Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė D.P
    o man įdomu, ar čia Z savi-motyvacija laimėti TIK prieš Rytą (pathetic....
    ) ir net grėbliarankis Kalnietis sugeba pataikyti, ar Buratinas pamojo stebuklinga lazdele ar uždėjo prieš-vėlykinius margus pampersus, ar iš tikrųjų EuroLyga yra px ?
    Jei ne sezonas Eurolygai, tai ir neturi rūpėt. Ir kodėl Kalnas grėbliarankis?
    Va Dilį iš Ryto tokiu pavadinčiau

    Comment


      Parašė liutass
      99, kam trini mano komentarus? Jei ryta šūdas, tai šūdas. Kas nesutinka?
      Apsiramink, gerai? Aš irgi Žalgirį galėčiau vadint žalia k..., bet to nedarau, nes turiu dar šiek tiek mandagumo.
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        Parašė spirit Rodyti pranešimą
        Apsiramink, gerai? Aš irgi Žalgirį galėčiau vadint žalia k..., bet to nedarau, nes turiu dar šiek tiek mandagumo.
        Jei nesupranti, tai nera prasmes tau aiskinti.
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Mano reakcija į tokio lygio varžybas:

          Šiaip abi komandos žiauriai gražiai sužaidė. Žalgiris žiauriai gerai atrodė antroj rungtynių pusėj, Rytas irgi stipriai. Long live Lithuanian basketball!

          Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            Jei nesupranti, tai nera prasmes tau aiskinti.
            Ko nesuprantu? Paaiškink, gal suprasiu.
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              Mažiukai šiandien tempė komandą. Javtokas kuo toliau tuo labiau mane nervina. Nepašoka nuo žemės visiškai. Koks jis centras? Klimavičių išleido, metė, lanko nelietė. Nu baisu. Fuksas,kad laimėjo

              Comment


                Parašė liutass
                Tai rezistencinė kova, kuri kažkada gali virsti Lietuvos Respublikos Revoliucija. Laukite.
                kuri iš esmės yra įdomi...Kaunui (Garliavoje irgi bręsta revoliucija. paradoksalu?) tik šiandien sužinojau, kaip visi mano kolegos ir draugai, kad bus krepšiinis.
                Anyway, pritariu spirit. Kartais reikia išmokti rinkti žodžius. Juk labai lengva pradėti žodžių karą ir teršti forumą ar deginti neuronus.

                Comment


                  Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                  Mažiukai šiandien tempė komandą. Javtokas kuo toliau tuo labiau mane nervina. Nepašoka nuo žemės visiškai. Koks jis centras? Klimavičių išleido, metė, lanko nelietė. Nu baisu. Fuksas,kad laimėjo
                  Iš pradžių pykau, galvoju, kaip čia Javtokas gali žaisti už Žalgirį, o dabar džiaugiuosi tuo
                  Jei ne tritaškiai, kruie turbūt geriausiia lindo Žalgiriui šį sezoną, nebūtų ištempę rungtynių.
                  Bet finalų serija bus įdomi. Man svarbiausia, kad į rikiuotę grįžtų Roberts'as.

                  Comment


                    Parašė D.P Rodyti pranešimą
                    Jei ne tritaškiai, kruie turbūt geriausiia lindo Žalgiriui šį sezoną, nebūtų ištempę rungtynių.
                    Bet finalų serija bus įdomi. Man svarbiausia, kad į rikiuotę grįžtų Roberts'as.
                    Jei ne Ryto atkovoti kamuoliai, Rytas nebūtų ištempęs net ant tiek "minuso". Logikos galiūnas...
                    Realiai, taip ir buvo 3-taškai Ž pusėj, LR pusėj atkovoti kamuoliai. O derinti ir lyginti žaidimo elementus ir atimti iš vienos ar kitos pusės yra totalus pižoniškumas...
                    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                    Dordrechtas/Haarlemas
                    Nesebaras/Plovdivas
                    Kiolnas

                    Comment


                      Kai nieko nelemenčios varžybos, tai taip ir žaidė..
                      You've got one life! Live it!

                      Comment


                        Comment


                          Laužą užkūrėt?
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            šiokį tokį

                            Comment


                              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                              šiokį tokį
                              niokojat savo arenos inventorių?

                              Comment


                                inventorius nenukentėjo, nesam begalviai savą areną niokot.

                                Comment


                                  Kaip džiaugiuosi , kad krepšinis Vilniuje visiškai praranda populiarumą. Mažai pykčio ir agresijos, žmonėms, broliams , baltams Parašiau žinutę , nes netyčia sužinojau , kad vyko rungtynės, nieko apie tai negirdėjau nieks apie tai nekalba. Vilniuje kašis nėra , kaip Kaune. Kauniečiai kurie būna Vilniuje žino. Jei pasakai , kad rytas loš , kad ir su žalgiriu, ar net Eurolygoje, išgirsi: O kašis? Su kuo žaidža? O čia Siemens arenoje? Aišku , aš nesidomiu kašiu.
                                  Taip , kad kai kurių kova prieš rytą primena , Don Kichotą

                                  Comment


                                    o aš džiaugiuosi, kad Kaune jis vis dar +/- populiarus, įdomiau gyventi, juk sportas visam pasauliui įdomus, visi ant teatrų ir dar kokių kitokių mianų nepersimes vis tiek

                                    Comment


                                      Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą
                                      Kaip džiaugiuosi , kad krepšinis Vilniuje visiškai praranda populiarumą. Mažai pykčio ir agresijos, žmonėms, broliams , baltams Parašiau žinutę , nes netyčia sužinojau , kad vyko rungtynės, nieko apie tai negirdėjau nieks apie tai nekalba. Vilniuje kašis nėra , kaip Kaune. Kauniečiai kurie būna Vilniuje žino. Jei pasakai , kad rytas loš , kad ir su žalgiriu, ar net Eurolygoje, išgirsi: O kašis? Su kuo žaidža? O čia Siemens arenoje? Aišku , aš nesidomiu kašiu.
                                      Taip , kad kai kurių kova prieš rytą primena , Don Kichotą
                                      O aš džiaugiuosi, kad Vilniuje atgimsta...futbolas. Ir į kiekvienas rungtynes susirenka bemaž 1000 žmonių daugiau. Anąsyk pamatęs eiles prie bilietų kasos, buvau nustebęs. Jaučiais, kad žmonės buvo išssiilgę gero futbolo. Sportas yra gerai. Man patinka, jog Vilniuje didėja diferenciacija : viena diena futbolas, kita krepšinis, trečia - ledo ritulys, ketvirta - teniso akademijos aikštelė pilna automobilių. Kiekvienas randa, ko jam reikia.
                                      Kita vertus, jeigu vykstas kašio rungtynes 17-18 ar net 19h, tai ne kiekvienas galia tvykti į rungtynes (darbas,darbas, darbas...), ypač jei riekia važiuoti iš kito miesto galo.
                                      Krepešinis mano nuomone buvo pernelyg iškeltas ant pjedestalo ir tas mitas, kad kiekvienas lietuvis - tik su krepšinio kamuoliu...na, TV ir medijom reikia skambių frazių. Nors jis populiariasuias, tačiau jis netapo bent jau Vilniuje dominuojančiu, savi-tapatybę apibrėžiančiu (sporto-miesto) reiškiniu.

                                      Comment


                                        Sportas gerai , kai tai nesudievinama. Grožimasi žaidimu, o po rungtynių visi nesvarbu ką palaikei, turėtų būti draugai. Aš už sportą, ypač , už sveikatos gerinimą sportuojant. Pats taip pat esu ne šventas, ankščiau palaikiau važiuojančius į išvykas ir panašiai. Dabar suvokiu , kad tai yra neracionalu. 5 vyrai vaikosi kamuoliuką, vieni raudoni , kiti žali, o po to eina mušti sirgaliai vieni kitu. Tai yra vidinio pykčio pasekmė, noras pasirodyti kietiesniam, nors tikrasis kietumas , slypi taikoje ir šypsenose, o ne agresijoje

                                        Comment


                                          Tikrasis kietumas - taika ir šypsenos omg, skambėti gėjiškiau ir negali Nusiimkit rožinius akinius, žmonės mielieji

                                          Comment

                                          Working...
                                          X