Parašė Sula
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Sveikata, medicina, mityba
Collapse
X
-
"I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002
- George W. Bush President of the USA
-
Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
labai priklauso koks suris kokia mesa ir kokia zuvis.. LABAI PRIKLAUSO! zuvis turi but kaip lasisa, silke ir tt, suris su riebalu dideliu kiekiu baltas netinka, mesa paukstiena netinka turi but steikai, bei mazai kepta(medium raw) gyvuline mesa.
Pridesiu taipogi priklauso nuo idividualaus zarnyno stovio bei genetiniu mutaciju, netgi priklauso ar antibiotikus vartojai.
bet siaip tai taip as net ir valgydams lasisa vartoju vit D priedus 200 proc (kuriuos taipogi reikia vartot su riebaluotu maistu kitap nebus to efekto)
Vitamino D trūkumą (kaip vėliau paaiškėjo) pajaučiau fiziškai stipriai pradėjus svaigti galvai ir "laužant" kaulus, prasidėjus keistam dermatitui, nestipriai pakrikus žarnyno veiklai.
Comment
-
Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
Klausyk as sitoj srity 15 metu prasimokes.. aiskina specialystas mat be issilavinimo koks vitaminas ir kur yra, bei skleidzia dezinformacija.
OK, natural vs. synthetic. Let’s start with vitamin C. Most sources equate vitamin C with ascorbic acid, as though they were the same thing. They’re not. Ascorbic acid is an isolate, a fraction, a distillate of naturally occurring vitamin C. In addition to ascorbic acid, vitamin C must include rutin, bioflavonoids, Factor K, Factor J, Factor P, tyrosinase, ascorbinogen, and other components.
In addition, mineral co-factors must be available in proper amounts.
If any of these parts are missing, there is no vitamin C, no vitamin activity. When some of them are present, the body will draw on its own stores to make up the differences, so that the whole vitamin may be present. Only then will vitamin activity take place, provided that all other conditions and co-factors are present. Ascorbic acid is described merely as the “antioxidant wrapper” portion of vitamin C; ascorbic acid protects the functional parts of the vitamin from rapid oxidation or breakdown. (Somer, p 58 “Vitamin C: A Lesson in Keeping An Open Mind” The Nutrition Report)
Profesorius Unikauskas lygiai tą patį sakė per kažkurią laidą.
Comment
-
Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą
Nekažką mokinaisi, jei per 15 metų nesužinojai, kad natūraliam maiste esantys kompleksai su daugybe dedamųjų ir chemiškai susintetintos atskiros jų dalys yra du skirtingi dalykai.
https://www.justlivewell.com/whole-f...not-vitamin-c/
Profesorius Unikauskas lygiai tą patį sakė per kažkurią laidą."I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002
- George W. Bush President of the USA
Comment
-
Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
o dieva raso man kazka , lyg as to nezinociau
Comment
-
Parašė Sula Rodyti pranešimą
Žuvis - lašiša, skumbrė, silkė, kartais jūrų lydeka. Sūris - dažniausiai čederis. Mėsa - vištiena, kalakutiena ir kartais jautiena. Vartoju vaistus nuo hipertonijos.
Vitamino D trūkumą (kaip vėliau paaiškėjo) pajaučiau fiziškai stipriai pradėjus svaigti galvai ir "laužant" kaulus, prasidėjus keistam dermatitui, nestipriai pakrikus žarnyno veiklai."I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002
- George W. Bush President of the USA
Comment
-
Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą
Tai ko tu čia apskritai draskaisi ir isterikuoji, jei žinai, kad askorbo rūgšties papildai nėra pilnas tikras vitaminas C, o tik jo kažkuri susintetinta dalis, ir aiškini, kad esą aš skleidžiu kažkokią dezinformaciją?"I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002
- George W. Bush President of the USA
Comment
-
Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
siuo atveju manau daug ka galima pasiekt susitvarkius maista. Turi buti lastelienos daug maiste kad naturalus zarnynio microbiomas ir virobiomas susitvarkytu. Salotos su riesutais ir alyvuogiu alieju, tomotai aliejuje izdziovinti... vopsim vidurzemio juros dieta, irodyta visom prasmem ir kuo maziau perdirbto maisto. O pasidegint labai nedaug soliariume nenori? cia tik galas ziemos arba pradzia pavasario arba egiptas tinka Hurgada (nauja lietuviu meka ).
Comment
-
Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
nes netiesa sneki, vitaminas c nuo susintetinto niekuo nesiskiria, cia tau ne B 12 ar kiti B grupes vitaminai (jie yra tik cofaktoriai) , viskas priklauso kaip ta vit c vartosi, pats geriausias dalykas zinoma naturaliai su maistu ty citrusiniai vaisiai nes juose yra bio flavonu, flavonoidu, ir kitu vitamina C apsauganciu mdziagu. jei pyskinsi tabletes tik taip tai zarnyne kokia 80 proc jo skils. tai tik tiek.
Ir kaip jis gali nesiskirti, jei askorbo rūgštis yra tik viena vitamino C dalis, ir visas kitas dalis organizmas turi iš kažkur kitur gauti pilnam vitamino veikimui?Paskutinis taisė Eikantas X; 2020.03.13, 12:24.
Comment
-
Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą
lol specelystas su „15 metų mokslo“ patirtimi rekomenduoja valgyti riešutus, kurie apskritai nėra skirti žmogui virškinti + pomidorus, irgi pilnus visokių žalingų lektinų ir kitų antinutrientų."I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002
- George W. Bush President of the USA
Comment
-
Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą
lol specelystas su „15 metų mokslo“ patirtimi rekomenduoja valgyti riešutus, kurie apskritai nėra skirti žmogui virškinti + pomidorus, irgi pilnus visokių žalingų lektinų ir kitų antinutrientų.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą
Yra studijos, kurios teigia, kad askorbo rūgšties papildų perteklius gali būti žalingas širdžiai, gali susidaryti inkstų akmenys.
dabar del pavojaus..... vit D E A K taip gali skatint visokius blogus dalykus(ty ju perteklius)... bet vandeni tirpus, bus pasalinti per inkstus, zinoma kita problema jei yra inkstu nepakankamumas .
aplamai irodyta kad jei normalus subalansuotas maistas(bet kas yra normalus ir subalansuotas siais laikais....) tai papildu vartojimas nepatartinas, pirma reikia issitirt paziuret ar yra trukumas paskui juos vartot."I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002
- George W. Bush President of the USA
- 1 patinka
Comment
-
Parašė DeSadas Rodyti pranešimąTau viskas su galva gerai? antinutrientu ir lektinu? ir riesutai bei pomidorai nera gerai.... OMG ar nebusi facebookinis specialystas? siaip tai ziauru..
https://www.bbc.com/news/uk-england-lancashire-40738573Paskutinis taisė Eikantas X; 2020.03.13, 12:33.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
O kokia jūsų patirtis? Pagal jus turbūt apskritai nieko negalima valgyti, jei net pomidorai kliūna.
Comment
-
Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą
Kad gyvūnai gamtoje sveikai maitintųsi, jiems nereikia medicinos daktaro laipsnio.
Atsakykite geriau į klausimą.Paskutinis taisė Lettered; 2020.03.13, 12:39.
Comment
-
Parašė Sula Rodyti pranešimąNa bet kinai maitinosi laukiniais šikšnosparniais, kurių mėsa, ko gero, labai vertinga ir tikrai ekologiška, ir še tau
Comment
-
Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą
Nelabai ką išmanai apie gamtą bei maistą. Žiauru... Riešutas yra sėkla, o sėklos yra skirtos augalams išaugti, o ne žmogui virškinti. Tam kad sėkla išaugtų, ji ginasi nuo aplinkos + plius jos dizainas yra siurbti naudingas medžiagas iš aplinkos. Šita visa chemija neigiamai veikia organizmus kurie nėra prisitaikę ją virškinti. Suvalgyk žalių pupų arba vyšnių kauliukų
https://www.bbc.com/news/uk-england-lancashire-40738573Paskutinis taisė DeSadas; 2020.03.13, 12:41."I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002
- George W. Bush President of the USA
Comment
-
Apie pomidorus ir lektinus:
...
Draugiški ir nedraugiški augalai
Lektinai, pasak profesoriaus, kaupiasi daugelio augalų sėklose, odelėje, žievelėje ir lapuose. Juos augalai gamina, kad galėtų apsiginti ir nebūtų suvalgyti. Tiesa, ne visi augalai bijo būti suvalgyti. Tarkim, kaulasėkliai netgi labai „džiaugiasi“ tokiu savo likimo posūkiu, mat jų sėklos yra apsaugotos tvirtu kevalu, tad jei kažkoks žvėris, paukštis ar žmogus, jas suvalgys, augalai laimės dvigubai. Visų pirma, sėkla bus nunešta gana toli nuo motininio augalo ir naujam augliui nereikės kovoti dėl saulės ir vietos su senaisiais. Be to, sėkla pasišalins kartu su išmatomis, o tai padidins jos tikimybę sudygti.
Visai kas kita, kai sėklos yra pernelyg minkštos, o jas brandinantys augalai – vienmečiai. Tokiems geriausia supūti vietoje, kad kitąmet toje pačioje augimvietėje sudygtų jų „vaikai“. Šie augalai, bandydami apsisaugoti nuo ankstyvos mirties, gamina įvairius toksinus, kad apsigintų. Vienas iš tokių nuodų, pasak S. Gundry, ir yra lektinai.
Kaip veikia lektinai? Šie baltymai, patekę į organizmą, prikimba prie cukraus molekulių (ne veltui jie dar vadinami lipniaisiais baltymais), sutrikdo ląstelių viena kitai siunčiamus signalus ir sukelia toksines bei uždegimines reakcijas. Pasak profesoriaus, būtent lektinai kalti dėl cukrinio diabeto, įvairių alergijų, nusilpusio imuniteto, dažnų virusinių ir bakterinių infekcijų, virškinimo trakto ligų ir svorio augimo.
...
Lektinų daug turi ir kai kurios daržovės. Ypač tos, kurių viduje gausu sėklų. Tai cukinijos, baklažanai, moliūgai, pomidorai, paprikos. Sumažinti neigiamą jų poveikį galime tinkamai jas apdorodami – nuimdami odelę ir pašalindami visas sėklas. Taip pat lektinų yra ir karvių, šeriamų miltais ir sojomis, piene ar panašiai šeriamų gyvūnų mėsoje. Lektinų lieka ir iš sėklų spaudžiamame aliejuje (dygminų, saulėgrąžų, žemės riešutų, rapsų, kukurūzų ir pan.)
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Neveltui viduržemio jūros dietoje (kuri moksliškai įrodyta kaip sveikiausia) yra labai mažai raudonos mėsos.
"I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002
- George W. Bush President of the USA
Comment
Comment