Japonijoj įmonėse kas met sveriami žmonės ir yra kažkokios sankcijos už viršsvorį. Greita google paieška primetė ir "agaisnt the law to be fat" straipsnių.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Sveikata, medicina, mityba
Collapse
X
-
Japonai nežaidžia su žmonių teisėm ir laisvėm - reikia visiems naudingo sprendimo ir priima. Ir rezultatas yra.
In 2008 the Japanese Ministry of Health, Labour and Welfare introduced the ‘Metabo Law’ which requires men and women between the ages of 40 and 74 to have their waist circumference measured annually. The waistline circumference limits are 33.5 inches for men and 35.4 inches for women. In addition, companies’ health insurers are required to provide weight loss classes to employees that have become overweight or met certain other criteria. The government imposes fines on companies and local governments that do not meet specific targets.
Vakarų šalyse verčiau sprendžiamos tokios "problemos", kaip nediskriminuoti nutukusių žmonių darbe, kovojama su patyčiomis ir kitokiomis pasekmėmis, užuot sprendus problemą iš esmės. Jei būtų nukopijuotos japoniškos priemonės, sukiltų visos leftistų organizacijos ir imtų ginti žmonių teises būti storiems.
- 2 patinka
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąPriežastis aiški, bet sunkiai pašalinama: maisto pramonės įtaka politikams, mokslo bei tyrimų organizacijoms. Be to, maisto pramonė "augina" klientus-pacientus dar įtakingesnei medicinos pramonei.
Tai belieka tik stebėti kylančias nutukimo kreives.
https://stateofobesity.org/obesity-r...ends-overview/
2000 m. buvo 14 proc. nutukusių vaikų ir 30 proc. suaugusių, o 2015 m. 18 proc. nutukusių vaikų ir 40 proc. suaugusių. Krizė šiokios tokios naudos turėjo - 2009-2012 m. nutukimo kreivė stabilizavosi .
Šitam šetoniškui tikslui reptilodai pasitelkė maisto pramonę ir jos evil brother - Big Pharma.
Bet senas namas juos greit išrišo, šaunuolis.If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
Žinoma. Reikia savęs paklausti kam naudingi nutukę žmonės? Atsakymas aiškus - reptiloidų rasei, kuri ruošia invaziją į žemę. Storuliai paprasčiausiai negalės pasipriešinti.
Šitam šetoniškui tikslui reptilodai pasitelkė maisto pramonę ir jos evil brother - Big Pharma.
Bet senas namas juos greit išrišo, šaunuolis.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąTai smulkmena. Japonai irgi daug dirba. Bet visai kitas požiūris į maistą/valgymą, kitoks racionas. Užtai nutukusių japonų tėra 4 proc. Toks žemas skaičius pasiektas ir dėl taikomų politinių priemonių, nes, ko gero, politikai Japonijoje yra įtakingesni nei verslininkai ir pajėgia priimti reikalingus sprendimus. Be to, ir Azijos virtuvė daug geresnė nei daugelio Vakarų šalių virtuvė. Išskirti galima nebent Pietų Europos šalis.
Šiaip su visokiais storulių toleravimais turėtų stumti ir sveikatos draudimo privatizavimą. Kol yra socialistinė sveikatos apsauga - tol visuomenė turi pilną teisę saugoti savo piniginę ir knisti protą dėl žalingų įpročių. Pradedant riebumu, baigiant važinėjimu su dviračiu be šalmo.
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
Žinoma. Reikia savęs paklausti kam naudingi nutukę žmonės? Atsakymas aiškus - reptiloidų rasei, kuri ruošia invaziją į žemę.
Comment
-
Sankauskas norėjo pasakyti, kad su nutukimu kovojama visai sėkmingai, nieko nereikia keisti - dar keli dešimtmečiai sudėtingų bei brangių tyrimų ir bus sukurta stebuklinga lieknėjimo tabletė .Paskutinis taisė senasnamas; 2018.10.14, 12:52.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąSankauskas norėjo pasakyti, kad su nutukimu kovojama visai sėkmingai, nieko nereikia keisti - dar keli dešimtmečiai sudėtingų bei brangių tyrimų ir bus išrasta stebuklinga lieknėjimo tabletė .Paskutinis taisė Lettered; 2018.10.14, 12:56.
Comment
-
A new study from the CDC reveals that 36.6% of American adults consume fast food every day. Fast food consumption is associated with increased intake of calories, fat, and sodium. According to the Credit Suisse Research Institute’s 2013 study, “Sugar: Consumption at a Crossroads,” as much as 40 percent of US healthcare expenditures are for diseases directly related to the overconsumption of sugar.
Iki cukraus akcizo dar nepribręsta. Bet pavienės šalys bando įvairius cukraus mokesčius.
Soft drink sugar tax starts, but will it work?
Mexico introduced a tax on sugary drinks on 1 January 2014, which operates in a similar way to the UK's.
By the end of its first full year, Mexicans were consuming 12% fewer sugary beverages than in the year leading up to the tax's introduction.
Vien saldūs gėrimai yra smulkmena, bet padidėjusi kaina mažina vartojimą.
Comment
-
Lobizmo apimtys pagal verslo sektorius
https://www.opensecrets.org/lobby/top.php?indexType=i
Sėkmės įrodinėjant, kaip Big Pharma nieko nelemia, neįtakoja ir išvis neegzistuoja. JAV opiatų krizę turbūt irgi sukėlė ne medikai, o ateiviai.
The third-leading cause of death in US most doctors don't want you to know about
Medical errors are the third-leading cause of death after heart disease and cancer.
Ir visa tai dosniausiai pasaulyje finansuojamoje sveikatos sistemoje.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąLobizmo apimtys pagal verslo sektorius
https://www.opensecrets.org/lobby/top.php?indexType=i
Sėkmės įrodinėjant, kaip Big Pharma nieko nelemia, neįtakoja ir išvis neegzistuoja. JAV opiatų krizę turbūt irgi sukėlė ne medikai, o ateiviai.
The third-leading cause of death in US most doctors don't want you to know about
https://www.cnbc.com/2018/02/22/medi...n-america.html
Ir visa tai dosniausiai pasaulyje finansuojamoje sveikatos sistemoje.
Tavo logikos gimnastika mane nuoširdžiai žavi, senas name.If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Mirė 65-ių P. Allen, vienas Microsoft įkūrėjų. Tai tik dar kartą įrodo, kokia debilų ir avinų krūva užsiveisė pasaulyje, kurie aiškina apie skiepų žalą, kad BIG PHARMA slepia vaistus nuo vėžio ir diabeto. Tokie MILIJARDIERIAI, kurie galėtų nusipirkti visą įmanomą gydymą, kaip Jobs, kaip Allen, miršta JAUNI nuo vėžio.
- 1 patinka
Comment
-
Kas sakė, kad slepia? Tiesiog ignoruoja esmines civilizacinių ligų priežastis . Todėl sergančių ir daugėja. Ankstyvame etape diagnozuojama geriau ir pagydoma daugiau, bet tai tik kova su pasekmėmis. 65 metai ne toks ir jaunas.
Pirmą kartą susirgo dar 1982 m.
Allen was diagnosed with Stage 1-A Hodgkin's lymphoma in 1982.[29] His cancer was successfully treated by several months of radiation therapy and a bone marrow transplant.[26] Allen was diagnosed with non-Hodgkin lymphoma in 2009. Likewise, the cancer was successfully treated until it returned in October 2018, which would cause his death a few weeks later.Paskutinis taisė senasnamas; 2018.10.16, 10:40.
Comment
-
Parašė daktaras Rodyti pranešimąMirė 65-ių P. Allen, vienas Microsoft įkūrėjų. Tai tik dar kartą įrodo, kokia debilų ir avinų krūva užsiveisė pasaulyje, kurie aiškina apie skiepų žalą, kad BIG PHARMA slepia vaistus nuo vėžio ir diabeto. Tokie MILIJARDIERIAI, kurie galėtų nusipirkti visą įmanomą gydymą, kaip Jobs, kaip Allen, miršta JAUNI nuo vėžio.
Comment
-
Neįmanoma pasakyti, kiek Jobsas būtų išgyvenęs elgdamasis vienaip ar kitaip. Medikai, aišku, suinteresuoti apkaltinti alternatyvų gydymą. Po operacijos atsisakė chemoterapijos ir švitinimo. Irgi negalima pasakyti, ar tai jam gyvenimą pailgino, ar patrumpino. Balsuočiau už pirmą variantą .
However, Jobs was reported to have a form of pancreatic cancer called a neuroendocrine tumor. This type is less lethal than the most common form of pancreatic cancer, an adenocarcinoma. Neuroendocrine tumors grow more slowly than adenocarcinomas. That means patients don't necessarily have to rush to treatment, said Julie Fleshman, president and chief executive officer of the Pancreatic Cancer Action Network, a Manhattan Beach, Calif., organization that advocates for pancreatic cancer research and patient and family support.
If surgery is an option for an adenocarcinoma, the patient is "usually in the surgical room the next day." However, for a neuroendocrine tumor, "the length of time before you have to make decision about your treatment is not as quick as someone whose been diagnosed with an adenocarcinoma," Fleshman said.
"It could be normal that someone would wait some time before they might have surgery," Fleshman said.
So Jobs' alleged decision to delay his treatment may not have been as ill-advised as some have claimed.Paskutinis taisė senasnamas; 2018.10.16, 11:27.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąMedikai, aišku, suinteresuoti apkaltinti alternatyvų gydymąIf a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Sankauskas užstrigo ties naujai išmoktu žodžių junginiu - Big Pharma skamba šiek tiek solidžiau nei reptiloidaiPaskutinis taisė senasnamas; 2018.10.16, 15:09.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąSankauskas užstrigo ties naujai išmoktu žodžių junginiu - Big Pharma skamba šiek tiek solidžiau nei reptiloidaiIf a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Vaisiuose ir daržovėse yra daug vitaminų
Kodėl verta valgyti kepenis
https://docedwardsfitness.com/the-ca...-eating-liver/
- 2 patinka
Comment
-
Mėsos subproduktai (kepenys jiems taip pat priklauso) nemadingi ir prekybos centruose pardavinėjami už mažesnę kainą kaip atseit prastesnė mėsa. Užtai labai madinga ieškoti supermaisto tarp brangių ir egzotiškų augalų: čia sėklos, bolivinė balanda, goji uogos ir t. t. Bet gilinantis į atskirus vitaminus dažnai paaiškėja, kad iš gyvulinės kilmės produktų jie įsisavinami geriau. Per savaitę suvalgai porą porcijų kepenų, tada likusias dienas jau galima maitintis vegetariškai .
Šią savaitę pasidariau D vitamino tyrimą. Vasara buvo neeilinė, saulė šildo iki šiol, stengiausi daugiau laiko būti lauke. Rezultatas vos siekia apatinę ribą 76 (norma 75-107). Ir reikia pridurti, kad nevengiu gyvulinės kilmės produktų, o pavasarį lygis papildais buvo užvarytas iki 103. Galima numanyti, koks būtų rezultatas pas tuos, kurie vengia mėsos ir šiaip gyvulinio riebalo ir kurie vengia saulės, nes girdėjo, kad sukelia odos vėžį. Vienu žodžiu, laikas pirkti papildus ir paremti Big Pharma .
- 1 patinka
Comment
Comment