Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apple produkcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Edd Rodyti pranešimą


    + vienu metu paleistas programas (multitaskingas, kurio iphone išvis neturi ir todėl gali džiaugtis greičiu, bet tuo pačiu metu liūdėti dėl mažesnio funkcionalumo).
    Taip tu teisus, bet tada vadinasi ne toks jis galiausiai ir galingas. Kas liečia iPhone multitaskinga tai apple sugalvojo visiškai kitoki sprendimą šiai didelio užkrovimo problemai spresti.

    http://www.engadget.com/2008/06/09/i...evs-announced/

    Visi užnugariniai procesai tavo telefonui bus saugom kažkur tinklo "debesyje" ir tu gausi tik pranešymą, kad koks nors procesas reikalaują dėmesio tik jeigu jame įvyks koks nors pasikeitimas, taip išvengiant telefono atmintyje tunančiu kažin ko laukiančių procesų daugumos.

    Paskutinis taisė Ežiukas; 2008.08.07, 21:19.

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      a kas tas iphonas yr?... Eziuk. Jei rimtai tai mano nuomone gerokai (svelniai tariant) perdeta ta isterija del sito telefono. O zvelgiant i ateiti panasu, jog ilgainiui tas iphonas taps vos ne keiksmazodziu (kai kam jau tapo), nes visi "gariunai" o ir siaip visi "prestizo " megejai" su nulauztais iphonais vaikscios. Bus prestizo reikalas is treningu kisenes issitraukti ir sita plyta Zodziu si rinkos dalis tikrai laukia uzpildymo. Ziuresim kaip is tikro bus.

      Comment


        Parašė Marius Rodyti pranešimą
        a kas tas iphonas yr?... Eziuk. Jei rimtai tai mano nuomone gerokai (svelniai tariant) perdeta ta isterija del sito telefono. O zvelgiant i ateiti panasu, jog ilgainiui tas iphonas taps vos ne keiksmazodziu (kai kam jau tapo), nes visi "gariunai" o ir siaip visi "prestizo " megejai" su nulauztais iphonais vaikscios. Bus prestizo reikalas is treningu kisenes issitraukti ir sita plyta Zodziu si rinkos dalis tikrai laukia uzpildymo. Ziuresim kaip is tikro bus.
        Tai jau pasakiai kaip bus tai, kam dar žiurėti kaip bus ? Pranašas iš Gariūnu.

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          nelabai patiko tokios prognozes? o gal gariunam ruosiesi sita aparata uzdraust? Na galiu nuramint cia tik siaip pastebejimas - kas atsitinka, kai per daug lauki, o staiga pamatai, kad visi aplinkui ji jau turi. Tokie vat pastebejimai.

          Comment


            Parašė Marius Rodyti pranešimą
            nelabai patiko tokios prognozes? o gal gariunam ruosiesi sita aparata uzdraust? Na galiu nuramint cia tik siaip pastebejimas - kas atsitinka, kai per daug lauki, o staiga pamatai, kad visi aplinkui ji jau turi. Tokie vat pastebejimai.
            Koks skirtumas kiek žmonių šita telefoną turės ? Apple ne rebook ir ne addidas . Matosi, kad pats nesupranti apie dalykus, kuriais čia bandai diskutuoti. Apple pardavė daugiau nei 170 milijonų iPod mp3 grotuvų ir toliau juos sekmingai pardavinėja ir Gariūnų įtaka tam mažesnė nei niekinė Kažkaip nė kiek nesijaučiu nusivylęs savo iPodu suvogdamas faktą, kad toki pat įrenginį turi dar keli milijonai žmonių. Tad iphone kuo daugiau parduota tuo jo palaikymas iš techninės pusės bus stipresnis, tai duok dieve, kad tie gariūnai būtu jeis užversti, manau ponas Steve Jobs labai dėlto nenusimintu.
            Paskutinis taisė Ežiukas; 2008.08.07, 22:25.

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              Palikim tuos gariunus, nes matau kad nesupranti ironijos. Jeigu visi turi ipoda tai nereiskia, kad nera geresniu alternatyvu, o greiciau reiskia apie puikia apple varoma reklamine politika. O ir siaip garsas, kas yra svarbiausia man bet kuriam mp3 plejeryje - ipuodai neblizga (nesileisiu i gilesni lyginima). O iphonas nevertas jau vien del to, kad flashu nerodo( O flash nerodo, nes Apple labai neparanku, kad juos rodytų, nes tuomet Apple praras iPhone programinės įrangos kontrolę. ). Dek bendru funkciju as net nedvejodamas imciau HTC Touch Diamond.
              Paskutinis taisė Marius; 2008.08.07, 22:59.

              Comment


                Parašė Marius Rodyti pranešimą
                a kas tas iphonas yr?... Eziuk. Jei rimtai tai mano nuomone gerokai (svelniai tariant) perdeta ta isterija del sito telefono. O zvelgiant i ateiti panasu, jog ilgainiui tas iphonas taps vos ne keiksmazodziu (kai kam jau tapo), nes visi "gariunai" o ir siaip visi "prestizo " megejai" su nulauztais iphonais vaikscios. Bus prestizo reikalas is treningu kisenes issitraukti ir sita plyta Zodziu si rinkos dalis tikrai laukia uzpildymo. Ziuresim kaip is tikro bus.
                Paziurejus i visus gamintojus, tiek Nokia ir Samsung, nekalbant apie HTC, jau turi analogus (kai kurie jau turejo anksciau t.y. ivairiapuses paskirties multitaskinga palaikancius aparatus su daug atminties), kurie prilygsta arba lenkia iPhone daugelyje arba visose srityse. Siaip, panasu, kad iPhone "isterija" rimsta, nes pakanka viena salia kito sudeti parametru palyginimus, kad viskas pasidarytu labai aisku. O ir softo prasme tiek Windows Mobile 6, tiek Symbian 9.x is esmes yra kur kas patrauklesnes platformos bet kokiam mobiliam irenginiui, kur be paties aparato gamintojo kisimosi gali savo nuoziura susiinstaliuoti pageidaujamas programas ir jas atitinkamai konfiguruoti.

                Apskritai, faktas, kad gamintojas taip aktyviai kisasi i programines irangos "palaikyma" ir funkcionavima yra nelabai pozityvus. Aisku, tai marketingo dalis, bet idomu, ar toks marketingas ilgai laikysis.
                Paskutinis taisė John; 2008.08.07, 23:50.

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  ...
                  Apskritai, faktas, kad gamintojas taip aktyviai kisasi i programines irangos "palaikyma" ir funkcionavima yra nelabai pozityvus. Aisku, tai marketingo dalis, bet idomu, ar toks marketingas ilgai laikysis.
                  Jau laikosi (su dideliu kylimu) daugiau nei metai

                  P.S: Jonai gal jau įsigijai Nokia N95 ?
                  Paskutinis taisė Ežiukas; 2008.08.08, 08:11.

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Paziurejus i visus gamintojus, tiek Nokia ir Samsung, nekalbant apie HTC, jau turi analogus (kai kurie jau turejo anksciau t.y. ivairiapuses paskirties multitaskinga palaikancius aparatus su daug atminties), kurie prilygsta arba lenkia iPhone daugelyje arba visose srityse. Siaip, panasu, kad iPhone "isterija" rimsta, nes pakanka viena salia kito sudeti parametru palyginimus, kad viskas pasidarytu labai aisku. O ir softo prasme tiek Windows Mobile 6, tiek Symbian 9.x is esmes yra kur kas patrauklesnes platformos bet kokiam mobiliam irenginiui, kur be paties aparato gamintojo kisimosi gali savo nuoziura susiinstaliuoti pageidaujamas programas ir jas atitinkamai konfiguruoti.

                    Apskritai, faktas, kad gamintojas taip aktyviai kisasi i programines irangos "palaikyma" ir funkcionavima yra nelabai pozityvus. Aisku, tai marketingo dalis, bet idomu, ar toks marketingas ilgai laikysis.
                    Sutinku. As pavyzdziui pries metus Iphona dar daug maz laikiau revoliuciniu telefonu, nors tada kaikuriom funkcijom jis atsiliko nuo konkurentu, tačiau "dabar" kiti telefonai gali ta pati arba net daugiau. Kita vertus iphono naudojimo patogumo as neneigiu. Tai tikrai patogiai padarytas daiktas (nors ir ne viskas man cia patinka -pvz. normalios kliaviaturos nebuvimas), kur "kiekvienam" turetu buti viskas aisku. Gerai yra ir tai, kad iphonas kazkiek sujudino touch telefonu rinka ir priverte kita kompanijas daryti panasiai arba dar geriau. Bet tokie dalykai, kaip kad minejai - kisimasis i programines irangos sriti iphono patraukluma mano manymu gana ryskiai mazina. Juk su iPhone tiek vartotojai, tiek programų kūrėjai privalo naudotis visais „iTunes“ privalumais ir susimokėti Apple'ui. Net ir už nemokamas programas. Taigi jei negaliu instaliuoti tų programų, kurių panorėsiu, nes jas instaliuoti reikia būtinai per iTunes Store - tai apriboja mano, kaip vartotojo laisve - ir tai vienas is tu faktoriu, kurie vercia ieskoti alternatyvu.
                    Jei man nereikia grotuvo, tai imu Nokia ar SE, jei man reikia organaizerio verslui -- Blackberry, Palm. Jei reikia kitu funkciju -HTC.

                    Comment


                      Čia beprasmiška diskusija. Nes visokiu žmonių yra (ir visokių jų reikia), ir pas juos poreikiai skirtingi. Man pavyzdžiui reikia būtent patogumo ir valdymo lengvumo, kadangi visur ir visaip naudoju itunes ar apple.com, tai man nesudaro ne gramo nepatogumo, kad viskas iPhone per iTunes. Visi tie šūkiai, kad čia revoliucinis telefonas, kad nėra jam lygiu ir panašiai tikrai ne man ir aš pilnai suvokiu, kad tai nėra "Jezaus" telefonas ir turi jisai trukūmu, bet man kaip individualiam vartotojui jis puikiai tinka ir man jo reikia ir nenoriu aš Windows Mobile ar Symbian, nes jie papraščiausiai mane "užknisa" su savo valdymu.

                      P.S: Dėl tavo replikos apie Quake and WinMobile:
                      Paskutinis taisė Ežiukas; 2008.08.08, 10:21.

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        Man irgi reikia galingo ir patogaus, vien del to pirksiu iPhone...

                        Comment


                          Eziuk, tai kada emigruosi i D.Britanija? Cia taves laukia nemokami iPhone'ai!!!




                          Nuotrauka daryta N95 5Mpix kamera
                          Paskutinis taisė John; 2008.08.12, 02:58.

                          Comment


                            Ot apple pavaro
                            Bevertę programą už 1 tūkst. dol. įsigijo 8 žmonės
                            http://www.delfi.lt/news/economy/ITb...hp?id=18051467

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Eziuk, tai kada emigruosi i D.Britanija? Cia taves laukia nemokami iPhone'ai!!!

                              tai kad ne nemokami, bet 45 svarai per mėnesį, o tai apie 200 Lt (?) per mėn.
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                Šitas daiktas yra pakankamai galingas, kad būtų greitas.
                                Tikėkimės, "šito daikto" gamintojas taip negalvoja. Nes tai reikštų štai ką - "kam kuistis su architektūros tobulinimu, jeigu galima tiesiog pridėt daugiau megahercų". Galiausiai turėsime prietaisą, kuris išsikrauna labai greitai, nes beprasmiškai eikvoja energiją dėl prasto aparatūros ir programų valdymo. [baterijos išsieikvojimas - superaktuali problema visiems 3g smartfonams]

                                Tik ne visi supranta ir moka juo naudotis. Visų pirma rašydami apie lėtumą kalba apie ant WM OS užkrautą papildomą HTC sukurtą TouchFLO™ 3D interfeisą (norėta padaryti kažką panašaus į iphone valdymą ir išvaizdą) + vienu metu paleistas programas (multitaskingas, kurio iphone išvis neturi ir todėl gali džiaugtis greičiu, bet tuo pačiu metu liūdėti dėl mažesnio funkcionalumo). Reikia tiesiog nepaleidinėti n programų vienu metu ir atsisiųsti touchflo 3d atnaujinimus (jei jo išvis reikia).
                                Aparatas geras - tik kvaili naudotojai nemoka juo naudotis Tokia verslo strategija - kaltinti vartotojus - retai kada būna sėkminga.

                                Beje, o kam HTC reikėjo šitokiomis sąnaudomis (pastebimai sulėtėjęs aparato darbas - tai juk didžiulis minusas) kopijuoti iphone interfeisą? Juk iphone nieko gero ir tik marketinginis burbulas

                                Paziurejus i visus gamintojus, tiek Nokia ir Samsung, nekalbant apie HTC, jau turi analogus (kai kurie jau turejo anksciau t.y. ivairiapuses paskirties multitaskinga palaikancius aparatus su daug atminties), kurie prilygsta arba lenkia iPhone daugelyje arba visose srityse. Siaip, panasu, kad iPhone "isterija" rimsta, nes pakanka viena salia kito sudeti parametru palyginimus, kad viskas pasidarytu labai aisku.
                                Bent jau touchscreen'o analogų kol kas nėra - tačiau yra daug prastų jo imitacijų.

                                Į megahercų ir gigabaitų lyginimą, dovanokit, tingiu leistis. Ir nemanau, kad jie svarbiausi.

                                O ir softo prasme tiek Windows Mobile 6, tiek Symbian 9.x is esmes yra kur kas patrauklesnes platformos bet kokiam mobiliam irenginiui, kur be paties aparato gamintojo kisimosi gali savo nuoziura susiinstaliuoti pageidaujamas programas ir jas atitinkamai konfiguruoti.
                                To whom how, kaip sako pas jus Londone. Vieniems patinka "konfigūruoti", keisti visus programos parametrus, gilintis kas kaip veikia ir kodėl. O kitus būtinybė gilintis į techninius parametrus veda į pasiutimą - kodėl aš, po galais, turėčiau žinoti, kas yra DNS, APN, PAP, ir kiti keiksmažodžiai? (čia mano potyriai, bandant manajame SE k750 prisijungti prie interneto).

                                O iphonas nevertas jau vien del to, kad flashu nerodo
                                O aš priešingai - tikiuosi kad Flash mirs, ir kuo greičiau, tuo geriau. Flashblock yra mano mėgstamiausia Firefox savybė.


                                Manau, kad visiškai nereikia leistis į religinius ginčus ir Nokia, ir kitų telefonų mylėtojai turėtų džiaugtis Apple atėjimu į smartfonų rinką. Iphone atsiradimas - tai puikus spyris kitiems gamintojams į užpakalį. Gamintojai buvo gerokai apkerpėję, tad demonstracija, kad telefonas gali būti kitoks, pasirodė pačiu laiku. Tarkim, anksčiau visi gamintojai į telefoną bandė sugrūsti standartinę kompo klaviatūrą, ir atrodė kad jokios kitos alternatyvos tam nėra - Apple parodė, kad galimas veikiantis telefonas išvis be klaviatūros.

                                Pvz. Nokia N95 8 GB - už ją taip pat reikia dėkoti Apple; tik pasirodžius iphone Nokia skubos tvarka į N95 pridėjo 20 kartų daugiau atminties.
                                Paskutinis taisė c2h5oh; 2008.08.12, 11:30.

                                Comment


                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                  tai kad ne nemokami, bet 45 svarai per mėnesį, o tai apie 200 Lt (?) per mėn.
                                  iPhonas nemokamai su 45 svaru per menesi pokalbiu planu
                                  Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                                  Comment


                                    Na ka, rinkodaros aukos, kokiu naujienu atsirado is Apple puses? Ar jau ruosiat santaupas?

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      tai kad ne nemokami, bet 45 svarai per mėnesį, o tai apie 200 Lt (?) per mėn.
                                      As cia siek tiek su humoru, jei ka
                                      Nors paskaiciuokim, ka uz tai gaunam:

                                      Kiek sumokesi:
                                      - Sutarties terminas - 18 men
                                      - £45 (200Lt)/men.
                                      - Viso per 18 menesiu - £810 (3580Lt)

                                      Ka uz tai gausi:
                                      - iPhone 3g
                                      - neribota narsyma internete (kas, siuo atveju, yra LABAI svarbu)
                                      - 1200 pokalbio minuciu kiekviena menesi (tai yra laaabai daug... daugiau, nei kada nors prireiktu rimtu psichikos sutrikimu neturinciam individui, vidutiniskai 40 min. per diena!)
                                      - 500 sms zinuciu per menesi (velgi, dugiau, nei kada nors prireiktu)

                                      Sakyciau, netgi labai neblogas deal'as. Vienaip ar kitaip UK bemaz visi moka bent £20 per menesi uz mobiluji rysi su sutartimi, taigi, pridejes dar £15 gausi fantastiskaji iPhone, neribota interneta (tam sis telefonas ypac tinkamas) ir kitu paslaugu.

                                      Beje, iki siol neribota narsyma uz flat-rate tarifa (£5/men.) siule tik Hutchninson's ThreePay, kurie iPhono nepardavineja.

                                      Zodziu, siuo atveju netgi as pripazistu, kad tai nera tik "brangus" Apple marketingo triukas... tiesiog siuo atveju O2 bando atsiriekti nemaza segmenta UK mobiliuju operatoriu rinkoje, kur konkurencija yra pakankamai ziauri ir siulo iPhone'a is esmes tokiomis paciomis salygomis, kaip ir kitus brangiausius ir geriausius telefonu aparatus, kas is esmes yra sveikintina. Nors tai, ko gero, ne Apple, o paties O2 nuopelnas.
                                      Paskutinis taisė John; 2008.08.12, 22:58.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Beje, iki siol neribota narsyma uz flat-rate tarifa (£5/men.) siule tik Hutchninson's ThreePay, kurie iPhono nepardavineja.
                                        O.T.
                                        Orange siule uz £7/men turintiems sutartis.
                                        Isankstiniams - 1£/diena, 5£/savaite - prie pastarojo liguistai pripratau
                                        You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                        Comment


                                          Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                                          Taip tu teisus, bet tada vadinasi ne toks jis galiausiai ir galingas. Kas liečia iPhone multitaskinga tai apple sugalvojo visiškai kitoki sprendimą šiai didelio užkrovimo problemai spresti.
                                          Ka jus cia pesates del smulkmenu, visai kaip mazi vaikai
                                          Bo is tikruju tiek tas diamondas tiek iphawn gelezies (ir greicio) poziuriu niekuo is esmes nesiskiria.

                                          Esminis iphawn privalumas yra pirmasis realiai su kisene suderinamas touchscreen (is kieto stiklo, o ne su tradicine plevele), multitouch palaikymas (ko iprasti touchscreen nemoka) beigi vykes viso sito gerio isnaudojimas realiose aplikacijose.

                                          Dar vienas privalumas - didelis displejus, 3.5" vs 2.8" pas diamonda.

                                          http://www.engadget.com/2008/06/09/i...evs-announced/

                                          Visi užnugariniai procesai tavo telefonui bus saugom kažkur tinklo "debesyje" ir tu gausi tik pranešymą, kad koks nors procesas reikalaują dėmesio tik jeigu jame įvyks koks nors pasikeitimas, taip išvengiant telefono atmintyje tunančiu kažin ko laukiančių procesų daugumos.
                                          Abi puses siuo klausimu turi savu problemu.

                                          WindowsMobile sioje vietoje dalinai - beprotiska, dalinai - nedadaryta.

                                          Na o jo didenybe sv. Jobbs'as vis dar planuoja is to melzti pinigus, todel ir sugalvojo mineta "debesi". Is technines puses iphawn pats savaime yra toks pats multitaskinginis kaip ir WM, todel visiskai nera jokiu problemu vienu metu sukti keleta aplikaciju. Isskyrus zinoma marketingines.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X