Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kombatui. Jei ne Rusija, jau seniai gyventume kaip vokiečiai ar švedai. Tai čia neverti dėmesio išvedžiojimai.

    Comment


      Parašė index Rodyti pranešimą
      O šitam forume išvis vieni buožės ir liaudies priešai, kuriuos išbuožint ir į Sibirą išsiųst reikia. Ir Landsbergis blogas, nes sugriovė kolūkius.
      Nesakiau nei taip, nei kitaip.

      Pažvelkit patys į save – jūsų neapykanta tiesiog per ausis trykšta vien todėl, kad turiu savo nuomonę, nesutampančią su oficialiąja valdžios ir ją palaikančių dogmatikų. Žr., „le bronius“ tuoj sprogs iš pasiutimo , kad negali išvesti manęs iš kantrybės .
      Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

      Comment


        Parašė Combat Rodyti pranešimą
        Nesakiau nei taip, nei kitaip.

        Pažvelkit patys į save – jūsų neapykanta tiesiog per ausis trykšta vien todėl, kad turiu savo nuomonę, nesutampančią su oficialiąja valdžios ir ją palaikančių dogmatikų. Žr., „le bronius“ tuoj sprogs iš pasiutimo , kad negali išvesti manęs iš kantrybės .
        Kokia čia neapykanta. Greičiau jau linksma patrolint. O va tu žmonių su bent kiek dešinesnėmis pažiūromis tikrai neapkenti (Kiek matyti iš komentarų). O turėti savo nuomonę gerai, bet raginimas pažeisti valstybės konstitucinę santvarką kenkia sveikatai.
        Post in English - fight censorship!

        Comment


          Parašė Combat Rodyti pranešimą
          Nesakiau nei taip, nei kitaip.

          Pažvelkit patys į save – jūsų neapykanta tiesiog per ausis trykšta vien todėl, kad turiu savo nuomonę, nesutampančią su oficialiąja valdžios ir ją palaikančių dogmatikų. Žr., „le bronius“ tuoj sprogs iš pasiutimo , kad negali išvesti manęs iš kantrybės .
          Anaiptol, aš tiesiog žvengiu iš tavo pasiutimo lol
          Aš tikrai myliu Lietuvą!

          Comment


            Parašė Combat Rodyti pranešimą
            Nuskanuok ir įkelk tas 6–os klasės istorijos pamokų vietas, kuriose kalbama apie „sovietinį“ žmogų ir buvusią santvarką. Toks įvadas užduoda neblogą toną likusiam „politologiniam“ auklėjimui.
            6-tokai dar tik susipažįsta su istorija, kitaip tariant tai tėra tik įvadas į istoriją. Jeigu reikia, nuskanuoti galėčiau, bet tai užtruktų, nes neturiu vadovėlių po ranka. Abejoju, ar kas nors sutiktų laukti
            Kiek pamenu, apie sovietizmą išsamiau susipažįsta 10-tokai ir vyresni. Ir visuose vadovėliuose stengiamasi politologiją atriboti nuo istorijos. Žinoma, kiek tai įmanoma. Tai taip pat glaudžiai susiję dalykai kaip pvz astronomija ir fizika.
            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

            Comment


              Parašė rat Rodyti pranešimą
              Kombatui. Jei ne Rusija, jau seniai gyventume kaip vokiečiai ar švedai. Tai čia neverti dėmesio išvedžiojimai.
              Arba būtume ištirpę kaip tauta dėl vokiečių okupacijos.

              Deja, Lietuva visada atsiduria Rusijos ir Vokietijos interesų zonoj dėl savo geografinės padėties ypatumų, ir kitaip nebus. Bet, iš kitos pusės, kiek galima save guosti, kad „jei ne Rusija. . .“. Rusija 20 metų Lietuvai jau kaip ir ne prie nieko. . . Kuo ji čia dėta dėl to, kad dabar turime tai, ką turime? Rusija žengia pirmyn, o Lietuva vis trypčioja Rusiją kaltindama dėl visų savo bėdų.
              Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

              Comment


                Liaudies rojus.





                Post in English - fight censorship!

                Comment


                  Parašė index Rodyti pranešimą
                  bet raginimas pažeisti valstybės konstitucinę santvarką kenkia sveikatai.
                  Iš pradžių susipažink su Konstitucija, o po to pasakyk, kurioje vietoje siūliau pažeisti Konstituciją.
                  Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

                  Comment


                    Parašė Combat Rodyti pranešimą
                    Rusija žengia pirmyn, o Lietuva vis trypčioja Rusiją kaltindama dėl visų savo bėdų.
                    Tegul žengia ji kur nori, bet tegul pagaliau palieka mus ramybėje, su savo vamzdžiais ir įtakos zonomis...
                    Aš tikrai myliu Lietuvą!

                    Comment


                      Parašė Combat Rodyti pranešimą
                      Iš pradžių susipažink su Konstitucija, o po to pasakyk, kurioje vietoje siūliau pažeisti Konstituciją.
                      Ragindamas nuvertinėti demokratiškai išrinktą valstybės valdžią.

                      p.s. Tai, šiaip jau, yra kriminalinis nusikaltimas.
                      Post in English - fight censorship!

                      Comment


                        Citata:
                        Parašė Edvard Rodyti pranešimą
                        O aš svetimu pinigu ir neskaičiuoju, aš skaičiuoju savo pinigus kaip mokesčiu mokėtojas, P. Kubilius gauna beveik 9000 Lt už bloga darbą, o tikriems herojams 15000 Lt., juokinga suma.

                        Paraše artexs:
                        Eik padirbk Kubiliaus darbą, gudruti. Jis po mokesčių į rankas gauna ne daugiau kaip 6000Lt. Vidutinių įmonių vadovų normalus atlyginimas dvigubai didesnis.

                        Atsakimas:
                        Jam, visiems jo klerkams, patarėjams ir minimumo užteks.
                        O dėl vidutinių įmonių vadovų aiškinti nereikia.
                        Paskutinis taisė Edvard; 2010.09.13, 22:41.
                        "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                        Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                        Adam Mickiewicz

                        Comment


                          Parašė index Rodyti pranešimą
                          Ragindamas nuvertinėti demokratiškai išrinktą valstybės valdžią.

                          p.s. Tai, šiaip jau, yra kriminalinis nusikaltimas.
                          O dabar parodyk man vietą, kurioje pasisakiau kviesdamas žmones susirinkit į konkrečią vietą konkrečiu laiku su tikslu nuversti teisėtai išrinktą valdžią. Jei tokio mano pasisakymo niekur nerasi, pripažink sau, kad mane tiesiog apšmeižei. Tai šiuo atveju jau pats prasilenki su teisės normomis, o ne aš.
                          Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

                          Comment


                            Parašė Combat Rodyti pranešimą
                            O dabar parodyk man vietą, kurioje pasisakiau kviesdamas žmones susirinkit į konkrečią vietą konkrečiu laiku su tikslu nuversti teisėtai išrinktą valdžią. Jei tokio mano pasisakymo niekur nerasi, pripažink sau, kad mane tiesiog apšmeižei. Tai šiuo atveju jau pats prasilenki su teisės normomis, o ne aš.
                            Parašė Combat Rodyti pranešimą
                            dalyvauti protesto akcijoje ir priešintis valdžios krečiamoms nesąmonėms) asmeniškai, reikia užsiimti pačiam, a\ Protesto vardan, jei kitaip nesugebi, pakaktų ir Prezidentūros sieną apšlapinti, o kai sučiups – žiniasklaidai ir visuomenei paaiškinti, kad tai padarei protesto vardan nepritardamas vykdomai politikai Lietuvoje ir siekdamas, kad Lietuvoje būtų kitaip, nei yra dabar.
                            Ribos dar neperžengei ir sveikinu su tuo, ir aš neteigiau, kad tu jau nusikaltai, tik patariu nežengti sekančio žvilgsnio slidžia nuokalne.

                            O savo energiją puikiausiai galėtum panaudoti aktyviai dalyvaudamas politikoje (Tuo labiau, kad ir tavo pažiūrų partijų yra). Jei tau negerai, tai kodėl nebandai to pakeisti? Va čia būtų tikro pilietiškumo požymis, o ne ardymasis forume.
                            Post in English - fight censorship!

                            Comment


                              Parašė index Rodyti pranešimą
                              Ribos dar neperžengei ir sveikinu su tuo, ir aš neteigiau, kad tu jau nusikaltai, tik patariu nežengti sekančio žvilgsnio slidžia nuokalne.

                              O savo energiją puikiausiai galėtum panaudoti aktyviai dalyvaudamas politikoje (Tuo labiau, kad ir tavo pažiūrų partijų yra). Jei tau negerai, tai kodėl nebandai to pakeisti? Va čia būtų tikro pilietiškumo požymis.
                              Į visą tai galiu atsakyti, kad tu apie mane nieko nežinai, bet užtat padarai labai daug klaidingų išvadų vien dėl savo išankstinių nusistatymų.

                              Dėl ribų peržengimo. Tai aš policijai ir prokuratūrai linkiu neperžengti ribų turint reikalų su manimi demokratijos suvokimo plotmėje. Turiu tokią patirtį. Gavę demokratijos pagrindų pamoką, daugiau jie mano leistų komentarų tyrimu nebeužsiima.
                              Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

                              Comment


                                Parašė Combat Rodyti pranešimą
                                Į visą tai galiu atsakyti, kad tu apie mane nieko nežinai, bet užtat padarai labai daug klaidingų išvadų vien dėl savo išankstinių nusistatymų.
                                Taip. Išvadas darau tik iš tavo pasisakymų čia. Ir matau, kad tu esi ganėtinai radikalių kairiųjų pažiūrų, prijauti Rusijai, iligiesi SSRS ir komunizmo apskritai bei simpatizuoji autoritarinei santvarkai. Ar viską jau susakiau?.. Ai, dar pagal tave geriausias pilietinio nepaklusnumo būdas yra šlapintis ant sienos.

                                Na nebent trolini, o pats esi užkietėjęs konservatorius respublikonas.
                                Paskutinis taisė index; 2010.09.13, 23:03.
                                Post in English - fight censorship!

                                Comment


                                  Pagrindine jusu minima problema yra pilieciu ir valdzios santikiai. Dziugu, kad Lietuvoje yra aktyviu zmoniu, kurie neinkscia, o kazka daro. Vieni is tokiu TEDx suorganizavo ir sia tema buvo vienas pranesimas, tad siulau paziureti http://www.youtube.com/watch?v=NTqMy...eature=channel
                                  Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                                  Comment


                                    Parašė le bronius Rodyti pranešimą
                                    Tegul žengia ji kur nori, bet tegul pagaliau palieka mus ramybėje, su savo vamzdžiais ir įtakos zonomis...
                                    pilnai pritariu

                                    Comment


                                      Combatui, pasiskaitymams ... gal pagaliau pamėgs Kubilių

                                      Lietuvos ministras pirmininkas: plieninis ryžtas ir prasti reitingai
                                      http://www.alfa.lt/straipsnis/104084...10-09-13_15-46

                                      ...Geriausios A. Kubiliaus savybės – strateginis mąstymas, taktinis nuovokumas, pasiryžimas imtis nedėkingiausių darbų siekiant išjudinti plataus užmojo projektus. Prieš septynerius metus jis subūrė išminčių grupę, kuri pasiūlė, kad Lietuva pasauliui save pateiktų kaip 21-jo amžiaus aukštųjų technologijų centras. Šiuo tikslu Andrius Kubilius, kuris ministru pirmininku trumpai buvo ir prieš dešimtmetį, pradėjo lankytis įvairiose Europos šalyse bei JAV (įskaitant ir Silicio slėnį), susitikdamas du visais įmanomais investuotojais. Pastaruoju metu pasirodė jo darbo vaisiai: „Barclays“ ir „Western Union“ Lietuvoje atsidarė savo IT centrus, o JAV įsisteigusi „Thermo Fisher Scientific“ biotechnologijų įmonė įsigijo Lietuvos „Fermentą“.

                                      „Jis yra labiausiai provakarietiškas vadovas [lyginant su kitais naujųjų laikų Lietuvos ministrais pirmininkais]. Jis daug skaito ir nuolat ką nors studijuoja. Knygas jis tiesiog ryja knygas“, – sako Vygaudas Ušackas, buvęs A. Kubiliaus vadovaujamos Vyriausybės užsienio reikalų ministras, šiuo metu – ES pasiuntinys Afganistane. A. Kubilius pripažįsta, jog be dviračių (jis dažnai telefonu savaitgalio žygius aptaria su kitu dviračių sporto mylėtoju kolega estu A. Ansipu), jo kita mėgstamiausia laisvalaikio praleidimo forma yra skaitymas. Jam patinka istorinės ir biografinės knygos, jis ypač žavisi Margaret Thatcher ir Ronaldo Reagano asmenybėmis. Jo žmona Rasa, Lietuvos simfoninio orkestro smuikininkė, jį informuoja apie lankytinus kultūrinius renginius. Sako, kad dviejų sūnų tėvas Andrius Kubilius nė vieno iš jų nepraleidžia.

                                      Visa tai galėtų sukurti puikaus lyderio paveikslą, tačiau nedaugelis lietuvių tai pripažintų. A. Kubilius, fizikas pagal išsilavinimą, yra vienas prasčiausiai vertinamų visų Europos vadovų. Dvi atskiros birželio mėnesį atliktos nuomonių apklausos parodė, kad daugiau nei 83 proc. lietuvių mano, jog jis savo darbą atlieka netinkamai. Paskutinėje rugpjūtį atliktoje apklausoje A. Kubilius įvertintas 3,1 balo iš 10, žemiausiai iš aukščiausio lygio politikų. Nesvarbu, kad Lietuva išvengė bankroto ir jos ekonomika atsigauna, lietuviai paprasčiausiai nemėgsta savo ministro pirmininko. Jis nejautrus, tvirtina jie...
                                      Aš tikrai myliu Lietuvą!

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                        Jis nieko nežino, tik savo sąmokslo teorijom užsiiminėja. Nereikia suprasti tiesiogiai, kad taip darbo ieško kaip bedarbiai, bet apie ateitį galvoja.
                                        Kokiom dar sąmokslo teorijom. Akivaizdu tai, kad Grybauskaitė per daugiau kaip metus Daukanto aikštėj iš esmės apart piaro daugiau niekuo ir neužsiėmė. Na, dar pasistengė iš ministro posto išgrūsti potencialiai rimčiausią varžovą dėl prezidento posto. Logiškas motyvas tokiam elgesiui gali būti tik vienas - išsaugau populiarumą, pasiimu rinkimus 2014 m.
                                        Got sun in my face, sleeping rough on the road

                                        Comment


                                          Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                                          Kokiom dar sąmokslo teorijom. Akivaizdu tai, kad Grybauskaitė per daugiau kaip metus Daukanto aikštėj iš esmės apart piaro daugiau niekuo ir neužsiėmė. Na, dar pasistengė iš ministro posto išgrūsti potencialiai rimčiausią varžovą dėl prezidento posto. Logiškas motyvas tokiam elgesiui gali būti tik vienas - išsaugau populiarumą, pasiimu rinkimus 2014 m.
                                          Tai prastai reiškia su logika tamstai. Na bet aišku, jei nori, gali galvoti, kad meluoju ir toliau užsiiminėti sąmokslo teorijom apie valdžios paėmimą per kitus prezidento ar seimo rinkimus. Tik įdomu, ką tada sakysi, kai to nebus. Ir ką reiškia daugiau nieko neužsiiminė be piaro? Ką, kaip prezidentė pasakyk, nepadaro, ką turėtų padaryti? Nes Lietuvos ekonomika nepradėjo kilti 10% ir atlyginimai nepadvigubėjo?
                                          Paskutinis taisė Lettered; 2010.09.14, 12:24.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X