Lietuva per paskutinius 30+ metų išbandė visus laikus nuo UTC+1 iki UTC+4. Apsistota prie normalaus kompromisinio varianto UTC+2+vasarą DST. Dabar vėl norima lipti ant to paties grėblio.
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Vasaros / žiemos laikas
Collapse
X
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimąLietuva per paskutinius 30+ metų išbandė visus laikus nuo UTC+1 iki UTC+4. Apsistota prie normalaus kompromisinio varianto UTC+2+vasarą DST. Dabar vėl norima lipti ant to paties grėblio.
Comment
-
Iš tų visų variantų turbūt tik Andrikienės laikų sprendimą galima laikyti pačios Lietuvos sprendimu (nes tuo metu Lietuva buvo laisviausia ), bet ir jį priimant visuomenės nuomonė buvo paskutinėje vietoje. Užtai liaudis Andrikienės ir nepamiršta . Visais kitais atvejais sprendimai buvo nuleidžiami iš užsienio. Davus rinktis liaudžiai, ko gero, kad net ir UTC+4 turėtų šansų . Leidus spręsti politikams, turbūt vėl būtų linkstama prie UTC+1.Paskutinis taisė senasnamas; 2018.10.30, 12:33.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Lettered Rodyti pranešimąTik psichopatai gali norėti žiemos laiko ištisus metus Lietuvoje ir vasarą pusę laiko pramiegoti šviečiant saulei.- Gana daug žmonių pradeda darbą 9 ryto, tai jie jau natūraliai negali vieningai sutarti su pradedančiais 8 ryto.
- Nuėjus į parkus po valandos pasukimo - parkai tušti. Iki pasukimo buvo pilni žmonių. Kažkas staigiai neteko kasdieninio džiaugsmo.
- Pats savaime sukinėjimas yra staigus pasikeitimas ir rudenį ne į gerą. Staigiai atėjusi ankstesnė tamsa pasijaučia iš karto, o šviesesnis rytas lieka tiesiog nepastebėtas ir neįvertintas. Žmonės labiau kreipia dėmesį į neigiamus dalykus, tad pavasarį tai nieko nekompensuoja.
- Dauguma nėra darboholikai, dėl to kokybiška darbo pradžia jiems mažiausiai aktuali.
- Taip pat ko gero žmogui psichologiškai yra nemalonesnė ankstesnė tamsa, nei ilgesnė tamsa ryte. Tai gali būti susiję su išlikimo instinktais - naktį pradeda medžioti plėšrūnai. Apiplėšimai, spėju, greičiausiai įvyksta ne anksti ryte.
Paskutinis taisė andyour; 2018.10.30, 12:54.
- 2 patinka
Comment
-
Oficialu: laikrodžių rodykles sukiosime dar bent kelerius metus
Europos Sąjungos šalys dar bent iki 2021-ųjų dukart per metus sukios laikrodžius pavasarį įvesdamos vasaros laiką ir rudenį jį atšaukdamos, skelbia vz.lt.
Comment
-
O tuo tarpu Rusija grįžta prie laiko sukiojimo
https://wek.ru/rossiyanam-vernut-let...e-rabochie-dni
Весной следующего года Россия снова вернется к практике перевода стрелок часов на летнее время. Впрочем, переводить часы теперь будут по-другому, а для комфорта гражданам подарят сокращенные рабочие дни.Так, отмечается, что Россия снова начнет убавлять и прибавлять время на один час, как это осуществлялось во времена Советского Союза. При этом, даты перевода стрелок будут смещены на 1 неделю в связи с весенними каникулами, а взрослым россиянам после и до перевода времени удастся поработать на час меньше в течение одного дня.Следует отметить, что перевод часов на летнее и зимнее время года действовал в стране вплоть до 2011 года, пока Дмитрий Медведев, занимавший тогда должность президента, не решил установить в стране «вечное лето». Звучало это красиво, однако россияне довольно быстро пришли к пониманию того факта, что у них попросту отобрали лишний час отдыха.Позднее, в связи с массовым недовольством россиян новыми правилами старый-новый президент Владимир Путин в 2014 году принял решение перевести Россию на зимнее время. Но и в этом случае недовольных оказалось не меньше.
2011 metais Rusijoje, darbo liaudies prašymu, laiko sukiojomas buvo panaikintas, visus metus paliktas "vasaros" laikas (argumentai tokie patys kaip ir pas mus - kad būtų ilgesni šviesūs vakarai)
2014 metais, irgi darbo liaudues prašymu, vasaros laikas pakeistas į žiemos laiką (argumentai tokie patys kaip ir pas mus - kad būtų galima ilgiau pamiegoti ryte).
Dabar gi darbo liaudis prašo grąžinti laiko sukiojimą.
- 1 patinka
Comment
-
Valdiškas tyrimas su valdiškais rezultatais ir valdiškomis interpretacijomis
Visuomenės nuomonės tyrimas, kurį Susisiekimo ministerijos (SM) užsakymu šių metų lapkričio mėn. atliko bendra Lietuvos ir Didžiosios Britanijos rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų kompanija „Baltijos tyrimai“, parodė, kad šeši iš dešimties suaugusių Lietuvos gyventojų būtų linkę pasirinkti nuolatinį vasaros laiką.Tokį pasirinkimą labiausiai palaiko vyresni nei 50 metų žmonės, rajonų centrų ar mažesnių miestų gyventojai.
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=79889549
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąvasaros laiko labiau nori atsilikę kaimiečiai.If a lion could speak, we could not understand him.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė senasnamas Rodyti pranešimąValdiškas tyrimas su valdiškais rezultatais ir valdiškomis interpretacijomis
Tai yra elementarus nuomonės formavimas, kad vasaros laiko labiau nori atsilikę kaimiečiai. Tuo tarpu internetinės apklausos, kuriose tie kaimiečiai kaip tik dalyvauja mažiau, rodo, kad vasaros laiko nori 8 iš 10.
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=79889549It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on
- 1 patinka
Comment
-
Parašė Tomas Rodyti pranešimą
Logiška, Maskvos laiko gi labiausiai nori daržų ravėtojai ir rusiškos TV mėgėjai.
Comment
Comment