Lietuvoje ši problema neegzistuoja. O jeigu ir būtų pažeistos tavo teisės, visada gali kreiptis į begalę įvairiausių teismų ir išsireikalaut kompensacijos.
Iš tiesų, ne tokie žmonės yra bukapročiai, kad nepastebėtų, kas su jais yra daroma. Panašią visuomenės santvarką, tik be šiuolaikinių technologijų (čipų) jau įvesti bandė Stalinas, Hitleris ir pan. Ar jiems pavyko ją išlaikyti? Ne. Nepavyks ir dabar. Juk XXI amžiuje žmonės netapo kvailesni.
Apskritai diskutuojant ta tema reikėtų žinoti, koks tas sekimas gali būti ir kodėl atsiranda kritika. Ir kalba eina ne apie Š. Korėją ar Baltarusiją, o apie šalis, kurios save garsiai vadina demokratiškomis ir laisvomis. Tai nėra kažkoks vieno ar penkių žmonių išsigalvojimas, kaip gali pasirodyti skaitant šią temą .
Mass surveillance has been widely criticized on several grounds such as violations of privacy rights, illegality, and for preventing political and social freedoms, which some fear will ultimately lead to a totalitarian state where political dissent is crushed by COINTELPRO-like programs. Such a state may also be referred to as an Electronic Police State.
Comment