Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ekonomikos naujienos

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
    Šitokia politika taikoma net tiems, kurie pašalpų negauna. Beje, Dievas atleidžia viską, jeigu tikrai gailiesi
    O niekas nereikalauja netgi tokiame darbe su mašina važinėti. Galima ir viešuoju transportu, galima ir internete. Kodėl nepabandyti? Nesiseks, atleis ir vėl į biržą. O yra nemažai ir tokių kurie atsisako ir darbo kur atlyginimas ir garantuotas, ir didesnis už pašalpą (kad ir nedaug). Va jų tikrai nepateisinu.

    O šiaip manyčiau, kad pašalpų "šiaip sau" valstybė duoti ir neturėtų. Jeigu nedalyvauji visokiose persikvalifikavimo programose, mokymuose valstybė turėtų įdarbinti už minimumą pjauti savo rajono žolytę, grėbti lapus, rinkti šiukšles, kad nedirbti (Ar dirbti nelegaliai) negalėtum. Kol susirastum geresnį darbą vis tiek dirbtum, mokėtum mokesčius ir pačiam geriau būtų.
    Post in English - fight censorship!

    Comment


      Parašė index Rodyti pranešimą
      O niekas nereikalauja netgi tokiame darbe su mašina važinėti. Galima ir viešuoju transportu, galima ir internete. Kodėl nepabandyti? Nesiseks, atleis ir vėl į biržą. O yra nemažai ir tokių kurie atsisako ir darbo kur atlyginimas ir garantuotas, ir didesnis už pašalpą (kad ir nedaug). Va jų tikrai nepateisinu.
      Man būtų įdomu pamatyti, kaip važinėdamas viešuoju transportu draudikas užsidirbtų (o jei reikėtų į kokį kaimą pavažiuot, tai išvis tragedija).
      Pabandyti į nuostolius? Draudime labai sunku įsivažiuoti, o juolab per krizę (taip, krizę, nes atsigavimas jaučiamas nulio skyle). O atlyginimas duotuoju pavyzdžiu net nebuvo garantuotas. Tai kam toks darbas?

      O šiaip manyčiau, kad pašalpų "šiaip sau" valstybė duoti ir neturėtų. Jeigu nedalyvauji visokiose persikvalifikavimo programose, mokymuose valstybė turėtų įdarbinti už minimumą pjauti savo rajono žolytę, grėbti lapus, rinkti šiukšles, kad nedirbti (Ar dirbti nelegaliai) negalėtum. Kol susirastum geresnį darbą vis tiek dirbtum, mokėtum mokesčius ir pačiam geriau būtų.
      O tai kam mesti iš darbo biržos žmogų, kuris nieko neprašo? Statistikai. Už pašalpas ir taip reikia atidirbti.

      Pakalbėti lengva, bet daryti...

      Comment


        Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
        Pakalbėti lengva, bet daryti...
        Liežuvis skirtas visiems gyvenimo atvejams. Čia žmogaus stipriausias įrankis, kuriuo jis gali šauniai prasiskinti kelią gyvenime. Deja, daugelis šio meno nėra įvaldęs. Aš netgi norėčiau į psichologijos kursus užsirašyt...

        Comment


          Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
          Iš darbo biržos yra mėtoma prasilenkiant su elementariausia logika ir ekonomika. Pavyzdžiui pasiūlomas draudimo agento darbas, kuriame nemokamas net minimumas.
          Pala pala, ko bedarbiui šiauštis? Šiaip jis pats privalo ieškotis darbo, o čia maža to kad pasiūloma, ir vis tiek netinka. Tai ko pats bedarbis per tą laiką nesusirado geresnio??? Man irgi patiktų bent 6 mėn. paatostogauti gaunant tegul ir tą pašalpą, plius visokios socialinės lengvatos.
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


            Parašė LC. Rodyti pranešimą
            Aš netgi norėčiau į psichologijos kursus užsirašyt...
            Kažkada ir aš kone niekinau psichologiją, bet jau keli metai ji man itin padeda. Į kursus kažin ar eičiau, nes dauguma tų kursų dėstytojų tik š mala ir pinigus susirenka. Daugiau naudos perskaičius gerą ir naudingą knygą. Rekomenduoju Karnegį „Kaip susirasti draugų ir daryti įtaką žmonėms“. Pats išbandžiau — jo patarimai veikia, tik aš dar pats tiek „neužaugau“, kad jo patarimais pasinaudočiau 100%.
            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

            Comment


              Parašė Wycka Rodyti pranešimą
              Kažkada ir aš kone niekinau psichologiją, bet jau keli metai ji man itin padeda. Į kursus kažin ar eičiau, nes dauguma tų kursų dėstytojų tik š mala ir pinigus susirenka. Daugiau naudos perskaičius gerą ir naudingą knygą. Rekomenduoju Karnegį „Kaip susirasti draugų ir daryti įtaką žmonėms“. Pats išbandžiau — jo patarimai veikia, tik aš dar pats tiek „neužaugau“, kad jo patarimais pasinaudočiau 100%.
              Pasikliausiu tavo patarimu ir nusipirksiu knygą. Na, ji nėra tokia brangi. Būtinai perskaitysiu.

              Comment


                Parašė LC. Rodyti pranešimą
                Pasikliausiu tavo patarimu ir nusipirksiu knygą. Na, ji nėra tokia brangi. Būtinai perskaitysiu.
                Taupyk pinigus. Tam yra bibliotekos. Aišku, jeigu nė vienoje nerasi, tada teks pirkti...
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                  Taupyk pinigus. Tam yra bibliotekos. Aišku, jeigu nė vienoje nerasi, tada teks pirkti...
                  Ką nors sumąstysiu.

                  Ei, nenukrypuokim į laukus...

                  Kad kai kas nesupyktų, pridedu šią džiugią naujieną:

                  Verslo komandiruotėse kas penktas vyras ieško seksualinių nuotykių

                  Daugiau nei vienas keliaujantysis verslo reikalais galvoja apie seksą kaip apie vieną iš viešbučio teikiamų patogumų, tokių kaip nemokami šampūnai ar šokoladai.

                  Comment


                    Parašė LC. Rodyti pranešimą
                    Kad kai kas nesupyktų, pridedu šią džiugią naujieną:
                    Verslo komandiruotėse kas penktas vyras ieško seksualinių nuotykių
                    /\ Faktinė klaida. Kas penktas ne ieško, o kas penktas randa.
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                      Pala pala, ko bedarbiui šiauštis? Šiaip jis pats privalo ieškotis darbo, o čia maža to kad pasiūloma, ir vis tiek netinka. Tai ko pats bedarbis per tą laiką nesusirado geresnio??? Man irgi patiktų bent 6 mėn. paatostogauti gaunant tegul ir tą pašalpą, plius visokios socialinės lengvatos.
                      Bedarbio pašalpą užsidirbi mokėdamas mokesčius. O dėl kompensacijų ir soc. pašalpos, ko gero dotuojama.

                      Comment


                        Parašė andyour Rodyti pranešimą
                        Bedarbio pašalpą užsidirbi mokėdamas mokesčius.
                        Bull shit. Aš per visus savo pilnametystės metus nebuvau darbo biržos klientas, ir jeigu iki pat pat pensijos taip ir nebūsiu, ar man ta nesumokėta bedarbio pašalpa (kuri kad ir dabar jau mokama bedarbiams) bus kažkaip grąžinta? Net neabejoju, kad ne.
                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                        Comment


                          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                          /\ Faktinė klaida. Kas penktas ne ieško, o kas penktas randa.
                          Ne visai

                          "Newsweek“ apklausė 400 vedusių vyrų ir atrado, kad 21 proc. jų prisipažino norintys išduoti savo antrąsias puses, kuomet keliauja verslo reikalais. Dar 8 proc. apklaustųjų teigė tai darę, dauguma iš jų net ne vieną kartą. 6 proc. respondentų prisipažino mokėję už seksą verslo kelionių metu."

                          Galėtų viešbučiai ir dėl likusių 13 proc. pasistengt.
                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            Parašė index Rodyti pranešimą
                            Ne visai

                            "Newsweek“ apklausė 400 vedusių vyrų ir atrado, kad 21 proc. jų prisipažino norintys išduoti savo antrąsias puses, kuomet keliauja verslo reikalais. Dar 8 proc. apklaustųjų teigė tai darę, dauguma iš jų net ne vieną kartą. 6 proc. respondentų prisipažino mokėję už seksą verslo kelionių metu."

                            Galėtų viešbučiai ir dėl likusių 13 proc. pasistengt.
                            /\ Tai čia tik tie, kurie prisipažino. O kas pasakys, kokia dalis neprisipažino, nors...
                            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                            Comment


                              Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                              Bull shit. Aš per visus savo pilnametystės metus nebuvau darbo biržos klientas, ir jeigu iki pat pat pensijos taip ir nebūsiu, ar man ta nesumokėta bedarbio pašalpa (kuri kad ir dabar jau mokama bedarbiams) bus kažkaip grąžinta? Net neabejoju, kad ne.
                              Tai gal ir draudimo kompanija tau turėtų viską grąžinti, net jei per visą draudimo galiojimo laikotarpį neįvyko įvykio
                              Paskutinis taisė andyour; 2011.06.07, 22:56.

                              Comment


                                Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                Tai gal ir draudimo kompanija tau turėtų viską grąžinti, nors jei per visą draudimo galiojimo laikotarpį neįvyko įvykio
                                Aš šiaip manau, kad tiek supratimas to mokesčio, tiek pavadinimas yra neteisingas. Po to ir atsiranda visokios dviprasmybės kai atseit pagal konstituciją negalima sumažinti pensijos. Draudimo kompanija tokiu atveju paprasčiausiai bankrutuotų, o ką daryti valstybei?

                                Siūlyčiau arba jį pavadinti paprasčiausiai kokiu "socialinio solidarumo mokesčiu" ir elgtis su tais pinigais kitaip. Išgyvendinant požiūrį, kad mokėjau kažkiek mokesčių tai galiu dabar kurį laiką pagulėt bambą išvertęs.

                                Arba tų pinigų neskirstyti ir kaupti asmeninėje sąskaitoje, kad iš tikrųjų tuos pinigus mokėtum sau.
                                Post in English - fight censorship!

                                Comment


                                  Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                  Tai gal ir draudimo kompanija tau turėtų viską grąžinti, net jei per visą draudimo galiojimo laikotarpį neįvyko įvykio
                                  Aš draudimo rūšį ir draudimo kompaniją pasirenku pats, galiu draudimą praktiškai bet kada nutraukti, galiu ir išvis nesidrausti, pagaliau prieš pasirašydamas draudimo sutartį susipažįstu su visomis sąlygomis ir sutartį pasirašau sava valia, todėl pražioplinus kokį punktą belieka kaltinti tik save. Socialinis draudimas ir PSD nėra pasirenkami, o 'nuleidžiami' valstybės kiekvienam dirbančiam. Jo išvengti įmanoma tik nedirbant arba dirbant nelegaliai. Todėl toks palyginimas nėra tinkamas.

                                  Parašė index Rodyti pranešimą
                                  Arba tų pinigų neskirstyti ir kaupti asmeninėje sąskaitoje, kad iš tikrųjų tuos pinigus mokėtum sau.
                                  /\ Totaliai pritariu. Beje, praktiškai tą patį prieš kokį pusmetį pats esu šioje temoje pasiūlęs.
                                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                  Comment


                                    Aš per visus savo pilnametystės metus nebuvau darbo biržos klientas, ir jeigu iki pat pat pensijos taip ir nebūsiu, ar man ta nesumokėta bedarbio pašalpa (kuri kad ir dabar jau mokama bedarbiams) bus kažkaip grąžinta?
                                    Yra sąvokos draudimas ir solidarumas . Kad solidarumas nelabai idealiai veikia, tai jau kita tema. Reikėtų tik džiaugtis, kad nereikia naudotis darbo biržos paslaugomis. O jeigu jos paslaugos labai vilioja, durys visada atviros . Turbūt labai išgyventum, jei metams apdraustum automobilį nuo vagysčių, o jis per tuos metus taip ir nebūtų pavogtas

                                    Comment


                                      Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                      Yra sąvokos draudimas ir solidarumas . Kad solidarumas nelabai idealiai veikia, tai jau kita tema. Reikėtų tik džiaugtis, kad nereikia naudotis darbo biržos paslaugomis. O jeigu jos paslaugos labai vilioja, durys visada atviros . Turbūt labai išgyventum, jei metams apdraustum automobilį nuo vagysčių, o jis per tuos metus taip ir nebūtų pavogtas
                                      Matai, problema, kad tas solidarumas dabar yra labai iškreiptas.

                                      Žmonės rėkia, kad jie už minimumą nedirbs todėl duok jam pašalpą, nes "aš ją užsidirbau" (Tas "užsidirbimo faktas gali būti labai svarstytinas). Kitas dalykas, kad kai kurie turi lengvatas nelabai mokėti mokesčių ar išvis jų nemokėti, o lengvatas vis tiek gauti.

                                      Todėl ir siūlau arba išvis atsisakyti to "solidarumo", kad galėtum tikrai užsidirbti sau. Arba metam į šalį šitą "draudimo" "aš sau užsidirbau" koncepsiją ir einam prie solidarumo socialinę paramą paverčiant ne teise, o privilegija skatinant kuo mažiau ja naudotis.
                                      Post in English - fight censorship!

                                      Comment


                                        Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                        Yra sąvokos draudimas ir solidarumas . Kad solidarumas nelabai idealiai veikia, tai jau kita tema. Reikėtų tik džiaugtis, kad nereikia naudotis darbo biržos paslaugomis. O jeigu jos paslaugos labai vilioja, durys visada atviros . Turbūt labai išgyventum, jei metams apdraustum automobilį nuo vagysčių, o jis per tuos metus taip ir nebūtų pavogtas
                                        Ko visi kišate tuos palyginimus asmens darbo draudimas vs. daiktų draudimas? Jeigu aš automobilį draudžiu ilgam laikui, jame yra signalizacija ir kitos modernios apsaugos priemonės, laikau jį rakinamame garaže, tai ir draudimas man nedidelę, gal tik simbolinę sumą kainuotų. O kai aš dirbu, tuo pačiu automatiškai moku socialinio draudimo įmokos, jos tik didėja, nes su laiku įgyju vis daugiau darbinių įgūdžių ir patirties, todėl didėja atlyginimas, tuo pačiu didėja ir socialinio draudimo įmokos. Ir kokią apčiuopiamą naudą iš to gaunu? Nelabai teisinga, kad yra bedarbio išmokos lubos. Tarkim Juozas ilgai dirbo už minimalią algą, gaudavo tik 800Lt, neteko darbo, ir jo bedarbio pašalpa — 200Lt, t.y. 1/4 buvusio atlyginimo. O štai jo buvęs klasiokas Petras per visą tą laiką gavo 8.000Lt algą, bet irgi neteko darbo. Jo bedarbio pašalpa — 800Lt, t.y. 1/10 buvusio atlyginimo.
                                        Dabar grubiai paskaičiuokime. SoDros įmokos yra apie 20%, o neapmokestinamas minimumas — 320Lt. Taigi Juozas dirbdamas kas mėnesį įmokėdavo 96Lt, o Petras — 1.536Lt, t.y. Petras kas mėnesį įmokėdavo 16 kartų daugiau, tačiau netekus darbo jam valstybė sumoka tik 4 kartus daugiau nei Juozui. Tai ar čia yra socialinis teisingumas?
                                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                        Comment


                                          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                          Aš draudimo rūšį ir draudimo kompaniją pasirenku pats, galiu draudimą praktiškai bet kada nutraukti, galiu ir išvis nesidrausti, pagaliau prieš pasirašydamas draudimo sutartį susipažįstu su visomis sąlygomis ir sutartį pasirašau sava valia, todėl pražioplinus kokį punktą belieka kaltinti tik save.
                                          Ir draudimo kompanijos bankroto atveju kaltintum save.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X