Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Socialiniai tinklai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

    Tiesiog FB algoritmas neprotingas. Vieną kartą netyčiai paspaudžiau groti ant Sinicos video FB, tai po to puse metų man į feedą jį mėtė.
    O kodėl jums tą Sinicos video apskritai išmetė?
    Flickr

    Comment


      Parašė Tomas Rodyti pranešimą

      Aš vis pakariaudamas susitvarkau su feisbuko algoritmais. Kas kelias savaites feisbukas man pradeda rodyti visokį brudą, dažnai kvadratinėmis raidėmis. Tai aš nepatingiu nuosekliai viską užblokuoti, o kai netingiu - dar ir pareportinu feisbukui. Pvz. jei rodo kokius rusiškus bobiškus tauškalus - sexual harassment. Sovietinė nostalgija - hate speach. Ir t.t. Gal ir nelabai brandu, bet pajaučiu nesveiką pasitenkinimą, o feisbukas kuriam laikui aprimsta.
      Pas mane vyrauja angliškas turinys, visokie įvairaus bukumo jaunimo juokeliai. Nenorėjau viso to sekti, bet man fb įbruko, kartais iš neturėjimo ką veikti permetu tas nesąmones. Nors nėra visai beviltiška, įmeta ir kokių nors faktų paskaitymui (geografinių, istorinių), gal pastaruoju metu geriau įsiklauso ką konkrečiai mėgstu ir įmeta daugiau enciklopedinių visokių faktų ir vaizdų. Esu labai atsargus ką laikinu, mažai buvau puslapių palaikinęs, tai fb matyt bandė užpildyti tuščią ertmę.
      Lietuviškame domina tipo orai, kokie nors vaizdai iš miestų ar kaimų. Dalykai, kuriuos labiau mėgsta sentimentalūs vyresni žmonės, įskaitant matyt jaučiantiems nostalgiją sovietmečiui.
      Paskutinis taisė PoDV; 2024.09.23, 21:51.

      Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

        O kodėl jums tą Sinicos video apskritai išmetė?
        dar priklauso ka per watsup ar instagrama darai
        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


        - George W. Bush President of the USA

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą

          O gal esi latentinis Sinicos mėgėjas ir FB tiesiog tai supranta?
          Kad ne, neseku jo jokiais kanalais.

          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

          O kodėl jums tą Sinicos video apskritai išmetė?
          Nežinau, pagrinde naudoju FB kaimynų grupėse dalyvauti, tai gal kažkaip per kaimyną asociavo. Šiaip dažnai išmeta ir pvz lietuvos policijos video, nežinau kodėl nes jų neseku.



          Comment


            Tai jei nieko FB nedarai, tik kaimynų grupėse sėdi, tai akivaizdu, kad tada fb neturi daug info pagal kątau mėtyt rekomendacijas, iš ko logiškai seka, kad gali pasitaikyti tau neaktualių.

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą
              Tai jei nieko FB nedarai, tik kaimynų grupėse sėdi, tai akivaizdu, kad tada fb neturi daug info pagal kątau mėtyt rekomendacijas, iš ko logiškai seka, kad gali pasitaikyti tau neaktualių.
              Tai norėtusi kad nemėtytu jokių rekomendacijų, tik tai ką seku.

              Comment


                Parašė Tomas Rodyti pranešimą

                Aš vis pakariaudamas susitvarkau su feisbuko algoritmais. Kas kelias savaites feisbukas man pradeda rodyti visokį brudą, dažnai kvadratinėmis raidėmis. Tai aš nepatingiu nuosekliai viską užblokuoti, o kai netingiu - dar ir pareportinu feisbukui. Pvz. jei rodo kokius rusiškus bobiškus tauškalus - sexual harassment. Sovietinė nostalgija - hate speach. Ir t.t. Gal ir nelabai brandu, bet pajaučiu nesveiką pasitenkinimą, o feisbukas kuriam laikui aprimsta.
                Dabar prieš rinkimus, kai tik fb man įdeda socdemų reklamą, visada reportinu apie netinkamą turinį kaip prostitution ar adult content.

                Comment


                  Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                  Tai norėtusi kad nemėtytu jokių rekomendacijų, tik tai ką seku.
                  Cha. Taigi FB nori tave priversti daugiau laiko praleisti pas juos, todėl meta rekomendacijas su viltimi, kad kažką daugiau pradėsi sekti papildomai.

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą

                    Cha. Taigi FB nori tave priversti daugiau laiko praleisti pas juos, todėl meta rekomendacijas su viltimi, kad kažką daugiau pradėsi sekti papildomai.
                    Na tai jam pasisekė. Aš praleidžiu daugiau laiko spaudinėdamas "nepatinka"

                    Comment


                      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                      Na tai jam pasisekė. Aš praleidžiu daugiau laiko spaudinėdamas "nepatinka"
                      FB tikslas yra, kad tu praleistum kuo daugiau laiko. O ką spaudinėdamas - jiems nerūpi.

                      Comment


                        Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                        Na tai jam pasisekė. Aš praleidžiu daugiau laiko spaudinėdamas "nepatinka"
                        Manau John teisus, kad tu visgi jį mėgsti, nes tavo pranešimai forume, kiek pamenu, daugiausiai logiški ir racionalūs, o tokie žmonės negali nemėgti Sinicos.

                        Comment


                          Parašė Gator Rodyti pranešimą

                          Manau John teisus, kad tu visgi jį mėgsti, nes tavo pranešimai forume, kiek pamenu, daugiausiai logiški ir racionalūs, o tokie žmonės negali nemėgti Sinicos.
                          Kadangi aš jo pasisakymų neklausau, tai negaliu pasakyti ar mėgstu ar ne, nes tiesiog nežinau kokia yra jo nuomonė.

                          Comment

                          Working...
                          X