Parašė Lettered
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Sveikata, medicina, mityba
Collapse
X
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąTu tuo klausimu išvis nuomonės neturi - gali pakartoti nebent tai, kas ir delfi būna parašyta
Apie ląstelių metabolizmą ir jo įtaką vėžiniams susirgimams?
Apie Warburgo efektą ir apie tai ar jis yra priežastis ar pasekmė genetinių mutacijų? Jep, viską apie vėžį esu perskaitęs Delfyje.If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Žmogus apskritai yra keistoka būtybė, stovinti nuošalyje nuo likusios gyvūnijos. Žmogus yra labai universalus, gali maitintis vien augaliniu maistu, arba netgi vien gyvuliniu, pavyzdžiui eskimai kurių maiste netgi ne mėsa bet riebalai sudaro (sudarė) pagrindinę dalį.
Dar keistesnis dalykas yra plaukai. Kas ir kada turėjo nutikti žmogaus genetikoje (ir turėti teigiamą reikšmę rūšiai) kad žmogui galvos plaukai ir nagai, ne taip kaip likusiems gyvūnams, auga visą laiką ir juos tenka kirpti? Juk matėme Indijos jogų (šventųjų) nuotraukas su 3m ilgio nagais. Ką tokia mutacija davė rūšiai? Ar tai tikrai mutacija? Juk nei goriloms, nei šimpanzėms nagai ir plaukai neauga be galo, pasiekia reikiamą ilgį ir sustoja.
Comment
-
Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą
Tai kad galima valgyt nemažai avokadų, agurkų, šparagų ir pan ir suvartoti mažai angliavandenių. Daržovės ≠ angliavandeniai
Comment
-
Revoliucija medicinoje? Paralyžiuotas žmogus su stuburo implantu žengė pirmuosius žingsnius
Minesotoje esančio medicinos centro „Mayo Clinic“ gydytojai sako, kad šis 29-erių vyras su ratuota vaikštyne sugebėjo įveikti futbolo aikštės ilgio atstumą, perduodamas smegenų komandas perkelti svorį ir išlaikyti pusiausvyrą. Iki šiol buvo manoma, kad paralyžiuoti pacientai to padaryti negali.
Vyras taip pat sugebėjo savarankiškai žingsniuoti ant treniruoklio, laikydamasis už metalinių turėklų.
2013 metais per sniegaeigio avariją vyrui trūko stuburo smegenys. Po nelaimės jo apatinė kūno dalis buvo paralyžiuota, jis negalėjo judėti ir nieko nejautė žemiau liemens.
2016-aisiais gydytojai jam į stuburą implantavo nedidelį elektroninį prietaisą. Šio tyrimo eiga pirmadienį buvo aprašyta žurnale „Nature Medicine“.
Belaidžiu ryšiu valdomas AA elemento dydžio implantas gamina elektroninius impulsus, stimuliuojančius nervus, kurie dėl patirtos traumos buvo atskirti nuo smegenų.
„Mums tai parodė, kad žemiau stuburo smegenų traumos vietos esantys neuronų tinklai gali veikti net ir po paralyžiaus“, – sako vienas tyrimo vadovų „Mayo Clinic“ neurochirurgas Kendallas Lee.
Comment
-
Salt Scare
Across all populations, the higher the salt consumption, the higher the blood pressure. Seemed like a slam dunk, although the effect was quite small. A 59% reduction in sodium intake would be predicted to lower the blood pressure by only 2 mmHG. If your systolic blood pressure was 140, severely restricting your salt could lower that to 138. However, no data existed as to whether this would translate into less heart attacks and strokes. But based on this influential study, in 1994 the mandatory Nutrition Facts Label proclaimed that Americans should only eat 2,400 mg per day (about one teaspoon of salt).The evidence from the United States was not encouraging either. The National Health and Nutrition Examination Survey (NHANES) are large scale surveys of American dietary habits carried out periodically. The first survey found that those eating the least salt died at a rate 18% higher than those eating the most salt. This was a highly significant, and disturbing result. The second NHANES survey confirmed that a low salt diet was associated with a staggering 15.4% increased risk of death. Other trials found an increased risk of heart attacks of eating a low salt diet in treated hypertensive patients. Those were precisely the patients doctors had been recommending a low salt diet!
https://idmprogram.com/salt-scare/Paskutinis taisė senasnamas; 2018.09.28, 22:37.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąSalt Scare
Kaip staigiai dėl tokių smulkmenų prastumiamos netikusios rekomendacijos. O kai reikia daryti atvirkščiai - netikusias rekomendacijas atšaukti, viskas tęsiasi dešimtmečiais. Iki šaldytuvų atsiradimo druskos buvo suvartojama gerokai daugiau. Sankauskas, aišku, nesutiks , bet manau, kad tokie dalykai prastumiami sąmoningai.
https://idmprogram.com/salt-scare/
Tu pastoviai dedi nuorodas į "sugar scare" arba "trans-fat" scare. Kaip tu manai, tu daugiau bailys, ar kvailys?If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Teisingai, gąsdinimas druska (seniai įkaltas visiems į galvas), skirtas kvailiams.
P. S. Abejoju, ar išvis supratai, kas ir kuo čia gąsdinama. Nes svarbiausia autopilotu paprieštarauti užsidėjus visažinio kaukę ir paskaičius tik antraštę.Paskutinis taisė senasnamas; 2018.09.28, 23:12.
- 1 patinka
Comment
-
Druska, kiek suprantu, kaltinama vien tik dėl aukšto kraujospūdžio. Bet, anot tyrimų, poveikis tik kelios padalos. Tai yra smulkmena, nes kraujospūdis per vieną dieną gali pakisti dviženkliu skaičiumi be jokio druskos poveikio. Gal yra druskai jautrių žmonių, bet tą nesunku patikrinti, nes buitinis kraujospūdžio matuoklis nėra prabangos dalykas. Tuo tarpu natrio trūkumas gali sukelti gerokai rimtesnių bėdų, nes natris yra svarbus elektrolitas.
Sodium Deficiency: How it Destroys Our Health
Furthermore, studies show only a “weak relationship” between high blood pressure and salt in the general population. Only some people exhibit large changes in blood pressure in response to salt, which is known as “salt sensitivity”
Druskos daugiausia vartoja Azijos šalys (tos kurios, dar neturi šaldytuvų ), o iš išsivysčiusių šalių - P. Korėja, Singapūras, Japonija. Net 12-13 g per dieną! Yra straipsnyje ir šalių lentelė pagal kraujospūdį. Joje vyrauja europiečiai, Lietuva ketvirtoje vietoje. Ir be didelių tyrimų aišku, kad kraujospūdis puikiai koreliuoja ne su druska, o su fiziniu aktyvumu/antsvoriu ir stresu. Kava turbūt įtaką kraujospūdžiui daro gerokai didesnį nei druska. Tuo labiau, kad tai diuretikas, kuris linkęs tuos elektrolitus "išplauti".
- 1 patinka
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąIki šaldytuvų atsiradimo druskos buvo suvartojama gerokai daugiau. Sankauskas, aišku, nesutiks , bet manau, kad tokie dalykai prastumiami sąmoningai.
https://idmprogram.com/salt-scare/
Atsskymas kaip ant delno - Šaldytuvų gamintojams.
Nenustenbčiau, jei patyrinėjus kas finansuoja šituos tyrimus dėl druskos greitai išlystų BEKO ausys.If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąJei būtum gudresnis, verčiau paskaitytum paskutinį straipsnį, kuris yra išsamus ir objektyvus. Aišku, niekas netrukdo skaityti ir delfio kardiologų rekomendacijų vengti riebalų bei druskos. Bet jau vis tiek darai pažangą - nuo masonų perėjai prie šaldytuvų, šioks toks mąstymo proveržis
Žydai masonai, siono išminčiai, šaldytuvų gamintojai - priešai nesnaudžia, ir tyko tavęs visur. Būk budrus!If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
Senas name, nepamiršk, kad priešai yra VISUR!
Žydai masonai, siono išminčiai, šaldytuvų gamintojai - priešai nesnaudžia, ir tyko tavęs visur. Būk budrus!
Siūlau Adam Curtis Hipernormalizaciją (2016) pažiūrėti. per BBC rodo jo filmus.
taip pat:
National Security
Starting with the handling of the Kennedy assassination, the intelligence community has done substantial damage to the stability of the United States. It has systematically created the sense that it knows more than it is telling about the assassination, one of the most traumatic events in American history. There’s a contradiction between telling the public that Oswald was a lone gunman but that sharing all the facts would be dangerous. If he operated alone, then there can’t be anything very important to reveal: He shot the president and that’s that. But then why the secrets?
The sense of mystery that the intelligence community generated about Kennedy’s death spread to other assassinations. If there is a hidden truth to the Kennedy assassination, why not to King’s killing four years later? If we can’t trust what we are told about those deaths, should we trust what we are told about 9/11? And if we are in doubt about those things, then perhaps Donald Trump is a Russian spy or Hillary Clinton was working for the Saudis. Kennedy’s assassination became the foundation of a worldview in which the truth is hidden and “reality” is an illusion. The belief that we are being lied to has gone from the margins of society to the mainstream. And the intelligence community, intentionally or not, has fueled this movement.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimąSenas name, nepamiršk, kad priešai yra VISUR!
Žydai masonai, siono išminčiai, šaldytuvų gamintojai - priešai nesnaudžia, ir tyko tavęs visur. Būk budrus!
https://www.15min.lt/naujiena/aktual...ola-56-1031350
„Ta džiaugsminga žinia, kurią aš noriu jums pranešti, susijusi su mano mylima Rusija. Jūs žinote, kad šiai šaliai paruošta didi Misija – vesti paskui save tautas dvasiniu Keliu“, – tai citata iš „Sirijaus“ puslapyje skelbiamo „rožinio“, kuris neva sukurtas pagal T.Mikušinos bendravimą su... Šv. Marija.
„Teisinga“ muzika, „Sirijaus“ narių įsitikinimu, yra vienas iš kelių į šviesą. Ir priešingai – „neteisinga“ muzika neša destrukciją. O tarp tos „neteisingos“ muzikos – įvairios roko muzikos pakraipos ir daug kitų žanrų. „Sirijaus“ puslapyje rašoma, kad roko muzikos „technika paimta iš senų ir šiuolaikinių slaptų juodos magijos bendrijų ir brolijų“. Kaip pragariškų roko šaknų įrodymai, pateikiamos, pvz., citatos iš garsios grupės „AC/DC“ dainos. Tvirtinama, kad grupės logotipas reiškia antikristą.Paskutinis taisė Arunasx; 2018.09.29, 21:23.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
- 2 patinka
Comment
-
Parašė Eikantas X Rodyti pranešimą
Lengva ir smagu pasijuokti iš akivaizdaus tinfoilo, bet tik naivus žmogus gali įsivaizduoti, kad gyvename iš tikro skaidriame pasaulyje, kai tuo tarpu vyrauja perception management.
Siūlau Adam Curtis Hipernormalizaciją (2016) pažiūrėti. per BBC rodo jo filmus.
taip pat:
https://geopoliticalfutures.com/kenn...racy-theories/
Straipsnyje teigiama kad konspiracijos teorijos populiarėja, bet kur hard data? Nieko nėra, tik prielaidos ir nuomonės. Visokių Senų namų buvo visais laikais, vienintelis skirtumas kad XXI socialinių tinklų amžiuje jie daug savo teorijas skleidžia kur kas platesniam potencialių klausytojų ratui.
Iš akademinės pusės konspiracijos teorijos pradėtos tyrinėti palyginti neseniai, ir šiaip jau yra tikrai įdomi tema. Apibendrinamieji konspirologų požymiai yra gana nuspėjami (o ir mūsų Senas namas tiesiog archetipinis pavyzdys) -
individuals were more likely to be: male; currently unmarried; less educated; in a lower income household; outside the labour force; from an ethnic minority group; not attending religious services; taking a weapon outside; and perceiving themselves as of lower social standing compared to others. Individuals endorsing the conspiracy belief item had lower levels of physical and psychological well-being, higher levels of suicidal ideation, weaker social networks, less secure attachment style, difficult childhood family experiences, and were more likely to meet criteria for a psychiatric disorder. There were no differences between those who endorsed conspiracy beliefs and those who did not in age, importance of religious beliefs in daily life, body mass index, or in having a gun at home.
bet kur kas įdomesnės priežastys, kodėl tokia paranojinės neurozės forma atsiranda.If a lion could speak, we could not understand him.
- 1 patinka
Comment
-
O kokiais požymiais pasižymi aklai tikintys valdžia, autoritetais ir masine žiniasklaida? Lengvai valdomų ir manipuliuojamų avelių ar kitokiais? Be to, kaip kalorija nelygi kalorijai, taip konspiracija nelygi konspiracijai. Bet lengviausia viską suplakti į krūvą ir prikabinti etiketę. Išvis norint bent kokią versiją turėti reikia kartu turėti ir informacijos. O kai informacijos galvoje nėra ir skaitai tik antraštes, tada ir komentuoji ne pačią informaciją, o komentuotojus. Ar ne, sankauskai? Taip juk paprasčiau.
The vast majority of Americans believe the 1963 assassination of President John F. Kennedy, one of the most infamous events in American history, was a conspiracy. A Gallup poll from March of this year shows that over 8 in 10 Americans (81%) believe that other people were involved in a conspiracy to assassinate President Kennedy.
Skaičiai gana iškalbingi. Kažin tie 19 proc. amerikiečių, pasitikinčių oficialia versija, yra labiau protingi ar labiau kvaili? Ar šiaip viešųjų ryšių ir nuomonės formavimo aukos?
According to John Ayto, the phrase was originally a neutral term, but since around the 1960s, has often been somewhat derogatory.[2] Lance deHaven-Smith has suggested that the term was deployed in the 1960s by the Central Intelligence Agency (CIA) to discredit John F. Kennedy assassination conspiracy theories.
Po nužudymo dėl savaime suprantamų priežasčių krito visuomenės pasitikėjimas valdžios pareigūnais ir jų oficialiomis versijomis, tada valdžia ėmėsi informacinės gynybinės taktikos. Kas turi daugiau valdžios, įtakos ir valdo žiniasklaidą, to ir tiesa?
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąkaip kalorija nelygi kalorijaiIf a lion could speak, we could not understand him.
Comment
Comment