Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kompiuteriniai žaidimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
    Kuria, nes drastiškas perėjimas vien prie konsolių būtų visiška nesąmonė. Naujausi žaidimai reikalauja visiškai kitokių technologijų, o ne tų, kurias turi klasikiniai universalūs kompiuteriai.


    Visai nesiorentuoju kokius kainos yra Anglijoje, bet Lietuvoje už 2000lt tikrai galima susikomplektuoti PC "pavežantį" naujausius žaidimus.
    Kainos turėtų būti panašios.
    Ko gero taip, 2000Lt (£500) yra tai, ką tikriausiai teks paaukoti žaidimams tinkamai dėžei. Atrodo brangu, bet dabar pagalvojus, kokiais 2000-2001 už tuo metu pakenčiamą PC dėžę (net ne patį galingiausią) būtų tekę pakloti apie 4000Lt... gal ir nereikia čia man varyti Dievo į medį ieškant geiminimui tinkamo PC už £300

    Comment


      Beje, dar kalbant apie žaidimus... dėl ko verta gyventi bent iki 2012

      Comment


        Va sitas zaidimas bus metu hitas, tikiuos mano PC paves normalia grafika bent jau (esu jau uzsisakes ji)

        Comment


          Gal žinot kokių žaidimų panašių į Simutrans. Seniai žinojau pavadinimus bet... Kaip jie ten vadinasi transport deluxe... ar kitaip...

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            Kainos turėtų būti panašios.
            Ko gero taip, 2000Lt (£500) yra tai, ką tikriausiai teks paaukoti žaidimams tinkamai dėžei. Atrodo brangu, bet dabar pagalvojus, kokiais 2000-2001 už tuo metu pakenčiamą PC dėžę (net ne patį galingiausią) būtų tekę pakloti apie 4000Lt... gal ir nereikia čia man varyti Dievo į medį ieškant geiminimui tinkamo PC už £300
            John, manau, kad už 2000 Lt gali paimti tikrai neblogą variantą, kurio užteks žaidimams, video, nuotraukų redagavimui ir pan... Gal net ir už mažiau užteks.. aš pats pernai gruodį rinkausi kompą kuris tiktų žaidimams (ne pagrindinis tikslas), būtų tinkamas redaguoti foto ir video, tinkamas žiūrėti aukštos kokybės filmus ir t.t. tai sumokėjęs kiek daugiau nei 1600 lt už dėžę, kolei kas paleidau visus mane dominančius žaidimus, ir problemų dėl stabdymo nebuvo, žaidimai tokie kaip NFS Hot Pursuit, NBA 2K11, Cities XL 2011, Civilization V ir t.t. ir tiesa pasakius prieš įdiegiant žaidimus net nežiūrėjau kokie reikalavimai jiems yra, nes kompas ir taip juos paveža, aišku, dar kiek laiko praeis ir kompas pradės nepavežti naujausių žaidimų, bet manau dar gerus metus nebus didelių problemų..

            o kas dėl visų techninių parametrų ir išsirinkimo, pvz procesorių i5 ar i7, vaizdo plokštė NVidia ar ATI ir t.t., tai čia pakankamai kėblus dalykas net kiek nusimanančiam juose, nes dabar tiek visko prikurta, ir jei nesidomėjai bent kelis metus, esi atsilikęs nuo technologijų ir t.t. Prikurta tiek įvairių prekių, įvairios video kortų technologijos, magistralių greičiai RAM'ams, procesoriaus spartinančioji atmintis ir t.t. yra jau turbūt labiau marketingas, nes paprasta akimi nelabai pastebimi tie skirtumai..
            Daug skaičiau forumų, diskusijų apie atskiras kompų dalis ir padariau tik vieną išvadą, visada bus argumentų už ir prieš, vieni girs vieną, kiti kitą, vieniem vienas svarbu, kitam kitas.. Todėl turi žiūrėti ko Tau reikia iš kompo, jei sakai, kad svarbu paleisti pora atitinkamų žaidimų, tai pažiūrėk kokie jų reikalavimai (Rekomenduojami) ir pirk kompą šiek tiek galingesnį.. manau, to tikrai turėtų užtekti, rezultate būsi patenkintas nes kompas atliks tai ko Tu reikalauji iš jo, ir nesugaiši per daug laiko besiaiškindamas apie krūvą techninių niuansų, kur gauta informacija negrįžtamai pasensta per gerus 1,5-2 metus, o rezultato skirtumas yra sunkiai pastebimas...

            Comment


              John, nieko gero iš tų kompų, kuriuos nurodei, už tiek gali nusipirkti netgi laptopą geresniais parametrais
              Draugas kaip tik pirko kompą stacionarų ir aš kaip tik planuoju pasiimti, tai domiuosi šiek tiek.
              Jis už maždaug 1900 Lt paėmė su Intel i5-2500 procu ir 560 GTX vaizdo plokšte, aš irgi kažką pan. planuoju, žodžiu visai kitas lygis šitie daiktai lyginant su tais ,,brandiniais''' kompais, reikia labai atidžiai rinktis pagal kainos kokybės santykį. Taip pat reikia žiūrėt, kad motininė nebūtų įkišta koks šlamštas, nes dauguma pirkdami pc į ją nekreipia dėmesio.
              Paskutinis taisė Lettered; 2011.08.20, 22:56.
              Flickr

              Comment


                kadangi turiu galingą kompą [2GB of RAM], tai jis traukia net ir naujausią Kelyje 3. tad visi mano norimi žaidimai eis kaip per sviestą
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  kadangi turiu galingą kompą [2GB of RAM] (...)
                  Tyliai krizenu.

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    kadangi turiu galingą kompą [2GB of RAM], tai jis traukia net ir naujausią Kelyje 3. tad visi mano norimi žaidimai eis kaip per sviestą
                    Jeigu teisingai suprantu tai nelabai kokius žaidimus išsirinkai...

                    kadangi turiu galingą kompą
                    = Prieš daug metų taip galėtai sakyti, jei RAM'ais savo PC visa galinguma nusakai tai nžn...................
                    Paskutinis taisė Sefas210; 2011.08.20, 22:58.
                    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                    Comment


                      Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
                      Jeigu teisingai suprantu tai nelabai kokius žaidimus išsirinkai...

                      kadangi turiu galingą kompą= Prieš daug metų taip galėtai sakyti, jei RAM'ais savo PC visa galinguma nusakai tai nžn...................
                      pagrinde tai su automobiliais renkuosi žaidimus NFS tai patemps laisvai kaip man tai užtenka
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Įdomu koks tavo PC galingumas ir abejoju kad taviškis "pavilks" naujausia NFS
                        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                        Comment


                          Kad ir ram`ų ne per daugiausiai, net 7 windows`am nepakanka.

                          Comment


                            Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                            Kad ir ram`ų ne per daugiausiai, net 7 windows`am nepakanka.
                            Baik tu, mano senąjame kompiuteryje yra tik 1Gb ram'o,o Windows 7 veikia nepriekaištingai.

                            Comment


                              Parašė LC. Rodyti pranešimą
                              Baik tu, mano senąjame kompiuteryje yra tik 1Gb ram'o,o Windows 7 veikia nepriekaištingai.
                              32bit - taip. 64 nelabai.

                              Comment


                                Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                32bit - taip. 64 nelabai.
                                Gal ir tavo tiesa. Senąjame - 32bit, o naujame, su berods 6Gb, veikia 64-ių, bet ji tam ir pritaikyta, kad veiktų galinguose kompiuteriuose. Be to, mano manymu, jos nelabai kuo ir skiriasi. Tik antroji naudoja daugiau resursų.

                                Comment


                                  Pagaliau planuoju pažaisti štai ką. Tai bus pirmas žaidims, kurį nusipirksiu "legaliai" (tingiu gaišti laiką ir ieškoti visokių torrentų)



                                  Prieš 10 metų žaidžiau šitą ir tai, imho, geriausias žaidimas, kokį iki šiol esu žaidęs, visiškai aplenkęs laiką
                                  Paskutinis taisė John; 2012.08.20, 22:52.

                                  Comment


                                    O gal palauk Arma 3

                                    Comment


                                      O kam laukti? Aš nesivaikau "naujausių" žaidimų. Tiesiog per daugelį metų susikaupė keli žaidimai, kuriuos turiu pražaisti. O Arma irgi 3 žaisiu, kai jis išeis, jei tik mano PC jį patemps.

                                      Comment


                                        ziauriai laukiu nba2k13 Youtube video

                                        Comment


                                          Na va pagaliau isejo ilgai lauktas Battlefield 3 papildinys Armored kill Va dabar tikrai galima sakyti battlefield grizo
                                          Paskutinis taisė NIR_Rimc; 2012.09.12, 12:45.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X