Parašė Mørtã
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Sveikata, medicina, mityba
Collapse
X
-
aišku, ne... tik iš naturalių formaldegidų ir benzopropilenų...Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012
Comment
-
įstrigo vienas komentaras internete po straipsniu apie projektą, kurio metu bus tikrinama maisto sudėtis parduotuvėse ir galimas kenksmingumas sveikatai ir pan. tai tas veikėjas, rašė, kad maždaug net nesiruošia skaityti ir kvaršinti galvos, nes gyvenimą reikia gyventi smagiai ir skaniai, ir cituoju: "visai nesvarbu, ar 85 ar 86 metų susirgs ir atsiguls į ligoninę".
tai norėčiau viešai pakomentuoti - visų pirma iki tokio amžiaus vyrai Lietuvoje negyvena, negyvena ir moterys ir šiaip statistiškai bet kuris iš mūsų, tad valgant šiuolaikinį maistą nė kiek nesurūpinant, aš jums užtikrinu, kad sveiki tokio amžiaus nepasieksit. suprasčiau, jeigu žmogelis būtų parašęs, kad yra skirtumas tarp tarkim 53 ir 86 metų, tai taip, bet dabar - visiškai neadekvatus mąstymas ir požiūris. ir kaip paskui visa medicinos sistema, kuri teapima TIK 10% visos ligų prevencijos ir gydymo dalies, gali padėti tokiems išminties galiūnams ir sveikatos išmanytojams?... retorinis klausimas tikriausiai...
Comment
-
Parašė daktaras Rodyti pranešimąįstrigo vienas komentaras internete po straipsniu apie projektą, kurio metu bus tikrinama maisto sudėtis parduotuvėse ir galimas kenksmingumas sveikatai ir pan. tai tas veikėjas, rašė, kad maždaug net nesiruošia skaityti ir kvaršinti galvos, nes gyvenimą reikia gyventi smagiai ir skaniai, ir cituoju: "visai nesvarbu, ar 85 ar 86 metų susirgs ir atsiguls į ligoninę".
Raginama valgyti "baltos mėsos", bet vištienos sudėtyje yra nedeklaruojami hormoniniai ar antibiotiniai preparatai. Žuvies nemaža dalis jau irgi auginama dirbtinai, ne tik karpiai.
Comment
-
/\ o čia jau ir visos visuomenės problema. kodėl kai kurie randa, kur pirkti ir normalios, ne per mėnesį užaugintos mėsos, šviežiai rūkytos žuvies, daržovių ir pan. reikia DOMĖTIS tuo, ką kemši į burną, o ne tik sakyti, kad va nėra pasirinkimo. mūsų šeimos požiūris - geriau mažiau, bet sveikiau
Comment
-
Parašė daktaras Rodyti pranešimą/\ o čia jau ir visos visuomenės problema. kodėl kai kurie randa, kur pirkti ir normalios, ne per mėnesį užaugintos mėsos, šviežiai rūkytos žuvies, daržovių ir pan. reikia DOMĖTIS tuo, ką kemši į burną, o ne tik sakyti, kad va nėra pasirinkimo. mūsų šeimos požiūris - geriau mažiau, bet sveikiau
Comment
-
Parašė daktaras Rodyti pranešimąčia ir yra visa mūsų žmonijos bėda, tokiais tempais gyvendami išsinaikinsim garantuotai
Comment
-
Taip, maistas yra dviejų rūšių: tas, kurį tu valgai, ir tas, kuris tave valgo . Kai ilgaamžiai paklausinėjami apie mitybą, tai krenta į akis tai, kad jie maitinasi arba kaip nors keistai (matyt, per dešimtmečius susiformavę įpročiai), arba valgo tradicinį maistą (margarino, spurgų ar mikrobangėje šildytų pusfabrikačių jų racione nėra). O visiems bendras bruožas tas, kad valgo saikingai. Bandymai su gyvūnais rodo, kad trečdaliu sumažinus maisto racioną gerokai pailgėja gyvenimo trukmė. Gal kažkiek tiesos yra patarlėje, kad daugiau žmonių miršta ne nuo neprivalgymo, bet nuo persivalgymo. Organizmas perkraunamas maistu, kurio jam nereikia, ir be reikalo eikvojama energija virškinimui bei šalinimui. O jei dar maistas prastas ir kiekiai dideli, tai kur ten viską pašalinsi - laikui bėgant po vieną organą ir pradeda eiti iš rikiuotės.
Vidutinės gyvenimo trukmės rodiklis gana slidus dydis - visai neatspindi gyvenimo kokybės, pvz., vienam yra 60 m. bet turi krūvą ligų, geria krūvas vaistų ir iš namų nelabai pajėgia išeiti, kitam 70 m., bet rimtų ligų nėra, dirba, keliauja ir t. t. Medicina pajėgia tą gyvenimo trukmę neblogai ištempti ir galbūt tas šešiasdešimtmetis dar ir pergyvens septyniasdešimtetį, nors jo sveikata ir savijauta bus tokia, kad daugiausia galvos ne apie gyvenimą, o apie kapines. Kitaip sakant, jei šalies gyventojų vidutinė trukmė 80 m., bet tų 80-ečių gatvėse nelabai matyti (visi ligoninėse ar slaugos namuose), tai nėra kuo labai džiaugtis.Paskutinis taisė senasnamas; 2012.03.12, 21:29.
Comment
-
senasnamas, ir kaip zmogui nustatyti ar jis persivalgo, ar valgo normalu kieki maisto? Nekalbant apie tuos retesnius atvejus kai is tiesu persivalgai ir tafiziskai jauti, pavyzdziui prie Kuciu stalo.
daktaras, as noreciau pirkti naturalesne mesa ir kitka, taciau paprasciausiai sunku yra pasitiketi. Juk tam paciam turguj paklausus ar kazkas lietuviska visi pardavejai bliauna "teip teip", paklausus ar kazkas sveikai uzauginta irgi turbut ne vienas susigundys pameluoti.
Comment
-
Yra bendros normos pagal kūno svorį, fizinį aktyvumą ir t. t., bet reikėtų atsižvelgti ir į organizmo poreikius. Jei nuolat kamuoja alkis, tai nėra gerai. Dažnai šiuolaikiniai žmonės valgyti nori ne tiek fiziškai, kiek psichologiškai (ką čia skanaus suvalgius). Dar yra taisyklė, kad nuo stalo reikėtų nueiti ne pajutus sotumą, bet gerokai anksčiau. Sotumo pojūtis ateina kiek pavėluotai - sėdint atrodo, kad dar galiu valgyti, o atsistojus paaiškėja, kad gal ir nereikėjo tiek valgyti . Kūno svoris irgi svarbus rodiklis - jei antsvorio nėra, galbūt nieko keisti ir nereikia. Galima paeksperimentuoti - keletui savaičių trečdaliu sumažinti porcijas ir stebėti svorio kitimą, savijautą. Manau, kad geriausias vadovas yra alkio jausmas, o jam numalšinti 5 cepelinų tikrai nereikia, kartais užtenka ir poros vaisių.Paskutinis taisė senasnamas; 2012.03.12, 22:36.
Comment
-
Parašė Gator Rodyti pranešimądaktaras, as noreciau pirkti naturalesne mesa ir kitka, taciau paprasciausiai sunku yra pasitiketi. Juk tam paciam turguj paklausus ar kazkas lietuviska visi pardavejai bliauna "teip teip", paklausus ar kazkas sveikai uzauginta irgi turbut ne vienas susigundys pameluoti.
Tarkim, vieni pomidorai kvepia pomidorais ir turi pomidorų skonį, o kiti - neturi jokio kvapo ir jokio skonio. Daugelį produktų galima atsirinkti šitaip - žinoma, reikia šiek tiek atidumo ir pasidomėjimo.
Comment
-
Parašė c2h5oh Rodyti pranešimąGalima išeitis - pamiršti visus "natūralumus", "ekologiškumus" ir kitus dabar madingus buzzword'us, ir tiesiog ieškoti kokybiškų produktų.
Tarkim, vieni pomidorai kvepia pomidorais ir turi pomidorų skonį, o kiti - neturi jokio kvapo ir jokio skonio. Daugelį produktų galima atsirinkti šitaip - žinoma, reikia šiek tiek atidumo ir pasidomėjimo.
Dėl mėsos, perkant gaminius reikia paskaityti etiketę, kai kuriuose yra daug visokių skonio stipriklių, o pačios mėsos procentaliai labai mažai.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąDabar apskritai kiek nusiperku pomidorų visi tokie, tenka viena suvalgius kitus išmesti, reiks laukti sezono pradžios, kada atsiras normalių daržovių.*******
Miestai.net Fb
Comment
-
Parašė Irma Rodyti pranešimąPirk džiovintus. O šiaip yra gi raugintos ar marinuotos daržovės, nuo seno mūsų tėvai ir seneliai ne sezono metu jas valgydavo.
Jei replikuosi, kad pats gamint gali tai ne apie savo ar mociutes augintus kalbama, o apie pirktinius produktus.
Comment
-
Parašė Irma Rodyti pranešimąPirk džiovintus. O šiaip yra gi raugintos ar marinuotos daržovės, nuo seno mūsų tėvai ir seneliai ne sezono metu jas valgydavo.
Comment
-
Parašė Gator Rodyti pranešimąO kas is ju, manai marinuotu pomidoru gamintojai ten deda kokybiskesnius pomidorus nei tuos, kuriuos tiekia i parduotuves sviezius? Manyciau atvirksciai, nes marinate lengviau paslepti ta sintetinio pomidoro skoni ar kitaip tariant skonio nebuvima.
Jei replikuosi, kad pats gamint gali tai ne apie savo ar mociutes augintus kalbama, o apie pirktinius produktus.
O dėl pramoniniu būdu marinuotų daržovių - reikia sutikti...N N N
Comment
-
Parašė Sula Rodyti pranešimąDabar konservuotas daržoves mitybos žinovai peikia
Kuo naudingos raugintos daržovės?
Rauginti kopūstai – geros nuotaikos užtaisas*******
Miestai.net Fb
Comment
Comment