Tą patį lyg ir planuoja daryti ir Indija su Japonija.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Ekonomikos naujienos
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Parašė John Rodyti pranešimąTą patį lyg ir planuoja daryti ir Indija su Japonija.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąĮdomu, ką apie tai mano pati JAV? Gal jai tas visai nesvarbu?
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąJAV tai labai svarbu, nes tai reiškia, kad iš principo mažės USD paklausa. O USD buvimas paklausia preke yra bene esminė priežastis, kodėl JAV gali taip išsidirbinėti su savo monetarine (ir fiskaline) politika t.y. iš esmės parazituoti. Šiaip gan keista, kad tokia naujiena praeina kažkaip sąlyhinai tyliai.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąTai vat, jei tyliai praeina, gal jai net ir nesvarbu kokia valiuta atsiskaitinėja šalys viena su kita. Vis tiek doleris lieka pasaulinė rezervinė valiuta, išteklių prekyba ir t.t. Kitaip JAV tikrai kaip nors paspaustų tas šalis.
http://www.bloomberg.com/news/2011-1...nipulator.htmlPost in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąTai vat, jei tyliai praeina, gal jai net ir nesvarbu kokia valiuta atsiskaitinėja šalys viena su kita. Vis tiek doleris lieka pasaulinė rezervinė valiuta, išteklių prekyba ir t.t. Kitaip JAV tikrai kaip nors paspaustų tas šalis.It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
Comment
-
Kad ne dzin, tai faktas. Tokie dalykai negali būti dzin. Nebent JAV jau seniau žinojo, kad taip bus ir todėl dabar garsiai nerėkia . Šiaip, JAV pizicijos diriguoti pasaulinę prekybą silpnėja, nes Kinija proporciškai didina prekybą su Azijos ir kitomis besivystančiomis šalimis. T.y. jie bando eliminuoti vieną didžiausių grėsmių - priklausomybę nuo JAV. Panašu, kad jiems tai neblogai sekasi, nepaisant įvairių rūšių lojimo iš įvairių kampų. Jei jie taip ir toliau eis, manau greitu laiku bus galima tikėtis visokių rūšių antikiniškos informacinės kampanijos iš JAV žiniasklaidos.Paskutinis taisė John; 2011.12.28, 18:23.
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąKad ne dzin, tai faktas. Tokie dalykai negali būti dzin. Nebent JAV jau seniau žinojo, kad taip bus ir todėl dabar garsiai nerėkia . Šiaip, JAV pizicijos diriguoti pasaulinę prekybą silpnėja, nes Kinija proporciškai didina prekybą su Azijos ir kitomis besivystančiomis šalimis. T.y. jie bando eliminuoti vieną didžiausių grėsmių - priklausomybę nuo JAV. Panašu, kad jiems tai neblogai sekasi, nepaisant įvairių rūšių lojimo iš įvairių kampų.
Dabar visi sėdi ir galvoja kaip patyliukais iškišt turimus dolerius kol viskas ramu ir kiek tai kainuotų. Tikroji nelaimė (jei ji nutiks) prasidės kiek vėliau, kada staiga paaiškės, kad niekas nebenori kaupti dolerių.
Dėl juanio tai net nežinau ar pasaulis taip trokšta jį prisiimti kaip globalią valiutą. Nes visi puikiai žino, kad Kinija ir jos politika yra visiškas blackbox'as, niekam neatskaitingi ir bet kuriuo momentu gali pakeist žaidimo taisykles taip kaip jiem patogiau. Turbūt dar blogiau nei ganėtinai nuspėjama JAV spaustuvė.
Jei jie taip ir toliau eis, manau greitu laiku bus galima tikėtis visokių rūšių antikiniškos informacinės kampanijos iš JAV žiniasklaidos.
Comment
-
Vis dėlto dolerio perspektyvos atrodo neblogos...
„Barclays” prognozuoja, kad trumpuoju laikotarpiu euro vertė gali šiek tiek padidėti, tačiau 2012 metais, palyginti su JAV doleriu, jis turėtų nuvertėti 10 proc., iki 1,20 JAV dolerio.
„Scotia Capital” vyriausioji valiutų strategė Camilla Sutton svarsto, kad radus euro zonos problemų sprendimą jo vertė greičiausiai šokteltų, tačiau vidutiniu laikotarpiu ji vis dar prognozuoja pigimą: „Negriežta monetarinė politika, recesija, fiskalinis griežtumas, socialiniai neramumai ir politinė nežinomybė nėra tvirtos valiutos pagrindas.”
Dar vienas dalykas nustebino:
Vokietijos skola viršija 2 trln. eurų
Pagal šitą info, USA visai neprasiskolinus palyginus su didžiosiomis ES narėmis
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of..._external_debtPaskutinis taisė Lettered; 2011.12.28, 19:23.
Comment
-
Spustelėtos valstybės įmonės uždirbo 72% daugiau - vz.lt
Kam reikėtų kabinti laurus už tokį spustelėjimą?Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.12.28, 19:46.
Comment
-
Parašė Čikupakas Rodyti pranešimąSpustelėtos valstybės įmonės uždirbo 72% daugiau - vz.lt
Kam reikėtų kabinti laurus už tokį spustelėjimą?
Comment
-
Parašė LC. Rodyti pranešimąIr kaip trūko pinigų, taip ir trūksta.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąĮdomu, ką apie tai mano pati JAV? Gal jai tas visai nesvarbu?
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąVis dėlto dolerio perspektyvos atrodo neblogos...
Investuotojai jau baidosi euro
Dar vienas dalykas nustebino:
Vokietijos skola viršija 2 trln. eurų
Pagal šitą info, USA visai neprasiskolinus palyginus su didžiosiomis ES narėmis
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of..._external_debt
O kam jie prasiskolinę niekam neįdomu, nesvarbu ar vidiniams ar išoriniams kreditoriams, t.y. rizika nuo to nesikeičia.
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąDar belieka išsiaiškinti, kokias euro perspektyvas piešia Capital Economics.
Šiaip bent teoriškai Eur perspektyvos, lyginant su USD ir GBP yra geresnės.
Pvz jei subyrės euro zona, tai Vokietijos valiuta tiek šaus į viršų, kad pasmaugs ekonomiką. Jei pargrius doleris, tai kilus masinė panika kilstels viršun eurą ir subankrotins eurozoną. Taip pat užsilenks dauguma eksportuotojų, kurie pardavinėjo savo prekes už dolerius, nes klientai staiga neturės kuom užsimokėt.
Kas dėl kurso, tai dauguma kokios nors vokietijos ar prancūzijos biznių visai neprieštarautų jei Euras kainuotų kokius 1.2 ar net 1.1$.
Comment
-
Parašė a_p Rodyti pranešimąNa, čia skaičių burtai, obuoliai ir apelsinai. Vokietijos viešo sektoriaus skola yra 78% BVP, o JAV - 100% BVP.
O kam jie prasiskolinę niekam neįdomu, nesvarbu ar vidiniams ar išoriniams kreditoriams, t.y. rizika nuo to nesikeičia.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąKodėl reiktų imti tik viešojo sektoriaus skolą, o ne bendrą?
Pvz jei užsilenks kokia nors užsienio pinigų pasiskolinusi įmonė, tai Lietuvos vyriausybei nuo to nei šilta nei šalta, jos reitingai dėl to nesikeičia.
Comment
-
Parašė a_p Rodyti pranešimąNes šalies reitingui ir šeip rizikai bendra skola neįdomi, šalis už tai netsakinga.
Pvz jei užsilenks kokia nors užsienio pinigų pasiskolinusi įmonė, tai Lietuvos vyriausybei nuo to nei šilta nei šalta, jos reitingai dėl to nesikeičia.
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąReitingams ne, bet ekonomikai gali turėti daug didesnės įtakos nei didelė viešojo sektoriaus skola.
Beje, anot statistikos, JAV
Total public and private debt was $50.2 trillion at the end of the first quarter of 2010, or 3.5 times GDP.
Comment
Comment