Paaiškėjo, kad Kinijoje seksas yra. TSRS taip ir nesugebėjo pastatyti... Tokio komunizmo, kad būtų su papais ir pasturgaliais
Na biškiuką kitaip gal ten žiūrima į tuos dalykus (mažiau rodymo, daugiau darymo, jeigu taip visai supaprastinus), lygiai kaip ir kokiam Tailande, bet nu aiškinti, kad nėra ten vietiniai TikTokai užtvindyti užpakaliais ir papais, gali tik Joe Rogan ir Ben Shapiro sekėjai
Na tu pastoviai pasirenki "cherry pick" būdu sau nepatinamčius žmones ir iš to puti burbulą, nors buvo pasakyta, kad krūvos žinomų žmonių apie tai kalbėjo. Bet va pasirinkai du nepatinkančius lyg tai kažką keičia. Dar Tuckerį pamiršai pridėt:
Dabar detaliau skaitinėju tai iki 14 m tai liečia, jiems nemeta tverkinimų, kuriuos meta iki 14 m vakariečiams:
Tucker Carlson. 60 minutes. Really?
Anyway, kaip šitie video paaiškina faktą, kad vos tik įsiinstaliavęs kinietišką TikToką, ir tik atsidaręs appsą, pasijungęs per VPN į kinietišką serverį, esu apipilamas užpakalių tvirkinimo, papų ir panašių video turiniu? Negaliu sakyti, kad man tai nepatinka. Visai neblogų ten yra tų video.
LRT.lt 2024.09.13 "Facebook“ skelbia planą, kaip susigrąžinti iš jo bėgantį jaunimą
Socialinių tinklų dinozauro įvaizdis „Facebook“ kuo toliau, tuo labiau nepatinka. Platformos vadovybė supranta, kad jaunimas diktuoja turinio madas, kuriomis po ilgesnio laiko paseka ir vyresnioji karta.
Deja, bandyti „Facebook“ paversti „TikTok“ ir rizikuoti sudaryti vidinę konkurenciją to pačios „Meta“ valdomam „Instagram“, nėra gera mintis, todėl „Facebook“ nusprendė susitelkti į unikalius savo privalumus
Nesuprantu šito bėgimo iš FB. Instagramas - nuotraukų dalinimuisi. TikTok - pagrinde filmukai. Nė viena iš šių platformų neturi tokio universalumo, kaip FB.
Beje, prie to paties - vis dar negaliu suprasti, kame smagumas yra istorijos/storiai. Įkeli ką nors, ir po paros dingsta. Tai kam iš viso kelti? Jeigu kažką įkėliau, tai norisi, kad tai liktų.
FB labai smarkiai virsta nostalguojančių jaunystei vyresnių žmonių platforma. Gal net didesnes raides ir ikonėles padarys už metų kitų. Jaunimui nėra labai aktualu gyvenimas 1970 m., nėra jokių normalių sentimentų tam, nes elementariai negyveno. Pvz. tik FB sužinojau, kad Kaune buvo pėsčiųjų upių keltai vėlyvuoju sovietmečiu, tai pasakojo vyresnė publika savo vaikystės istorijas su keltais. Jei esi koks moksliukas besidomintis istorija gal ir įdomu, bet vidutiniam jaunuoliui spėju ne taip, kažkoks sovietmetis ir tiek.
Beje pats pastebiu jei būnu FB, tai kažkiek paseku ten Orai ir klimatas Lietuvoje ar random dalykus kurie įdomūs LT publikai (turbūt 50+ amžiaus). FB/Instagram reels dar kažkiek kas labiau jaunimui ir gen x įdomu, nes tik tok vis dar nenaudoju.
Man tai FB vis bando kišti SInicą nes vieną kartą netyčia jo video pažiūrėjau. Nors ir kiek spausi kad neįdomu, vis tiek vis atsiranda feede Galėtu būti nustatymas kad feedas tik iš tavo sekamų grupių.
Koks iš esmės, bent jau man, yra bendras lietuviško FB vibe'as pastaruosius kelis metus. Vyresni žmonės, jų įsitikinimai, kultūrinis kodas (jei tinka žodis), neaišku kiek jų tikrų, kiek bot'ų. Žodžiu bendrai nostalgija jaunystei, su aiškia dalimi, kurie jaučia nostalgiją sovietiniams laikams
Koks iš esmės, bent jau man, yra bendras lietuviško FB vibe'as pastaruosius kelis metus. Vyresni žmonės, jų įsitikinimai, kultūrinis kodas (jei tinka žodis), neaišku kiek jų tikrų, kiek bot'ų. Žodžiu bendrai nostalgija jaunystei, su aiškia dalimi, kurie jaučia nostalgiją sovietiniams laikams
bent jau komentaruose tie patys senukai duoda atgal postų autoriams, kai pradeda kelti nuotraukas apie Merkurijų, kuriame „visko galėjai nusipirkti“. Dar mačiau postų apie „tik ekologiškai augintas mėsas“, tai ne vienas komentatorius blaivė autorių primindamas kad normalios mėsos iš viso vos gauti galėjai.
Taip, čia botų darbas, ir deja panašu, kad visai sėkmingas, nes va PoDV jau susidarė vibe'as "Žodžiu bendrai nostalgija jaunystei, su aiškia dalimi, kurie jaučia nostalgiją sovietiniams laikams"
Daug bot'ų ten, bet ir žinau kai kurie atokesni rajonai labiau nostalguoja vėlyvojo sovietmečio modeliui.
Na, prisimint vaikystę, atpažint nuotraukoje kokį seną kioską, į kurį su kiemo draugais lakstydavai ledų ar giros, ir už tai palaikint nuotrauką, arba palaikint senas nuotraukas už tai, kad iš jų apskritai šiek tiek sužinojai, kaip atrodė tavo miestas sovietmečiu, dar nereiškia noro, kad sovietmetis grįžtų ir jo garbinimo.
Na, prisimint vaikystę, atpažint nuotraukoje kokį seną kioską, į kurį su kiemo draugais lakstydavai ledų ar giros, ir už tai palaikint nuotrauką, arba palaikint senas nuotraukas už tai, kad iš jų apskritai šiek tiek sužinojai, kaip atrodė tavo miestas sovietmečiu, dar nereiškia noro, kad sovietmetis grįžtų ir jo garbinimo.
nostalgijos priklausomybė yra bendras daliklis visiems, (pastarųjų laikų Holivudas tik ant to ir laikosi), tiesiog pas mus nostalgija paremta kontraversiškais dalykais.
Iki 1990 m. visi troško laisvės, visi žinojo analogą, deja laisvė labiau asocijavosi su materializmu, tik maža dalis žinojo kad su tuo ateina personalinė atsakomybė išlaikyti laisvę. Dabar nemaža dalis nesulaukė analogiško materializmo gerbūvio kaip Skandinavijoje... (daugumai ir socialinė gerovė net nėra pats svarbiausias prioritetas). Tad ta nemaža dalis (25-35 proc.) nori savo laisvę atiduoti oligarchiukams, autoritarams, nes reikia daug daugiau pastangų norint pripažinti, jog pats turi nešti atsakomybę - norint išlaikyti laisvę (domėtis politika, balsuoti, kūrti verslą, padėti skurdesniam, silpnesniam, kurti ir įsitraukti į vietos bendruomenės veiklą...), bei dirbti su savimi psichologiškai, kad pats jaustumeisi laisvas.
Deja, tokios juodosios skylės kaip Kaunas, Druskininkai... egzistuoja ne tik dėl to, bet ir dėl "kaimiško/baudžiaunikinio" požiūrio į "laisvę" (gėrybės(-ių) laisvė - "GEROVĖS VALSTYBĖ"). Toks požiūris pasižymi "ūkiškumu"/unitarizmu/post-kvazi-monarchija (iškilę stabai/skulptūros iš praeities, kurie legitimizuoja dabartinę valdžią; giminaičiai valdžioje, kurie, galimai, gali pakeisti post-kvazi-monarchą (psichologinė būsena, kuri per administravimą po truputi nori pakeisti politinę ir socialinę sanglaudą), kitaip tariant, oligarchiukų noras tapti monarchais ir net dinastija.
Comment