Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ačiū Dievui

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Beje, dar yra šansų patekti į kitą etapą, nes visos 4 rungtynės buvo pralaimėtos palyginus nedeliais skirtumais, tik aišku sėkmės jau reikia ir kad Barca neatsipalaiduotų.
      Prieš Maccabi Izraelyje nelaimės. Chebra, na ko jūs norite, jei komanda laimėjo tik 3 iš 14 (!) Eurolygos rungtynių? Būtų logiška apskritai klausti - "o ką jie dar veikia čia?"
      Patekimas į TOP16 dabartiniam "Žalgiriui" yra geras pasiekimas, bet ir (kol kas) riba.

      Comment


        Prašyčiau nebesvaigt apie patekimą į kitą etapą, nes visi kuo puikiausiai žinome kad taip nebus. Sad, but true.
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment




          Tuoj sulauksi neigiamų įverčių, kaip aš sulaukiau už savo prognozę TOP16 etape (1 pergalė iš 6, prieš "Cantu" Kaune), kuri jau pildosi visu savo gražumu

          Comment


            Parašė oranger Rodyti pranešimą


            Tuoj sulauksi neigiamų įverčių, kaip aš sulaukiau už savo prognozę TOP16 etape (1 pergalė iš 6, prieš "Cantu" Kaune), kuri jau pildosi visu savo gražumu
            Tegul Bet taip įtariu kad tie neigiami bus emocinio pobūdžio, o ne kažkuo argumentuoti
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              jau eilė metų kai toks pats scenarijus kartojasi...Sudėtis gera ir dėl to nekyla jokių abejonių, bet ar žaidėjai motyvuoti? nėra motyvacijos, nėra žaidimo.
              o vakar man taip pat pasirodė, kad Trifunovičius pasimėtė ir nebežinojo ką daryti. Netikiu, kad žaidimo kokybė priklauso nuo dviejų žaidėjų, kai komandoje yra užtektinai kitų resursų rotuojant.
              *
              Asmeniškai man smagu buvo vėl pamatyt bene megstamiausią legionierių, žaidusį Lietuvoje - Eidsona. Tik Trifas tikrai turėjo ir galejo rasti priešnuodžių prieš jį.

              Comment


                Parašė spirit Rodyti pranešimą
                Tegul Bet taip įtariu kad tie neigiami bus emocinio pobūdžio, o ne kažkuo argumentuoti
                Argumentų kaip tik visai nemažai. Pagrindinis yra toks, kad "Žalgiris" - visos Lietuvos komanda, o Kaunas - Lietuvos širdis" Dar vienas dažnas argumentas buvo toks, kad mano galva nėra aštri ir todėl mano protas nuo kažko atsilieka
                Paskutinis taisė oranger; 2012.02.10, 14:32.

                Comment


                  Aš tokių "odė Žalgiriui" tipo pasisakymų kaip minėjai nelaikau rimtais argumentais Jei bus rašoma apie kažkokį TEIGIAMĄ komandos nusiteikimą ar GERĄ psichologinę būklę (su įrodymais), tai tada priimsiu. Ir šaip, čia jau offtopic'as gaunasi
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    ... ir padiskutavo vilniečiai apie Kauno krepšinį

                    p.s.
                    viltis miršta paskutinė, bent jau Lietuvos krepšinio sostinėje

                    Comment


                      Parašė negative Rodyti pranešimą
                      ... ir padiskutavo vilniečiai apie Kauno krepšinį

                      p.s.
                      viltis miršta paskutinė, bent jau Lietuvos krepšinio sostinėje
                      Aš irgi norėčiau, kad Žalgiriui sektųsi, bet realybė yra tokia, kokia yra.
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        Kauniečiai ar vilniečiai nėra skirtumo. Mažiau reik kreipt dėmesio į mažvaikių erezijas.

                        Comment


                          Oranger, savo mintis gali užsirašinėti į dienoraštį Ir čia nekurstydamas bereikalingų aistrų ar provokuodamas tuščius ginčus, atėjai pasakei ir ačiū. O čia visai ne į temą su savo nesąmoningom mintim pasireiškei.

                          Comment


                            Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                            Oranger, savo mintis gali užsirašinėti į dienoraštį Ir čia nekurstydamas bereikalingų aistrų ar provokuodamas tuščius ginčus, atėjai pasakei ir ačiū. O čia visai ne į temą su savo nesąmoningom mintim pasireiškei.
                            O tu vis dar naiviai tiki kad Žalgiris pateks į kitą etapą?
                            You might surprise yourself.

                            Miestai.net FB

                            Comment


                              Parašė spirit Rodyti pranešimą
                              O tu vis dar naiviai tiki kad Žalgiris pateks į kitą etapą?
                              Jis turbūt tiki, kad ir iki finalo ketverto su trimis pergalėmis kaip nors datemps

                              Comment


                                Žalgirio problema prasta vadyba, mąstymas, nusipirksim gerų žaidėjų ir būsim čempionai, dėja taip buvo kokias 70-tais metais, dabar reikalingas susižaidimas, galima nusipirkti 2, gal 3 naujus žaidėjus, bet ne taip, kad pakeiti 80 procentų komandos ir tikiesi laimėti. Juk kai 99 Žalgiris laimėjo čempionų taure būtent ir buvo išsaugotas visas praeito sezono branduolys, bei pasipildyta 2 legionieriais. Neprastas vadybininkas buvo Kalmanovičius.

                                Comment


                                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                  Jis turbūt tiki, kad ir iki finalo ketverto su trimis pergalėmis kaip nors datemps
                                  Tikiu, kad ir Eurolygą laimėsim. Tikiu, kad ir Lietuva Olimpines laimės. Ir ką tu man į tai? Viltis miršta paskutinė, kol bus bent menkiausia galimybė, tol tikėsim. Po galais, jau atsibodo tas pats per tą patį visąlaik (ir ne tik krepšinio atveju Lietuvoj): "viskas nėr čia ką veik, nėr šansų, viskas blogai" ir panašios erezijos. Komandą palaikyt reik ir ja tikėt, kad ir kas benutiktų, o ne po pralaimėjimo sakyt "ai n* ta komanda, vistiek gaus". O jei jūs, gerbemieji, nei jos palaikot, nei ja tikit ar išvis jos nekenčiat, tai ką išvis šitoj temoj veikiat? Pasidžiaugt atėjot, kad Žalgiriui nesiseka?

                                  Comment


                                    /\ Tai jūs galit ir ateiviais tikėt, bet nemanau, kad kažką tai domina. Kalbėkim kaip žmonės girdintys argumentus, o ne kažkoki fanatikai.

                                    Comment


                                      Parašė edvvis Rodyti pranešimą
                                      Tikiu, kad ir Eurolygą laimėsim. Tikiu, kad ir Lietuva Olimpines laimės. Ir ką tu man į tai? Viltis miršta paskutinė, kol bus bent menkiausia galimybė, tol tikėsim. Po galais, jau atsibodo tas pats per tą patį visąlaik (ir ne tik krepšinio atveju Lietuvoj): "viskas nėr čia ką veik, nėr šansų, viskas blogai" ir panašios erezijos. Komandą palaikyt reik ir ja tikėt, kad ir kas benutiktų, o ne po pralaimėjimo sakyt "ai n* ta komanda, vistiek gaus". O jei jūs, gerbemieji, nei jos palaikot, nei ja tikit ar išvis jos nekenčiat, tai ką išvis šitoj temoj veikiat? Pasidžiaugt atėjot, kad Žalgiriui nesiseka?
                                      Jei pateks toliau ir laimės Eurolygą, tai Ok, valio. Aš irgi norėčiau kad jie dar laimėtų. Bet būkim biedni bet teisingi, su tokiu žaidimu, kokį šiuo metu demonstruoja Žalgiris, tai yra praktiškai neįmanoma. Jei būtų tik pralaimėję Barsai ir Makabiui, tai dar tikėčiau komandos galimybėmis, bet jei pralaimim kažkokiam neaiškiam Bennetui, tai automatiškai kylą klausimas ką jie išvis veikia Eurolygoje ir ar vertėjo burt tokią komandą, iš kurios neišeina išspaust maksimumo?
                                      You might surprise yourself.

                                      Miestai.net FB

                                      Comment


                                        /\ Captain obvious strikes again.

                                        Comment


                                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                          Jei pateks toliau ir laimės Eurolygą, tai Ok, valio. Aš irgi norėčiau kad jie dar laimėtų. Bet būkim biedni bet teisingi, su tokiu žaidimu, kokį šiuo metu demonstruoja Žalgiris, tai yra praktiškai neįmanoma. Jei būtų tik pralaimėję Barsai ir Makabiui, tai dar tikėčiau komandos galimybėmis, bet jei pralaimim kažkokiam neaiškiam Bennetui, tai automatiškai kylą klausimas ką jie išvis veikia Eurolygoje ir ar vertėjo burt tokią komandą, iš kurios neišeina išspaust maksimumo?
                                          Pirmą pažiūrėk Bennet pasiekimus šį sezoną Eurolygoje, o tada rašyt, kad "pralaimim kažkokiam neaiškiam Bennetui". Ir šiaip jau laimėtos buvo rungtynės, tik va per anksti atsipalaidavo, bet kas buvo, tas buvo. O ir Maccabiui su Barca pralošė toli gražu ne beviltiškai. Išvis, žiūrint tik į sausus rezultatus Barca iš daugumos komandų tiesiog tyčiojos šį sezoną, o Žalgiris pralaimėjo abi rungtynes 4tam kėlinį dėl prastų poros minučių atkarpų.
                                          "ką jie išvis veikia Eurolygoje"
                                          Daugiau sausos statistikos:
                                          Zalgiris Kaunas 0-4 -32 (taškų santykis)
                                          Čia yra niekinė statistika, bet ji tik parodo, kad sutriuškinimų jokių, beviltiškų pralaimėjimų nebuvo. Bet, aišku, ką aš čia pievas kalbu, juk Eurolygoj tik Rytas turėtų būt, jie ten visus šluotų nuo kelio.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X