Adomėnas su šakėm, Degutienė su Biedronka, Kubilius su retarderiu - panašu, kad konservatoriai eilinį kartą sieks reitingų aukštumų be specialistų konsultacijų . Per tiek metų jau buvo galima šio to išmokti.
Konservatoriai nėra dideli populistai, kad daug investuotų į PR. Tiesa bent Adomėnas bando periimti D. Trump'o šūkius ir kažkuom išsiskirti.
Nereikia pamiršti, kad masinės kelionės į Lenkiją nusipirkti mėsos prasidėjo kai valdė konservatioriai, o ne socdemai.
Lygiai taip pat nepamirškime, kad dabar nėra pats krizės įkarštis ir žmonės neturėtų taip smarkiai taupyti kaip 2009. Bet nepradėkime gniūžčių karo, esmė vis dėl to ta, kad tiek dabartinei pozicijai, tiek opozicijai būtų labai sveika persireitingavimas ir jei pas konservatorius dar kažkoks persireitingavimas yra realus, tai dp,tt ar lsdp sėdi savo sename rauge. beje, Tapinas tame komentare tai taip pat paminėjo:
"O juk TS-LKD yra nemažos jaunosios Lietuvos kartos dalies esminė viltis turėti protingą, skaidrią, sąžiningą ir padorią valdžią. Bet tik ne tokia TS-LKD, kokią ją matome dabar. Jokia kita partija neišgyvena tokios skausmingos ir sunkios kartų kaitos. Nes dauguma partijų ir turi tik vieną kartą."
beje, dėl to Degutienės "skandalo", įdomu ar Tapinas siekia senąją TS_LKD kartą (su visuomenės pagalba) po truputi išleisti pensijon ar čia toks taktinis žingsnis prasibrauti prie DP TT ir LSDP rinkėjų širdžių, parodant, kad Tapino klausyti reikia, nes jis kritiškas visų partijų atžvilgiu ir kad jo nuomonė, galbūt visai teisinga.
Tai čia pas juos krizė, ir nac. valiuta pinga, ir už tą pačią lenkišką algą gali nusipirkti vis mažiau benzino, o ne pas mus. Džiaugtis reiktų.
Visoje Europoje žmonės varo į prekybcentrius kitoje sienos pusėje, jei tik pavyksta sutaupyti. Dirbau Ženevoje, tai žinau, ką rašau. Pavyzdžiui, per kažkokią Šveicarijos (ar gal tik Ženevos kantono) valstybinę šventę vyko masinis apsipirkimas Prancūzijos pusėje su perpildytom aikštelėm ir kamščiais ant sienos, nes ten buvo darbo diena ir viskas veikė.
Nesijaudinkite, Gabrielius visais pasirūpins - padidins pensijas ir eksportą. O taip pat:
Įveikti prastą šios Vyriausybės palikimą ir mūsų šalį išvesti į dinamišką augimą galima tik pasiūlius bei įgyvendinus aiškų ir plačiai apimantį ekonominio proveržio planą Lietuvai. Artėjant 2016 m. rinkimams į Seimą, tokį planą įsipareigojame pateikti ir juo vadovautis.
Tai čia pas juos krizė, ir nac. valiuta pinga, ir už tą pačią lenkišką algą gali nusipirkti vis mažiau benzino, o ne pas mus. Džiaugtis reiktų.
Visoje Europoje žmonės varo į prekybcentrius kitoje sienos pusėje, jei tik pavyksta sutaupyti. Dirbau Ženevoje, tai žinau, ką rašau. Pavyzdžiui, per kažkokią Šveicarijos (ar gal tik Ženevos kantono) valstybinę šventę vyko masinis apsipirkimas Prancūzijos pusėje su perpildytom aikštelėm ir kamščiais ant sienos, nes ten buvo darbo diena ir viskas veikė.
Pigesnės prekės dar nereiškia krizės, pernai Lenkijos BVP augo 3,5%, Lietuvos 1,6%. Tiesiog rinka didesnė (ne tik kiekybiškai, bet ir per capita), konkurencingesnė ir dar mokesčiai mažesni.
Lenkai sugeba gerokai brangiau supirkti pieną iš savo šalies ir Lietuvos ūkininkų, pagaminti iš jo sūrį bei jogurtą ir pigiau parduoti juos ne tik savo „Kauflanduose“ ir „Biedronkose“, kur daugeliui maisto produktų taikomas lengvatinis PVM tarifas, bet ir lietuviškose „Maximose“ bei „Norfose“. Negana to, jie dar ir moka savo darbuotojams didesnes algas.
Lygiai taip pat nepamirškime, kad dabar nėra pats krizės įkarštis ir žmonės neturėtų taip smarkiai taupyti kaip 2009.
Aha, turėtų ne važiuoti į Lenkiją, o skristi į Indiją . Poilsis užsienyje kai kam atrodo daug patriotiškiau nei pirkimas užsienyje. Jei negaila n valandų kelionėje ir eilėse, vadinasi, žmonėms tai apsimoka. Ir ne politikams aiškinti, kur pirkti, kada pirkti ir kaip švęsti. Laimėję daugumą Seime turbūt pasiūlytų privalomą valstybinių švenčių šventimą . Apskritai pirkimas užsienyje net nėra kažkokia rimta problema (nebent Maximai ), todėl juokinga, kai politikai vieni kitus dėl to kaltina, nors ir tie, ir anie prie to dalyko yra prisidėję.
Tiesiog Lenkijos vidaus (o ir užsienio) politika labiau kvalifikuota, rinka dielė ir komunistinių durnių valdžioje mažiau. Lenkija mažiau rūpinasi kokia Angola, pabėgėliais o labiau pačia Lenkija. Lenkija vieningesnė ir patriotiškesnė šalis nei Lietuva. Todėl viskas elementaru ponai, rezultatą matome skirtingą.
Aha, turėtų ne važiuoti į Lenkiją, o skristi į Indiją . Poilsis užsienyje kai kam atrodo daug patriotiškiau nei pirkimas užsienyje. Jei negaila n valandų kelionėje ir eilėse, vadinasi, žmonėms tai apsimoka. Ir ne politikams aiškinti, kur pirkti, kada pirkti ir kaip švęsti. Apskritai pirkimas užsienyje net nėra kažkokia rimta problema (nebent Maximai ), todėl juokinga, kai politikai vieni kitus dėl to kaltina, nors ir tie, ir anie prie to dalyko yra prisidėję.
na taip jau būna, kad žmonės per krizes truputi sumažina išlaidas, lyg ir natūralu. O politikas, kuris lyg ir bandė aiškinti, kur kam važiuoti tai berods buvo Lazdijų meras. Degutienė tiesiog žaidė įprastinį Lt potikos žaidimą - pasimėtymą "išmatomis", o ne bandė lietuvius sugėdinti ar užsipulti, kad jie važiuoja pinigus leisti į Lenkiją, bet bet kokiu atveju, nebūtų nieko blogo, jei ji sugalvotų išeiti politinio poilsio, vis dėl to moteris jau šiokio tokio amžiaus ir su kiekvienais tolesniais metais didėja tikimybė padaryti rimtą, o ne išpūsta pliurzą.
„Šiandien perskaičiau straipsnį interneto portale ir buvau labai sujaudinta ir nustebinta, kiek vakar, mūsų nepriklausomos valstybės dieną, Kovo 11-ąją, Lietuvos žmonių važiavo į Suvalkus apsipirkti. Tai yra autobusai, turistiniai autobusai... Žmonės tokiu būdu „šventė“ Kovo 11-ąją. Čia ir yra esminis klausimas – kodėl? Ar jie nemyli Lietuvos? Ar jie nenori švęsti tos mūsų didžios šventės? Ar jiems tiesiog sunku gyventi laisvoje Lietuvoje? Ar nekalta šiandieninė vyriausybė, kad tokie dalykai vyksta?“ - savo nuostabą išsakė I. Degutienė.
Komentarų skaičius prie straipsnio (net Užkalniui toli iki tokio lygio ) ir politikės teisinimasis kitą dieną rodo, kad dėmesys pasiektas tik, deja, ne toks, kokio reikėtų.
Taupymą priešinti su meile Lietuvai išvis yra primityvu, ypač politikams, bet tokio pobūdžio nesėkminga retorika konservatoriams yra dažnas reiškinys. Po to visus nusišnekėjimus pateisina tuo, kad jie ne populistai .
Į patriotines eitynes neik, nes ten naciai ir fašistai, į Lenkiją nevažiuok, nes nepatriotiška ir išvis ta šalis nedemokratiška, belieka tik laukti valstybės organizuojamų oficialių demonstracijų, už kurių vengimą būtų baudžiama . Jei konservatoriai laimėtų daugumą, kaip seniau atitinkamos Vengrijos ar Lenkijos partijos, tada kažko panašaus būtų galima tikėtis. Neturėdami vienvaldystės niekaip negali parodyti savo tikrojo veido, apie kurį galima numanyti tik iš pavienių pareiškimų.
Komentarų skaičius prie straipsnio (net Užkalniui toli iki tokio lygio ) ir politikės teisinimasis kitą dieną rodo, kad dėmesys pasiektas tik, deja, ne toks, kokio reikėtų.
Taupymą priešinti su meile Lietuvai išvis yra primityvu, ypač politikams, bet tokio pobūdžio nesėkminga retorika konservatoriams yra dažnas reiškinys. Po to visus nusišnekėjimus pateisina tuo, kad jie ne populistai .
Kažkaip net neabejoju, kad ir pats nepagailėjote savo klaviatūros kelioms dešimtims komentarų parašyti ? šiaip tai ir arkliui aišku, kas ten tuos komentarus rašo. tie patys, kurie parašo po 1-2 k komentarų, po straipsniais apie Lt kariuomenę, emigraciją ir pan. na kas kas, bet jūs tai tikrai išmanote.
Taip taip, visi komentarai nupirkti . Tai yra slėpimasis krūmuose ir bėgimas nuo realybės. Panašu, kad ir politikai verda savo sultyse ir nesusigaudo, kokios visuomenėje nuomonės vyrauja, kokios to priežastys, o paskui po rinkimų būna labai nustebę ir ieško priešų.
Taip taip, visi komentarai nupirkti . Tai yra slėpimasis krūmuose ir bėgimas nuo realybės. Panašu, kad ir politikai verda savo sultyse ir nesusigaudo, kokios visuomenėje nuomonės vyrauja, kokios to priežastys, paskui po rinkimų būna labai nustebę ir ieško priešų.
kodėl visi? nevisi, dauguma. ir nereikia apsimesti šlanga, kad taip nėra. patikrinkite atsitiktinai 10-ties neigiamų komentarų ip adresus ir ~80% jų bus ne iš Lietuvos.
Bet kas man nemažiau įdomu yra tai, kad tie socdemų skandalai ištiesų turi mažesnę reikšmę, nei jie turėtų jeigu būtų kilę pvz. kokių konservatorių adresu.
Kai jau keli mėnesiai tęsiasi skandalai su socdemais - niekas net mažiausios žinutės į šitą forumą neįdeda.
Ir užteko Degtienei prasižioti apie apsipirkinėjančius Lenkijoje - iškart ir forume du puslapiai diskusijų, delfyje ties tuo straipsniu daugiau nei 4000 tūkstančiai komentarų, kas būna tik po Eurovizijos ar Krepšinio čempionato finalo Ko tais manau, kad jeigu koks Butkevičius ar Graužinienė būtų tai pasakę, tai visi būtų tai nuleidę kaip eilinę nesąmonę. Bet čia juk konservatoriai!!! Skandalas!!!
Comment