Parašė surskis18
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Prie Sovietų buvo... (1961-1990)
Collapse
X
-
-
Parašė Al1 Rodyti pranešimąIr kas, kad tu žinai. Tu negali rinktis, nes beveik visi maisto produktai su chemija ir pasirinkimo tampa netgi mažesnis nei tarybinėje parduotuvėje... Ji reikalinga tik maisto pramonei ir prekybininkams, ir visiškai nereikalinga valgytojo organizmui.
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąTikrai ne. Nebent Lietuvoje yra kitaip? Bent UK parduotuvėse gali prisipirkti į valias maisto be jokių chemijų.
Comment
-
Parašė Kaštonas Rodyti pranešimąNaivus požiūris
Comment
-
Parašė Al1 Rodyti pranešimąGal pats nustok nusišnekėti. Ir pasidomėk, kuo šeriami gyvuliai naudojant intensyvios gyvulininkystės metodus. O apie ekologinius ūkius aš nekalbu.
normaliai jie seriami. Mesa ir pienas visuomet yra tirami laboratorijose ir jeigu kazkas netvarkoj, ukininkas gauna milziniskas baudas. Karta per menesi lankosi veterinaras, kuris tikrina kiek vaistu sunaudota. Suskaiciuojamas ir deklaruojamas kiekvienas lasas. Pries skerdziant gyvulius yra nustatytas tam tikras laikotarpis kada gyvuliai negali but skiepijami ir negali gaut jokiu vaistu, kad issivalytu organizmas. Gauna vaistu, gauna kokybisku suderintu mineralu. Zmones jug irgi jeigu serga griebiasi vaistu, vartoja vitaminus ir maisto papildus, kad butu sveiki. O meslu laukai tresiami dar ir kaip. Nezinau is kur cia tokia nesamone issigalvojai.
http://www.ucsusa.org/food_and_agric...nion-bans.htmlPaskutinis taisė TH1; 2012.05.13, 22:09..
Comment
-
Ką reiškia normaliai? Taip, kaip leidžia teisės aktai. O jie daug ką leidžia, bet tai nereiškia, kad tai yra sveika žmogui. Atskleisiu paslaptį - standartus ir normas kuria ne valstybė ar ES, o verslas. O šiuo atveju verslas yra ne ūkininkai, o augimo technologijas nuo A iki Z kuriančios ir parduodančios kompanijos. Lietuvoje, pavyzdžiui, visos vištų auginimo technologijos yra olandiškos, nupirktos su visa auginimo technologija. Nuo viščiukų veislių, temperatūros, apšvietimo, šėrimo programų iki pašarų. Tiesa, su pašarais yra kažkiek eksperimentuojama, bet ne daugiau. Taip yra visur.
Taigi, gyvulių šėrimui yra naudoma daug chemijos. Ar žinai, kad viščiukas broileris paukštyne mėsai auga tik 65 paras. Kai natūraliai auginamas jis tokią konsistenciją pasiekia per maždaug 3 su trupučio mėnesius, o mėsa būna nepalyginamai vertingesnė bei skanesnė, skiriasi vizualiai skerdiena ir išvirta taip pačiai.
Todėl dar kartą kartoju, kad mėšle daug chemijos ir jis netinkamas tręšimui. O apie ūkininkus, kurie augina tradiciškai, aš nekalbu.
Comment
-
Parašė Al1 Rodyti pranešimąKą reiškia normaliai? Taip, kaip leidžia teisės aktai. O jie daug ką leidžia, bet tai nereiškia, kad tai yra sveika žmogui. Atskleisiu paslaptį - standartus ir normas kuria ne valstybė ar ES, o verslas. O šiuo atveju verslas yra ne ūkininkai, o augimo technologijas nuo A iki Z kuriančios ir parduodančios kompanijos. Lietuvoje, pavyzdžiui, visos vištų auginimo technologijos yra olandiškos, nupirktos su visa auginimo technologija. Nuo viščiukų veislių, temperatūros, apšvietimo, šėrimo programų iki pašarų. Tiesa, su pašarais yra kažkiek eksperimentuojama, bet ne daugiau. Taip yra visur.
Taigi, gyvulių šėrimui yra naudoma daug chemijos. Ar žinai, kad viščiukas broileris paukštyne mėsai auga tik 65 paras. Kai natūraliai auginamas jis tokią konsistenciją pasiekia per maždaug 3 su trupučio mėnesius, o mėsa būna nepalyginamai vertingesnė bei skanesnė, skiriasi vizualiai skerdiena ir išvirta taip pačiai.
Todėl dar kartą kartoju, kad mėšle daug chemijos ir jis netinkamas tręšimui. O apie ūkininkus, kurie augina tradiciškai, aš nekalbu.
jeigu tai butu tiesa, kiaule skerdimui butu isauginama per 4 menesius ir jokiu ten zaidimu su gyvuliu gerove nebutu..
Comment
-
Parašė Al1 Rodyti pranešimąMargarinas iš hidrintų augalinių riebalų, kurie yra kenksmingi. Čia ne kalorijose esmė. Apie tai gali pasiskaityti kitur, čia aš nesiplėsiu.
Parašė Al1 Rodyti pranešimąManai, kad dabar netręšia? Dabar tręšia netgi daugiau nei anksčiau.
Parašė Al1 Rodyti pranešimąNeparašiau tik dėl kavos. Kava buvo deficitinė prekė, bet nusišnekėti apie 3 proc. tai jau žema... Kaip tik tuomet buvo mažai tos surogatinės tirpios kavos ir dauguma gėrė pupelių kavą.
<...>
Visa kita buvo ne kava, o kavos gėrimas (iš kviečių, cikorijų ir pan.) už atitinkamai ne kavos kainą.
O dėl pupelių... nežinau iš kur žmonės jas gaudavo, gal iš po prekystalio, arba kai mieste pasklisdavo gandas, kad kažkurioj pardoj užvežė. Gal Vilniuje su jomis buvo lengviau.
Comment
-
Parašė Al1 Rodyti pranešimąIr kas iš to? Tai kodėl niekas nepuola pirkti tų pigių automobilių ir kasmet jų naujų privačiai, ne verslo, nuperkama mažiau nei tarybiniais laikais? O būtų laisvai parduodami, tai būtų dar daugiau nuperkama... Taip kad kaina viena, o perkamoji galia kita. Todėl pagal dabartinę perkamąją galią daugumai tie automobiliai yra per brangūs net ir su banko paskola, kuri išpučia kainą dar labiau.
Comment
-
Parašė sleader Rodyti pranešimąNeperka, nes ką gi kaimynas pasakys. Geriau gi nusipirkti 1993 m. gamybos Audi už 7 tūkst., tai bent pagarbą viso kaimo pelnysi. Lygiai taip pat, kaip yra žmonių, kuriems didžiulė kančia (vienam) važiuoti su Renault Megane iš Vilniaus į Klaipėdą ir jie neįsivaizduoja kaip žmonės su mažesniu automobiliu nei BMW 7 ar Audi A8 gali važinėti į ilgesnes nei 200 km keliones.考纳斯, 立陶宛
Comment
-
Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimąDabar gali rinktis: svietas kokios nori rūšies ar margarinas geresnis ar prastesnis. Dabar gali gauti visą informaciją apie produktus. Tada visa kas bloga buvo slepiama. Nelaimių ir kito blogio "nebuvo", tad ir apie kenksmingus produktus, kaip ir apie netikėtai išplitusią radiaciją negalėjai sužinoti.
Jokios netikėtai išplitusios radiacijos nebuvo iki Černobylio. Užtat dabar visiškai neaišku, ar mes tikrai nevalgome Ramiajame vandenyne po Fukušimos pagautų žuvų ir jų produktų? Verslui žmonių sveikata nerūpi, jiems rūpi tik pelnas ir kol kas nors už rankos nepagaus, tol verslas nuodis žmones. O ir pagautas dar gali išsisukti... Visiškai neaišku, ar į Lietuvą neatveža mėsos gyvulių, kurie skerdžiami dėl ligų kurioje nors Europos šalyje... Ir t.t. ir pan.
Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimąSovietmečiu tręšė daugiau, nes trąšų nelabai skaičiavo. Kam skaičiuoti, jei ūkis ne tavo ir trąšas gauni, tai ir suvarai viską. Be to kartais tręšdavo ir lėktuvais, tai pribyrėdavo ir į sodybų kiemus. Dabar ūkininkai tiksliai skaičiuoja, nes jos jiems kainuoja.
Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimąBūtent, jei nueisi eilinę dieną, eilinį kartą į parduotuvę rasti tik visokių cikorinių kavų net keletą rūšių! Jei pasiseks, rasi kavą kurioje yra 20 proc. tikros kavos (taip bent buvo rašoma ant kartoninio pakelio). Įstrigo šitas momentas nes patikdavo tas žaidimas - ieškoti etiketėse, kur yra daugiau kavos
O dėl pupelių... nežinau iš kur žmonės jas gaudavo, gal iš po prekystalio, arba kai mieste pasklisdavo gandas, kad kažkurioj pardoj užvežė. Gal Vilniuje su jomis buvo lengviau.
Comment
-
Parašė Al1 Rodyti pranešimąVisiškai neaišku, ar į Lietuvą neatveža mėsos gyvulių, kurie skerdžiami dėl ligų kurioje nors Europos šalyje... Ir t.t. ir pan.
Parašė Al1 Rodyti pranešimąTuomet trąšų irgi trūko, todėl nereiškia, kad viską suversdavo.
Parašė Al1 Rodyti pranešimąIr be kavos galima gyventi. O cikorijų kava netgi sveikiau gerti.Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.
Comment
-
Parašė andyour Rodyti pranešimąJeigu sovietams italai pastatė autopramonę, tai gal ir su kitom gamyklom analogiškai buvo? Negaliu peikti komunizmo už tai, kad negaliu aukštinti materializmo Kaip supratau iš istorijos pamokų, komunizmas vistiek ėjo žlugimo keliu. Kapitalizmas gal ir tuo keliu nueis.
Parašė Aleksio Rodyti pranešimąO sovietmečiu, tipo, leukozines karves skersdavo tik užkasimui? Ne - dešroms jų mėsa ėjo.
Tai, kad sodininkams skirtose parduotuvėse buvo sutrikimai su trąšų tiekimu, nereiškia, kad kolchozams jų neužtekdavo.
Sutinku, kad galima ir kad galbūt sveikesnė. Bet tegul iš žmogaus neatima pasirinkimo galimybės - kad vienoje lentynoje būtų ir cikorijaus gėrimas, ir malta kava, ir tirpi, ir skrudintos kavos pupelės, ir neskrudintos, ir su kofeinu, ir be kofeino.
Dar ir kaip kolūkiams trąšų neužteko. Aš dar kartą kartoju, kad TSRS buvo stambus pasaulyje trąšų tiekėjas ir iš to gaudavo valiutą, už kurią paskui pirko grūdus iš Vakarų. Aišku, kad bardakas, bet tikrai ne dėl to TSRS žlugo.
O dabar ar yra pasirinkimas? Ar yra kava su cikorija? Ar yra iš kviečių? Reikia su žiburiu ieškoti, kol surandi.
Comment
-
Parašė Al1 Rodyti pranešimąLeukoze užkrėstų gyvulių mėsą galima termiškai perdirbti ir ji yra nepavojinga. Taip kad jei tik tokios problemos būtų. Užtat neaišku, ar leukoze sergančios karvės iš Vakarų nėra skedžiamos, o pas mus nėra atvežama šaldyta jų mėsa, kuri poto naudojama, tarkim rūkytoms dešroms ir pigiems faršams...
Parašė Al1 Rodyti pranešimąDar ir kaip kolūkiams trąšų neužteko. Aš dar kartą kartoju, kad TSRS buvo stambus pasaulyje trąšų tiekėjas ir iš to gaudavo valiutą, už kurią paskui pirko grūdus iš Vakarų. Aišku, kad bardakas, bet tikrai ne dėl to TSRS žlugo.Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.
Comment
-
Parašė Al1 Rodyti pranešimąTaip, buvo pirmosios industrializacijos metais. Bet jas statė ne už dyką.Paskutinis taisė andyour; 2012.05.15, 09:45.
Comment
-
Parašė Aleksio Rodyti pranešimąAhaaa... reiškia prie sovietų ne tik sveikas karves perdirbdavo, bet ir ne labai sveikas. Taip kad ne viskas OK tada buvo. Tikriausiai, CK veikėjams "leukozines" dešras ant stalo napadėdavo, o darbininkui viskas tiks.
Dėl šito nežlugo, dėl kito nežlugo, dėl trečio nežlugo, o susumavus žlugo. Kaip ten senovėje protingi žmonės pasakė: "dar vienas šiaudelis sulaužo kupranugariui stuburą".
TSRS žlugo dėl Vakarų (tiksliau JAV) pastangų ir vietinių išdavikų vakarųfilų bei sionistų sabotažo. Taip kad tai yra tikroji priežastis, o visa kita tik priemonės. Ir jokia Lietuva su Sąjūdžiu TSRS nesugriovė.
Parašė andyour Rodyti pranešimąAhaaa...., vakarų imperialistai perduodami technologijas, bandė tarybų sąjungą užkrėsti materializmu, globalizmu, tarsi kaip virusą platinti. Kažkodėl komunistai be vakarų technologijų negalėjo apsieiti. Jei ne vokiečių įrengimai po karo, kažin išvis koks technologinis lygis bebūtų buvęs. Sutik, tarybų sąjunga buvo totali pralaimėtoja technologijų kūrime.
Niekas technologijų neperduodavo, o jas parduodavo. Taip kad nėra ko čia paistyti apie materializmą ir kt. Technologijos ir moralė nekonfrontuoja. Konfrontuoja tik tie, kas nori pasilenyti. O TSRS pelno siekimas buvo n-toje vietoje nuo priekio. Žinoma, kad TSRS be Vakarų technologijų negalėjo apsieiti, nes carinė Rusija buvo atsilikusi, o savoms kurti nebuvo laiko. Tai, ką Vakarai nuėjo per kelis šimtus metų, TSRS reikėjo pasiekti per maždaug 10 metų. Kitaip imperialistai ją būtų nušlavę ir pavertę žalaiviniu priedėliu. Ko nepavyko tuomet padaryti jėga, vėliau padarė nekarinėm priemonėm su vidaus išdavikų ir sionistų pagalba. Ir Rusija tapo Vakarų žalaiviniu priedėliu, ir iš tokios situacijos jie dabar nori išeiti, tačiau nėra lengva, nes JAV ir toliau tęsia savo puolimą bei vietiniai išdavikai per daug tvirtai sėdi valdžios bei verslo postuose.
Comment
-
Parašė Al1 Rodyti pranešimąLyg dabar leukoze sergančių karvių mėsos nenaudoja? Ir salmonelioze užsikrėtusių viščiukų mėsos nenaudoja? Ją galima naudoti, tik reikia ilgai virti. Todėl tokia mėsa tinkama tik virtoms dešroms.Paskutinis taisė Aleksio; 2012.05.15, 13:44.Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.
Comment
Comment