5.3% metinis augimas tokiai turtingai šaliai yra jau kažkas tokio. Nekalbant apie prekybos perviršių. Šiaip Švedija yra šaunuoliai. Galima lyginti su tokiomis šalimis kaip Singapūras, galbūt Nyderlandai, t.y. chebra, kuri nemala š, o ekonomikos grįstos labai stipriais fundamentalais ir gera politika.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Ekonomikos naujienos
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Parašė John Rodyti pranešimą5.3% metinis augimas tokiai turtingai šaliai yra jau kažkas tokio. Nekalbant apie prekybos perviršių. Šiaip Švedija yra šaunuoliai. Galima lyginti su tokiomis šalimis kaip Singapūras, galbūt Nyderlandai, t.y. chebra, kuri nemala š, o ekonomikos grįstos labai stipriais fundamentalais ir gera politika.
Comment
-
Parašė Silber418 Rodyti pranešimąSpėju, turėti omenyje Londono priemiesčiai.
Ko gero, dėl šios priežasties jis ir įvertintas geriausiai.
O del to kito punkti tai kaip paziuresi - be atrankos uz tokia suma tam klube gali dalyvaut ir koks treninginis prakutes chav'sas... Vien del to, kad pries draugus gales pasigirt priklausas geriausiam pasaulio verslo klubui. Manau atranka ir rekomendacijos rimtam verslo klubui butinos.
Comment
-
Valstybės su trigubu A (AAA) reitingu, 2011 m.:
(c) money.cnn.com
Viso 17 pasaulio valstybių yra 'AAA' klubo narės, kuris vienija valstybes su stabilia ekonomikos politika. Valstybės, klubo narės, gali skolintis tarptautiniuose fonduose mažesnėmis kainomis.
Tiesa, šiuo metu organizacija 'S&P and Moody's' rimtai svarsto sumažinti JAV reitingą.
Šaltiniai: http://money.cnn.com/2011/07/29/news...ith_aaa_rating, http://ca.finance.yahoo.com/news/Mee...253819694.html
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąJAV AAA reitingas šiais laikais skamba kaip koks anekdotas.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąAnekdotas būtų, jei pats sau neduotum AAA reitingo
JAV Senatas atmetė kompromisinį valstybės skolų krizės sprendimo planą
http://verslas.delfi.lt/stock/jav-se....d?id=48109911Paskutinis taisė index; 2011.07.30, 11:17.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimąLiko tik trys dienos ir galbūt pamatysim ko dar nematę.Paskutinis taisė Lettered; 2011.07.30, 11:23.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąNa juk nepjaus šakos, ant kurios patys sėdi, padidins skolinimosi lubas ir problemos bus išspręstos. Na dar kokiu procentu kitu sumažins kokias nors išlaidas dėl bendro vaizdo.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimąMan kirba tokia mintis, kad viskuo šitu bandoma iš kėdės išėsti Obamą - sukompromituoti jo politiką, kad jis nelaimėtų kitų rinkimų. Klausimas ar dėl to respublikonai pasiryžę paaukoti šalies AAA reitingą.
Kitas momentas kurį jis minėjo, jog euro šlubavimas atskleidžia ES problemą, jog čia tenka kurti kelias koalicijas, pateikiami keli pasiūlymai, ieškojimai kompromisų ar geriausių kelių ir t.t. - bet nėra vienos centralizuotos institucijos, kuri priimtų sprendimus ir būtų už tai atsakinga. Nes priėmus Graikijos gelbėjimo planą į spaudos konferencijos kamabarį Sarkozy ir Merkel sako viena, Nyderlandų ministras pirmininkas sako kita, Trichet kalba trečia.Paskutinis taisė tivoli; 2011.07.30, 13:19.
Comment
-
Jei JAV kitais metais nebūtų rinkimų, jau seniai būtų susitarę. Obama nori prastumti didesnės trukmės projektą, kad iki kitų rinkimų nereikėtų skaičiuoti kiekvieno dolerio ir būtų galima vaidinti gerą prezidentą. O respublikonai atvirkščiai, matyt, pagrindinis jų tikslas kuo labiau apsunkinti Obamai reikalus ateinančiais metais, todėl nori prastumti tik laikinus neesminius sprendimus. Apskritai kvailystė nustatinėti tas skolinimos lubas, o po to tąsytis dėl jų didinimo, kai ir taip aišku, kad vis tiek reikės didinti.
Kai Europoje buvo įsisiūbavę Graikijos reikalai, tai ragino europiečius greičiau spręsti, nors Europoje sprendimus daug sunkiau priimti, o kai reikia patiems krutintis, tai dvi partijos nesugeba susitarti. Tas rugpjūčio 2 d. terminas juk seniausiai buvo žinomas.
Comment
-
Parašė tivoli Rodyti pranešimą
O apie šitą norėčiau išgirsti plačiau. Kol kas nieko negirdėjau... Čia kad prancūzų bankai (kaip BNP Paribas ir kt.) yra stipriai įmerkę uodegas į PIGS (tiksliau Italijos valstybinius bondus) skolas? Bet juk vokiečių bankai ar olandai (pvz. ING) nors ir mažiau (bet tikrai ne mažai) įklimpę į PIGS (kaip būtent parodė Graikijos pavyzdys).
Nes jei jau kalbama apie prancūzus, tai kas tada laukia anglosaksų (ypač UK ir USA)?
Comment
-
Na dėdė kalba apie labai baisius dalykus, bet jis neįvertina dviejų dalykų:
1) JAV skola yra nominuota JAV doleriais
2) jei JAV skes, kiti eis iš paskos, visos Kinijos, Japonijos, ES, Saudo Arabijos ir Rusijos.
na dar trečias faktorius, "deep blue waters" kontrolė, bei labiausiai mobili kariuomenė pasaulyje.
Iš esmės JAV infliuos $, kad galėtų skolas išsimokėti, ir jau po to niekas neskolins JAV, bent jau už 0,5% palūkanas. Aišku pas juos bus visokių krizių ir tt. bet kitiems tas atsilieps žymiai skaudžiau.Paskutinis taisė kzinas; 2011.07.31, 10:26.
Comment
-
-
Parašė kzinas Rodyti pranešimąNa dėdė kalba apie labai baisius dalykus, bet jis neįvertina dviejų dalykų:
1) JAV skola yra nominuota JAV doleriais
2) jei JAV skes, kiti eis iš paskos, visos Kinijos, Japonijos, ES, Saudo Arabijos ir Rusijos.Paskutinis taisė John; 2011.07.31, 17:20.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Aišku, tai burbulas, bet kas supranta rinką, gali neblogai painvestuoti.
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąEiti tai gal ir eis kažkuria prasme, bet jos iš duobės išlips be problemų, nes jų ekonomikos remiasi kiek stipresniais fundamentalais, nei pinigų gamyba ar manipuliacija.
Comment
-
Parašė andyour Rodyti pranešimąKodėl tada tokia didelė paklausa JAV valstybinėms obligacijoms, net ir su minimaliomis palūkanomis? Tai prašom palyginimui pateikti JAV "silpnus" ekonomikos fundamentus, nes čia forume jau užtektinai konspiracijų teorijų
O kokie JAV fundamentalai galima pamatyti pasižiūrėjus į einamosios sąskaitos rodiklius. JAV nepagamina pakankamai daiktų/paslaugų, kad jais atpirktų savo perkamų daiktų/paslaugų vertę. Čia darbo našumo problemos (t.y. kokybės/kainos santykis). Aišku, trumpame laikotarpyje pasitaiko visko ir prekybos deficitas nėra pasaulio pabaiga. Bet kai tai tęsiasi bent dešimtmetį, tai jau rodo sergančią ekonomiką. Dar blogiau yra tai, kad kol kas JAV lyg ir nebuvo ženklų, kurie rodytų, jog kažkas iš esmės daroma, kad tai būtų pakeista.
US trade gap surges to nearly 3-year high on oil
http://www.reuters.com/article/2011/...76B0RP20110712
Beje, gana juokingai skamba tas "on oil". O tai Kinija, Japonija, Vokietija gal neimportuoja naftos, kad jiems tai nesukūrė 50mlrd. deficito per mėnesį? Kas toliau? "US trade gap surges to 100 year high on lunar phase"?Paskutinis taisė John; 2011.07.31, 19:24.
Comment
Comment