Parašė andyour
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Investicijos į pramonės bei paslaugų plėtrą Lietuvoje
Collapse
X
-
Taigi, atsiliko sovietikai beviltiškai, nors ir pastatė daug lazdynų ir fabijoniškių ant lietuvos ir zavodų buvo pristaciusi. Jie tokie konkurencingi pasirodė kad juos šluot nuo žemės paviršiaus buvo naudingiau. Kas ir įvyko.
Comment
-
Parašė rat„Yandex. Taxi“ piktų palinkėjimų kol kas neišgirdo: Lietuva mus priėmė šiltai
Šlovė užsienio investicijoms, tris kartus valio.
Jei būčiau darbdavys, pas mane nedirbtų nė vienas, turintis tą Yandex programėlę.Paskutinis taisė J.U.; 2018.07.27, 09:13.
- 1 patinka
Comment
-
Parašė rat
O tai iš kur namai atsirado nuo Lazdynų iki Fabijoniškių per 20 metų ir kas juose apsigyveno? Ir kai pardavė jūsų babos sovietmečiu nemokamai gautus butus, tai ne šikpopierium gavo...
- 2 patinka
Comment
-
Parašė J.U. Rodyti pranešimąĮdomu, po kiek laiko lietuviams dašus kad ta Yandex investicija niekuo nesiskiria nuo Kaspersky, dėl kurios po kelių dešimtmečių veiklos kilo triukšmas ne tik Lietuvoje bet ir JAV.
Jei būčiau darbdavys, pas mane nedirbtų nė vienas, turintis tą Yandex programėlę.
Comment
-
Parašė mantasm Rodyti pranešimą
Ir dar vienas sutapimas - UK atlyginimai pradėjo stagnuoti +/- kai atsidarė sienos gasterbaiteriams iš rytų.
Atsitiktinumas? Nemanau...If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
„Brexit“ paskatino Didžiosios Britanijos elektroninių pinigų įstaigą ateiti į Lietuvą https://www.lrt.lt/naujienos/ekonomi...eiti-i-lietuva
Artėjant Didžiosios Britanijos išstojimo iš Europos Sąjungos terminui ir aiškėjant, kad šios šalies „fintech“ įmonės negalės teikti paslaugų visoje ES, dalis naujų įmonių savo veiklai renkasi Lietuvą. Lietuvos bankas suteikė elektroninių pinigų licenciją britų kapitalo elektroninių pinigų įstaigai „Pyrros Lithuania“, valdomai Didžiosios Britanijos įmonė „Perniciem Limited“, kuri tikisi ne tik plėsti paslaugų spektrą esamiems klientams, sukurti naują skaitmeninių finansinių paslaugų platformą, rašoma pranešime spaudai.
Naujoji elektroninių pinigų įstaiga ketina pasitelkusi naujausias technologijas taikyti šiuolaikiškus finansinius sprendimus, pritaikytus konkretiems kliento poreikiams. Įmonė koncentruosis į išankstinio mokėjimo kortelių, SEPA, SWIFT, spartesnių mokėjimų ir užsienio valiutų rinką. UAB „Pyrros Lietuva“ per savo portalą planuoja klientams išduoti fizines/virtualias ir skaitmenines mokėjimo korteles.
Anot advokatų kontoros „ECOVIS ProventusLaw“, talkinusios „Pyrros Lithuania“ gaunant elektroninių pinigų licenciją, advokatės Ingos Karulaitytės, „Pyrros Lithuania“ atėjimas rodo, kad Lietuva „Brexit“ kontekste sėkmingai konkuruoja su kitomis valstybėmis, pretenduojančiomis į „fintech“ centro Europoje statusą. „Brexit“ yra didžiulė galimybė Lietuvai, o tokios progos atsiranda tik kartą per kelis šimtmečius. Džiugu, kad „Pyrros Lithuania“ akcininkai pastebėjo Lietuvos privalumus ir jais pasinaudojo, o žinia apie Lietuvą, kaip patrauklią finansinėms inovacijoms šalį, sklinda vis plačiau. Lietuvą savo namais noriai renkasi rimti šios rinkos žaidėjai“, – teigia I. Karulaitytė.
„International Payment Union“ išduota elektroninių pinigų įstaigos licencija. Jos pagrindinė akcininkė yra Honkongo įmonė „TradeFinance Chain Service“, glaudžiai dirbanti su „VTeam Financial Service Group“ („VTeam Group“), užsiimančia įvairių finansinių produktų ir sistemų vystymu. „International Payment Union“ ketina plėtoti elektroninės komercijos platformą bei teikti verslas-vartotojui, verslas-verslui tipo mokėjimus ES viduje, bei mokėjimo paslaugas tarp ES šalių ir Kinijos.
„Pirmiausia ketinate klientams pasiūlyti ne tik atsiskaitomąsias sąskaitas, bet ir leisti elektroninius pinigus bei išpirkti juos iš klientų, atlikti mokėjimus, susijusius su išleistais elektroniniais pinigais pagal klientų pateiktus mokėjimo nurodymus. Kai kuriems klientams siūlysime ir mokėjimo korteles“, - pranešime teigė„International Payment Union“ atstovė Joyce Yang.
Planuojama pirmaisiais veiklos metais „International Payment Union“ ofise Lietuvoje įdarbinti 20 darbuotojų, o per trejus metus šis skaičius turėtų išaugti iki 80.Paskutinis taisė Arunasx; 2018.07.30, 20:56.Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
Comment
-
JAV įmonė atrado šį Lietuvos miestą: steigs ten gamybos cechą, sukurs 600 darbo vietų
JAV gamintojas „INTUS Windows“ paskelbė apie savo planus atidaryti gamybos centrą ir įdarbinti iki 600 darbuotojų Šiauliuose. 50 tūkst. kv. m ploto gamyklos statybos, kurios kelerius ateinančius metus bus vykdomos etapais, bus pradėtos 2018 m. pabaigoje.
Naujoji INTUS gamykla Šiaulių laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) gamins gaminius eksportui į JAV. Gamyklos projektavimas patikėtas lietuvių architektų biurui „2L Architektai“.Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...
Comment
-
„Lietuva privalo aktyviau dirbti su išeivija ir „Intus“ sprendimas kurtis Šiauliuose yra to pavyzdys. Tik ryšiai su JAV lietuviais leido šią įmonę paskutinę minutę nukreipti į Lietuvą. O projekto svarba regionui milžiniška – Šiauliuose tai supurtys iki tol tokio dydžio investicijų neturėjusią vietos darbo rinką, o įmonės planai apie 90 proc. gamybai reikalingų prekių ir paslaugų pirkti iš Lietuvos tiekėjų bus rimtas postūmis lietuviškam verslui.
mantasm
Elementarys pavyzdys kodėl išlaikyti ryšius su diaspora yra naudinga.
If a lion could speak, we could not understand him.
- 2 patinka
Comment
-
Aš tai padariau išvadą, kad į merus reikia rinkti verslius žmones, o ne partinius biurokratus
Pagyrimo žodžiai taip pat buvo skirti Šiaulių merui Artūrui Visockui, kurio „dalykiškas požiūris į biurokratizmo mažinimą, inovacijų skatinimą, žmonėms ir verslui draugiškos aplinkos kūrimą“ buvo lemiančiu veiksniu apsisprendžiant dėl naujos gamyklos statybos.
Ar ne per dideli planai 10 darbuotojų įmonei su 3,5 mln. USD apyvarta?
http://www.hoovers.com/company-infor...c74b61970.htmlPaskutinis taisė senasnamas; 2018.07.31, 16:40.
Comment
-
Parašė mantasm Rodyti pranešimąO kur rašo apie pilietybės (ne)buvimą ir kaip jis įtakojo sprendimą?
2) Ryšių su diaspora išlaikymas padeda statant gamyklas Lietuvoje.
Simples.If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
O kuo popierinės knygutės (ne)turėjimas veikia ryšius? Pasižiūri stalčiuj, gražu, kyla noras investuot...
Ryšiams palaikyti yra n+k kitų būdų. Kurie sakyčiau net labiau svarbūs. Nes net ir leidus dvigubą pilietybę, kai kurie žmonės jos neims dėl vienų ar kitų priežasčių.
Ir kaip sakiau, straipsnyje nerašo nieko apie pilietybę. Ar sutikai investuotojus Šiaulių alubaryje ir papasakojo, kad investavo tik dėl to, kad pamatė stalčiuj dulkantį pasą?
Pimples.
- 2 patinka
Comment
-
Parašė mantasm Rodyti pranešimąO kuo popierinės knygutės (ne)turėjimas veikia ryšius? Pasižiūri stalčiuj, gražu, kyla noras investuot...
Ryšiams palaikyti yra n+k kitų būdų. Kurie sakyčiau net labiau svarbūs. Nes net ir leidus dvigubą pilietybę, kai kurie žmonės jos neims dėl vienų ar kitų priežasčių.
Ir kaip sakiau, straipsnyje nerašo nieko apie pilietybę. Ar sutikai investuotojus Šiaulių alubaryje ir papasakojo, kad investavo tik dėl to, kad pamatė stalčiuj dulkantį pasą?
Pimples.
Ar tu sakai jis čia iš piršto iščiulpė kad įmonė atsidurė Lietuvoje tik JAV išeivių dėka?
P.S. o aš knygutės jau gal metai nebeturiu, tai pagal tave ir pilietybę praradau?
If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Kaip tik jusu diskutuojama tema prisiminiau sita straipsni.
Žmogus, kuris į Lietuvą atvedė „Western Union“
„Lietuva nebuvo tarp 3 geriausiai įvertintų valstybių, nebuvo netgi tarp finalininkių, – prisimena p. Baukus. – Kai kūrėme plėtros planus, prie manęs priėjo kolega ir paklausė, ar aš esu iš Lietuvos. Tada mūsų sudarytame valstybių sąraše Lietuva buvo 35 pozicijoje iš daugiau nei šimto. Kai jis paklausė apie padėtį šalyje, pasakiau, kad seniai ten buvau, bet galime apsilankyti.“
Plačiau: https://www.vz.lt/sektoriai/informac...#ixzz5MqCyXuzU
- 1 patinka
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
Aš nesutikau, bet V.Sinkevičius sutiko.
Ar tu sakai jis čia iš piršto iščiulpė kad įmonė atsidurė Lietuvoje tik JAV išeivių dėka?
P.S. o aš knygutės jau gal metai nebeturiu, tai pagal tave ir pilietybę praradau?
Jis kvestionuoja ar paso turėjimas būtų kažkaip tą itakojęs.
Comment
-
Parašė Gator Rodyti pranešimą
Jis nekvestionuoja fakto, kad Lietuvos tautybė buvo esminis faktorius, tai savaime suprantama.
Jis kvestionuoja ar paso turėjimas būtų kažkaip tą itakojęs.
P.S. ir turbūt turėjai omenyje pilietybę, ne pasą.If a lion could speak, we could not understand him.
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
Kaip tau atrodo, ar pilietybės išsaugojimas (arba išeivijos vaikų atveju - įgyjimas) padeda išlaikyti diasporos ryšį su Lietuva?
Straipsnyje apie WU paminėtos ir kitos aplinkybės. Kad buvo būtent aktyvus ryšys, o ne knygutės turėjimas. Vien dėl paso (ne)buvimo netampama lietuvių bendruomenės pirmininkais. Ir dar tiek, kad būtų galima suorganizuoti susitikima su ministru pirmininku.
Comment
-
Parašė sankauskas Rodyti pranešimąKaip tau atrodo, ar pilietybės išsaugojimas (arba išeivijos vaikų atveju - įgyjimas) padeda išlaikyti diasporos ryšį su Lietuva?
- 1 patinka
Comment
Comment