Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mobilios technologijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • John
    replied
    Na tai jo, tie, kas dirba su visokiais mobiliaisiais tinklais, tikriausiai jau seniai žino šitą vardą. Pavzdžiui, pirmas LTE tinklas UK diegiamas su Huawei įranga. Apskritai panašu, kad šita kompanija jau kiek anksčiau pagavo bangą ir iš esmės nukonkuravo Ericsson netgi turint omeny, kad JAV neįsileidžia jų į savo telekomų rinką. Paimti pasaulį vos per kelis metus be dirbtinai užblokuotos JAV rinkos, yra labai didelis pasiekimas, kurį galėjo padaryti tik labai progresyvi ir į priekį mokanti žiūrėti kompanija.

    Ir jau tas faktas, kad apie jų naują smartphoną ir tabletą su savo sukurtu CPU (kuris dar ir be konkurencijos greičiausias rinkoje šiuo metu) kalba visi tech leidiniai, rodo, kad jie kažką tikrai daro gerai.

    Komentuoti:


  • tadux
    replied
    kur jau cia jum prasidejo jau gan senai sita kompanija registruoja daugiausiai patentu, ir turi R&D visame pasaulyje. Tik anksciau dirbo ne placioms masems skirtiems produktams. ir vadinti neaiskiomis ciurmomis viena diziausiu pasaulyje komunikaciju irangos kureju gan drasu

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Jis dar turi ir quad-core CPU, kuris, jų teigimu, visiems smarkiai krauna malkų. O šiaip, tikriausiai reikėjo kažko tikėtis, nes, kaip bebūtų, tai didžiausia telekomų įrangos kompanija, kas reiškia, kad ne iš dangaus jie gavo visą patirtį ir know-how, o tiesiog laukė tinkamo momento rimčiau žengti į smartphonų rinką.
    Paskutinis taisė John; 2012.03.03, 01:11.

    Komentuoti:


  • Magician
    replied
    Nu ką, žvengė, žvengė visi iš kažkokių neaiškių čiūrkų, ir še tau...Prasidėjo ir inovacijos, ne tik kopijavimas. Huawei rimtai juda į viršų.



    Huawei Ascend D Quad

    „Daugelis šiuolaikinių kompiuterių dirba 64 bitais, o mūsų konkurentų telefonų procesoriai tik 32 bitais. Išdidžiai pranešu, kad „Ascend D“ serijos telefonų procesorius dirba 64 bitais. – sakė „Huawei“ gaminių vadovas Richardas Yu. – Mes pagaminome telefoną, kuris turi kompiuterio galią ir telpa į kišenę“

    Komentuoti:


  • [unique]y1k3s
    replied
    Kokios tos dalys, pavyzdžiui?
    Kaip tik rašau iš Win8 Consumer Preview, naudojuosi pelyte.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Parašė a_p Rodyti pranešimą
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Prašom jums ir be tetos, ARM tableto video iš Build'o (su Nvidia Kal-El procesorium), kuriame aiškiai matomas "senas desktopas":
    Youtube video
    Na ir? Kur parašyta, kad toks ir bus galutinis produktas?
    Microsoft šiandien pristatė Windows 8 Consumer Preview, desktopas niekur nedingo ir bus jis ant ARM versijų.
    Kitas dalykas, kad man nelabai kaip atrodo naudojimas Windows 8 su pelyte, kažkaip viskas labiau pritaikyta lietimui/planšetėms. Būtų žymiai geriau, jei būtų du visiškai skirtingi interfeisai. Vienas pritaikytas pelytei, o kitas - lietimui. Dabar lyg taip ir yra, bet nevisai, nes kai kuriais atvejais vistiek vartotojas verčiamas naudoti ir lietimui pritaikytas dalis.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Kuris variantas geriau, jei kalbam apie telefonus šiandien:
    1. Ilgiau laikanti baterija, kokybiškas 3g ryšys, lengvesnis, plonesnis telefonas.
    2. Trumpiau laikanti, bet didesnė baterija (kartu telefonas sunkesnis, storesnis ir pan.), bei neaišku kokios kokybės 4g LTE ryšys (greitesnis ryšys kam? tam, kad suradę ryšio zoną ir savo labai mobilų telefoną laidu prijungę prie maitinimo šaltinio, per torentus galėtumėt siųstis hd filmus? ).

    Manau dar reikia laiko ir kažkokio postūmio baterijų technologijose. Tuo tarpu tabletams, nešiojamiems kompiuteriams ar net stacionariems (jei nėra kitokio ryšio, pvz., užmiestyje) ir pan. toks ryšys praverstų. Šioje vietoje dėl telefonų kolkas esu kiek abejojantis.

    Komentuoti:


  • Silber418
    replied




    Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ pranešė pirmoji iš Europos mobiliojo ryšio operatorių pradėjusi prekiauti ketvirtosios kartos (4G) tinkluose veikiančiais išmaniaisiais telefonais. Pirmuosius Europoje siūlomus tokius telefonus „Samsung Galaxy S II LTE“ „Tele2“ klientai nuo šiandien gali įsigyti Švedijoje.
    Telefonas „Samsung Galaxy S II“ veikia 4G LTE tinkluose. Ši technologija užtikrina šiandien didžiausią mobiliojo interneto spartą: pavyzdžiui, 4G ryšis keturių minučių trukmės mp3 formato dainą leidžia atsisiųsti per sekundę. Visą filmą galima atsisiųsti per mažiau nei dvi minutes.
    „90 proc. šiuo metu mūsų parduodamų telefonų yra išmanieji. Tokie įrenginiai žmonėms tapo nepamainomi, todėl, žinoma, jie nori greitesnių ir geresnių išmaniųjų telefonų. Suteikiame galimybę mūsų klientams 4G telefoną gauti pirmiesiems“, – sakė Thomas Ekman, „Tele2“ generalinis direktorius Švedijoje.
    „Tele2“ 4G ryšiu dabar gali naudotis 40 proc. Švedijos gyventojų. Siekiama, kad iki šių metų pabaigos ši dalis padidėtų iki 99 procentų. Naudojantis 4G ryšiu, duomenų perdavimo sparta siekia iki 80 megabitų per sekundę. Tai – daugiau nei 10 kartų daugiau, nei naudojantis 3G ryšiu.
    Ten, kur 4G ryšio dar nėra, „Samsung Galaxy S II LTE“ veikia ir 2G bei 3G tinkluose, sakoma pranmešime.
    Šaltinis: http://www.balsas.lt/naujiena/581902...ysio-telefonai.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Šaltis žudo ir išmaniuosius telefonus, mažiausiai ištvermingas – „iPhone 4S“

    Nežinau, kaip jūsų išmanieji, bet maniškis Galaxy 3 (ne S 3) tai lyg sutvertas veikti per šalčius. Ir muzikos galima klausytis kol nenusibosta, ir ilgai kalbėti. Tik vat kad ekrano reakcija kažkiek suletėja dėl tos nelemtos kristalizacijos

    Komentuoti:


  • trilobitas
    replied
    GetJar Giving 100 Paid Android Apps for Free



    Tiesioginė nuoroda

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Tai kiek, jei ne paslaptis išleidi programoms per metus? Negaila tiek pinigų? Geros programos kainuoja šimtais, dažnai ir tūkstančiais. Pvz. pas mane naudojama viena programa kainuoja net 5500$. Jei nenaudoji komerciniais tikslais tai net ir įstatymiškai tai nėra vagimas (jeigu neplatini). Tą, kuris atsisiuntė iš Linkomanijos Windows 7 jau išteisino ir pačioje svetainėje vėl pilna pridėta torrentų su nulaužtais Windowsais ir visi laimingi siunčiasi.
    Labai nedaug . Kaip jau minėjau beveik visada galima rasti nemokamas alternatyvas beveik viskam, tuo labiau, kad neturiu poreikio profesionaliom nuotraukų ar video redegavimo programom. Pačio nuotraukų patvarkymo poreikius daugiau nei pilnai patenkina Gimp. Kalbant apie šiaip nemokamą programinę įrangą, šiek tiek paieškojęs neretai randu tokias, kurių po to į jokias mokamas keisti nebesinori, nes būnant paprastu buitiniu vartotoju, tokios dažnai funkcijų neperspaustos paprastos naudoti programos yra visiškas gėris. Niekada nesupratau žmonių, kuriems kompiuteryje reikia turėti naujausią Photoshop, nors vienintėlis dalykas, kurį jie su juo daro, tai keičia nuotraukų dydį . Dar vienas dalykas, kuris mano nuomone vis mažiną poreikį net galvoti apie tokios programinės įrangos poreikį yra kasdien atsirandančios vis naujos internetinės tarnybos, kurios vis daugiau jau minėto funkcionalumo perkelia į debesį ir taip apskritai mažiną poreikį turėti programinę įrangą asmeniniame kompiuteryje . Teko bandyti Samsung pagamintą Chrome netbooką su Google operacne sistema, kai visas operacinės sistemos funkcionalumas pagrįstas internetiniais servisais - patiko . Pats jau beveik metus naudoju Mac OS X kaip pagrindinę operacinę sistemą, atsarginiame kompiuteryje Ubuntu. Mac OS X sistemos atnaujinimas į Lion buvo jau visiškai priimtina kaina, todėl jokių negerų minčių šiuo klausimu nekyla. Ubuntu ir taip viskas aišku. Abejuose kompiuteriuose jau kuris laikas jokio poreikio naujai programinei įrangai neturiu, kaip tik internetinių servisų pagalba atsikratau anksčiau naudotų. Brangiausia programa, kurią kadanors esu pirkęs, man regis 120-130 Lt kainavo, nors tai jau seeeeniai darytas pirkinys. Šiais metais du top pirkiniai buvo, kurių vertė po 5 dolerius. O kitos pastaruoju metu pirktos dažniausiai apie 1-2€ kainuoja, taip kad maistui pinigų lieka, visko programinei įrangai tikrai neišleidžiu

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
    /\
    Net ir asmeniniame kompiuteryje .

    P.S. Kalbant apie poną Bilą, jo produkcijos niekada gyvenime pirkęs neesu, žinant kiek anksčiau ja naudotis teko, gal ir nelabai gražu, tačiau daugiau jo produkcija jau kuris laikas kaip nebesinaudoju .
    Tai kiek, jei ne paslaptis išleidi programoms per metus? Negaila tiek pinigų? Geros programos kainuoja šimtais, dažnai ir tūkstančiais. Pvz. pas mane naudojama viena programa kainuoja net 5500$. Jei nenaudoji komerciniais tikslais tai net ir įstatymiškai tai nėra vagimas (jeigu neplatini). Tą, kuris atsisiuntė iš Linkomanijos Windows 7 jau išteisino ir pačioje svetainėje vėl pilna pridėta torrentų su nulaužtais Windowsais ir visi laimingi siunčiasi.
    Paskutinis taisė Lettered; 2011.12.16, 09:49.

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Parašė [unique]y1k3s Rodyti pranešimą
    Turbūt nesuvoki kad tų aplikacijų kainos labai mažos (ir įperkamos biednam lietuviui?). Žmonės iš to dar ir gyvena.

    Pirataut šimtus/tūkstančius kainuojantį softą - ok, tarkim jos statistiniui lietuviui per brangios (Adobe pati nė kiek nesiskundžia kad jos programas, kainuojančias keturženklias sumas, piratauja. Ir, jei rimtai, Microsoft taip pat. Ir beveik visi kiti. Patys pagalvokit kodėl). Pirataut kelis/kelioliką litų kainuojančias programas, kuriomis dažnai naudojamasi? Gėda.
    Jau AndroidManijos forume šita tema šnekėjom . Lietuvis ir liks lietuviu, nes softa vogė ir vogs, kiek jis bekainuotų. Vienas aiškino, uždirbčiau kaip UK, tai pirkčiau viską, kitas iš UK parašė, kad ir uždirba bet vistiek nemoka. Išvada, kad vistiek vogsim kad ir kiek gautumė, tokia jau mūsų dalia (visada būna išimčių, bet apie daugumą).

    Komentuoti:


  • Magician
    replied
    Praktiškai Samsung Galaxy Note, kuris negali skambinti, filmuoti, ir turi kiek blogesnį ekraną už viso labo 550LT. Užskaitau. Baterija, beje, taipogi 2500mAh.

    Samsung Galaxy S WiFi 5.0

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    /\
    Net ir asmeniniame kompiuteryje .

    P.S. Kalbant apie poną Bilą, jo produkcijos niekada gyvenime pirkęs neesu, žinant kiek anksčiau ja naudotis teko, gal ir nelabai gražu, tačiau daugiau jo produkcija jau kuris laikas kaip nebesinaudoju .

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
    Pats nei kompiuteryje, nei planšetiniame kompiuteryje, nei mob. telefone neturiu nei vienos "pasiimtos" programos. Nelaikau to kažkokiu žygdarbiu, tiesiog kaip kad kolega prieš mane pasisakęs minėjo, prie esamų kainų, tai daryti būtų tiesiog gėda, net ir prieš pati save.
    Net ir asmeniniame kompiuteryje? Netikiu Aš tame tikrai nieko blogo nematau, jei Lietuvos rinkoje lieka daugiau pinigų, o koks Bilas Getesas ,,apiplėšiamas'' ir eilinį milijardą uždirba keliais mėnesiais vėliau.

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Neapsimoka . Na taip, lygiai taip pat ir patį telefoną ar kompiuterį "pasiimti" labiau "apsimoka" nei nusipirkti. O šiaip jei visi taip galvotų ir darytų, tai ir imti nelabai būtų ką, nes dauguma ne labdaringais tikslais dirba, ypač prie labiau dėmesio vertų programų ar tų pačių žaidimų.

    Programėlių ar žaidimų kainos mobiliesiems įrenginiams tikrai net paprastam tautiečiui yra priienamos, o perpratus visas nuolaidų sistemas ir visokius išpardavimus, neretai galima ir visai nemokamai bei legaliai įsigyti tą pačią programinę įrangą. Galų gale susirasti nemokamą alternatvą, kuri beveik visada egzistuoja.

    Pats nei kompiuteryje, nei planšetiniame kompiuteryje, nei mob. telefone neturiu nei vienos "pasiimtos" programos. Nelaikau to kažkokiu žygdarbiu, tiesiog kaip kad kolega prieš mane pasisakęs minėjo, prie esamų kainų, tai daryti būtų tiesiog gėda, net ir prieš pati save.

    Komentuoti:


  • [unique]y1k3s
    replied
    Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
    Na kad ir po 1cnt butu, neapsimoka pirkti, kai yra visos programos nemokamai tam tikruose puslapiuse
    Turbūt nesuvoki kad tų aplikacijų kainos labai mažos (ir įperkamos biednam lietuviui?). Žmonės iš to dar ir gyvena.

    Pirataut šimtus/tūkstančius kainuojantį softą - ok, tarkim jos statistiniui lietuviui per brangios (Adobe pati nė kiek nesiskundžia kad jos programas, kainuojančias keturženklias sumas, piratauja. Ir, jei rimtai, Microsoft taip pat. Ir beveik visi kiti. Patys pagalvokit kodėl). Pirataut kelis/kelioliką litų kainuojančias programas, kuriomis dažnai naudojamasi? Gėda.

    Komentuoti:


  • NIR_Rimc
    replied
    Na kad ir po 1cnt butu, neapsimoka pirkti, kai yra visos programos nemokamai tam tikruose puslapiuse

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Įspūdingas augimas...


    Šaltnis: http://www.bbc.co.uk/news/technology-16054945

    Komentuoti:

Working...
X