Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą
    Sportas gerai , kai tai nesudievinama. Grožimasi žaidimu, o po rungtynių visi nesvarbu ką palaikei, turėtų būti draugai. Aš už sportą, ypač , už sveikatos gerinimą sportuojant. Pats taip pat esu ne šventas, ankščiau palaikiau važiuojančius į išvykas ir panašiai. Dabar suvokiu , kad tai yra neracionalu. 5 vyrai vaikosi kamuoliuką, vieni raudoni , kiti žali, o po to eina mušti sirgaliai vieni kitu. Tai yra vidinio pykčio pasekmė, noras pasirodyti kietiesniam, nors tikrasis kietumas , slypi taikoje ir šypsenose, o ne agresijoje
    Kaip matau tu net nesupranti kas tas krepšinis. jei nori taikos ir meilės eik į tenisą.

    Comment


      Jesus.. Atrodytų tokia nekalta tema krepšinis, bet puikiai parodo suaugusių žmonių mažvaikškumą. Liūto komentarai ypač išraiškingi. Beje, liūtai, pasigendame tavo indėlio į kauno forumus..

      Comment


        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
        inventorius nenukentėjo, nesam begalviai savą areną niokot.
        o LKL'o baudų negausit?
        nes eurolyga tai taip: http://www.krepsinis.net/eurolyga/eu...u-bauda/197572

        Comment


          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
          o aš džiaugiuosi, kad Kaune jis vis dar +/- populiarus, įdomiau gyventi, juk sportas visam pasauliui įdomus, visi ant teatrų ir dar kokių kitokių mianų nepersimes vis tiek
          Krepšinis geras dalykas. Bet kai pažiūri į 50% žalgirio fanų supranti, kad jiems praverstų dažniau į teatrą nueit ir šiaip praplėst savo akiratį.

          Comment


            Parašė Ponas_dzinglas Rodyti pranešimą
            Kaip matau tu net nesupranti kas tas krepšinis. jei nori taikos ir meilės eik į tenisą.
            Krepšinis palyginus taikus sportas (su ledo rituliu, boksu ar netgi tuo pačiu futbolu), bet meilės tenise ne ką daugiau. Tiksliau meilė su jokiu sportu "nedraugauja".
            Flickr

            Comment


              Parašė D.P Rodyti pranešimą
              O aš džiaugiuosi, kad Vilniuje atgimsta...futbolas. Ir į kiekvienas rungtynes susirenka bemaž 1000 žmonių daugiau. Anąsyk pamatęs eiles prie bilietų kasos, buvau nustebęs. Jaučiais, kad žmonės buvo išssiilgę gero futbolo. Sportas yra gerai. Man patinka, jog Vilniuje didėja diferenciacija : viena diena futbolas, kita krepšinis, trečia - ledo ritulys, ketvirta - teniso akademijos aikštelė pilna automobilių. Kiekvienas randa, ko jam reikia.
              Kita vertus, jeigu vykstas kašio rungtynes 17-18 ar net 19h, tai ne kiekvienas galia tvykti į rungtynes (darbas,darbas, darbas...), ypač jei riekia važiuoti iš kito miesto galo.
              Krepešinis mano nuomone buvo pernelyg iškeltas ant pjedestalo ir tas mitas, kad kiekvienas lietuvis - tik su krepšinio kamuoliu...na, TV ir medijom reikia skambių frazių. Nors jis populiariasuias, tačiau jis netapo bent jau Vilniuje dominuojančiu, savi-tapatybę apibrėžiančiu (sporto-miesto) reiškiniu.
              O man liūdna, kad Lietuvoj apskritai nėra tradicijų eit į sporto varžybas. Didieji fulės ir kašio klubai dar kažką surenka, bet ir tai - tokiam Vilniuj su 600k žmonių yra viena normali futbolo komanda (REO neskaičiuoju, jie turbūt apart savęs pačių niekam neįdomūs), tai tokį nedidelį stadioną kiekvienam mače laisvai užpildytų jei žmonėm tikrai futbolas ar Žalgiris rūpėtų. Su kašiu irgi panašiai - komsomolkė su visom savo žvaigždėm ir žvaigždutėm dar kažkiek žmonių sutraukia, o ant tokių Sakalų, panašu, apskritai visiems nusispjaut. Paskutinis mačas su Lietkabeliu - 75 žiūrovai. Čia aukščiausio diviziono profesionalios komandos rezultatas?

              Ir nereikia pasakot apie žaidimo lygį. Va teko Anglijoj FC United (7 divizionas) išvykos mače būt. Apie 500 iš kito miesto atvažiavusių fanų, non stop palaikymas visas rungtynes ir niekam nerūpėjo, kad pusės veiksmo ten matyt per galvas ir kupras nebuvo galima.
              Got sun in my face, sleeping rough on the road

              Comment


                Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                O man liūdna, kad Lietuvoj apskritai nėra tradicijų eit į sporto varžybas. Didieji fulės ir kašio klubai dar kažką surenka, bet ir tai - tokiam Vilniuj su 600k žmonių yra viena normali futbolo komanda (REO neskaičiuoju, jie turbūt apart savęs pačių niekam neįdomūs), tai tokį nedidelį stadioną kiekvienam mače laisvai užpildytų jei žmonėm tikrai futbolas ar Žalgiris rūpėtų. Su kašiu irgi panašiai - komsomolkė su visom savo žvaigždėm ir žvaigždutėm dar kažkiek žmonių sutraukia, o ant tokių Sakalų, panašu, apskritai visiems nusispjaut. Paskutinis mačas su Lietkabeliu - 75 žiūrovai. Čia aukščiausio diviziono profesionalios komandos rezultatas?

                Ir nereikia pasakot apie žaidimo lygį. Va teko Anglijoj FC United (7 divizionas) išvykos mače būt. Apie 500 iš kito miesto atvažiavusių fanų, non stop palaikymas visas rungtynes ir niekam nerūpėjo, kad pusės veiksmo ten matyt per galvas ir kupras nebuvo galima.
                Na, stadionas rekonstruojamas, tik į vieną jo dalį įleidžiama, tad faktas, kad rungtynėse vs. Sudūva žiūrovai netilpo toje dalyje man kaip tik atrodo teigiamai vis dėlto priešsezoninis piaras padarė savo. Komandos ilgalaikiuose tiksluose yra žiūrovų skaičius su 4 nuliukais ir siekia to jau šį sezoną...
                šiandien Panevėžyje, nors ir nepagrindiniame jų stadione, žiūrovai buvo pilnai užpildę. Mane labai stebina mažesni miestai kaip Gargždai, taip pat Panevėžys, Marijampolė, kuriuose žmonės pilnai užildo stadionus.

                Comment


                  Gaudausi. 6k žiūrovų vidurkis gal ir būtų pusė bėdos (nors tai per kilometrą populiariausiai populiariausios sporto šakos komandai labai toli iki stebuklingo rezultato), bet net ir tai yra labiau išimtis, nei taisyklė.

                  [Haha. Čia atsakymas į postą, kurio jau nebėra ]

                  Parašė D.P Rodyti pranešimą
                  Na, stadionas rekonstruojamas, tik į vieną jo dalį įleidžiama, tad faktas, kad rungtynėse vs. Sudūva žiūrovai netilpo toje dalyje man kaip tik atrodo teigiamai vis dėlto priešsezoninis piaras padarė savo. Komandos ilgalaikiuose tiksluose yra žiūrovų skaičius su 4 nuliukais ir siekia to jau šį sezoną...
                  šiandien Panevėžyje, nors ir nepagrindiniame jų stadione, žiūrovai buvo pilnai užpildę. Mane labai stebina mažesni miestai kaip Gargždai, taip pat Panevėžys, Marijampolė, kuriuose žmonės pilnai užildo stadionus.
                  Kur ir kas netilpo? Aš buvau rungtynėse ir puikiai mačiau, kad užpildyta buvo gal pusė tribūnos. Pats galėjau sėdėt nors per penkias vietas jei tik noro būtų buvę. Galinėj tribūnoj, kaip visada, tik Pietų IV ir keli vaikai rezultatui "švieslentėje" pakeist.

                  Lyginant su ta nykuma, kuri šitam stadione būdavo lošiant Vėtrai, aišku, pasistūmėjimas į priekį, bet visgi not big deal.
                  Got sun in my face, sleeping rough on the road

                  Comment


                    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                    Gaudausi. 6k žiūrovų vidurkis gal ir būtų pusė bėdos (nors tai per kilometrą populiariausiai populiariausios sporto šakos komandai labai toli iki stebuklingo rezultato), bet net ir tai yra labiau išimtis, nei taisyklė.

                    [Haha. Čia atsakymas į postą, kurio jau nebėra ]


                    Kur ir kas netilpo? Aš buvau rungtynėse ir puikiai mačiau, kad užpildyta buvo gal pusė tribūnos. Pats galėjau sėdėt nors per penkias vietas jei tik noro būtų buvę. Galinėj tribūnoj, kaip visada, tik Pietų IV ir keli vaikai rezultatui "švieslentėje" pakeist.

                    Lyginant su ta nykuma, kuri šitam stadione būdavo lošiant Vėtrai, aišku, pasistūmėjimas į priekį, bet visgi not big deal.
                    ar tikrai per 5 vietas? Žmonės ten migravo visas rungtynes...eilės prie kioskų - didžiulės (Lietuvos mastu), kai kurie spjovė, nebelaukė ir drožė namo (dabar jau pakeitė tvarką, bandys tvarkyti šią bėdą). Pasak statistikos - 3000 žmonių. Iš esmės panašiai turėjo būtii. nepamirškime, kad tik dalis stadiono "veikia". Neramu, kad lėtai juda rekonstriukcijos darbai, bet nepaisant to, akivaizdu, kad atgimsta klubas ir jo gerbėjai. Jei per mačą su autsaideriu susirenka daugiau liaudies nei į Ryto, kaip populiariausios Vilniuje kašės komandos rungtynes, (jau tampa tradicija) tai rodo didėjanti populiarumą. Jei toliau tokiais tempais varys, ne už kalnų bus pilnas stadionas. Tam riekia gero postūmio, kelių skambesnių pergalių, daugiau reklamos ir informacijos. Žaidimas juk geras ir gražus buvo, ar ne ?

                    p.s man atrodo, mes ne toje temoje diskutuojame

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Krepšinis palyginus taikus sportas (su ledo rituliu, boksu ar netgi tuo pačiu futbolu), bet meilės tenise ne ką daugiau. Tiksliau meilė su jokiu sportu "nedraugauja".
                      Ar esi kada girdėjęs, kad po teniso mmačo kiltų kokie neramumai ar pan? juk tenisas iš vis yra inteligentų sportas.

                      Comment


                        Parašė Ponas_dzinglas Rodyti pranešimą
                        Ar esi kada girdėjęs, kad po teniso mmačo kiltų kokie neramumai ar pan? juk tenisas iš vis yra inteligentų sportas.
                        Aš turėjau omenyje patį žaidimą, sportinio pykčio pas tenisininkus būna ne mažiau nei pas krepšininkus, nes tai individualus sportas.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          Aš turėjau omenyje patį žaidimą, sportinio pykčio pas tenisininkus būna ne mažiau nei pas krepšininkus, nes tai individualus sportas.
                          Ten kur varžybos ten ir pyktis. Nors kartais jo būna netik sporte

                          Comment


                            Ir Žalgiris dar kartą visus nustebino savo nuostabiu žaidimu. VIsus su Velykom

                            Comment


                              Nestebina, kad pralošė: Lokomotivas aplamai pagal sudėtį ne silpnesnė komanda negu Ž, o po paskutinių iškritimų netgi objektyviai ko gero stipresnė (Ž šiandien tikrai neturi tokios klasės žaidėjų kaip Masey ar Blackney, beto Traore geras, tas lenkas irgi stiprus ir pan.).
                              Stebina tik jau kelintas suspardymas: dar kartą norisi pakartoti - tik labai vidutiniška ir savęs negerbianti komanda gali leistis taip žeminama jau kelintą kartą.

                              Comment


                                Iššsaudė visus šovinius pries Rytą....

                                na, žiūrėsim, ar rusiškasis velykų košmaras tęsis, ar ne.

                                Comment


                                  Na ką baigėsi VTB lygos sezonas Žalgiriui ir manau tai tik į naudą visiem mums, Žalgirio fanams. Nereiks stebėti daugiau apgailėtinų pasirodymų ir mažiau nervų sugadinsim.

                                  Comment


                                    Nieko nuostabaus. Vienintelė "Žalgirio" motyvacija jau antri metai - nugalėti "iškrypelius-portugalus"

                                    Comment


                                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                      Nieko nuostabaus. Vienintelė "Žalgirio" motyvacija jau antri metai - nugalėti "iškrypelius-portugalus"
                                      Ta prasme jeigu laimi pries kazka reiskia jie motyvuoti pries juos, jei pralosia pries kazka reiskia motyvacijos nebuvo? Kas cia per kvailystes?
                                      Tie patys portugalai lygiai taip pat motyvuoti, tiesiog budami silpnesni reciau laimi pries Zalgiri nei Zalgiris pries juos.

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                        Ta prasme jeigu laimi pries kazka reiskia jie motyvuoti pries juos, jei pralosia pries kazka reiskia motyvacijos nebuvo? Kas cia per kvailystes?
                                        Tie patys portugalai lygiai taip pat motyvuoti, tiesiog budami silpnesni reciau laimi pries Zalgiri nei Zalgiris pries juos.
                                        Na, tiesiog akivaizdu, kad "Žalgiriui" svarbiausia - laimėti prieš "Rytą", o visos kitos varžybos jau kaip korta kris. Net juokinga jau

                                        Comment


                                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                          Na, tiesiog akivaizdu, kad "Žalgiriui" svarbiausia - laimėti prieš "Rytą", o visos kitos varžybos jau kaip korta kris. Net juokinga jau
                                          Nesamones paistai, tiksliau esi teisus, lygiai taip pat ir rytas su zalgiriu laibiausiai uzsiveda, taip kaip ir pao su oly ar real su barcelona. Tai yra vadinama derbiais. Gal teko ta girdeti? Nelabai suprantu kas cia tokio juokingo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X