Dėl NT, schema Lietuvoje iki primytivumo paprasta - privatus asmuo už simbolinę kainą nuomoja patalpas susijusiam verslui, taip išvengdamas NT mokesčio. Tiesa, dėl gamybinių patalpų sudėtingiau - kabinėjasi inspekcija.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Ekonomikos naujienos
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Parašė c2h5oh Rodyti pranešimąVilniaus Akropolyje jau kokie metai (o gal ir ilgiau) stovi "lariokas", prekiaujantis investiciniu auksu. Mano nuomone, tai (šitoks investavimo į auksą masiškumas, kad net prekybcentriuose apsimoka kioskelius laikyti) yra aiškus ženklas, kad aukso kaina išpūsta.
Comment
-
Parašė Gator Rodyti pranešimąHmm o kas cia per desinis, kad jei kazkas yra paklausus automatiskai daroma isvada, kad jo kaina ispusta? Na daznai taip buna, bet ar tai nepajudinama aksioma?Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąProgresiniai mokesčiai įveikė pirmą barjerą Seime
http://verslas.delfi.lt/business/pro....d?id=43859169
Keista, kad tokia gana svarbi naujiena liko nepastabėta. Kaip manot, ar reikalingi tokie mokesčiai Lietuvai?It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Parašė index Rodyti pranešimąČia ne dėsnis, bet tokia tendencija. Kai kažko kaip investicijos prisireikia net tiems, kurie nesupranta kam tas daiktas reikalingas ir ką su juo daryti (t.y. kai investuoti į tai užsinori ir namų šeimininkė) tai jau yra išpūstas burbulas. Dažniausiai kai kaina žema ir investuoti apsimoka to niekam nereikia, o visi pirkti pradeda prieš pat viršūnę (Tai negalioja realiai suvartojamiems dalykams ).
Comment
-
Parašė Gator Rodyti pranešimąBet ar ne pernelyg paprasta? Tokiu atveju labai paprasta butu uzdirbti is aukso ir kitu investiciju, va dabar net tokiems paprastiems forumieciams kaip mes "aisku", kad auksas jau pries pat virsune ir reiktu ji parduot. Per lengva butu uzdirbt..Post in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąKas iš to, kad pagaminama ir sukuriama daugiau, jei pirkėjai negali toms prekėms išleisti didesnių sumų. Ekonomikoje, kur 70 proc. sudaro vartojimas, vartotojų išlaidos labai svarbios.Although the economy in the US is now producing more "stuff" than it did at its peak in 2007 (fact), we are doing it with 6.8 million fewer people.
Comment
-
Nemanau, kad kažkas pultų investuoti į gamybą, jei nebūtų paklausos. Auga vartojimas besivystančiose šalyse, todėl ir gamina daugiau. Kol kas JAV yra stambiausia gamintoja (net 24 proc. pasaulio gamybos pajėgumų 2008 m., bet užimama dalis pamažu traukiasi, nes sparčiai vejasi besivystančios šalys).
Duomenys iki 2008 m., bet bendram vaizdui tinka:
http://investing.curiouscatblog.net/...tries-in-2008/
O darbo vietų gamyboje mažėja ir mažės - optimizuojant, modernizuojant vietoj 10 nekvalifikuotų darbuotojų priimama keletas kvalifikuotų. Šita tendencija yra visame pasaulyje. Modernizavimas vėluoja tik ten, kur darbo jėga dar labai pigi.
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąNemanau, kad kažkas pultų investuoti į gamybą, jei nebūtų paklausos.
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąO darbo vietų gamyboje mažėja ir mažės - optimizuojant, modernizuojant
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąNe tik savo rinkai juk gamina - kad gamina daugiau, tai dar nereiškia, kad ir vartoja daugiau.
Comment
-
JAV greitojo maisto restoranų tinklas „McDonald's“ per vieną dieną visoje šalyje pasamdys 50 tūkst. naujų darbuotojų, informuoja CNN.
Šis „McDonald's“ pranešimas yra dar vienas atsigaunančios JAV darbo rinkos įrodymas. Penktadienį JAV darbo departamentas pranešė, kad šių metų kovą JAV nedarbas sumažėjo 0,1 proc. - iki 8,8 proc., mažiausio lygio per dvejus metus.
Kovą darbo vietų skaičius, išskyrus žemės ūkio sektorių, išaugo 216 tūkstančių.Paskutinis taisė andyour; 2011.04.04, 23:48.
Comment
-
Kadangi paskutiniu metu buvo diskutuojama apie JAV ekonomiką, manau, ne pro šalį būtų paminėti ir tai, jog šios valstybės ekonomistai ir politikai vis rimčiau svarsto reformuoti valstybės finansų sistemą gerovės vastybės, t.y. Skandinavijos valstybių, modelio pavyzdžiu. Tačiau, pavyzdžiui, švedai pateikia kelias priežastis, kodėl JAV negalėtų tapti gerovės valstybe:
Comment
-
Parašė andyour Rodyti pranešimąKiek pamenu, Kinijos eksportas augo/auga po keliasdešimt procentų, o gi Kinijos pagrindinė rinka JAV. Lietuvoje eksportas rekordinis, tik vidaus vartojimas sustingęs, nes kaupiami indėliai, kurie irgi rekordiniai. Jeigu visi tik eksportuoja masinę produkciją, tai kas tada vartoja? Reikia išsamesnės analizės"Jeigu žemės ūkyje dirba 80 proc. žmonių - šalyje badas, o kur žemę dirba iki 5 proc. gyventojų - maisto produktų perteklius"
Comment
-
Parašė zajcik Rodyti pranešimąLietuvos užsienio prekybos balansas 2010 m. -6678,4 mln. litų.Post in English - fight censorship!
Comment
-
Šiek tiek duomenų apie JAV vartojimą: dugnas buvo 2009 m. pavasarį, šiuo metu mažmeninės prekybos augimas, palyginti su praeitais metais, yra 7-8 proc.
Įdomi išvada, įvertinus populiacijos augimą ir infliaciją:
During the past 21 years, the U.S. population has grown by over 22% while the dollar has lost about 37% of its purchasing power to inflation. When we adjust accordingly, the rebound in retail sales from the bottom in April 2009 merely gets us back to the per capita spending during the late summer of 1999.
Comment
-
Parašė zajcik Rodyti pranešimąLietuvos užsienio prekybos balansas 2010 m. -6678,4 mln. litų."Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".
Comment
-
Parašė URBANISTAS Rodyti pranešimąKitaip sakant 6.678mlrd.???!!!Post in English - fight censorship!
Comment
-
Na, kaip atrodo Lietuvoje gyvenimas tikrai gėrėja
Sumažėjo gaunančių 800 Lt, padaugėjo uždirbančių per 2,5 tūkst. Lt
Praėjusių metų spalio mėn. 800 Lt ir mažesnį darbo užmokestį prieš mokesčius gavo 168,5 tūkst. šalies darbuotojų (be individualiųjų įmonių). Tokių darbuotojų per metus sumažėjo 0,2 proc. punkto ir sudarė 19,4 proc. Mažėjo ir gaunančiųjų iki 1,5 tūkst. Lt, padaugėjo uždirbančių daugiau nei 2,5 tūkst. Lt.
Daugiau negu pusė (59,7 proc., arba 100,6 tūkst.) darbuotojų, kurie gavo 800 litų ir mažiau, dirbo ne visą darbo laiką.
Visą darbo laiką dirbusių darbuotojų, gavusių mažiau nei 1500 Lt, skaičius, palyginti su bendru visą darbo laiką dirbusių skaičiumi, šalies ūkyje per metus sumažėjo 0,7 proc. punkto ir sudarė 43,4 proc., valstybės sektoriuje tokių darbuotojų buvo 31,8, privačiajame – 51,2 procento.
Gavusiųjų daugiau nei 2500 Lt dalis nežymiai (1 proc.) padidėjo ir šalies ūkyje sudarė 27 proc. visą darbo laiką dirbusių darbuotojų, valstybės sektoriuje – 33,7 proc., privačiajame sektoriuje – 22,4 proc. ir atitinkamai padidėjo 1,8 ir 0,5 proc. punkto.
Darbuotojai, kurie gavo 5 501 litą ir daugiau, šalies ūkyje sudarė 3,2 procento.
Mažesnį negu 2010 m. spalio mėn. šalies ūkio darbo užmokesčio vidurkį – 2106 litus – uždirbo du trečdaliai visą darbo laiką dirbusių darbuotojų.
Primename, kad pagal 2009 m. duomenis vieno asmens namų ūkiui nustatyta skurdo riba yra 831 Lt, dviejų suaugusių ir dviejų vaikų - 1 746 Lt.
Comment
Comment