Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
    Nu tu ir sulyginai.. Berlusconi su Valinsku..
    Pirma pasidomėk, kas per vienas yra Berlusconis. Tai nustebsi, kodėl Valinskas nėra jo brolis.
    Paskutinis taisė Orto Panti; 2009.01.10, 20:10.

    Comment


      Geras straipsnis

      Seimo narės pagal iškvietimą

      Pažiūrėkite, kaip varo ant A.Valinsko. Ir A.Kubiliaus valdžios. Nė 100 dienų nepalaukė. Varo taip, lyg blogesnės valdžios Lietuvoje nėra buvę, niekšai! Ne melas, tikra teisybė - varo. Tik kas ant ko varo? Ar ne pati valdžia ant savęs labiausiai ir pavaro? Štai kur klausimas.


      http://www.lrytas.lt/-12316894861230...etim%C4%85.htm

      Mano manymu, jei konservatoriai dar turi noro tęsėti priešrinkiminius pažadus ir baigti save kompromituoti, tai jiems su šitais valinskiniai ne pakeliui.
      Šiaip tai turbūt baisiaus už visus buvusius populistus, kaip sakoma durniai su iniciatyva.
      Prieš seimo rinkimus, sklandė tokios kalbos, kad daug kas už juos balsuos "ant bajerio". Tai sakykim tiems atleidžiama, bet kas juose dar bandė įžiūrėti kažką šviesaus....
      gera gyventi gerai

      Comment


        Parašė Kema Rodyti pranešimą
        Geras straipsnis

        Seimo narės pagal iškvietimą





        http://www.lrytas.lt/-12316894861230...etim%C4%85.htm

        Mano manymu, jei konservatoriai dar turi noro tęsėti priešrinkiminius pažadus ir baigti save kompromituoti, tai jiems su šitais valinskiniai ne pakeliui.
        Šiaip tai turbūt baisiaus už visus buvusius populistus, kaip sakoma durniai su iniciatyva.
        Prieš seimo rinkimus, sklandė tokios kalbos, kad daug kas už juos balsuos "ant bajerio". Tai sakykim tiems atleidžiama, bet kas juose dar bandė įžiūrėti kažką šviesaus....
        Kam jau kam, bet žurnalistams mažiausiai derėtų postringauti apie prostitutes. Valinskas dar ilgai bus traukiamas per dantį, kol susivoks, kad kova su žurnalistais tai-kova su vėjo malūnais, ir nurims. Už TPP nebalsavau ir niekada nebalsuočiau, bet jie jau priešrinkiminėj agitacijoj pranešė, ko iš jų galima laukti, tai- balagano, ir dabar, balsavusieji už ją gali kaltinti tik save. Kita vertus, daug mieliau matyčiau šią partiją vietoj visokių paksų, uspaskichų ir prunskienių.
        www.lt-lv-forum.org/

        Comment


          Parašė Kema Rodyti pranešimą
          Geras straipsnis

          Seimo narės pagal iškvietimą





          http://www.lrytas.lt/-12316894861230...etim%C4%85.htm

          Mano manymu, jei konservatoriai dar turi noro tęsėti priešrinkiminius pažadus ir baigti save kompromituoti, tai jiems su šitais valinskiniai ne pakeliui.
          Šiaip tai turbūt baisiaus už visus buvusius populistus, kaip sakoma durniai su iniciatyva.
          Prieš seimo rinkimus, sklandė tokios kalbos, kad daug kas už juos balsuos "ant bajerio". Tai sakykim tiems atleidžiama, bet kas juose dar bandė įžiūrėti kažką šviesaus....
          Kazkaip labai jau megejiskai atrodo tokie straipsniai, tinkantys nebent bulvarinei spaudai (pala pala, LRytas juk toks ir yra ). Truksta analizes ir konkretumo. Pilstymas (nezinia ko) is tuscio i kiaura.

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            Kazkaip labai jau megejiskai atrodo tokie straipsniai, tinkantys nebent bulvarinei spaudai (pala pala, LRytas juk toks ir yra ). Truksta analizes ir konkretumo. Pilstymas (nezinia ko) is tuscio i kiaura.
            Gali vadinti kaip nori, bet esmės ir faktų tai nekeičia, ar trūksta tame straipsnyje analizės ar ne, negu pats nematai, kas dedadi seime? Ar gal pats balsavai už TPP ir nenori matyti to, kas vyskta.
            Flickr

            Comment


              Nenoriu būt dabartinės valdžios ginėjas, bet pastebėjau, kad LR suinteresuotas pilti purvą ant valdančiųjų. Nes pvž.: Lietuvos Ryto televizija tai daro pastoviai ir daugiau nei, bet kuri kita. Nežinau gal tai dėlto, kad naujai televizijai reikia įsitvirtint, o keikti valdžia, panašu, yra puikus būdas kelti reitingus. O gal yra kitos priežastys... Bet kuriuo atveju, mane jų isterija erzina.
              Paskutinis taisė Orto Panti; 2009.01.12, 16:27.

              Comment


                Parašė Orto Panti Rodyti pranešimą
                Nenoriu būt dabartinės valdžios ginėjas, bet pastebėjau, kad LR suinteresuotas pilti purvą ant valdančiųjų. Nes pvž.: Lietuvos Ryto televizija tai daro pastoviai ir daugiau nei, bet kuri kita. Nežinau gal tai dėlto, kad naujai televizijai reikia įsitvirtint, o keikti valdžia, panašu, yra puikus būdas kelti reitingus. O gal yra kitos priežastys(aišku norėtųsi paminėt socdemus), bet kuriuo atveju, mane jų isterija erzina.
                Tai dabar jau ,,Lietuvos rytas'' kaltas dėl TPP nesamonių? Apgailėtinai atrodo tokie pasiteisinimai.
                Flickr

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                  Tai dabar jau ,,Lietuvos rytas'' kaltas dėl TPP nesamonių? Apgailėtinai atrodo tokie pasiteisinimai.
                  Nematau, kad kas čia kaltintu Lrytą dėl TTP pievų, bet nepamatyti, kad Lrytas tiek per savo TV, tiek per laikraštį juodina kiek tik gali valdančiuosius, ypač konservus - sudėtinga. Nebent nenori matyti...

                  Comment


                    Parašė Cezaris Rodyti pranešimą
                    Nematau, kad kas čia kaltintu Lrytą dėl TTP pievų, bet nepamatyti, kad Lrytas tiek per savo TV, tiek per laikraštį juodina kiek tik gali valdančiuosius, ypač konservus - sudėtinga. Nebent nenori matyti...
                    Tikrai, kaip kažkas sakė - meilė akla. Visų pirma, pirmą kartą įrašytus pokalbius išgirdau per LTV R. Miliūtės vedamą diskusijų laidą.
                    Jeigu kas man įrodysite, kad tai kas paviešinta yra išgalvota, o įrašai sufalsifikuoti, galite mesti į mane batą .
                    gera gyventi gerai

                    Comment


                      Parašė Kema Rodyti pranešimą
                      Tikrai, kaip kažkas sakė - meilė akla. Visų pirma, pirmą kartą įrašytus pokalbius išgirdau per LTV R. Miliūtės vedamą diskusijų laidą.
                      Jeigu kas man įrodysite, kad tai kas paviešinta yra išgalvota, o įrašai sufalsifikuoti, galite mesti į mane batą .
                      Aš ne apie įrašytus pokalbius kokius šneku ar prastą nuomonę apie juos, bet bendrai apie pateikiamos informacijos tendencingumą.

                      Comment


                        Parašė Cezaris Rodyti pranešimą
                        Aš ne apie įrašytus pokalbius kokius šneku ar prastą nuomonę apie juos, bet bendrai apie pateikiamos informacijos tendencingumą.
                        Koks dar tendencingumas? O tau neužkliūna TPP ciniškumas? Kaip vaikų darželyje, dar etikos komisija nespėjo susirinkti dėl vieno incidento, kai toliau tęsiasi tas cirkas http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=20043974. Kada juos: Antaną, Donaldą, Baukutę, Valinskienę ir kt. pamatysime kažką protingo šnekant Seimo tribūnoje, jei jų galvelės užimtos repeticijomis ir koncertais? Jei esi vilkas ir mėgsti tiktai mėsą, tai kam įsirašyti į vegetarų gretas? Dedi seimo nario mandatą ant stalo ir keliauji savo keliais, kaip tai padarė D.T.Budrė.
                        gera gyventi gerai

                        Comment


                          šiaip tam puslapyje, kur surašyta, kad galima išsikviesti minėtus seimo narius dar ir Vytautas Kernagis egzistuoja. tiesa kontaktiniai telefonai ištrinti ir dar viena data prirašyta. bet iš duomenų banko neištrynė, matyt tikisi, kad kada nors sudainuos dar kokį koncertą
                          Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                          Comment


                            Parašė Kema Rodyti pranešimą
                            Koks dar tendencingumas? O tau neužkliūna TPP ciniškumas? Kaip vaikų darželyje, dar etikos komisija nespėjo susirinkti dėl vieno incidento, kai toliau tęsiasi tas cirkas http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=20043974. Kada juos: Antaną, Donaldą, Baukutę, Valinskienę ir kt. pamatysime kažką protingo šnekant Seimo tribūnoje, jei jų galvelės užimtos repeticijomis ir koncertais? Jei esi vilkas ir mėgsti tiktai mėsą, tai kam įsirašyti į vegetarų gretas? Dedi seimo nario mandatą ant stalo ir keliauji savo keliais, kaip tai padarė D.T.Budrė.
                            Matau nesusikalbam. Aš šneku apie tendencingumą visos koalicijos atžvilgiu, o ypač konservatorių. TPP paskutinėje vietoje man.

                            Comment


                              Parašė Cezaris Rodyti pranešimą
                              Matau nesusikalbam. Aš šneku apie tendencingumą visos koalicijos atžvilgiu, o ypač konservatorių. TPP paskutinėje vietoje man.
                              Matau nesusikalbam . Simpatijas ir antipatijas reiktų padėti į šalį. Ar yra blogai, kad žurnalistai kelia kakas į viešumą? Norėjo TPP juos išguiti, bet apsijuokė. Tai gal spauda per daug tendencinga ir Henytės atžvilgiu, kai kitiems banditams neskiria tiek dėmesio.
                              Apie ką mes čia kalbame?
                              gera gyventi gerai

                              Comment


                                Parašė Kema Rodyti pranešimą
                                Tai dabar jau ,,Lietuvos rytas'' kaltas dėl TPP nesamonių? Apgailėtinai atrodo tokie pasiteisinimai.
                                Tegul viešina visas blogybęs, čia yra gerai - laisvos valstybės bruožas. Bet mane erzina visai ne tai, blogai yra tai, kad LR užsiima analitikų dalią, kai yra bulvarinis skaitalas, ir vertina politikų darbą labai jau neprofesionaliai. Visos televizijos puola valdžią, bet nei viena taip isteriškai kaip Lietuvos Ryto.

                                Comment


                                  Kolegos, kuo toliau,tuo labiau TV tampa "bulvarine"...
                                  Nejaugi nepastebite?

                                  Comment


                                    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                    Pamiršai pridėti, ką nors panašaus į "pažiūrėkit į vakarų Europą, ten nuolat žmonės eina į gatves ir kažko reikalauja iš valdžios". Deja, štai kas atsitinka, kai mūsų mentaliteto žmonės išeina į gatves. Visiškai švieži įvykiai Rygoje:

                                    Šaltinis: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...7/23586/?fid=2




                                    http://www.delfi.lt/news/daily/world...hp?id=20059340

                                    Kvaila policijos inventorių gadint/naikint, dabar naujo reiks.

                                    Comment


                                      Parašė rat Rodyti pranešimą
                                      Kvaila policijos inventorių gadint/naikint, dabar naujo reiks.
                                      Tie Latvijos protestuotojai, kurie gadina inventorių, man panašesni į tuos, kurie Estijoj sakė: "palikite kario paminklą", negu tuos, kurie supranta, dėl ko buvo priimti vieni ar kiti Latvijos valdžios sprendimai.
                                      O ieškant geresnių vaizdelių siūlau neaplenkti ir:
                                      www.delfi.lt
                                      www.delfi.ee

                                      Comment


                                        http://www.youtube.com/watch?v=u3Bh-dNiX9Y

                                        žiauru, kai pagalvoji.

                                        Comment


                                          Kaip manote, ar tie žmonės gina Latvijos piliečių interesus? Ar tikrai manote, jog politinė destabilizacija šalyje ir gyvuliškas elgesys yra būdai siekti geresnio visuomenės interesų atstovavimo valdžios institucijose? Siūlau visada galutines išvadas priimti savo galva, pasitelkiant savo savimonę. O sprendimus dėl tokių kraštutinių priemonių reikėtų apgalvoti ypatingai atsargiai. Neturėtumėte būti tie, kuriuos, kaip marionetes, tampo už virvučių. Jau mokiau, nors tokios teisės aš ir neturiu, galvokite ne vien jums sako, bet būtinai galvokite ir kodėl tai jums sako. Nebūkite ta pilka masė, kurią galima maitinti populizmu ir Murzos lygio apgailėtinais šūkavimais. Kad ir kaip turėčiau stebėtis, tačiau panašių intencijų yra buvę ir šiame forume.

                                          Paskutiniu metu tai tapo ypač populiaru, atsirado kaip niekada daug preteksto kartoti tą frazę "visi jie vagys". Aš apskritai siūlau atsisakyti taip, kaip tai daroma dabar, vartoti abstrakciją "valdžia". Turėtume išmokti vieni apie kitus kalbėti ne bendrinėmis frazėmis ("kauniečiai", "vilniečiai"), bet gebėti atrinkti tuos, kuriuos iš tiesų verta kritikuoti. Tas pats taikytina ir komentuojant politiką. Kodėl? Aš jau nurodžiau, priešingu atveju jūs demotyvuojate bet kokias paskatas realiai ir naudingai dirbti.

                                          Žiniasklaidoje galima matyti daugybę radikalistinių pareiškimų, o dar daugiau to - tarp naujienų komentarų (greičiausiai ir latvių gyvuliškumą aprašančiuose straipsniuose bus galima rasti tokias pačias iniciatyvas Lietuvoje skatinančių atgarsių). Galų gale, net draugų ar giminių tarpe man tenka su tuo susidurti, o, atrodo, manęs nesupa atsilikę individai. Tačiau, jei jums mano nuomonė šį tą reiškia (viltis, durnių motina), tuomet pabandykit įsiklausyti į mano žodžius.

                                          Mano nuomone, dabartinė valdančioji dauguma yra bene pati veikliausia ir progresyviausia po Lietuvos nepriklausomybės. Tą galiu teigti tiek pasidomėjęs jos programa, tie iš jau priimtų sprendimų. Jie tik įrodo, kad iš tiesų yra dirbama. Viena jūsų pusė užsipuola dėl tokių dalykų, kurių, per trumpą darbo laiką, nėra įmanoma padaryti, kiti - dėl nepopuliarių sprendimų. Bet, kaip jau esu sakęs, tai, kad ši koalicija drąsiai priima nepopuliarius sprendimus yra privalumas, ne trūkumas. Šie sprendimai, aš pabrėžiu, yra būtini Lietuvai. Toks yra ekonominis kontekstas. Jį lėmė globalios pasekmės, o taip pat ir ansktesnės valdančiosios daugumos politika. Aš jau nurodžiau prielaidas, lėmusias tokį lengvatų mažinimo šoką visuomenei.

                                          Suprantu, kad ne viskas yra taip, kaip norėtume, kad būtų. Bet tai nepakeičiama per keletą mėnesių. Ar pamenate realius darbus mažinant biurokratiją anksčiau? O dabar jie vyksta (informacija forume jau buvo pateikta). Nors čia jūs kritikuojate dėl Energetikos ministerijos, tačiau jos steigimas grįstas strategiškai (sakydamas "strategiškai" turiu omenyje ypač opias problemas, pavyzdžiui, lemiančias Lietuvos politinį suverenumą ir pan.) svarbiais Lietuvai klausimai. Nepatinka ŽŪM perkėlimas, tačiau buvo nurodyta, kad jos perkėlimui nenumatoma jokių papildomų išlaidų, Vilniuje, prestižinėje vietoje esantis pastatas turėtų būti vertas pakankamai, kad jas padengtų.

                                          Lygiai taip pat numatomi ryžtingi sprendimai inovacijų ir mokslo srityje, atsigręžiama į eksportą. O tokių akcentų seniau mes nematydavome. Galima vardinti ir daugiau. Todėl, dar sykį kartoju, kvailiausia, ką galima padaryti, yra kritikuoti tuos žmones, kurie iš tikrųjų realiai pradėjo dirbti. Aš jau net nekalbu apie tai, jog su senesniu požiūriu valstybės būtų privesta iki finansinio žlugimo.

                                          Konstruktyvumas ir atsakingumas - tai tie raktažodžiai, vedantys į valstybės progresą. Ir tai turi prasidėti nuo jūsų - nuo visuomenės. Tai turi būti neatsiejama jūsų mentaliteto dalis. Neleiskite jumis manipuliuoti populistams.

                                          Visa tai rašau kaip eilinis Lietuvos pilietis, turintis tą patį interesą kaip ir jūs - matyti visapusiškai geresnę Lietuvą. Jei ten būčiau aš, stočiau į kitą pusę, nei tie destruktyvistai.

                                          Aš nekomentuosiu šio pranešimo replikų, kurių turbūt bus, kaip gi nepasirodysi. Išsakiau savo poziciją ir tik jums spręsti, kiek į ją įsiklausyti. Paprastai to nebūčiau rašęs, bet keičiantis aplinkybėms, matyt, jaučiu tam poreikį.

                                          VFR kancleris Adenaueris yra pasakęs, kad Europos integracija "saugo Vokietiją nuo jos pačios". Tai pateikiama Andrew Moravcsik knygoje "Europos pasirinkimas" (vėliau apie ją parašysiu knygų rekomendacijose). Dabar jūs galite suprasti vieną iš mano proeuropietiškų pažiūrų priežasčių. Be geopolitinės, ekonominės, aš esu už kuo didesnį suvereniteto perdavimą ES dėl mūsų visuomenės mentaliteto (neatsiejamai perduodamo ir vidaus politikai) ir iš to sekančios valstybės vystymosi stagnacijos, kartu apimant korupciją, demografines bei socialines problemas, o dabar, kaip matome, galint pasiekti net politinį nestabilumą. Tokio lygio mąstymui palikti viską savaiminei brandai, o per 18 nepriklausomybės metų tapę "pilnamečiais" jos taip ir neįgavome, būtų tiesiog neapdairu.

                                          Ačiū už išklausymą ir supratimą. Tegul šis krizės laikotarpis atsako į klausimą ko verta ne tik mūsų valdžia, bet ir visuomenė.
                                          Paskutinis taisė ; 2009.01.13, 23:48.
                                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                                          Comment

                                          Working...
                                          X