Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Politika
Collapse
X
-
Parašė andyour Rodyti pranešimą/\ manau, kad nomad turėjo omeny pamatinius principus, jei taip galima išsireikšti. Jie ateina iš tavo paties suvokimo apie pasaulį, yra grįsti tavo patirtimi ir asmenybe.
Comment
-
John, pirmas kelyje geriausiai tinkamai nusuks tas, kurio refleksai geresni, nes elgesio driveris ten bus vienodas (savisaugos instinktas, taigi ID), o ne 'pasaulėžiūra' (ego, super-ego)Paskutinis taisė nomad; 2015.07.15, 00:39.There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąKieno pamatinius principus?Paskutinis taisė nomad; 2015.07.15, 00:42.There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).
Comment
-
Parašė nomad Rodyti pranešimąJohn, pirmas kelyje geriausiai tinkamai nusuks tas, kurio refleksai geresni, nes elgesio driveris ten bus vienodas (savisaugos instinktas, taigi ID), o ne 'pasaulėžiūra' (ego, super-ego)
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąKaip pats ir minėjau, vertinu be ideologinės prizmės.
As long as tai leidžia pasiekti norimą rezultatą: stabilią, saugią, turtingą, išsilavinusią ir skaidrią visuomenę.
O po tų penkių išvardintų tikslų savokų tikslesnės dekonstrukcijos (ką reiškia 'skaidri' - ar ji gali būti 'skaidri', nebūdama 'laisva' etc.) ir saveikavimo/ryšio analizės galima būtų nesunkiai išvesti ir detalesnę mąstymo matricą, kuri, kaip pamatysi, tave spraudžia į tam tikrus normatyvinius rėmus, iš kurių visada bus sunku išlipti, net duomenims rodant priešingai ...Paskutinis taisė nomad; 2015.07.15, 00:57.There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).
Comment
-
Parašė nomad Rodyti pranešimąPirmas sakinys prieštarauja antrajam. Nuo to momento kai pradedi fiksuoti 'tikslus', jau formuoji 'ideologiją'. O jei tuo labiau formuoji 'bendrus tikslus', tai jau kalbi apie 'politinę ideologiją'.
O nuo tų penkių išvardintų tikslų savokų dekonstrukcijos ir saveikavimo/ryšio galima būtų nesunkiai išvesti ir detalesnę mąstymo matricą, kuri labai greitai tave įsprasu į tam tikrus normatyvinius rėmus, iš kurių bus sunku išlipti, net duomenims rodant priešingai ...
Šiaip šitą idėją pirmas išsakė ne John, o toks senas (dabar jau miręs) dėdė Lee Kuan Yew.Paskutinis taisė John; 2015.07.15, 01:02.
Comment
-
Na Johny, pripažink, kad proper britaniškas galantiškumas reikalauja už šią išsamią psichoanalitinę autopsiją mažų mažiausiai atlikti trumpą curtsey, nod or reveransą nomad adresu, (kiek valandų ar pinigų tau šis pas shrinką draugiškai sutaupė).
Galų gale - kokiu gi pagrindu išdrįsi deklaruoti pamatines vertybes ar juo labiau jas tiražuoti (o gal neduok die jose iš ties - nėra jokios vertės, taigi ir pastangos dėl jų tuomet bevertės) jei imanentiškai nepažinai tikrosios jųjų kainos?!
Argi daiktai nera beverčiai jeigu neturi jokios savo kainos?!Paskutinis taisė l2ez4m; 2015.07.15, 01:58.
Comment
-
Parašė l2ez4m Rodyti pranešimąNa Johny, pripažink, kad proper britaniškas galantiškumas reikalauja už šią išsamią psichoanalitinę autopsiją mažų mažiausiai atlikti trumpą curtsey, nod or reveransą nomad adresu, (kiek valandų ar pinigų tau šis pas shrinką draugiškai sutaupė).
Gaunasi panašiai, kaip kalbėti su religiniais. Jiems nelabai eina comprehendinti realaus pasaulio principų ir viskas iš principo gali būti paaiškinta vienintele knyga. Ir atsimuši į dead end'ą.
Galų gale - kokiu gi pagrindu išdrįsi deklaruoti pamatines vertybes ar juo labiau jas tiražuoti (o gal neduok die jose iš ties - nėra jokios vertės, taigi ir pastangos dėl jų tuomet bevertės) jei imanentiškai nepažinai tikrosios jųjų kainos?!
Argi daiktai nera beverčiai jeigu neturi jokios savo kainos?!
Šiaip aš nebandau pernelyg išradinėti dviračio. Veikiantis pavyzdys yra Singapūras, kuris contrary to visos politinės ideologijos, core principas yra elementarus vadovavimasis sveiku protu duotoje socialinėje ir kultūrinėje aplinkoje. Jie laisvę privačiam verslui davė ne todėl, kad taip diktuoja kokia nors svarbiomis teorijomis grįsta right-wing ideologija, bet dėl žymiai paprastesnės priežasties: tai duoda norimą rezultatą. Ai, ir dar taip sakė ne Johnas, o pats amžinatilsį tėvukas, kuris tą valstybė ir įkūrė.
Kad procesas vyktų ne tik popieriuje reikia dar ir transparency ir kompetencijos. Yra ir tai. Taip žymiai paprasčiau, negu viską bazuoti ant iš anksto prefabrikuotų socialinių ir ekonominių dogmų. Galima tai sukritikuoti, kaip nelabai akademišką poziciją, bet it works.Paskutinis taisė John; 2015.07.15, 02:17.
Comment
-
Sukeisk "gramatną" Singapūro valdžią su "negramatna" Graikijos valžia, tai nepadės ir laivybos maršrutai . Singapūro ekonomika pakankamai įvairi, pvz., savo naftos iš esmės neturi, bet yra stambus naftos perdirbėjas ir naftos gręžinių įrangos gamintojas. Daug dėmesio skiria biotechnologijų pramonei. O kur dar finansinis sektorius. Vien geografine vieta visko pateisinti niekaip neišeina .
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąGalima knistis ir dar giliau ir pradėti apie egzistenciją ir gyvenimo prasmę. Arba galima vadovautis common sensu ir real-world sąlygomis.
Tikslas kurti stabilią, saugią ir turtingą visuomenę nėra exactly the same as kurti right/left/middle/whatever wing politinę kryptį.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąSukeisk "gramatną" Singapūro valdžią su "negramatna" Graikijos valžia, tai nepadės ir laivybos maršrutai . Singapūro ekonomika pakankamai įvairi, pvz., savo naftos iš esmės neturi, bet yra stambus naftos perdirbėjas ir naftos gręžinių įrangos gamintojas. Daug dėmesio skiria biotechnologijų pramonei. O kur dar finansinis sektorius. Vien geografine vieta visko pateisinti niekaip neišeina .
Comment
-
Parašė J.U. Rodyti pranešimąVieta turi kažkiek įtakos, bet pagrindinis dalykas yra tai, kas žmonių galvose. Štai, Izraelis įspaustas neypatingai geroje vietoje, tuo tarpu pagal savo įtaką pasaulyje ir išsivystymą yra vienas pirmųjų pasaulyje. Tas įdirbis pasiektas per kartų kartas auklėjant vaikus mokymosi dvasia o ne kapstinėjant žemę. Visuomenės našumo koeficientas visai kitas.
Arba suveikė biologinė atranka. Pasak DNR tyrimų, europinę ashkenazi žydiją prieš 600-800 metų ištiko rimta demografinė katastrofa (vadinamasis population bottleneck), ko pasekoje liko tik 350 individų (na gal liko ir daugiau, bet tik tiek susilaukė toliau palikuonių). Išliko gudriausi/protingiausi, (arba taip sutapo, kad išliko tokie), kas dabar lemia aukščiausią vidutinį IQ (vertinant pagal etnines grupes).
Taip pat neseniai užtikau panašios temos teoriją apie Europos gerovę. Jin teigia kad Europa už savo išsivystymą nuo viduramžių iki XVIII a. turi būti dėkinga marui, karams ir aukštam mirtingumui purvinuose miestuose. Toks mirtingumas, kuris sunaikindavo žmones, bet palikdavo nepaliestą infrastruktūrą. Šios sąlygos sudarė galimybę įveikinėti geležinį atlyginimų įstatymą
https://en.wikipedia.org/wiki/Iron_law_of_wages
Nuoroda į teoriją:
N.Voigtländeris ir H-J. Vothas: Trys Turtų Raiteliai: maras, karas ir urbanizacija ankstyvojoje modernioje Europoje
http://www.anderson.ucla.edu/faculty...men_REStud.pdf
Pagal šią logiką, tai visuotinai apraudami demografiniai Lietuvos aspektai kaip masinė emigracija, savižudybės, mažas gimstamumas ir t.t iš tikro yra gerai?
Tai va galbūt kaip būna su ta sėkme ir gerove. Racionaliai bandai mąstyti, vystytis. O galbūt tai tiesiog nutinka savaime mirties pavidalu...Paskutinis taisė Eikantas X; 2015.07.16, 09:48.
Comment
-
Jin teigia kad Europa už savo išsivystymą nuo viduramžių iki XVIII a. turi būti dėkinga marui, karams ir aukštam mirtingumui purvinuose miestuose.
Comment
-
Parašė J.U. Rodyti pranešimąVieta turi kažkiek įtakos, bet pagrindinis dalykas yra tai, kas žmonių galvose. Štai, Izraelis įspaustas neypatingai geroje vietoje, tuo tarpu pagal savo įtaką pasaulyje ir išsivystymą yra vienas pirmųjų pasaulyje. Tas įdirbis pasiektas per kartų kartas auklėjant vaikus mokymosi dvasia o ne kapstinėjant žemę. Visuomenės našumo koeficientas visai kitas.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąNesigilinau, bet turbūt teigiama, kad išliko stipriausi/protingiausi. Kitaip sakant, esmė nė kiekis, o kokybė. Toks natūralus "apvalymas". Tai su Lietuvos pokariniais trėmimais/emigracija (taip pat ir dabartine) negalima lyginti, nes buvo tremiami geriausi. Karo metu irgi paprastai emigravo geriausi (kuriems grėsė tremtis).Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė Eikantas X Rodyti pranešimąNuoroda į teoriją:
N.Voigtländeris ir H-J. Vothas: Trys Turtų Raiteliai: maras, karas ir urbanizacija ankstyvojoje modernioje Europoje
http://www.anderson.ucla.edu/faculty...men_REStud.pdf
Pagal šią logiką, tai visuotinai apraudami demografiniai Lietuvos aspektai kaip masinė emigracija, savižudybės, mažas gimstamumas ir t.t iš tikro yra gerai?Paskutinis taisė Lettered; 2015.07.16, 13:21.
Comment
Comment