        Nu taip, maniškis ratas neturėjo biologinių savybių prisimint kas ten vyko. O tai ką, jie ne žmonės, kad į juos neturi būt atsižvelgta? Ar visi turi būt gimę visažiniai?

                                        Comment


                                          Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                          Nu taip, maniškis ratas neturėjo biologinių savybių prisimint kas ten vyko. O tai ką, jie ne žmonės, kad į juos neturi būt atsižvelgta? Ar visi turi būt gimę visažiniai?
                                          jauni žmonės pirmiausia turėtų klausyti ką turi pasakyti kiti, o ne patys visa gerkle savo "nuomonę" rėkti nieko nenusimanydami. yra mokymo įstaigos, suteikiančios žinias. jei public schools failed, yra įvairiausių galimybių savišvietai.

                                          o jei to nenorima padaryti, niekas nekaltas. ir užteks sapalioti "kodėl valdžia neklauso paprasto žmogaus??". nes paprastas žmogus kvailas. ne paprastam žmogui valdžiai aiškinti kaip valstybę valdyt, ir kaip verslas turi verslą daryti. jei tas paprastas žmogus toks išmintingas, tegul tampa nepaprastu žmogum ir pats tuo užsiima. o jei sugeba tik nuo 9 iki 5 dirbt nekvalifikuotą arba minimaliai kvalifikuotą darbą, tegul dirba ir džiaugias, kad valstybė ir verslas jam suteikia stogą virš galvos ir duonos kasnį burnoje.

                                          šiek tiek išsiplečiau, bet žinutė manau aiški, kaip atsakas visiems tavo postams šiame forume.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X