Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Todel ir sakiau, kad cia neesme realiai, o labiau hipotetinis klausimas. Klausimas buvo:
    ar pirktum tris kart brangesni nei toki pati be macos
    atsakymas buvo:
    pirkciau

    Tai, kad galbut klydo siek tiek su kainom mano "point'ui" itakos jokios neturi.

    O jei jau norit apie realias kainas kalbet tai manu tarkim ne tris kart, bet du kart tikrai iseitu rast pigesni identiska. Net ir tokiu atveju butu fanatizmas.
    As jau fanatizmu laikau tai kai zmones kokia 30% permoka vien del apple zenkliuko, o ka jau kalbet apie dvigubas ir pan.

    Taigi dar karta pasikartosiu - ar ten is tiesu trigubai brangiau ar tik dvigubai neturi reiksmes tam ka as norejau pasakyti
    Senas cia mitas su tom kainom. Seniau taip buvo. Dabar apple biski pasvelnejo su kainom ir nera tokiu kosmarisku skirtumu. Na gal Lietuvoje tik viskas liko po senoveje, nes tai naudinga Lietuvje ir iPhone nusipirkes kita savaite bankrote atsidursi nes viskas pritaikyta tik imoniu vadovams.

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      Parašė x21 Rodyti pranešimą
      Nemanau kad neturi. Kas ieško tas randa. Man nereikia ju, as nežinau. Butu reikalinga, pasidomėčiau.
      Aš žinau, kad nėra, nebent galima kaip nors jas stebuklingai paleisti ant Mac OS.
      Flickr

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        ...kai zmones kokia 30% permoka vien del apple zenkliuko...
        O kas perka del zenkliuko? Daug tokiu pazisti? As nepazistu..

        Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
          Aš žinau, kad nėra, nebent galima kaip nors jas stebuklingai paleisti ant Mac OS.
          Nu jei tvirtai zinai, tada tau Mac'as netinka. Nera prasmes Win programas leisti ant Mac'o.

          Comment


            Parašė x21 Rodyti pranešimą
            Nu jei tvirtai zinai, tada tau Mac'as netinka. Nera prasmes Win programas leisti ant Mac'o.
            Tai va, priėjom prie bendros išvados, kiekvienas renkasi, kas jam geriau. O bendrų išvadų, kas geriau, daryti negalima.
            Flickr

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
              Tai va, priėjom prie bendros išvados, kiekvienas renkasi, kas jam geriau....
              Cia ir taip aisku. Tam diskusijos ir nereikalingos. Jei man reika pervezti tona mieslo, Ferrari neuzsakinesiu...

              Comment


                Parašė x21 Rodyti pranešimą
                Cia ir taip aisku. Tam diskusijos ir nereikalingos. Jei man reika pervezti tona mieslo, Ferrari neuzsakinesiu...
                Bet jau palyginimas...Be arogancijos neįmanoma.
                Flickr

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                  Tai va, priėjom prie bendros išvados, kiekvienas renkasi, kas jam geriau. O bendrų išvadų, kas geriau, daryti negalima.
                  Tai niekas del to is nediskutuoja. Visokiu zmoniu yra, visokiu ir reikia. Bet teikti kad Apple produktai tik marketingo "dvasia" yra visiskai NETEISINGA. Pripazink, kad buvai neteisus

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                    Tai niekas del to is nediskutuoja. Visokiu zmoniu yra, visokiu ir reikia. Bet teikti kad Apple roduktai tik marketingo "dvasia" yra visiskai NETEISINGAS. Pripazink, kad buvai neteisus
                    Pripažįstu, kad dvasia yra neįkainojama
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Pripažįstu, kad dvasia yra neįkainojama
                      Ypač šventoji
                      Beje, Autodesk'as mažais žingsniais juda link OSX'o
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                        O tu gal susimastyk. Ar nebusi senu steriotipu auka ? As atvirai sakau. Norejau nupirkti uz ta pacia kaina ka nors kas butu bent panasu iphone savo galimybem. Tikrai norejau. Nes nesinorejo turetu dvieju tokiu pat telefonu namuose. NERADAU. Kuom cia detas apple marketingas ?
                        Tu sakai "kas nors kas butu bent panasu i iphone savo galimybem", o tuo tarpu youtube sunku rasti video, kuriame iphone butu geriau vertinamas nei hd2. Bandei? Ar kriterijus tik toks: turi naudoti apple app store? Is hardware puses, iphone kaip zaisliukas salia hd2. Tuo tarpu is software, cia pripazistu, kad iphone lenkia hd2 kai kuriose srityse (pvz. jei reikia labai daug zaidimu, nors ant hd2 yra net ps1 emuliatorius). Tuo tarpu interneto narsymas su hd2 yra daug patogesnis, nes vien ka reiskia didelis, aukstesnes raiskos ekranas. Siuo atveju bijoti, kad cia yra winmo su nepatogiu, letu ir pan. interfeisu neverta, nes htc viska paslepe, pakeite savo ui, o galingas hardware privercia viska greitai suktis.

                        Comment


                          Parašė Edd Rodyti pranešimą
                          Tu sakai "kas nors kas butu bent panasu i iphone savo galimybem", o tuo tarpu youtube sunku rasti video, kuriame iphone butu geriau vertinamas nei hd2. Bandei? Ar kriterijus tik toks: turi naudoti apple app store? Is hardware puses, iphone kaip zaisliukas salia hd2. Tuo tarpu is software, cia pripazistu, kad iphone lenkia hd2 kai kuriose srityse (pvz. jei reikia labai daug zaidimu, nors ant hd2 yra net ps1 emuliatorius). Tuo tarpu interneto narsymas su hd2 yra daug patogesnis, nes vien ka reiskia didelis, aukstesnes raiskos ekranas. Siuo atveju bijoti, kad cia yra winmo su nepatogiu, letu ir pan. interfeisu neverta, nes htc viska paslepe, pakeite savo ui, o galingas hardware privercia viska greitai suktis.
                          Taip pat šiuometiniam iphone 3gs galėčiau prilyginti HTC Nexus One, greičiausiai viskuom pralenkia, tik žinoma app store != android market, bet vistiek. Kai išeis sekantis iphone, jis bus dar tobulesnis. Bet konkurencija niekada nebuvo blogai. Dėl app store, tai kad kaip sako yra 50 fart apps, tai nereiškia kad tas storas geresnis. Dėl žaidimų, androide man rodos dar skurdokai palyginus su iphone.

                          Comparison sheet:
                          http://www.taranfx.com/nexus-one-vs-iphone-3gs
                          Paskutinis taisė Smauglys; 2010.01.28, 10:20.

                          Comment


                            Tai faktas, kad konkurentai vietoje nestovi ir ju naujausi produktai gali vietomis buti pranesesni uz metu senumo iphone 3gs. Tikiuosi Apple daugiau nebedels su iphone 4.0 OS. O del HTC HD2: tuo metu kai ziurejau pay as you go varianto nebuvo (ir dabar is pagrindiniu tiekeju sunku toki gauti). Tas mane netenkino. Nekenciu lizingu/kontraktu ar dar kokiu isipareigojimu

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              Šiaip jau tiek hd2 tiek iphone 3gs išleisti tais pačiais metais, skirtumas tik 4 mėn.

                              Comment


                                Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                Šiaip jau tiek hd2 tiek iphone 3gs išleisti tais pačiais metais, skirtumas tik 4 mėn.
                                Turint galvoje, kad Apple atnaujina iPhone vidutiniskai kas 180 dienu tas keturiu menesiu skirtumas ne toks ir menkas. Bet tai nesvarbu, as jau paargumentavau kodel nepirkau HTC (no pay as you go).

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                  Kažkoks mažas raudonas kipšiukas, įsikuręs ant mano dešinio peties man tyliai šnabžda, kad galima Mac OS tiesiog imti ir nusipirkti. Ir įsidėti į paprastą, veikiantį kompiuterį.
                                  Tai, kad tavo raudonas padaras nera visiskai tikslus. Kiek as zinau, teoriskai galima. Praktiskai turesi invalida OS kuris neatitinka tai ka turi ant iMac del suderinamumo problemu.

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    Kas lankosi Digg'e turbūt matė tai. http://i.gizmodo.com/5458382/8-thing...about-the-ipad

                                    Comment


                                      Parašė EdvinasB Rodyti pranešimą
                                      Kas lankosi Digg'e turbūt matė tai. http://i.gizmodo.com/5458382/8-thing...about-the-ipad
                                      Keisciausia, kad dauguma apzvalgu sio irenginio yra Teigiamos. Tikriausiai Apple akcijos tarp blogeriu ir zurnalistu yra placiai paplitusios

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        Comment






                                          Suš@#$@ nelaimė, o ne Tablet'as
                                          Paskutinis taisė Ežiukas; 2010.01.28, 23:35.

                                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                          --------------------------------------------------

                                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X