Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    As ir pakeiciau, bet tik del to, kad Kunigelis pradejo komentuoti.

    Comment


      Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
      As ir pakeiciau, bet tik del to, kad Kunigelis pradejo komentuoti.
      Malonu klausyt, kaip Kunigeliui "lomkes"
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        ką jūs čia keitėt ir kodėl?

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą
          Pasigėrėkime dar kartą
          Youtube video
          Komentatorius!

          Lietuviškas Joaquim Puyal!
          Paskutinis taisė oranger; 2012.05.08, 12:27.

          Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            Malonu klausyt, kaip Kunigeliui "lomkes"
            Aš jo balse girdėjau kančią Bet jau per Sport1 ir kokybė vaizdo ir tas komentatorius per daug kaifavo Sunku pripažinti, bet žiūrėjau per LRtv...
            You've got one life! Live it!

            Comment


              Parašė fredis Rodyti pranešimą
              Aš jo balse girdėjau kančią Bet jau per Sport1 ir kokybė vaizdo ir tas komentatorius per daug kaifavo Sunku pripažinti, bet žiūrėjau per LRtv...
              o as nezinojau kuria TV pasirinkt Ir Kunigelio kancia, ir Ceponio kaifas mane dziugino
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Geriausias kanalas sėdėt arenoj

                Comment


                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                  o as nezinojau kuria TV pasirinkt Ir Kunigelio kancia, ir Ceponio kaifas mane dziugino
                  Prie ko čia Čeponis? O dėl komentavimo, tai, jei atvirai, tai žiūrėdamas Budraičio pirmą bandymą komentuoti krepšinį, dar LKL paskutinis mačas tarp Ryto ir Žalgirio, žiūrėjau su šypsena ir džiaugiausi, kad žmogus galbūt rado savo vietą! Nes futbolo rungtynių komantavimas, tai greičiau panašus į lopšinę ar monotonišką karvės mūkimą. O bet tačiau... jau tų pačių rungtynių pabaigoj tas žviegimas buvo įsiėdęs per giliai. Dabar džiaugiuosi per finalus turėdamas galimybę įsijungt ne Sport1, o LR televiziją. Nesupraskit klaidingai, aš manau, kad tos emocijos nėra blogai, jei jos yra naudojamos saikingai, laiku ir vetoj, bet...kai žviegiama kasantroj atakoj - o-ou oo-oou jis nepagaaavoooo kamuolioooooo oooooo-ooooouuuu.... , wawawywa koks metimaaaas....

                  P.S. laukiam nesulaukiam rytojaus mačo Vilniuj. Ar dar bus kokia intriga finalo serijoj, ar Džikič'ius jau galutinai pasidavė ir nusprendė geriau pailsėt...kaip sakė liutass, iki EL mačų
                  Paskutinis taisė boo; 2012.05.09, 11:11.

                  Comment


                    Parašė boo Rodyti pranešimą
                    Prie ko čia Čeponis?
                    Tfu..Aurimas Budraitis
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Parašė boo Rodyti pranešimą

                      P.S. laukiam nesulaukiam rytojaus mačo Vilniuj. Ar dar bus kokia intriga finalo serijoj, ar Džikič'ius jau galutinai pasidavė ir nusprendė geriau pailsėt...kaip sakė liutass, iki EL mačų
                      Prieš valandą mačiau Džikičių Katėdros aikštėje su cigarete rankoje, nerimauja matyt žmogus

                      Comment


                        Su pergale!!!

                        Comment


                          Pirmyn vilnieciai! Bet, kaip visada, arena vilniuje palaiko Žalgirį
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Parašė liutass Rodyti pranešimą
                            kaip visada, arena vilniuje palaiko Žalgirį
                            Vilniečiai ne tokie turtingi kaip kauniečiai, į arenas 3 kartus per savaitę sau eiti negali leisti.

                            Comment


                              Ei! Visus su gražia pergale. Patiko šios runtynės. Neblogų epizodų iš Žalgirio pusės buvo Javtokas neblogai atsigavęs, jau nekalbant apie Delininkaitį

                              Comment


                                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                Pirmyn vilnieciai! Bet, kaip visada, arena vilniuje palaiko Žalgirį
                                Per TV taip atrodė? ar sėdint šalia žalfanių? Nes labiau girdėjau skanduojant ne žalia balta, o žalia k...
                                kita vertus, o kam eiti į areną, jei eesi pasyvus tsebėtojas, jei gali bare žiūrėti rungtynes?
                                Be to, kaip pastebėjau, domiesi krepšiniu rimtai, tai žinai, kad Vilniuje dėl krepšinio nesukama galva t.y. tai nėra trūks -pkyš, mirk-gyvenk reikalas, tad daug kas, išskyrus aktyvius sirgalius, nemato tikslo kaskart eiti į areną. Nors organgeris teisingai pastebėjo - kai tiek rungtyniu per gana trumpą laiką buvo...
                                Paskutinis taisė D.P; 2012.05.10, 21:44.

                                Comment


                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                  Pirmyn vilnieciai! Bet, kaip visada, arena vilniuje palaiko Žalgirį
                                  Nu jau, Zalgirio fanu buvo nemazai, bet bendrai arena buvo uz
                                  vilniecius, nereikia skleisti ereziju Su pergale kauniecius, dabar lieka tris pergales Rytui imt, to komandai ir linkiu..

                                  Comment


                                    na buvo už Žalgirį Siemense gal kokie 3500, o Kaune už rytą apie 30

                                    Comment


                                      Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                                      na buvo už Žalgirį Siemense gal kokie 3500, o Kaune už rytą apie 30
                                      Praranda krepšinis sostinėje populiarumą, atsimenu prieš kokius 5-10 metų LKL finalai buvo kažkas labai svarbaus, visi prilipę prie TV žiūrėdavo, o dabar retas tebesidomi net rezultatais.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                        Praranda krepšinis sostinėje populiarumą, atsimenu prieš kokius 5-10 metų LKL finalai buvo kažkas labai svarbaus, visi prilipę prie TV žiūrėdavo, o dabar retas tebesidomi net rezultatais.
                                        Aha...pamenu kaip prieš 7 metus, ir net vėliau - kai išvis vaikas buvau, ka žaidė Šiška, Macas, dar senojoje arenoje vos neįsivėlaiu į muštynes su žalfaniais . Tuo metu tai buvo mano nuomome krepšinio pikas, zenitas Vilniuje, o šiuo metu - sprendžiu pagal savo draugus - retam įdomu kaip ir kas žaidžia ar laimėjo.
                                        Kita vertus, nežinau kaip kiti, bet tiek aš pats, tiek nemaža dalis mano bičiulių pastebėjo, kad kai pradėjo žiniaskalida pusti burbulą,kaitinti aistras, kone įpareigoti, jog, sakykime, "jei nežiūri krepešinio - koks iš tavęs lietuvis, nusisukomo nuo viso to. Be to, per pastarusosius 5 metus Vilniuje atsirado daugybė alternatyvų krepšiniui (sporto atveju - irgi, pavyzdžiui,man net įdomiau eiti stebėti futbolo rungtynes Vilniuje arba neseniai vykusias regbio varžybas), pasikeitė, pagausėjo (pakokybiškėjo) tiek kavinių-restoranų-klubų pasiūla, atsirado ir kitokių laisvalaikio praleidimo formų, galbūt net pasikeitė liaudies mindset. Manyčiau, jog Vilniuje niekada nebuvo stiprios krepšinio (o gal ir sporto apskritai?) tradicijos (istoriškainebent futbolo tradicija), kokią turi Kaunas, miestas niekada savęs nepozicionavo kaip tam tikros sporto šakos sostinės. Antra vertus, jei bent yra dalis tiesos, ką parašiau, aš mieliau matyčia gyvą centrą koksjis yra dabar nei pilną areną pykčių trykštančių sirgalių
                                        o gal vilniečiai išlepo ?

                                        Comment


                                          Su fantastiška pergale!! Sekmadienį baigiam sezoną!!
                                          Come on, užtenka su tais pasiteisinimais "Vilniuj kasdien vyksta Rihanos, Eminemų ir AC/DC koncertai, todėl nėr laiko į areną nueit". Vilniečiam tiesiog nebeįdomu krepšinis, kuo toliau, tuo daugiau Žalgirio fanų atsiranda.. Žodžiu, Vilniuj su krepšiniu nekažkas Bet čia jau jūsų bėdos, tsakant, nenorit, nepalaikykit, svarbu, kad bent būtų komanda lygiavertė, nes vieniem Lietuvoj šluot visus iš kelio nebūtų įdomu

                                          P.S. Tam genijui, kas LKL lemiamas finalo rungtynes nusprendė padaryti tuo pat metu, kaip ir vyks Eurolygos finalai, reikėtų išsukinėti visas galūnes )))))

                                          Comment

                                          Working...
                                          X