O tai kas nuslrendė, kad Bayer turi sumokėti kompensaciją? Prisiekusiųjų taryba, surinkta atsitiktine tvarka - kirpėja, mūrininkas, walmarto kasininkė ir panašiai.
Taip, moksliniai duomenys vienareikšmiškai sako, kad nėra duomenų apie glifosato grėsmę, svarbiausios sveikatos agentūros duoda leidimus jį naudoti, ir taip toliau ir taip toliau.
Bet Bayer kažkodėl tų "kirpėjų" sprendimo neskundė ir moka kompensacijas.
Jau nebe visos agentūros duoda leidimus naudoti, bet aišku pati svarbiausia pasaulio sveikatos asociacija jums turbūt nieko nereiškia.
World Health Organisation classifying the chemical as probably carcinogenic.
World Health Organisation classifying the chemical as probably carcinogenic.
Nu tėp, duodi arkliškom dozėmis milžiniškus kiekius specifinio cheminio junginio laboratorijos žiurkėms, tada stebi kaip jos suserga vėžiu, ir konstatuoji kad preparatas sukelia vėžį.
Out of the nearly 1,000 agents examined over the course of the IARC monograph program’s history, only one chemical has ever been classified as probably not carcinogenic
Absoliučiai visi mokslininkai yra nupirkti Monsanto?
Ar iš keleto faktų tik tokią išvadą sugebi padaryti? Yra interesas, yra pinigų, tai yra ir poveikis. Anksčiau buvo vien spėlionės, o dabar yra ir įrodymų. Na bet sankauskas viską žino geriau
Ar iš keleto faktų tik tokią išvadą sugebi padaryti? Yra interesas, yra pinigų, tai yra ir poveikis. Anksčiau buvo vien spėlionės, o dabar yra ir įrodymų. Na bet sankauskas viską žino geriau
Kad Monsanto vykdė labai shoddy politiką jau seniai buvo krūva įrodymų, ir čia naujiena yra nebent tik tau. Kaip ir šmeižto kompanijos prieš visokius atsilupėlius sensacionalistinius žurnalistus ar trečiarūšius NGOs.
If a lion could speak, we could not understand him.
The Sydney parents of a severely malnourished baby girl have avoided jail and instead been sentenced to 300 hours community service.
The pair, who can’t be identified for legal reasons, pleaded guilty in 2018 to failing to provide for a child, causing danger of serious injury. They were sentenced on Thursday to an 18-month intensive corrections order in Downing Centre district court.
The toddler, now aged three, was so malnourished by the time she was 19 months old she didn’t have any teeth and looked like a three-month-old. She also suffered from a preventable bone disease which had caused minor fractures, and was not vaccinated.
If a lion could speak, we could not understand him.
Tokius nukrypimus skatina nuolatinė kova su mėsa. Silpniausi tos propagandos neatlaiko
Smūgis mėsos valgytojams – prognozuojamas dar neregėtas jos kainų šuolis
Visame pasaulyje vyriausybės gali įvesti raudonos mėsos mokestį, ekvivalentišką cigarečių akcizui, rašo amerikiečių finansų ir verslo naujienų portalas „Business Insider“ su nuoroda į kompanijos „Fitch Solutions“ atlikto tyrimo rezultatus.
Na tai gi mėsa sukelia vėžį, čia IARC nustatė.
T.y. negalime atmesti tikimybės kad galimai tikėtinai potencialiai sukelia vėžį. Panašiai kaip su glifosatu.
If a lion could speak, we could not understand him.
Tai tik rodo, kaip bukai viskas daroma atseit dėl sveikatos tikslų. Su perdirbtais / skrudintais / krūvą priedų ir cukraus turinčiais gaminiais kažkodėl nekovojama. Kovojama su raudona mėsa, kuri pati savaime yra maistingas ir vertingas produktas. O jos kokybė ir nauda/žala priklauso nuo gyvulio auginimo/šėrimo sąlygų bei pačios mėsos paruošimo (kepta neaiškiuose riebaluose, virta, rūkyta ir pan.). Pvz., valgo žmonės dešreles, kurių sudėtyje tos mėsos nelabai ir yra, ir išgirsta, kad tai nesveikas maistas, nes juk pagamintos iš raudonos mėsos! Tada nusprendžia tapti vegetarais.
Grūdų produktų skirtumai irgi milžiniški: tiek viso grūdo dribsniai be priedų, tiek baltų miltų sausainiai (savaime suprantama saldūs) yra pagaminti iš grūdų. Tai pasakymas raudona mėsa sukelia vėžį yra tokio paties lygio kaip pasakymas grūdai sukelia vėžį. Tik su grūdais kažkodėl niekas nekovoja.
Nors Europos Sąjungos (ES) lygiu leidimas naudoti glifosatą patvirtintas iki 2022 m., liepą pirmąją valstybe ES, nacionaliniu lygmeniu visiškai uždraudusia glifosatą, tapo Austrija. Kaip rašo „Agro pages“, prie šios šalies jungiasi ir Vokietija.
Man iškilo toks klausimas. Kaip jūsų organizmas reaguoja į energetinius gėrimus? Nes aš tai jų praktiškai negaliu gerti. Kraujospūdis nepakyla, bet labai bjauri savijauta - nemalonus sudirginimo jausmas, svaigulys ir kažkoks sunkumo/įtempimo jausmas galvoje. Dėl to paties nemėgstu gerti stiprios kavos.
Gal aš visai kaip balta varna, nes daug kas iš aplinkinių žmonių glušina dideliais kiekiais tuos energetinius ir dar džiaugiasi, kad baisiai skanu ir labai energizuoja.
Comment