Parašė Tomas
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Politika
Collapse
X
-
Kažkaip ne liberaliai skamba mokesčių didinimas turtingiems . Tos partijos lyderio tėvas anksčiau yra buvęs Kanados premjeru, tai čia kažkokia dinastija. Ar rinkimai buvo demokratiniai?
The party's election platform included:
Cutting income taxes for middle-class Canadians while increasing them for the wealthy
Running deficits for three years to pay for infrastructure spending
Doing more to address environmental concerns over the controversial Keystone oil pipeline
Taking more Syrian refugees; pulling out of bombing raids against Islamic State while bolstering training for Iraqi forces
Legalising marijuana
Comment
-
Intrviu per Svoboda radiją su vokiečių žurnalistu ir knygų autoriumi, puikiai perkandusiu Rusiją ir putinizmą. Taip pat gerai suvokiančiu kas dabar vyksta Vakarų Europoje.
Немецкий журналист, автор нескольких книг о России Борис Райтшустер - о решении властей стран Балтии возвести стену на границе с Россией, о своей новой книге, посвященной Борису Немцову, о том, как долго будет держаться режим Владимира Путина и о причинах пророссийских настроений в среде немецких политиков и бизннесменов. Ведущая Елена Рыковцева.
Comment
-
Asmeninė žinutė genocido tema nuo ką tik iš namų arešto paleisto veikėjo:
Po Rusijos padu ne joks ne genocidas. Niekada jo ir nebuvo. Lietuvių tauta didėjo ir vystėsi, o vežė ir lividavo tuos, kurie to nenorėjo ir tam priešinosi. Ir teisingai darė. Kai Rusija vėl ateis, be valymų neapsieis. Dar kartą kartoju, kad išgamų naikinimas nėra joks genocidas. Galiausiai tai bus daroma teisminiu keliu, o ne KGB metodais, kaip anksčiau. Nes laikai kiti. Komunizmas buvo sužlugdytas išdavikų iš vidaus. Pati Anglijos premjerė prisipažino, kad kai ji atėjo į valdžią, tai pagrindinė grėsmė iš TSRS buvo ne karinė, o ekonominė - ekonomika vystėsi, o Vakarų buvo gilioje krizėje, todėl buvo sparčiai imtasi priemonių greitai TSRS likvidavijai užleisti. Aišku, tam jau buvo rengtasi nuo Chruščiovo laikų. Andropovo ir Černenkos staigios mirtys ne atsitiktinės, jie buvo nugalabyti, tam, kad išdavikai aukščiausiuose valdžios organuose - partijos CK ir KGB, galėtų prastumti išdaviką Gorbačiovą. Tas debilas džiaugiasi, kad sugriovė valstybę, kuriai iki pat šiol vis dar gelėjo vadovauti... Nu ar ne lochas ir daunas? Dabar tūsinasi po Vakarus su kažkokia boba, kai galėjo turėti jaunas komsomolkas...kk3
Comment
-
Parašė Haski Rodyti pranešimąAsmeninė žinutė genocido tema nuo ką tik iš namų arešto paleisto veikėjo:
Graži čia pas mus kompanija
Comment
-
Šis žmogelis galutinai žlugęs. Degradavęs. Tiesiog be žodžių jo durnumas ar apsimetimas šlanga.
<...>
O ar žinai, kodėl įvyko toks smarkus šuolis kompiuterinėje technikoje ir procesoriuose. Ogi todėl, kad tarybinius inžinierius, kurie dirbo prodesorių kūrimo srityje TSRS po jos žlugimo nupirko Intel. Dalis iš jų ir dabar dirba Intel kompanijoje tik jau vadovų postuose. Ir aplamai, Būtų TSRS prasilaikiusi dar penkmetį, Vakarai būtų patys žlugę ekonomiškai. TSRS žlugimas tą galą atitolino, bet neilgam, tik geriems 15-kai metų, kai vėl kilo krizė, kuri tęsiasi ir dabar ir jai galo nematyti, nes tai sisteminė krizė, iš kurios galima išeiti tik žlugus sistemai ir ją pakeitus kita, arba karu. Atspėk, kurį variantą renkasi Rusija ir kurį JAV su Vakarais?
O gorbiui jau atvirai siunčiama kulka. Jei supranti rusiškai, juodas humoras čia:
https://youtu.be/iENNMd5Fkeo?list=PL...uTY7ma7eINZ5A7
Apie Staliną irgi įdomaus yra.
Intel tikrai nieko niekada nepirko iš rusų, sovietmečių geriausi inžinieriniai specialistai klonuodavo japoniškas ir amerikietiškas mikroschemas, procesorius, čia Lietuvoje, kažkokioj gamykloj, nes "Pribaltikoj" geresni specialistai buvo ir taip uždariausioje pasaulio komunistiniame svajonių lageryje. Atsilikimas buvo keliasdešimt metų, bet visi kas gyveno tuo metu ir neturėjo progos pačiupinėti vakarietiškų prekių teigia kokie kokybiški daiktai būdavo anuomet lygindami su vienkartiniu kinietišku šlamštu.
Parašiau jam, kad neeikvotų savo gyvenimo tuščiai propagandai. Atsakymas:
Aš ir taip tam skiriu pakankamai laiko. O propagandos niekada nebus per mažai. O tai, kas laukia ukrozombių, tas pats ir lietuvių, aiškiai parodyta šiame filmuke.
https://youtu.be/eOP6LwZUVTE?list=PL...uTY7ma7eINZ5A7Paskutinis taisė Haski; 2015.10.21, 22:50.kk3
Comment
-
Sunku ką daugiau bepridurti:
Labiausiai aptarinėjamas Vakarams grėsmę keliantis Rusijos “eksportas” yra korupcija. Šiame kontekste visiškai neproporcingos Rusijos įtakos pasaulyje ir Europoje fenomeną įtaigiai paaiškino Anne Aplebaum. “Ši įtaka nėra tiesioginis Rusijos dydžio ar turtingumo produktas. 143 milijonų Rusijos gyventojų skaičius yra mažesnis negu Nigerijos arba Pakistano, toks pats kaip Didžiosios Britanijos ir Vokietijos kartu sudėjus, o ekonomikos dydis prilygsta Italijai. Europos Sąjunga, kurioje gyvena 500 milijonų žmonių, tik 7 proc. eksporto siunčia į Rusiją. Nors skamba netikėtai, Vokietija dabar jau daugiau prekiauja su Lenkija, negu su Rusija. Rusijos politinę įtaką Europoje galima paaiškinti Maskvos verslo partnerių prigimtimi – tai labai didelės kompanijos, dažniausiai susijusios su nafta arba dujomis, kurios labai didelėmis sumomis remia politines partijas. Net visi kartu 100 tūkstančių Vokietijos prekybininkų ir smulkių gamintojų turinčių verslo ryšių Lenkijoje neturi tokios įtakos, kaip “E.ON Ruhrgas”, kuri yra daug investavusi Rusijoje ir turi investuotojų iš Rusijos, vadovas. Visi Italijos vyndariai ir sūrio eksportuotojai kartu sudėjus neturi tokio įtakingo balso, kaip Italijos valstybinės dujų bendrovė “Eni”, didžiausios Rusijos dujų pirkėjos, vadovas.
Comment
-
Parašė Haski Rodyti pranešimąAsmeninė žinutė genocido tema nuo ką tik iš namų arešto paleisto veikėjo:
Šizofrenija žmogui ir tiek.
Comment
-
Parašė Creatium Rodyti pranešimąOj, gi čia Al1. Man irgi panašius rašinėjo, tik trumpesnius ir konkretesnius: tuoj ateis rusai, liko savaitė ir t.t.
Šizofrenija žmogui ir tiek.Lietuva visiems.
Comment
-
Vakar dienos laida. Kalba buvęs Putino patarėjas Ilarionovas, Katono instituto bendradarbis, dabar gyvenantis JAV. Mažiau kils klausimų ir abejonių kas vyksta arba vyko. Tiesa, forumo medinių galvų, sovietinių sektantų, tas nepaveiks ko gero. Politinė situacija pasaulyje apibrėžiama labai tiksliai.
Putino karo kaina:
http://www.svoboda.org/content/transcript/27320068.html
Comment
-
Parašė J.U. Rodyti pranešimąVakar dienos laida. Kalba buvęs Putino patarėjas Ilarionovas, Katono instituto bendradarbis, dabar gyvenantis JAV. Mažiau kils klausimų ir abejonių kas vyksta arba vyko. Tiesa, forumo medinių galvų, sovietinių sektantų, tas nepaveiks ko gero. Politinė situacija pasaulyje apibrėžiama labai tiksliai.
Putino karo kaina:
http://www.svoboda.org/content/transcript/27320068.html
Comment
-
Parašė Dadis Rodyti pranešimąIlarionovas jau tiek yra prišnekėjęs (ir nusišnekėjęs) Ukrainos krizės ir karo metu, kad dabar į visus jo išvedžiojimus reiktų žiūrėt mažiausiai skeptiškai.
Ką karinėje srityje jau seniai turėjo būti padariusi JAV, dabar intensyviai daro Kinija:
http://www.technologijos.lt/n/techno...netines-atakas
Comment
-
Pirma, jo [E. Masiulio] požiūriu, Lietuvoje reikia mažinti mokesčius darbo jėgai, kelti neapmokestinamąjį pajamų dydį iki minimalios algos, o minimalią algą susieti su vidutiniu darbo užmokesčiu Lietuvoje
Socdemai siūlo papildomai apmokestinti vidurinę klasę (atseit progresiniai mokesčiai), o liberalai siūlo mažinti dirbančiųjų apmokestinimą. Finalo klausimas: kurie yra kairieji, o kurie dešinieji?
Comment
-
Prieš 3 metus vykusius seimo rinkimus visuomenės apklausos rodė dvigubai mažesnius konservatorių reitingus nei socdemų ar darbiečių, o liberalams išvis prognozavo nepatekimą į seimą. Lažybų bendrovės siūlė statymus, kuriuose koeficientus dėliojo remiantis tomis visuomenės apklausomis. Pastačiau už liberalus ir konservatorius ir laimėjau kelis šimtus litų, nes tiek liberalai, tiek konservatoriai pasirodė kone dvigubai geriau, nei prognozavo apklausos. Esmė, kad negalima remtis visuomenės apklausomis, nes jos parodo tik pusę paveikslo, nes į rinkimus eina tik 50% visų rinkėjų, o tie kur eina, bent kažkiek domisi politika, o jeigu domisi - vadinasi už socdemus ar populistus turi mažiau paskatų balsuoti. Ttai dar kartą patvirtino ir savivaldybių rinkimai, kuriuose socdemai, liberalai ir konservatoriai surinko po labai panašų balsų skaičių, nors apklausos, kaip ir dabar, prognozavo vienareikšmę socdemų pergalę.
Iki kitų seimo rinkimų likus metams, apklausos vėlgi rodo panašius skaičius, o rezultatas vėl bus tas pats - liberalai, konservatoriai ir socdemai surinks panašų kiekį balsų, antravertus metai yra ilgas laiko tarpas, per kurį socdemai gali nemenkai į apačią nusiristi, ko jiems ir reikėtų palinkėti. Tačiau man daugiau mažiau aišku, kad socdemai rinkimų nelaimės. Ir netgi jeigu jiems pavyktų surinkti daugiausia balsų, jiems ant kulnų liptų liberalai su konservatoriais, kas reišktų, jog dešinieji drauge gautų vos ne dvigubai daugiau balsų nei socdemai. Ir tada viskas priklausys nuo populistų. Socdemai labai mėgsta populistus, dabartinėje koalicijoje jų yra daugiau, nei pačių socdemų, tačiau po kitų rinkimų dešiniesiems gali reikėti tik vienos populistinės partijos, kad sudarytų daugumą, kai tuo tarpu socdemams iki daugumos veikiausiai reikės visų popilistinių partijų koalicijos.
Taigi pagrindinis klausimas yra ar bus tokia populistinė partija, kuri eitų į koaliciją su dešiniaisiais. Ir aš neabejoju, kad bus, ypač jeigu rinkimus laimės liberalai, kurie skirtingai nuo konservatorių, nėra susipykę su visu likusiu popilistiniu pasauliu. Ir štai V. Mazuronis liberalų suvažiavime jau laido užuominas:
Sveikindamas liberalus Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis linkėjo sėkmės ir, panašu, kad jis neveidmainiavo. V.Mazuronis užsiminė, kad po rinkimų gali būti visko.
„Patikėsit ar nepatikėsite, bet sakau nuoširdžiai – linkiu jums didelės sėkmės Seimo rinkimuose. Praėję savivaldos rinkimai tam sukuria visas prielaidas. Niekas nežino, kas bus po Seimo rinkimų. Gali būti visko“, – sakė Darbo partijos pirmininkas.
Kitąmet rinkimus laimėjus dešiniesiems, aš labai tikiuosi Lietuvoje proveržio. Taip jau likimas nuskriaudė Lietuvą, kad visuomet, kai tik ateidavo normalesnės partijos į valdžią, jos papuldavo ant pačio sunkiausio laikotarpio. Pirmą kartą iškart po sovietų sąjungos žlugimo išrinkti į valdžią dešinieji iškart nuvylė rinkėjus, nes Lietuvos BVP krito po 20-30% kasmet, tačiau kitaip ir negalėjo būti, tas pereinamas laikotarpis iš socializmo į kapitalizmą visuomet sunkus. Kai papuolė į valdžią antrą kartą, jų reitingus ir įvaizdį sutrypė 1998 m. Rusijos krizė. Trečią kartą gavus valdžią teko atkentėti pasaulinę krizę. Taigi nebuvo nė vienos kadencijos, kad dešinieji Lietuvoje nebūtų sutrypti nuo jų nepriklausančių aplinkybių. Tačiau po kitąmet vyksiančių seimo rinkimų labai tikėtina, kad dešinieji Lietuvą pagaliau valdys ne krizinėmis sąlygomis ir labai tikiuosi, kad pagaliau patiems lietuviams atsivers akys, kad gali būti ir kitokia, ne komunistinė ir ne populistinė valdžia.
Comment
-
Jeigu norit Lietuvoje sukurti verslo meką, reikia labai žemų mokesčių verslui. Tada klausimas, iš kur valstybei gauti pinigų? Didinti PVM, naikinti sodrą, didinti alkoholio, tabako, degalų akcizus. Bet visa tai daryti pamažu, kad nebūtų šoko. Dar nepaminėjau, legalizuoti marichuanąPaskutinis taisė andyour; 2015.10.24, 17:01.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąSocialinės paslaugos priklauso ne tik nuo mokesčių dydžio, bet ir nuo jų panaudojimo efektyvumo. Manai, kad mokėdamas didelius mokesčius gausi geresnes paslaugas?
Comment
Comment