O kur yra kažkokios normos, kiek ten kiaušinyje turi būti medžiagų? Gal tik užtenka, kad atrodytų plius minus panašu į kiaušinį ir tiek. Aš pats asmeniškai 100% negaliu pasakyti, kad skirtumas tarp parduotuvinio ir kaimiško smarkiai jaučiasi.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Sveikata, medicina, mityba
Collapse
X
-
Bet esu girdėjęs kad paukštynuose vištoms šiaip duoda kažko kad lukštai būtų tvirtesni.
Aš pats asmeniškai 100% negaliu pasakyti, kad skirtumas tarp parduotuvinio ir kaimiško smarkiai jaučiasi.
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąNetikėtai gerą naujiena. Lidl matomai pirmieji pradeda prekiauti free range kiaušiniais
https://m.facebook.com/story.php?sto...91363051119370Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąLiežuviu ir neįmanoma pajusti vitaminų ar mikroelementų .
Comment
-
Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
Nusipirkau, kaip dažnai bent jau iš smalsumo. 1,99€ M dydžio latviešų, reiškia x2 brangesni už įprastinius šalia.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimą
Kaina nėra maža, bet turint omeny, kad šiai dienai nėra jokio alternatyvaus produkto (neskaitant dar brangesnių organic), tai visai normali kaina. Visgi pliusas yra tai, kad jie oficialiai deklaruoja pažadą iki 2025 vsiškai atsisakyti narvinių kiaušinių, kas reiškia, kad tai nėra vienkartinis pabandymas. Kiti neišvengiamai irgi pradės prekiauti ir kaina turės kristi.
Comment
-
Be laboratorijos tiksliai nesužinosi . Kažkiek gal ir geresni, bet ne tiek, kiek skiriasi kaina. Laisvai laikomų vištų priežiūra sudėtingesnė, todėl kainą didina ir tai. Pats lesalas (nuo kurio daugiausia viskas priklauso) gali būti vienodas, nepaisant to, kur vištos laikomos. Bet laisvai vaikštanti ir saulės šviesos gaunanti višta yra kažkiek sveikesnė nei laikoma uždaryta. Panašiai yra ir su žmonėmis . Tai sveikesnių vištų ir kiaušiniai turėtų būti geresni.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąDuodamas lesalas, manau, nuo vištos laikymo vietos nepriklauso. Tiesiog lauke esanti višta papildomai palesa ir kai ko nestandartizuoto.
Comment
-
Parašė liutass Rodyti pranešimąJos visos yra uzlesinamos antibiotikais ir gmo lesalais
- 1 patinka
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimą
Po to pavirsta į mutavusius vištas-reptiloidus, kurie pamažu užvaldo pasaulį. Rotschildų ir kitų iluminačių planas išnaikinti visus žmones ir kauniečius.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąJei labai skanu GMO, tai daugiau šansų jų rasti pigiuose produktuose. Ir pažangi, ir ekonomiška mityba .
- 1 patinka
Comment
-
Visas pasaulis ant didelių permainų slenksčio? Masinis spaudimas privertė Pasaulio sveikatos organizaciją (PSO) iš naujo įvertinti kanapes
Jau keletą metų, mokslinių tyrimų išvados, karštos diskusijos ir legalizavimo žingsniai visame pasaulyje įnešė daug optimizmo kanapių įteisinimo šalininkams, sergantiesiems ir mokslininkams. Panašu, kad tiesos „traukinys“ įsibėgėjo, ir kanapių pripažinimas, bei panaudojimas toliau nesustabdomai plečiasi visame pasaulyje ir 2017 metais. Pasaulio sveikatos organizacija atliks savo pirmąjį oficialųjį vertinimą dėl kanapių medicininio potencialo.
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir Jungtinių Tautų Organizacija (JTO) tarptautinei žiniasklaidai patvirtino, kad pirmą kartą po daugiau nei 80 metų, nuo tada, kai augalas buvo uždraustas tarptautiniu mastu, iš naujo analizuos kanapių gydomąją vertę. Nuo šio pranešimo priklauso, ar griežti tarptautiniai apribojimai kanapėms bus perklasifikuoti ir vadovaujantis rekomendacijomis, bausmės, susijusios su kanapių vartojimu, sušvelnėtų.
http://www.technologijos.lt/n/moksla...rtinti-kanapes
Comment
-
Bet pamirštamas psichologinis faktorius, kad kanapės žmonių sąmonėje yra narkotikas. Jeigu vartoji narkotikus, tai neapsiribosi vienu. Kaip pvz. su alkoholiu, jei geri alų, tai dažniausiai gersi ar bent pabandysi degtinę. Palyginimas nėra gal labai adekvatus, bet jaunimui daug negalvojančiam pereiti prie stipresno narkotiko nebus didelio barjero.
Comment
-
Yra pilna medikamentų, kurie sukelia priklausomybę ir turi daug šalutinių poveikių. Tačiau kažkodėl institucijos neskuba vadinti jų narkotikais. O natūralus augalas, kuris galėtų pakeisti daug medikamentų, apšauktas narkotiku. Absoliučiai nėra jokių argumentų nenaudoti kanapių medicinoje. Visi argumentai sugalvoti ir naudingi nebent farmacijos įmonėms.
Comment
-
Jaunimas ne nuo argumentų pradeda vartoti. Drąsesnis draugas pabandė, nieko neatsitiko, vadinasi viskas ok.
Kitas dalykas, tai vienas žingsnis link stipresnių narkotikų. Lygiai taip pat kaip ir apie kanapes galima pasakyti apie kitus narkotikus. Jaunimas neanalizuoja mokslinių ataskaitų, jie analizuoja savo bendraamžius, kaip tai veikia ant jų.Paskutinis taisė andyour; 2017.08.10, 17:08.
Comment
Comment