Parašė Deus
Rodyti pranešimą
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Diskusijos apie JAV aktualijas. D. Trumpo administracija
Collapse
X
-
Beje, kas iš forumiečių esat girdėję kad Rusijos okupuotoje rytų Ukrainoje yra labai dideli įvairių iškasenų rezervai? Kalbam apie trilijardines sumas. Faktiškai teisinga info.
Rusijai tų teritorijų pasisavinimas ilguoju periodu generuos nesveikas pajamas.
https://www.weforum.org/agenda/2024/...supply-chains/
https://www.washingtonpost.com/world...ineral-wealth/
Paskutinis taisė DJ+; 2024.07.16, 11:53.
- 1 patinka
Comment
-
Beabejo, kad reikia, aš ir pats padedu Ukrainai, bet matau realybę, t.y. ukrainiečiai žūsta, o frontas stovi vietoje.Parašė neamos Rodyti pranešimąTai jei Rusija užpuls Lietuvą, jei bus pabėgusių į Lenkiją, tai iš principo padėt Lietuvai nereikia, nes lietuviai nenori kariauti?
- 1 patinka
Comment
-
Dar priedo hydrocarbons (oil+gas) rezervai, irgi neišnaudoti ir labai dideli.
https://hir.harvard.edu/ukraine-energy-reserves/
Comment
-
Geriau, kad frontas judėtų į vakarus?Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Beabejo, kad reikia, aš ir pats padedu Ukrainai, bet matau realybę, t.y. ukrainiečiai žūsta, o frontas stovi vietoje.
Atsiprašau, kad kažkada tamstą laikiau protingu. Tik visiškas idiotas gali teisinti trumpą ir nematyti, kad jis yra tiesiog JAV gražulis.
- 2 patinka
Comment
-
Na su realybe tikrai prastai draugaujat, nes rusijoje mobilizacija niekada nesustojo ir su kariais tokia katastrofa, kad samdo indus ir afrikiečius, bei siunčia į frontą invalidus su ramentais.Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Beabejo, kad reikia, aš ir pats padedu Ukrainai, bet matau realybę, t.y. ukrainiečiai žūsta, o frontas stovi vietoje.
Jei trumpas neprivers Ukrainą pasiduoti, Rusija taip ilgai tęsti negali, todėl Putinas ir maldauja derybų ir karo įšaldymo
- 3 patinka
Comment
-
Taip, Rusijai prasti popieriai, ant molinių kojų stovi, kodėl tada Bidenas neduoda ukrainiečiams ginklų ir nepasiunčia karių, kad viską greitai galėtų užbaigti?Parašė neamos Rodyti pranešimą
Na su realybe tikrai prastai draugaujat, nes rusijoje mobilizacija niekada nesustojo ir su kariais tokia katastrofa, kad samdo indus ir afrikiečius, bei siunčia į frontą invalidus su ramentais.
Jei trumpas neprivers Ukrainą pasiduoti, Rusija taip ilgai tęsti negali, todėl Putinas ir maldauja derybų ir karo įšaldymo
- 1 patinka
Comment
-
Nežinau, o kam daryt tai, ką prašo Putinas?Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Taip, Rusijai prasti popieriai, ant molinių kojų stovi, kodėl tada Bidenas neduoda ukrainiečiams ginklų ir nepasiunčia karių, kad viską greitai galėtų užbaigti?
- 3 patinka
Comment
-
Kokia nedidelė valstybė, vykstant totaliniam karui laikytųsi tik savanorias? Jūs gal ant žemės nusileiskit.Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Jei yra pakankamai savanorių, tai priverstinės mobilizacijos nereiktų. Čia šiaip pats blogiausias karys, kuris nenori kautis. Manau kuo toliau, tuo bus sunkiau rasti karių, nes karas atsidūrė aklavietėje ir vienintelė išeitis pastiprinimas karių iš užsienų, bet siųsti niekas nenori. Jau dabar beveik pusė ukrainiečių už taikos derybas, nors 2022 tokių beveik nebuvo.
Kita vertus, jei jau taip, tai mažosios valstybės (net gal tokio dydžio kaip Portugalija) nebeturi šansų egzistuoti.
Iš kitos pusės, jūs teisus, Ukrainai pralaimint, nori nenori teks sudaryti paliaubas ir galvoti kaip atsilaikyti toliau prieš Rusijos imperiją, turint dar mažiau pajėgų.
- 1 patinka
Comment
-
Neapsimetinėk durnium.Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Taip, Rusijai prasti popieriai, ant molinių kojų stovi, kodėl tada Bidenas neduoda ukrainiečiams ginklų ir nepasiunčia karių, kad viską greitai galėtų užbaigti?
Ginklų nesiunčia nes pilna visokių prioritetų apart Ukrainą, JAV viduje čia politiškai infektuotas klausimas ir tai ilgesni procesai. Su laiku ir beaugančia politine pressure, nusiųs.
Karių nesiunčia kad nebūtų formalaus JAV dalyvavimo.
- 1 patinka
Comment
-
Pirma, RF pati turi didžiulius neeksploatuojamų iškasenų rezervus.Parašė DJ+ Rodyti pranešimąDar priedo hydrocarbons (oil+gas) rezervai, irgi neišnaudoti ir labai dideli.
https://hir.harvard.edu/ukraine-energy-reserves/
Antra, ten yra didelės skalūninių dujų ir naftos atsargos, bet šios technologijos RF nenaudoja.
Teoriškai Ukraina galėjo pilnai apsirūpinti bent jau gamtinėmis dujomis, bet niekas per daug to nevystė, nes buvo "pigios" iš RF.
- 1 patinka
Comment
-
Ar tikrai savanorių užtektinai? Kažkaip kaip tik pas mus spaudoj nuolat lenda visokia informacija apie mobilizacijos vengimą ir kaip fronte esantiems trūksta rotacijos.Parašė neamos Rodyti pranešimą
Wtf? Taip, klausiau. Savanorių užtektinai, žmones siunčia atgal, nes dirbti irgi kažkas turi. Tai o kodėl daryti tai, ką prašo Putinas? Galvojau trumpas labai griežtas ir kietas ir Putinas jo bijo
- 1 patinka
Comment
-
Ukrainiečiai sakė, kad geros reputacijos padaliniai žmones siuntė atgal, eikit dirbkit ir siųskit paramą geriau, trūksta ginklų. Bet čia min prieš pusmetį buvo. Nežinau kaip kitur. Bet kuriuo atveju, mobilizacija buvo įvesta kaip ir reikalavo vakarų partneriaiParašė mantasm Rodyti pranešimą
Ar tikrai savanorių užtektinai? Kažkaip kaip tik pas mus spaudoj nuolat lenda visokia informacija apie mobilizacijos vengimą ir kaip fronte esantiems trūksta rotacijos.
Comment
-
Pats neapsimetinėk, jei būtų politinė valia, senai Ukraina būtų laimėjus, bet jos nėra ir neaišku dėl ko. JAV atseit neturi net F-16, tik danai ar olandai vienintelė viltis.Parašė DJ+ Rodyti pranešimą
Neapsimetinėk durnium.
Ginklų nesiunčia nes pilna visokių prioritetų apart Ukrainą, JAV viduje čia politiškai infektuotas klausimas ir tai ilgesni procesai. Su laiku ir beaugančia politine pressure, nusiųs.
Karių nesiunčia kad nebūtų formalaus JAV dalyvavimo.
Comment
-
Šiaip čia ciniškas vakarų partnerių reikalavimas, dangaus nedengiam kaip pvz., Izraelyje, atakuoti RF neleidžiam, ginkluotė tiekiama ribota, bet jūs mobilizuokit visus, mes tik telegram pažiūrėsim dronų vaizdus kaip kariai kapojasi.Parašė neamos Rodyti pranešimą
Ukrainiečiai sakė, kad geros reputacijos padaliniai žmones siuntė atgal, eikit dirbkit ir siųskit paramą geriau, trūksta ginklų. Bet čia min prieš pusmetį buvo. Nežinau kaip kitur. Bet kuriuo atveju, mobilizacija buvo įvesta kaip ir reikalavo vakarų partneriai
- 3 patinka
Comment
-
Neapsimetinėk gerai? Pats gi aiškinai kad Trumpas yra geriausias dalykas kas nutiko Ukrainai, o dabar apsimetinėja kad tarsi niekad taip nesakydavoParašė Lettered Rodyti pranešimą
Pats neapsimetinėk, jei būtų politinė valia, senai Ukraina būtų laimėjus, bet jos nėra ir neaišku dėl ko. JAV atseit neturi net F-16, tik danai ar olandai vienintelė viltis.
- 2 patinka
Comment
-
Ne, čia jūs pats taip prisigalvojote, niekada taip nesakiau, nebūkit kaip Bidenas.Parašė Deus Rodyti pranešimą
Neapsimetinėk gerai? Pats gi aiškinai kad Trumpas yra geriausias dalykas kas nutiko Ukrainai, o dabar apsimetinėja kad tarsi niekad taip nesakydavo
Comment
-
Aha, tik dėl politinės valios trūkumo JAV nepradėjo branduolinio karo su RusijaParašė Lettered Rodyti pranešimą
Pats neapsimetinėk, jei būtų politinė valia, senai Ukraina būtų laimėjus, bet jos nėra ir neaišku dėl ko. JAV atseit neturi net F-16, tik danai ar olandai vienintelė viltis.
Comment
-
Kažkur forume klaidžiojo filmukas, kuriame gal kokiais 80-aisias kgbistas aiškino kaip JAVams reikia plauti smegenis. Maždaug užtenka 20 metų plovimo ir per vieną žmonių kartą smegenys išplaunamos ir kad tai jau pavyko padaryti. Tai sakė jau prieš porą kartų, kas matosi ne tik forume, bet ir JAV valdžioje
- 1 patinka
Comment
-
Aha.... nu tai teip.Parašė Lettered Rodyti pranešimą
Ne, čia jūs pats taip prisigalvojote, niekada taip nesakiau, nebūkit kaip Bidenas.

Kokius dar žodžius mokate išskyrus Bidonas ar leftyyystai?
Comment
Comment