Būsimasis Vidaus reikalų ministras - ekstrasensas. Viską jaučia ir supranta
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Politika
Collapse
X
-
Parašė D.P Rodyti pranešimą...Konstitucija numato, kad referendumo tvarką, skelbimą nustato įstatymas. įstatymas detalizuoja referendumo rūšis ir kitus susijusius klausimus....Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.
Comment
-
Parašė Combat Rodyti pranešimąO va šito Konstitucija įstatymui nedelegavo. Skelbimo ir vykdymo tvarką – taip, bet ne referendumų rūšių kūrimą, o tuo labiau improvizacijas privalomas neprivalomas patariamasis ir t.t..
Skelbiant referendumą, pirmiausia reikia nustatyti dėl ko skelbiamas. Tai tarsi "objektas", kuris lemia atitinkamai rūšies parinkimą, t.y., kokios rūšies referendumas turi būti paskelbtas, kad būtų efektyviai (+ nekaštuotų didelių pinigų - valstybės interesas) išspręstas vienas ar kitas klausimas. Rūšis tarsi slepiasi po skelbimo tvarkos (tvarką suprasti sensu lato prasme; ne tik paprasčiausi techniniai-organizaciniai klausimai; nors rūšies parinkimas, priklausomai nuo jos specifikos, gali ir matyt yra vienas iš (pirminių) techninių/organizacinių klausimų, kurie galima lemtų kitų tvarkos klausimų išsprendimą) nustatymu.
Comment
-
D.P. viską susakė teisingai. Combat, kad Referendumo įstatymas yra antikonstitucinis, yra tavo asmeninė (arba dar ir tavo bendraminčių) interpretacija. O tu tai pateiki vos ne fakto vietoje. Gal tiesiog pridurk "aš manau" ar pan. Konstitucija nedetalizuoja daug dalykų, pvz., ministerijų (tik tokias numato), jas detalizuoja Vyriausybės įstatymas. Atitinkamai, konstitucija numato referendumą kaipo tokį, detales reglamentuoja Referendumo įstatymas. Tai ką, dabar ministerijos antikonstitucinės?
Comment
-
Parašė D.P Rodyti pranešimąKonstitucija negali pati savime visko detalizuoti. Tai yra pavedama įstatymui - Konstitucija tą numato, juolab egzistuoja suderinamumas su aukščiausiuoju šalies aktu. Priešingu atveju turėtume Konstituciją dydžio kaip keturi civiliniai kodeksai...Neriekia visko suprasti pagal raidę, žodį. Tam ir akcentavau atitinkamus metodus, kurie reikalingi aiškinant Konstituciją.
Comment
-
Parašė D.P Rodyti pranešimąSkelbiant referendumą, pirmiausia reikia nustatyti dėl ko skelbiamas. Tai tarsi "objektas", kuris lemia atitinkamai rūšies parinkimą, t.y., kokios rūšies referendumas turi būti paskelbtas, kad būtų efektyviai (+ nekaštuotų didelių pinigų - valstybės interesas) išspręstas vienas ar kitas klausimas. Rūšis tarsi slepiasi po skelbimo tvarkos (tvarką suprasti sensu lato prasme; ne tik paprasčiausi techniniai-organizaciniai klausimai; nors rūšies parinkimas, priklausomai nuo jos specifikos, gali ir matyt yra vienas iš (pirminių) techninių/organizacinių klausimų, kurie galima lemtų kitų tvarkos klausimų išsprendimą) nustatymu.
Lietuvių kalbos žodynas žodį „skelbimas“ aiškina kaip „..Anonsas....būsimų spektaklių, koncertų skelbimas“, bet niekaip ne kokio tai daikto rūšiavimą ar skaidymą.
Konstitucija deleguoja įstatymu nustatyti tik referendumo vykdymo tvarką – kaip organizuojama, kaip balsuojama, kaip skaičiuojama ir kt. „kaip“, t.y. – organizacinę – techninę dalį, bet ne referendumo esmę (privalomas ar neprivalomas), nes, antru atveju, būtų galima apsiriboti gyventojų apklausomis, o ne taškyti pinigus visiškai dėl bereikšmio rezultato
Galop Konstitucinė nuostata „Svarbiausi Valstybės bei Tautos gyvenimo klausimai sprendžiami referendumu“ anuliuoja galimybę manipuliuoti sąvokomis „privalomasis, konsultacinis, patariamasis “ ar kt. Jei visos reikiamos procedūros buvo įvykdytas ir referendumas paskelbtas, vadinasi jis šiuo metu yra svarbiausias Tautai, patsklausimas turi būti sprendžiamas pagal tautą ir ir ta Konstitucinė referendumo nuostata neleidžia ignoruoti referendumo rezultatų. O įstatymas leidžia nespręsti, nes referendumas pagal konstitucinį antikonstitucinį įstatymą – nesvarbus.
Tik tokių loginių išvadų (ne vien tik mano) pagrindu gali būti kurpiamas įstatymas,kurį perskaičius, nekiltų minčių dėl įstatymo prieštaravimo Konstitucijai, o ne Konstituciją bandyti „išlankstyti“ pagal įstatymą.Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.
Comment
-
Per Viktoro Uspaskicho priesaiką konservatoriai paliko salę
„Prisiekiu būti ištikimas Lietuvos Respublikai; prisiekiu gerbti ir vykdyti jos Konstituciją ir įstatymus, saugoti jos žemių vientisumą; prisiekiu visomis išgalėmis stiprinti Lietuvos nepriklausomybę, sąžiningai tarnauti Tėvynei, demokratijai, Lietuvos žmonių gerovei“Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.
Comment
-
Parašė Eimantas Rodyti pranešimąJo atstovavimo pavyzdžiai?
Aišku, reiktų prisiminti tai, kad kažkada jis ir pats tarpininkavo rusiškas dujas mums pardavinėdamas.
Ir prieškoti panašių dalykų galima būtų tikrai daugiau.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė Eimantas Rodyti pranešimąJo atstovavimo pavyzdžiai?Paskutinis taisė Čikupakas; 2012.11.17, 17:01.
Comment
-
Parašė Eimantas Rodyti pranešimąO Kosovo atplėšimo pripažinimas valstybiniu lygiu?
Comment
-
Parašė Eimantas Rodyti pranešimąTik tiek, kad tai kažkoks pasisakymas, o minėtu atveju juridinis veiksmas. Ir kenksmingas Lietuvai, hipotetiškai ateityje ir Rusijai palankus.
Comment
-
Parašė Čikupakas Rodyti pranešimąKarinio įsiveržimo į Gruziją teisinimas.
Comment
-
Šiaip įdomūs LTU politikos faktai:
Trumpiausiai premjeru buvo A. Šimėnas (LKDP)
Ilgiausiai išsilaikiusiai vyriausybei vadovavo A. Kubilius (TS-LKD)
Ilgiausiai premjero poste dirbo:
a) A. Kubilius — 1.823 dienos
b) A. M. Brazauskas — 1.803 dienos
c) G. Vagnorius — 1.435 dienos
d) A. Šleževičius — 1.065 dienos
Visi kiti premjerai, kurių būta 11-os (A. Butkevičius, jeigu bus paskirtas, taptų 12-uoju premjeru), dirbo mažiau nei tūkstantį dienų.
Šaltinis: http://www.izvalgos.lt/2012/11/kur-l...ika-nuves.htmlI'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
Parama Siaurojo geležinkelio klubui
Comment
-
Ir kaip gi galima nesižavėti draugo Viktorovičiaus paprastumu? Neveltui juk yra litofcų liaudies išrinktasis.
Prezidentė atsiuntė sveikinimą ir nieko nepaminėjo, kad nepatinka jai Darbo partija. O V. Uspaskichas išvis myli Dalią Grybauskaitę. O kad išėjo konservatoriai, tai tiesiog išsigando, visi į tualetą pabėgo, apsividuriavo ir viskas.
Comment
-
Buvęs Kroatijos premjeras už korupciją nuteistas kalėti 10 metų
59-erių I. Sanaderas, kuris premjero pareigas ėjo 2004-2009 metais, yra aukščiausio rango pareigūnas, Kroatijoje nuteistas už kyšių ėmimą. Kroatija prieš tapdama ES nare 2013 metais pažadėjo su šaknimis išrauti korupciją šalyje.
Comment
Comment