Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Apple produkcija
Collapse
X
-
Paskutinis taisė Ežiukas; 2008.08.15, 19:14.
Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/
--------------------------------------------------
Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!
-
Poor Iphone 3G service spat develops
While the nice-looking communication toy can switch between 3G and EDGE networks when the device is sitting still, punters are losing reception if they take the mobile aspect of mobile communications too literally.
Zodziu abalei zinojo ka daro isleisdami iphawn v1 be GPRS palaikymo.
Comment
-
Ežiuk, gal įprask nuorodas dėti su pavadinimais? Būtų labai didelis pagelbėjimas skaitytojui. Ačiū.Mano galerija Flickr'yje
Comment
-
Parašė c2h5oh Rodyti pranešimąAparatas geras - tik kvaili naudotojai nemoka juo naudotis Tokia verslo strategija - kaltinti vartotojus - retai kada būna sėkminga.
Parašė c2h5oh Rodyti pranešimąBeje, o kam HTC reikėjo šitokiomis sąnaudomis (pastebimai sulėtėjęs aparato darbas - tai juk didžiulis minusas) kopijuoti iphone interfeisą? Juk iphone nieko gero ir tik marketinginis burbulas
Tai kada mūsų marketingo aukos (Ežiukas & co) sulauks to stebuklo Lietuvoje? Aš jau turiu HTC Diamond. Nors tiems, kuriems dabar nereikia, patarčiau geriau palaukti Diamond pro.
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąO kaip su flash palaikymu iPhone?
Plius pagal iphawn sdk licenzijos salygas tokiu daiktu programavimas be specialaus leidimo uzdraustas. Todel 3rd party sprendimu matyt irgi nebus tol kol jo sviesybe nepakeis savo nuomones.
Comment
-
Parašė a_p Rodyti pranešimąDar vienas privalumas - didelis displejus, 3.5" vs 2.8" pas diamonda.
Apie multitaskingą:
Parašė a_p Rodyti pranešimąWindowsMobile sioje vietoje dalinai - beprotiska, dalinai - nedadaryta.
Comment
-
Parašė a_p Rodyti pranešimąIs technines puses iphawn pats savaime yra toks pats multitaskinginis kaip ir WM, todel visiskai nera jokiu problemu vienu metu sukti keleta aplikaciju. Isskyrus zinoma marketingines.
Comment
-
Parašė a_p Rodyti pranešimąJo sv. duke Steve Jobs of Cupertino nuomone flashas iphawn'e nereikalingas. Kad ir kaip bebutu keista, as jam siuo klausimu netgi pritariu.
Plius pagal iphawn sdk licenzijos salygas tokiu daiktu programavimas be specialaus leidimo uzdraustas. Todel 3rd party sprendimu matyt irgi nebus tol kol jo sviesybe nepakeis savo nuomones.
Todel toks pasakymas kaip "nereikalingas" pats savaime yra nesamone, nes jeigu jis kazkam reikalingas, tai iskart reiskia, kad jis yra reikalingas (ar bent jau galimybe paciam instaliuoti kad ir 3rd party aplikacija).
Comment
-
iPhone neturiu, bet viskas iš esmės identiška iPod touch'e.
Grotuvas background'e gali veikti visada (nebent kita tuo metu naudojama programa reikalauja garso).
Tiesą pasakius, nesuprantu, kaip galima vienu metu naudoti naršyklę ir peržiūrėti foto albumą (Šiaip ar taip, naršyklę išjungus absoliučiai viskas yra įrašoma į atmintį, taigi iš esmės tai yra tas pats, kas ją tiesiog paslėpti).
Kas šiek tiek nervuoja - negalima background'e turėti veikiančios instant messaging programos, nors tai turėtų pūti pataisyta artimiausiu laiku, kai Apple pagaliau sutvarkys push notifications.
Comment
-
O kodel flash'as nereikalingas? Jeigu noriu browsinti flash'a naudojanti puslapi, kaip iPhone'as ji atvaizduos?
Beje, kaip visgi yra su multitaskingu iPhone? Tarkim, ar galima tuo pat metu paleisti keleta 3rd party programeliu, grotuva, narsykle ir tuo paciu perziureti foto albuma, neuzdarant kitu programu?
Parašė a_pIs technines puses iphawn pats savaime yra toks pats multitaskinginis kaip ir WM, todel visiskai nera jokiu problemu vienu metu sukti keleta aplikaciju. Isskyrus zinoma marketingines.Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąBeje, kaip visgi yra su multitaskingu iPhone? Tarkim, ar galima tuo pat metu paleisti keleta 3rd party programeliu, grotuva, narsykle ir tuo paciu perziureti foto albuma, neuzdarant kitu programu?
While some multitasking is permitted it is not obtrusive or obvious. Third-party apps are quit when left, but notifications can be pushed from Apple's servers to the iPhone or iPod touch. Many of the included applications were designed to work together; allowing for the sharing or cross-propagation of data from one application to another (i.e. a phone number can be selected from an email and saved as a contact or dialed for a phone call.)
Comment
-
Parašė Edd Rodyti pranešimąPrivalumas ar trūkumas, čia dar klausimas, nes ir pačių įrenginių dydžiai skiriasi. Plius diamondo yra VGA 640x480, kai iphone 320x480. Čia vėlgi kiekvienas turi spręsti pagal tai, kam bus naudojamas įrenginys.
Apie multitaskingą:
Gal plačiau galima, ko per n metų skirtingose versijose niekaip nedadaro?
Pvz kad ir minetas multitaskingas. Delninuke jis neturi jokios realios prasmes. Vienu metu vistiek naudojiesi tik viena programa. Taip pat nera tokiu programu, kurios budamos fone galetu veikti ka nors naudingo. Visokiem IM, emaileriam ir pan utelems bei widgetams to nereikia, tam yra geresniu sprendimu. Visos normaliai parasytos programos pasileidzia akimirksniu (net toks dramblys kaip ofisas), todel cia irgi nieko nelaimim.
Akivaizdu, kad WM jis atsirades daugiau is bedos, nes m$ patingejo sukurt normalu programos bukles issaugojimo servisa. T.y. grubiai tariant, kad "uzdarinejama" programa galetu greit ir paprastai "nusimest" savo busena ar koki nors nebaigta tvarkyt dokumenta i sistemos pasiulyta "konteineri". Ir vel paleidus atstatyt kaip buvo pries uzdarant. Pvz kaip pas Symbiana ar PalmOS.
M$ gi pasirinko pati tupiausia is imanomu sprendimu - programu tiesiog neuzdarineti. Paspaudi ant "X", o programa tiesiog "paslepiama", bet veikia toliau. Paleidus vel tiesiog istraukiama i virsu.
Is tokio multitaskingo beje pareina ir kitos problemos. Fone besivoliojancios programos toliau valgo resursus ir tuo paciu energija. Tokiai programai netycia "uzsiciklinus" ji gali per pora valandu sekmingai issiurbt baterijas ir tave palikt be telefono. Taip pat nusedus baterijai programos vistiek prapuola kartu su neiseivintu savo turiniu.
Na ir zinoma visos sitos koncepcijos topas: jei WM devaisas nutaria uzmigt kaip priklauso, tai procesorius tiesiog sustabdomas ir visi IM, emaileriai ir pan nebesisuka. T.y. is tokio multitaskingo visiskai jokios naudos. Vienintelis budas pazadint - arba uzsukt specialu vidini "zadintuva" arba laukt kol juzeris paspaus kokia knopke arba kas nors paskambins. Bet pvz kokia nors IM zinute tikrai nepazadins. Vienintelis budas IM aplikacijai nepamest rysio yra neleist telefonui pilnai uzmigt. Tam net yra speciali WM funkcija kuria reikia nepamist iskviest kas kokia ~20 sekundziu. Zodziu nezinau kokia zole m$ ruko, bet matomai visai kokybiska.
Todel manes visai nestebina, kad abalei pasirinko butent "vienos programos" strategija. Nes realiam gyvenime jos pilnai pakanka. Vartotojas visiskai nepastebi ar programa kiekviena karta paleidziama is naujo ar sukasi visa laika. Isskyrus tai, kad nusedus batarkems neprapuola jo neiseivinti failai. Pats iphawn OS'as kaip jau sakiau vienu metu gali sukti tiek programu kiek sirdis geidzia. Jis tai beje realiai ir daro.
Na o visokiem IM, emailam ir pan dalykam geriausia naudot paleidimo "esant reikalui" strategija. T.y. programa realiai padaroma is 2 komponentu: specialaus nedidelio ir paprasto serviselio ("plugino") kuris integruojasi i sistema ir palaiko rysi su pasauliu (periodiskai tikrina pastadeze, priima IM pranesimus ir pan) ir pacios programos kuri paleidziama tada jei minetas serviselis (ar vartotojas) nusprendzia kad reikia.
Tokiu budu is vienos puses sistema neprikraunama slamsto, t.y. yra maziau dalyku kurie uzima atminti (neknisa visokie "memory full" pranesimai) bei gali "nuluzt" ir kartu uzdusint pati telefona. Is kitos puses, kadangi visi servisai zinomi sistemai, tai galima pvz pasiulyti specialu menedzeri, kuriame matosi visi aktyvus servisai ir kuris pvz leidzia automatiskai atjungt kai kuriuos is ju tarkim roaming'o metu (nes brangu) arba tiesiog nakti ar pvz ijungus "meeting" rezima. WM tektu kiekviena programa rupintis asmeniskai. Jei ka pamirsi, tai gali buti brangu.
Tai beje joks ne naujas isradimas, tokiam unix'e panasi "on demand" sistema jau sekmingai gyvuoja ne viena desimtmeti.
Vienintelis rimtas priekaistas Apple gali buti tik tas, kad jie mineta "plugin" sistema nepadare atvira. Cia jau matosi ju noras ismelzti papildomu pinigu.
Comment
-
Parašė Edd Rodyti pranešimąIš wiki:
Kitaip tariant kai kurios standartinės programos sukurtos taip, kad galėtų keistis duomenimis ir veikti kartu. Tuo tarpu paleisti 3rd party programėlių vienu metu nelabai išeis.
Nors, gal is tiesu neverta per daug gilintis, kas ka palaiko? Ko gero, aktualiau tai, kam skirtas tas aparatas. iPhone skirtas tiems, kas nenori vargintis ir aiskintis, ka tas aparatas gali ir ko ne... tiesiog pakanka nuspausti touch-screen'a, kad pasileistu narsykle, email'as ar mp3 grotuvas, ko paprastam JAV vartotojui (t.y. No.1 rinka) visiskai pakanka. Kompiuteriu/telefonu "nerd'ams" tai, be abejo, nepriimtina, todel jie renkasi analogiskus aparatus su WM ar Symbian, kur gali prisikisti ivairiu 3rd party programeliu nuo crack'u ir emuliatoriu iki nelegalaus softo.
Ko gero, Edd ir John labiau tiktu prie antrosios kategorijos vartotojuPaskutinis taisė John; 2008.08.16, 22:10.
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąO kodel flash'as nereikalingas? Jeigu noriu browsinti flash'a naudojanti puslapi, kaip iPhone'as ji atvaizduos?
Esmine HTML savybe - nepriklausomybe nuo atvaizdavimo irenginio, savybiu, galimybiu, etc. Su tuo susijes minusas - negali tiksliai apibrezti, kaip visa tai privalo atrodyti, kaip valdytis ir t.t..
Esmine flash savybe - galimybe pilnai kontroliuoti puslapio isvaizda. Su tuo susijes minusas - pilna priklausomybe nuo atvaizdavimo devaiso charakteristiku. T.y. jei parasysi flash puslapi 800x600 rezoliucijai, tai ant mazesnio devaiso tokio kaip iphawn jis neisvengiamai atrodys sudinai.
Todel net isidejes flasho plugina (jei toks butu) labai laimingas nebusi. Flashas pats savaime seip jau yra blogis.
Todel toks pasakymas kaip "nereikalingas" pats savaime yra nesamone, nes jeigu jis kazkam reikalingas, tai iskart reiskia, kad jis yra reikalingas (ar bent jau galimybe paciam instaliuoti kad ir 3rd party aplikacija).
Bet seip tai jo, dabartine abaliu politika 3rd party aplikaciju poziuriu yra netgi labai kritikuotina. Bet tokia jau jo sviesybes Steve of Cupertino valia.
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąKitaip tariant, multitaskingo is esmes nera?
Kompiuteriu/telefonu "nerd'ams" tai, be abejo, nepriimtina, todel jie renkasi analogiskus aparatus su WM ar Symbian, kur gali prisikisti ivairiu 3rd party programeliu nuo crack'u ir emuliatoriu iki nelegalaus softo
Ko gero, Edd ir John labiau tiktu prie antrosios kategorijos vartotoju
Comment
-
Parašė a_p Rodyti pranešimąJis yra. Tam paciam iphawn'e bet kuriuo momentu vienu metu sukasi bent keliolika skirtingu aplikaciju. Tiesiog paleidus 3rd party aplikacija yra priverstinai sustabdoma pries tai buvusi paleista kita 3rd party aplikacija. Bo jos tolesnis egzistavismas neturi prasmes.
Na, as turbut esu dar didesnis nerd'as, turiu pilna stalciu ivairiausiu telefonu ir WM devaisu, bo mano toks darbas. Ir turiu pripazint, kad iphawn yra netgi labai priimtinas. Skirtingai nuo WM kuriam programuodamas jau pavargau keiktis.
Comment
-
Parašė John Rodyti pranešimąNa kaip gali buti nerd'as su iPhone, jei ten is esmes nepavyks ikisti jokiu 3rd prty programu? T.y. is esmes nulis interaktyvumo softo instaliavimo ir konfiguravimo prasme. Nebent esi Apple nerd'as ir tiesiog savaime perki/dievini viska, kas turi uzrasa "Apple". Tai irgi savotiska nerd'izmo rusis
Comment
-
Parašė a_p Rodyti pranešimąZinoma. Bet bendru ergonomikos taisykliu tai niekaip nekeicia. Pvz VGA rezoliucija ant 2.8" ekrano yra visiskas overkill'as tik be reikalo trumpinantis baterijos gyvenima. Gi tokio iphono rezoliucija sakyciau optimali, daugiau didint ner prasmes, vaizdelis nuo to juntamai nebegereja.
Parašė a_p Rodyti pranešimąGalima, nors "populiariai" tai nera paprasta paaiskinti. Ir daug rasyt.
Pvz kad ir minetas multitaskingas. Delninuke jis neturi jokios realios prasmes. Vienu metu vistiek naudojiesi tik viena programa. Taip pat nera tokiu programu, kurios budamos fone galetu veikti ka nors naudingo. Visokiem IM, emaileriam ir pan utelems bei widgetams to nereikia, tam yra geresniu sprendimu. Visos normaliai parasytos programos pasileidzia akimirksniu (net toks dramblys kaip ofisas), todel cia irgi nieko nelaimim.
Parašė a_p Rodyti pranešimąAkivaizdu, kad WM jis atsirades daugiau is bedos, nes m$ patingejo sukurt normalu programos bukles issaugojimo servisa. T.y. grubiai tariant, kad "uzdarinejama" programa galetu greit ir paprastai "nusimest" savo busena ar koki nors nebaigta tvarkyt dokumenta i sistemos pasiulyta "konteineri". Ir vel paleidus atstatyt kaip buvo pries uzdarant. Pvz kaip pas Symbiana ar PalmOS.
M$ gi pasirinko pati tupiausia is imanomu sprendimu - programu tiesiog neuzdarineti. Paspaudi ant "X", o programa tiesiog "paslepiama", bet veikia toliau. Paleidus vel tiesiog istraukiama i virsu.
Parašė a_p Rodyti pranešimąIs tokio multitaskingo beje pareina ir kitos problemos. Fone besivoliojancios programos toliau valgo resursus ir tuo paciu energija. Tokiai programai netycia "uzsiciklinus" ji gali per pora valandu sekmingai issiurbt baterijas ir tave palikt be telefono. Taip pat nusedus baterijai programos vistiek prapuola kartu su neiseivintu savo turiniu.
Parašė a_p Rodyti pranešimąNa ir zinoma visos sitos koncepcijos topas: jei WM devaisas nutaria uzmigt kaip priklauso, tai procesorius tiesiog sustabdomas ir visi IM, emaileriai ir pan nebesisuka.
Na kad ir kaip suksim uodegą, multitaskingas yra pliusas, o ne minusas.
Parašė a_p Rodyti pranešimąSkirtingai nuo WM kuriam programuodamas jau pavargau keiktis.Paskutinis taisė Edd; 2008.08.17, 00:40.
Comment
Comment