Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
    ...Ar Mac'e lengva gauti ir naudoti piratine programine iranga ?
    elementaru. Nemaziau piratinio softo nei for PC

    Comment


      Parašė Gator Rodyti pranešimą
      ten kolega pateke pavyzdi ir iskele hipotetini klausima ar pirktum tris kart brangesni kompa vien del to, kad yra mac os ir tu atsakei taip. ka dabar tu sakai jau is kitos operos truputi
      Pirkciau, nes jis NERA tris kartus brangesnis. O hipoteziu galima prigalvoti ivariu. Pvz kodel tada ne kokius keturiasdesimt penkis kartus brangesnis ?

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
        Pazaisti akiai miela siuoalaikiska zaidima Imanoma ?
        Laisvai, tam yra BootCamp.

        Comment


          Parašė x21 Rodyti pranešimą
          Laisvai, tam yra BootCamp.
          Pyyyp. Neteisingai Tokiai uzduociai atlikti Mac'as neigalus. Jis nera zaidimu kompiuteris ir taskas. BootCamp istikro nebutu tas variantas uz kuri as mokeciau pinigus. Nes tokiu atveju bet ka galima primontuoti ir is produkto monstra/zombi padaryti.

          Patarciau sutikti su mano nuomone. Nes tokiu atveju galimas ir atvirkscias variantas is intel PC pasidaryti iMac. Kas velgi butu suknistas monstras

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            Parašė 99 Rodyti pranešimą
            Kolega klydo, nes negalėjo pateikti argumentuoto pavyzdžio, t.y. tokio pat įrenginio su skirtingomis kainomis.
            Beje, gal kas nors galit argumentuotai pakomentuoti Sony Vaio kainas?
            Va, kaina beveik dvigubai mažesnė, o galimybės (būsiu korektiškas, nesakysiu dvigubai didesnės, bet taip manau) Beje, ir iš dizaino pusės man gražesnis.

            http://computer.lt/index.php?code=05...special_price=
            Flickr

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą
              Tai butent ka as ir sakau - statistinis apple pirkejas yra turbut viena didziausiu marketingo auku pasaulyje.
              O aspple bepigu leist marketingines kampanijas kai yra bene daugiausiai marzos uzsidedanti kompanija (daugiausiai nuplesianti is pirkejo uz "ivaizdi", berods apple knygoj skaiciau, kad po 500baksu nuo kompo nuplesia is savo pasekeju kai pvz dell tik 50$)
              Nu ir ką? Kiekvienas renkasi pagal savo galimybes. Mano macbook yra ir greitas ir dydis tobulas, o turiu jį jau ~3 metus. Kai tuo tarpu mano HP jau buvo ir užlūžęs taip gerokai ir cd drive'as visas išsitraukė .

              Comment


                Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                Pyyyp. Neteisingai Tokiai uzduociai atlikti Mac'as neigalus. Jis nera zaidimu kompiuteris ir taskas. BootCamp istikro nebutu tas variantas uz kuri as mokeciau pinigus. Nes tokiu atveju bet ka galima primontuoti ir is produkto monstra/zombi padaryti.

                Patarciau sutikti su mano nuomone. Nes tokiu atveju galimas ir atvirkscias variantas is intel PC pasidaryti iMac. Kas velgi butu suknistas monstras
                Ežy, žaidimam yra Xbox, Nintendo XXX ir t.t. Kur malonumas žaisti yra žymiai didesnis nei su makentošais ar pysiukais
                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                Comment


                  Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                  Nebutinai. Neveikia programa. Susirandi alternatyva. Neveikia programOS tada = neatlikta uzduotis
                  Kokia ta alternatyva? Naudoti Macbook'ą su Windows'ais man atrodo nonsensas.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė 99 Rodyti pranešimą
                    Ežy, žaidimam yra Xbox, Nintendo XXX ir t.t. Kur malonumas žaisti yra žymiai didesnis nei su makentošais ar pysiukais
                    Na dirbti su 3D projektavimo programom iš esmės yra tas pats, kas žaisti.
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Va, kaina beveik dvigubai mažesnė, o galimybės (būsiu korektiškas, nesakysiu dvigubai didesnės, bet taip manau) Beje, ir iš dizaino pusės man gražesnis.

                      http://computer.lt/index.php?code=05...special_price=
                      Tai, kad čia 15"
                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                      Comment


                        Parašė 99 Rodyti pranešimą
                        Tai, kad čia 15"
                        Na yra Dell studio 17'', kaina panaši ir touchscreen'u.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          Na dirbti su 3D projektavimo programom iš esmės yra tas pats, kas žaisti.
                          Mac OS neturi 3D projektavimo programu?

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                            Kokia ta alternatyva? Naudoti Macbook'ą su Windows'ais man atrodo nonsensas.
                            Turejau omenyje alternatyve program ne alternatyvu OS. Ms office, iWork, Open Office, notepad....

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                              Kokia ta alternatyva? Naudoti Macbook'ą su Windows'ais man atrodo nonsensas.
                              Itikruju taip, bet nusipirkau Fusion, vienai labai specifinei programai.

                              Comment


                                Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                Ežy, žaidimam yra Xbox, Nintendo XXX ir t.t. Kur malonumas žaisti yra žymiai didesnis nei su makentošais ar pysiukais
                                Kas be ko. Bet as neiseinant is palyginimo Win vs Mac ribu. Sioje vietoje Mac gauna i skuras. Bet butent delto kad as esu laimingas xbox 360 savininkas man tai visiskai neaktualu. As tik norejau parodyti, kad Mac ne visada idialus. Priklauso nuo situacijos

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  Dar vienas dalykas apie kuri nedaug kas susimasto. Kad tai kas ant popieriaus negalima lyginti vienas prie vieno. Gali buti nerealios spec surasytos, bet kas is to jei as jas sukisiu belenkaip ir vos vedinama dezute be jokios argonomikos ??? Sumazinsiu kaina iki "wau kaip pigu" pardaves trinsiu rankas, o vartotojas dejuos kaip pas ji viskas stringa ir tampos

                                  Aisku tai ne auksine taisykle. Bet vistiek gan ne retas atvejis su PC

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                    Turejau omenyje alternatyve program ne alternatyvu OS. Ms office, iWork, Open Office, notepad....

                                    O kokios alternatyvos mano naudojamom Autocad, Revit architeture/structure, 3ds max, Robot structural analysis professional? Gerai, kai kompas tik tokiems minimaliems poreikiams reikalingas...
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                      .. Sioje vietoje Mac gauna i skuras..
                                      Taip, sioje vietoje gauna.

                                      Comment


                                        Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                        Kolega klydo, nes negalėjo pateikti argumentuoto pavyzdžio, t.y. tokio pat įrenginio su skirtingomis kainomis.
                                        Beje, gal kas nors galit argumentuotai pakomentuoti Sony Vaio kainas?
                                        Todel ir sakiau, kad cia neesme realiai, o labiau hipotetinis klausimas. Klausimas buvo:
                                        ar pirktum tris kart brangesni nei toki pati be macos
                                        atsakymas buvo:
                                        pirkciau

                                        Tai, kad galbut klydo siek tiek su kainom mano "point'ui" itakos jokios neturi.

                                        O jei jau norit apie realias kainas kalbet tai manu tarkim ne tris kart, bet du kart tikrai iseitu rast pigesni identiska. Net ir tokiu atveju butu fanatizmas.
                                        As jau fanatizmu laikau tai kai zmones kokia 30% permoka vien del apple zenkliuko, o ka jau kalbet apie dvigubas ir pan.

                                        Taigi dar karta pasikartosiu - ar ten is tiesu trigubai brangiau ar tik dvigubai neturi reiksmes tam ka as norejau pasakyti

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                          O kokios alternatyvos mano naudojamom Autocad, Revit architeture/structure, 3ds max, Robot structural analysis professional? Gerai, kai kompas tik tokiems minimaliems poreikiams reikalingas...
                                          Nemanau kad neturi. Kas ieško tas randa. Man nereikia ju, as nežinau. Butu reikalinga, pasidomėčiau.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X