Parašė luknas
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Investicijos į pramonės bei paslaugų plėtrą Lietuvoje
Collapse
X
-
Esminė transformacija eletros, dujų sektoriuje įvyko, dabar vyksta geležinkeliuose. Manau tikrai yra ir bus daug pokyčių visoje veikloje, siūlomose paslaugose ir t.t.:
Elijus Čivilis: efektyvi LTG grupės skaitmeninė transformacija prasidėjo nuo ambicingos verslo strategijos https://www.vz.lt/paslaugos/2021/03/...lo-strategijos
„LTG Digital“ suformuotas kaip ambicingus verslo tikslus galintis realizuoti IT kompetencijų centras, šiandien vienijantis 260 specialistų ir turintis tikslą plėstis toliau. Tokius pokyčius „Lietuvos geležinkeliuose“ iššaukė į juos atėjusi naujoji karta, nubrėžusi ambicingą strategiją – iki 2030 m. tapti regiono lyderiais mobilumo ir logistikos srityje. Ši ambicija labai aiškiai persiduoda ir į „LTG Digital“, todėl net kai priimame naujus darbuotojus ar renkamės ekosistemos partnerius, atsižvelgiame ne tik į jų kompetencijas, bet ir gebėjimą siekti rezultatų tarptautinėje konkurencijoje.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
- 1 patinka
Comment
-
Įdomu, kuri tai vieta Molėtuose?
Per ateinančius du metus planuojama įrengti beveik 9,5 tūkst. kvadratinių metrų patalpas, kuriose įsikurs elektronikos projektavimo biuras, laboratorijos telemedicininiams, telemetrijos ir tinklo įrangos prietaisams, bei testavimo ir surinkimo linijos.
Plačiau: https://sa.lt/moletuose-teltonika-st...logiju-centra/Paskutinis taisė Milwaukee; 2021.03.18, 22:14.
Comment
-
Prieš keletą metų Alytuje įsikūrusi minkštų baldų gamybos įmonė „Theca furniture“ žada plėstis. Planuose – sukurti 200 naujų darbo vietų, iš kurių 150 ketinama sukurti iki birželio, o dar 50 – iki kitų metų. „Tokį sprendimą įmonė priėmė, nes auga produkcijos paklausa. Jeigu anksčiau ji klientams buvo pristatoma per tris savaites, tai dabar jos tenka laukti jau net tris mėnesius“, – informuojama Alytaus savivaldybės interneto svetainėje. UAB „Theca furniture“ iki vasaros žada įdarbinti 150 darbuotojų: siuvėjų, baldų apmušėjų, sukirpėjų, gamybos meistrų, logistikos specialistų, kokybės kontrolierių, konstruktorių, produktų vadovų, o vėliau – ir kitų naujų specialistų.Įmonė „Theca furniture“ veikia ne tik Alytuje, bet ir Kaune. Šiuo metu Alytuje dirba 275 darbuotojai. Jų vidutinis darbo užmokestis sudaro apie 1.500 Eur.
p.s. tik darbo vietų kūrimas, o ne trinkelių klojimas, gali spręsti gyventojų išsaugojimo problemas. Kaip pasekmė ir neuždaromos mokyklos, sveikatos apsaugos įstaigos vadovaujantis sveika logika, o ne visokių gelbėtojų, kolchoznikų/baudžiauninkų valdymo agrokoncernų verslo planais.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
Gamybos procese investicijų apžvalga.
https://kaunas.kasvyksta.lt/2021/03/...u-darbo-vietu/
Tinkama nuoroda tiems runkeliams, kurie po kiekvienu naujos parduotuvės ar ofiso statybų straipsniu rašydavo: geriau gamykla s statytų.
- 1 patinka
Comment
-
Tuo pat metu Lietuvoje atsidaro dar vieni prekybcentriai - Aldi, numušti prekybininkų maržoms.
https://www.vz.lt/prekyba/2021/03/22...eina-i-lietuvaPost in English - fight censorship!
Comment
-
Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimąTUI ir Green Field investicijos į pramonę yra žymiai tvaresnės nei Barclay ir visokie fintechai. Nors gal iš PR'o pusės atrodo ne taip efektingai, nes tai ne "digital economy".
Comment
-
Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimąTUI ir Green Field investicijos į pramonę yra žymiai tvaresnės nei Barclay ir visokie fintechai. Nors gal iš PR'o pusės atrodo ne taip efektingai, nes tai ne "digital economy".
- 3 patinka
Comment
-
Būtent, investicija į IT, fintech gali būti gerokai tvaresnė nei į kokią primityvesnę gamyklą, ypač jei Lietuvoje vykdoma būtent tik primityvi gamyba, o viskas kitkas už Lietuvos ribų. Situacija dabar tokia - kad tik būtų pakankamai tų IT/fintech specialistų, išėjus vienai ar kitai įmonei atsiras naujų kurioms tų žmogiškųjų resursų reikės. Tačiau su teiginiu kad be Barclays Vilnius nebūtų matęs fintech bumo nesutikčiau. Bet Barclays aišku buvo vienas iš tų kurie davė šiokį tokį impulsą ir buvo geras PRas Lietuvai.Paskutinis taisė Edd; 2021.03.22, 22:26.
- 1 patinka
Comment
-
Nežinau koks Lietuvos indėlis Barclays ar Hella vertės grandinėje (trūksta duomenų), atsakymas buvo į tokį teiginį "TUI ir Green Field investicijos į pramonę yra žymiai tvaresnės nei Barclay ir visokie fintechai". Maždaug investuoja į gamybinius pastatus, įrengimus, tai taip lengvai nepabėgs iš Lietuvos, o čia visokie IT, fintech, vieną dieną čia, kitą dieną - kitur. Jei tą turėjai omeny tai labai primityvus požiūris, nes investicijos į fintech ir IT yra investicijos į aukštą pridėtinę vertę kuriančius žmones, jų žinias, kas yra tvariau ir sakyčiau daug naudingiau. Metso Šiauliuose lieja iš gumos detales, ieško vidurinį baigusių gamybos operatorių su 1000 eur atlyginimu (bruto) - va čia tai investicijos, tai ne koks išPRintas, "madingas" "digital economy", ane? Va kokie nors primityvūs call centrai tai kitas dalykas, apie juos čia nekalbu. Bet šiaip visko reikia, labai sveikintinos investicijos į gamyklas.
- 3 patinka
Comment
-
Nereikia lyginti Barclays su gumos fabriku Šiauliuose. Aš irgi galiu ištraukti kokia nors IT outsourcinimo kontorą Lietuvoje ir sakyti, va matot - nieko gero. O Barclay, bent jau pradžioje, tai gerokai nusiurbė profus iš visokių Blue Bridge ir 5 Continents. Aišku, tai irgi gerai, spyris į minkštą vietą Lietuvos darbdaviams, bet tą patį galima pasakyti ir apie gamybos pramonę.
Comment
-
Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimąNereikia lyginti Barclays su gumos fabriku Šiauliuose. Aš irgi galiu ištraukti kokia nors IT outsourcinimo kontorą Lietuvoje ir sakyti, va matot - nieko gero. O Barclay, bent jau pradžioje, tai gerokai nusiurbė profus iš visokių Blue Bridge ir 5 Continents. Aišku, tai irgi gerai, spyris į minkštą vietą Lietuvos darbdaviams, bet tą patį galima pasakyti ir apie gamybos pramonę.
Comment
-
TOP10. Pandemija nesutrukdė: kaip ant mielių kylančios gamyklos žada tūkstančius naujų darbo vietų
Penkios užsienio įmonės pernai metų išvakarėse ar pirmiaisiais šių metų mėnesiais pranešė apie ketinimus Lietuvoje artimiausiu metu pradėti naujų gamyklų statybas. Nuo jų neatsilieka ir lietuviškas verslas, neretai savo investicijomis gerokai lenkiantis į Lietuvą koją įkėlusius ar bekeliančius užsienio gigantus.
Iš viso, per 2020 m. pritraukti 42 TUI projektai, planuojama sukurti 4 229 darbo vietas ir investuoti 106,6 mln. eurų į ilgalaikį turtą.
„Iš 42 projektų – 16 sudaro plėtros projektai, o 26 – naujos investicijos. Taip pat penkios užsienio kapitalo įmonės Lietuvoje nusprendė vystyti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros projektus, dar 16 įmonių šiuos projektus planuoja pradėti greta savo pagrindinės veiklos. Šalies regionuose suplanuoti devyni projektai, kuriuose numatoma sukurti 1233 naujas darbo vietas“, – komentavo G. Koryzna.
Kaip pažymi „Investuok Lietuvoje“, 2019 m. 8 užsienio investuotojai pranešė Lietuvoje statysiantys gamyklas, 2018 m. – 10, o 2017 m. – 8.
- 2 patinka
Comment
-
Liuksemburgo bendrovė „Alter Domus“ steigia biurą Vilniuje, planuoja 300 darbo vietų https://www.vz.lt/paslaugos/2021/03/...00-darbo-vietu
Bendrovė „Alter Domus“, įsteigta 2003 m. Liuksemburge, teikia įvairias paslaugas organizacijoms, investuojančioms į alternatyvų turtą. Įmonės specializacija – investicinio turto administravimo, įmonių valdymo, apskaitos, konsolidavimo, mokestinių ir teisinių reikalavimų atitikties, depozitoriumo ir skolų administravimo paslaugos. Skelbiama, kad „Alter Domus“ aptarnauja 17 iš 20 didžiausių pasaulyje nekilnojamojo turto bendrovių, 16 iš 20 didžiausių privataus kapitalo bendrovių ir 17 iš 20 didžiausių privačių skolos valdymo kompanijų. Dvidešimtyje pasaulio šalių kompanija „Alter Domus“ turi beveik 3.000 darbuotojų. 2020 m. prie tarptautinės „Alter Domus“ komandos prisijungė daugiau kaip 800 naujų darbuotojų, o šiais metais bendrovė siekia tolesnio organiško ir įsigijimais grįsto reikšmingo augimo. 2021 m. pradžioje „Alter Domus“ administruojamo turto vertė perkopė vieno trilijono eurų sumą. Siekdama sustiprinti augimą, „Alter Domus“ Vilniuje steigia papildomą regioninį centrą Europos, Vidurinių Rytų ir Afrikos (EMEA) šalims. Šiame centre dirbs apie 300 įvairių sričių specialistų, įskaitant turto administravimo ir priežiūros specialistus, darbuotojus, atliekančius mokėjimų ir grynųjų pinigų valdymo operacijas, bei technologijų specialistus. „Mūsų regioninis centras Vilniuje bus labai svarbus prisidedant prie bendrovės judėjimo ambicingo augimo trajektorija, – sako „Alter Domus“ Europos regiono vadovė Sandra Legrand. – Tikimės pritraukti talentingų specialistų, siūlydami jiems patrauklią karjerą augančioje tarptautinėje organizacijoje. Taip pat tikimės tolesnio bendradarbiavimo su agentūra „Investuok Lietuvoje“, kuri tapo neįkainojamu partneriu renkantis vietą mūsų plėtrai.“Bendrovė „Alter Domus“ taip pat planuoja užmegzti strateginius partnerystės ryšius su universitetais ir viešosiomis įstaigomis, siūlyti stažuotes ir kitas galimybes absolventams ugdyti bei tobulinti savo gebėjimus, kelti kvalifikaciją.
„Vilniuje yra daug stiprių ir gabių specialistų, kurie gali padėti bendrovei augti. Kalbu tiek apie aukštos kvalifikacijos specialistus, tiek apie ypač talentingus absolventus. Vilniaus verslo aplinka ir infrastruktūra leidžia bendrovei visą dėmesį sutelkti į klientų poreikius ir pasiūlyti jiems išskirtinį aptarnavimą. „Alter Domus“ yra pasiruošusi pritraukti gabius profesionalius specialistus, siūlydama jiems dėmesio vertą karjerą ir galimybes tobulėti modernioje ir pažangioje mokymo(si) aplinkoje“, – sako Heather Crowley-Kerr, įmonės vadovė, atsakinga už veiklą Europoje. „Investuok Lietuvoje“ skaičiuoja, kad Vilniuje veikia daugiau kaip 85 investicinės bendrovės, valdančios pasaulinius verslo paslaugų (angl. Global Business Services (GBS)) centrus, kuriuose dirba daugiau kaip 20.000 darbuotojų. Lietuvos GBS sektorius pastaraisiais metais stabiliai augo tiek kiekybiškai, tiek pagal atliekamų funkcijų sudėtingumą.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
Ne vien investicijos vyksta, bet ir traukimasis:
Iš Lietuvos „Yazaki“ keliasi į Serbiją – ten pigiau - Verslo žinios (vz.lt)
Gamyklą Klaipėdoje valdanti Japonijos „Yazaki“ pasitraukimą iš šalies sieja su dėl pandemijos drastiškai kritusiais užsakymais, nors sektoriaus atstovai svarsto apie kitas šio sprendimo priežastis.
Tarptautinio koncerno „Wavin“ valdoma plastiko vamzdžių gamintoja Lietuvoje „Wavin Baltic“ gamybą perkelia į Lenkiją, todėl atleis beveik pusę – 35 – įmonės Vilniuje darbuotojų. Iš viso bendrovėje dirba 76 žmonės.
Comment
Comment