Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Na gal pirmiau pabandom realiai ir tada kalbam.
    Pats neskaitai ka kiti raso, nors tuo pat metu megsti tuom kaltint kitus. Juk aiskiai rasiau - turejau sita devaisa testavimui, bandziau realiai.

    Su interneto naršymu, žemėlapiais ar kitom programom kai vienu metu ekrane telpa daugiau informacijos - tai yra tik didelis pliusas. Nereikia taip persistengti, kad maždaug reikia mikroskopo, plika akimi matau atskirus pikselius. Galbūt 640x480 jau perdaug dėl išnaudojamų resursų, bet 320x240 tikrai mažai ir nepatogu.
    Kaip gerai, kad apie tai nieko nezino likusiu 99,9% WM devaisu vartotojai

    Kas del pikseliu ir mikroskopo, tai jei kam idomu ir tingi ieskot diamondo, galima pasiziuret i zymiai labiau paplitusias nokios mobilkes su 240x320 displejum, tokias kaip 6300, 6500, E50 ir t.t. Ju displeju rezoliucija 200dpi, diamondo - 240dpi.

    Na va, kas dabar skleidžia demagogiją? Atrodo, neperskaitei mano patikslinimo apie ką kalbėjau - rašiau apie vartotojo pasirinkimą uždaryti programą ar ne.
    Atsakydamas i mano teigini apie windowsu koncepcijos nebuvima, kas su vartotojo pasirinkimu neturi nieko bendro. Gal vistik nenukrypstam i lankas, ipac kai gerai sukonstruotoje sistemoje minetas pasirinkimas pats savaime yra betikslis.

    Tarkim diamonde vartotojas gali uždaryti programą ilgiau palaikius nuspaustą x.
    Jo, po N metu mazaminkscio genijams pagaliau daejo, kad backgrounde duzgiancios 213.5 aplikacijos nera gerai. Nes atmintis kazkada elementariai persipildo. Ir WM6 pagaliau sulauze savo principus ir idejo tavo mineta galimybe.
    Kuri beje buvo nuo pat pradziu, tik tam reikejo eiti i Settings->System->Memory ir ten ieskoti task managerio.

    Bet tai vistiek tera skyliu lopymas, bet ne normalus konceptas. Normaliu atveju manes kaip vartotojo apskritai neturi jaudinti, ar ta programa lieka backgrounde ar "uzdaroma". Man tai neidomu.
    Man svarbu kad pranorejus bet kada ir is bet kur galeciau pasileist mane dominancia aplikacija (ar telefono funkcija). Kaip tai realizuota man visiskai nusispjaut. WM tuo atveju spaudziama ant Start ir tada pagal skoni, iphawn spaudziama "jesus" knopke ir taip pat pasirenkama kita aplikacija.
    Kokiu budu issaugoma pries tai buvusios aplikacijos busena man kaip vartotojui absoliuciai neidomu.

    Vartotojo poziuriu vienintelis kokybinis skirtumas tik tame, kad netycia rebootinus WM as prarasiu visus neiseivintus duomenis, o kokiam nors iphawn ar symbiane - ne. Taip pat WM atmintis kazkada uzsikis ir teks paciam ja valyt, o iphawn - ne.

    Jei mazaminkscio WM dizaineriai patys tiketu "tikru multitaskingu", tai garantuotai pasiulytu lengvai prieinama task manageri (t.y. centrine multitaskingo aplinkos komponente) su galimybe persijungt tarp vienu metu dirbanciu aplikaciju. Bet kazkodel nesiulo. Todel tu kaip vartotojas is to turi lygiai nuli naudos.

    O "standartų" nesilaikyti galima programuojant bet kam, taip pat ir iphone.
    Tame ir visa druska kad negalima. Jei apple iphawn aplikacijoje nerealizuosi busenos issaugojimo, tai su pirmu persijungimu i kita programa viskam bus ate. O tokia programa rinkoje netures net maziausiu sansu, niekas nenores ja naudotis.

    Tik nepradėk čia rašyti apie gerus apple suvaržymus (Visos normalios stalinių PC OS tokių neturi ir niekas dėl to neverkia, viską reguliuoja rinka.
    Staliniu PC OS diba svelniai tariant kitomis salygomis.

    Jei norės, kad produktas būtų paklausus kurs tokį interfeisą, kad jis būtų kuo paprastesnis, aiškesnis, panašesnis į kitus paplitusius, arba ne - gal sukurs kažką geresnio, patogesnio nei kiti. O vartotojai paprasčiausiai gali pasirinkti jiems tinkamesnį variantą, nereikia, kad už juos pasirinktų kažkas kitas. Čia kažkas panašaus į diktatūrą ir demokratiją. Suvaržymai ir reikalavimai stabdo progresą. ). Beje, to pačio iphone kai kurios standartinės programos jas uždarius lieka, o kai kurios - ne, nes kai kurioms paprasčiausiai nėra prasmės toliau veikti. Labai blogai, nes "bet kokia savo kainos verta operacine sistema privalo tureti vieningus veikimo principus, tai kas vadinama "consistent user experience". Vartotojas paspaudes kokia nors knopke turi is anksto zinoti kas nutiks." Ar ne taip?
    Cia kazkas nesenai bande apkaltinti demagogija?

    Comment


      Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
      hmmm galime ir nusivilti, nes taip tiesiai ar per aplinkui ir nebuvo pasakyta, kad jis bus penktadieni. Ateis pasakys, kad tiesiog dar mėnesi reikia laukt. Delfi.lt tik žibalo į liepsną įpylė.
      O jei ir bus tai irgi galima nusivilt, nes 3G problemu kol kas dar nesutvarke. Zodziu i kaire eisi - arkli prarasi, i desine eisi - galva prarasi

      Comment


        Parašė a_p Rodyti pranešimą
        O jei ir bus tai irgi galima nusivilt, nes 3G problemu kol kas dar nesutvarke. Zodziu i kaire eisi - arkli prarasi, i desine eisi - galva prarasi
        geriau i kaire

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          Parašė a_p
          Jei mazaminkscio WM dizaineriai patys tiketu "tikru multitaskingu", tai garantuotai pasiulytu lengvai prieinama task manageri (t.y. centrine multitaskingo aplinkos komponente) su galimybe persijungt tarp vienu metu dirbanciu aplikaciju. Bet kazkodel nesiulo. Todel tu kaip vartotojas is to turi lygiai nuli naudos.
          Pats minėjai task manager, kuris atlieka ir šią funkciją. Be to, "paleisdamas" veikiančias programas tu ir persijungi į jas, o ne paleidi iš naujo. htc toks dalykas apie kurį kalbi atrodo taip (gali persijungti arba išjungti kelias pasirinktas ar visas programas):


          Manau, kad kaip programuotojas turėtum vertinti pasirinkimo laisvę, o ne patenkintas aklai vykdyti kažkieno nurodymus. Gerai, baigiam šiuos grybų karus, nes nieko gero iš to nebus.
          Paskutinis taisė Edd; 2008.08.20, 20:31.

          Comment


            Nežinau bet man pilnas multitaskingas yra gėris. Vien dėl jo aš kitokio įrenginio nepirkčiau. Turėjau sx1, e70 dabar e51. Buvau apgalvojęs apie iphawn, bet apsigalvojau kad ten realiai nieko gero tik saldainiukas. Gal vėliau kada nors. Dabar HTC išleido neblogų.

            Comment


              Kaip manote sulauks Lietuva rytoj iPhone 3G ? :

              Pixel, 2008 08 21 19:22
              klausiau vienam salone, ar ryt is ryto jau tures, atsakymas "isryto manau kad dar ne".

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                Jeigu taip tai būsiu be galo nustebęs, kad Omnitelis ne tai kad neprasuko grandiozinės reklamos kampanijos, bet kad apskritai nei žodžiu niekur neužsiminė apie būsimą prekybą iPhone'ais.

                Tiesa, berašydamas sugalvojau ir pateisinimą vieną. Galbūt pirmoji partija nebus tokia didelė, kad galima būtų reklamuotis iki begalybės, o po to tik sau ramiai aptarnauti į eilę sustojusios klientus. Galbūt Omnitel žino, kad pirma telefonų partija bus nedidelė ir žino kad ją ir be jokios reklamos nesunkiai išgraibstys, o neapsišvietusių tiesiog erzint nenori, po to bus, kad visi salonai pilni norinčių įsigyti, o telefonų seniai jau nei kvapo...

                Comment


                  O gedo prospekte omnitelis visas pasleptas nu langai uzklijuoti :O gal jie ten ka ruosia?

                  Comment


                    Parašė Thomasasz Rodyti pranešimą
                    O gedo prospekte omnitelis visas pasleptas nu langai uzklijuoti :O gal jie ten ka ruosia?
                    Ten šiaip remontas iki rugs. vidurio berods.

                    Comment


                      Parašė felar Rodyti pranešimą
                      Ten šiaip remontas iki rugs. vidurio berods.
                      Velnias, o aš jau taip tikėjausi...

                      Comment


                        Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                        Tiesa, berašydamas sugalvojau ir pateisinimą vieną. Galbūt pirmoji partija nebus tokia didelė, kad galima būtų reklamuotis iki begalybės, o po to tik sau ramiai aptarnauti į eilę sustojusios klientus. Galbūt Omnitel žino, kad pirma telefonų partija bus nedidelė ir žino kad ją ir be jokios reklamos nesunkiai išgraibstys, o neapsišvietusių tiesiog erzint nenori, po to bus, kad visi salonai pilni norinčių įsigyti, o telefonų seniai jau nei kvapo...
                        As tai jau senai sakau, kad gaus tik veeepai
                        Eziukui teks rautis spyglius.

                        Comment


                          vnz iKlounada tesiasi

                          Comment


                            Parašė dts Rodyti pranešimą
                            vnz iKlounada tesiasi
                            Nejaugi tai blogai? :O

                            Comment


                              ne ne jokiu budu tiesiog juokas ima

                              argi cirkas blogai?

                              Comment


                                tikrai kad cirkas. nu gerai, as turiu ir turejau pora apple kompu. bet nejau dabar turejau mestis i masini pamisima tarkim del macbook air kai ji pradejo anonsuoti? nafik jis man reikalingas? kaip ir iphone. o jei ir reiketu tai senai jau buciau nusipirkes antrosios kartos ir galvos nesukes. o dabar cia jau menesi atsiprasant "triedziat" ir stebit omniteli per mikroskopa. paskutinius marskinius omniui atiduosit. ir yra del ko?...
                                www.tomflagman.com

                                Comment


                                  O man atrodo, kad čia kiekvieno reikalas. Nereikia taip pult tų, kurie šitaip laukia ir rankioja naujienas iš visų pakampių. Kam reikės tas lauks ir skaitys, o kai bus - pirks. Kam neįdomu, paprasčiausiai nelįskit čia. Nei patys sau nervus gadinsitės skaitydami, nei nekantriai laukiančius nejaukiai versit jaustis tokiais pasisakymais .

                                  Comment


                                    O man atrodo kad visdelto bus sendien, nes jau atsibodusi nebaigta reklama per TV ten su RRRRR ant galo speju yra butent tos pakraipos, nu ka daugiau gali dar reklamuot?

                                    Comment


                                      Parašė dts Rodyti pranešimą
                                      ne ne jokiu budu tiesiog juokas ima

                                      argi cirkas blogai?
                                      Ne, neblogai

                                      Comment


                                        Nebus šiandien tikrai.

                                        http://www.apple.com/uk/iphone/countries/

                                        Lietuvoje bus rugseji, pirmiausia is baltijos valtybiu startavo estijoje, nes mazesne rinka ir ten viska isbando. Po to LT. Informacija is omnitelio...
                                        Paskutinis taisė Ežiukas; 2008.08.22, 10:02.

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                          Aga... O Slovakija, Lenkija, ten tipo mažos rinkos irgi ;(

                                          Comment

                                          Working...
                                          X