Parašė Tomas
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Politika
Collapse
X
-
Parašė Arunasx Rodyti pranešimąNenukreipk kalbos ir atsakyk į klausimą ar reikėjo dar labiau skolintis jei siūlei nemažinti išlaidų?
Comment
-
Parašė Arunasx Rodyti pranešimąNenukreipk kalbos ir atsakyk į klausimą ar reikėjo dar labiau skolintis jei siūlei nemažinti išlaidų?It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąBe abejo.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąAš ne kaltinu, o tik konstatuoju faktą.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąLietuvos skola palyginus su kitomis ES šalimis labai maža, tad skolintis, tiek prieš tai, tiek perspektyvoje mes tikrai drąsiai galime daugiau. Esmė už kokias palūkanas skolinamės.
Dėl to valstybės skolinimosi palūkanos 2009 m. pradžioje maksimaliai siekė ar ne apie 9 proc.?Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimąŠiaip, įprastomis sąlygomis fiskalinis skatinimas būtų buvęs logiškas ir teisingas žingsnis. Problema ta, kad mes buvome įstumti į kampą savo valiutų valdybos. Eurais niekas nenorėjo skolinti, nes visi tikėjo lito devalvacija, litų kiek reikia pasigaminti negalėjome, nes valiutų valdyba.
Dėl to valstybės skolinimosi palūkanos 2009 m. pradžioje maksimaliai siekė ar ne apie 9 proc.?
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąAr nebuvo pigesnių skolinimosi šaltinių, pvz. TVF, ECB? Už 9% jokia save gerbianti šalis nesiskolina, ir dar iš privačių bankų, čia tik trečiojo pasaulio šalys tą daro.
ECB - nea... Tada nei buvo visokių "graikiškų" pagalbos programų, nei QE, nei mes išvis eurozonos nariais buvome. Šiaip, jei būtume turėję eurą tos problemos išvis nebūtų buvę, nes nebūtų jokių devalvacijos lūkesčių, o ECB skolinimosi palūkanas būtų dar numušęs.
O dėl trečiojo pasaulio šalių, tai valiutų valdyba tikrai nėra labai geras dalykas. Normalios valstybės ar valiutų zonos turi savo centrinius bankus, kurie skolinimosi kainas pareguliuoja.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Ištiesų nebuvo kito varianto. Mes galėjome diržus veržtis patys, arba laukti kol koks TVF mums juos suverš. Graikija bandė skatininti savo ekonomiką per vartojimą, pratempė 6 metus beskatindama ir buksuodama vietoje, kol galiausiai vistiek buvo priversta daryti tą patį - veržtis diržus. Tačiau netgi jeigu Lietuva būtų turėjusi kažkokias tai sukauptas finansines atsargas, ar stebuklingą kišenę iš kurios būtų buvę galima pigiai skolintis ir be jokių diržų veržimosi sąlygų, tai aš vistiek manau, kad Lietuvai būtų buvę daug geriau veržtis diržus. Esmė, kad krizės atsiranda dėl burbulų, kuriems sprogstant tiesiausias kelias į atsigavimą yra konkurencingumo atstatymas į savo vietą. Jeigu yra bandoma dirbtinai šitą procesą sustabdyti kišant pinigų upes, tai ne tik konkurencingumas nėra atstatomas, tačiau dar ir rezervai išleidžiami. Antra vertus krizės atveju rezervai gali ir turėtų būti panaudoti sušvelninti tą smūgį žemyn, kad nebūtų per didelių sukrėtimų, t.y. kaip amortizatorius, tačiau jie turi būti naudojami tik kai pagalvė ekonomikai krentant, o ne kaip balionas, bandant išlaikyti tą pripūstą eknominį burbulą.
Comment
-
Parašė ViR2 Rodyti pranešimąFiskalinis skatinimas yra naudingas tik didelei ekonomikai, ypac su teigimau prekybos balansu. Neigiamas prekybos balansas ir maza atvira ekonomika - pinigai paleisti pavejui nuo tilto Elementari antro kurso makroekonomikos informacija
Comment
-
Singapūre šiandien vyko Parlamento rinkimai. 70% balsų ir 83 vietas (iš 89) gavo PAP (People's Action Party), kuri su absoliučia dauguma valdo Singapūrą nuo nepriklausomybės 1965.
BBC:
Singapore election: Governing party secures decisive win
Comment
-
Apie ES be pagražinimų:
Grįžtant prie Europos Sąjungos: jai tarnauja 751 europarlamentaras su savo patarėjais, konsultantais, komitetais ir pan. - iš viso apie 60 tūkstančių biurokratų. Juos supa per 8000 registruotų lobistų ir maždaug 30 tūkst. neregistruotų. Spėjama, kad 75 proc. direktyvų yra iš dalies arba visiškai suformuojamos šitų lobistų.
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąTuo tarpu JK Darbo partijos pirmininku išrinkta leftistine žertva Jeremy Corbyn. T.y. padėtas taškas tolimesniam Darbo partijos dešinėjimui ir konservatyvėjimui.
Comment
-
Premjero žentas turi savo „ministeriją“: valstybės sukrauti pelnai ir įtarimai nešvariais žaidimais
Premjeras širsta dėl straipsnio apie žento įmonę: „Aš taip nepaliksiu“
Aš nepradėsiu vertinti ar čia buvo korupciniai mechanizmai ar ne, man keistas tik vienas dalykas: kodėl Butkevičius ir socdemai nėra vertinami kritiškai. Juk Kreivys už visiškai analogiškus dalykus turėjo atsistatydinti. Ne už kažkokią korupciją, o už nedeklaruotus interesus. Jeigu Butkevičius kitą dieną po publikacijos tuos interesus deklaravo - vadinasi jisai jų prieš tai irgi nebuvo deklaravęs. Man nesuprantama kaip socdemai dar vis turi pakankamai neblogą reitingą apklausose, kai 1. iki šiol jokių darbų nepadarė 2. į valdžią atvedė paksių-tomaševskių-uspaskių bloką 3. yra susenę komunistai, su visokiomis atvėsaitėmis.
Comment
Comment