Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Žalgiris - tai Lietuva! O Lietuva - tai Žalgiris!
    Kazkur girdejau net daina tokia, mazdaug - nes Lietuva tai Zalgiris Gal kas ja zinote?

    Comment


      Nieko, finalo metu bus pakeistas Žalgirio treneris ir LRytas laimės 4:0.
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        Parašė D.P Rodyti pranešimą
        sprendi pagal išvaizdą ? o kas būtų, jeigu pasakyčiau, kad dalis, o gal didžioji, yra baigę ar studijuontys pavyzdžiui VU? taigi, univerui nereikia intelekto?
        beje, dauguma Ryto fanų buvo ar yra futbolo ultros - Vilniaus Žalgirio (bent jau anksčiau, kaip dabar tiksliai nežinau).

        Aš tai sprendžiu pagal parašymą. nežinau, ką tamsta esi baigęs - VU ar Oksfordą, bet kadangi nuskalbi (veikiausia nebūdamas girtas?), tai jei ne su IQ, tai bent su elementariu suvokimu to, apie ką komentuoji, turi rimtų bėdų...
        Paskutinis taisė UCCMas; 2011.04.12, 08:41.

        Comment


          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
          Nieko, finalo metu bus pakeistas Žalgirio treneris ir LRytas laimės 4:0.
          Neverk, surasim mes tuo tavo tėvus.

          Comment


            Galbūt kam nors bus įdomu paskaityt: http://edvvis.blogspot.com/2011/04/p....html?spref=tw (angliškai)

            Comment


              Na ką, finalai prasideda! Kokios prognozės?

              Marš į Halę visi šiandien

              Comment


                Va ČIA tai mačas, va ČIA tai pergalė!!!

                Comment


                  sveikinimai
                  Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                  Comment


                    Su pergale!!! jėė Halėj atmosfera tai išvis nereali buvo

                    Comment


                      Su vakarykšte pergale visus, netikėtai sunki, tačiau nuo to tik įdomiau

                      Comment


                        Nieko įdomaus. Labiau tiktų į "Šiaip liūdna..."

                        Comment


                          Linksma
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            O mano kątik gautais duomenim, tai Jankūnas su Kostičium susipešė.

                            Comment


                              Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                              Nieko įdomaus. Labiau tiktų į "Šiaip liūdna..."
                              Sutinku /\. Romanovas nejaučia ribų. Ir net neturi teisės visaip šmeižti ir kitaip vadinti savo krepšininkus, juo labiau kibti į atlapus. Kad ir kiek Romka jie bemokėtu atlyginimą, jis tokių teisių neturi, koks linksniuojamas dabar žiniasklaidoje. Krepšininkai pilna teise turi kreiptis į teismus ir t.t.t Išvis Romka nebejaučia kur randasi, kokiame pasaulyje ir ką daro... Apgailėtini veiksmai.
                              Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                              Comment


                                man tai "keisčiausia", jog korupcija ir ir įvairūs papirkinejimai atsiranda visur kur pasirodo romanovas - Lietuvos futbolas, Škotijos futbole, LKL Reiktų gal į seimą išrinkt...bent Žalgirį ramybėj paliktų...kuriam laikui...

                                Comment


                                  Parašė boo Rodyti pranešimą
                                  ...bent Žalgirį ramybėj paliktų...kuriam laikui...
                                  Čia mano svajonė nuo pat jo atėjimo į Žalgirį...

                                  Comment


                                    aš, tai netikiu nei Romanovu, nei žiniasklaida, ne mums žinoti, kaip ištikrųjų ten yra. Kažkaip keistai skamba pasakymas, jog žurnalistai girdėjo imtynių veiksmus
                                    Bet LKL'o finaluose dedasi keisti dalykai jau nepirmi metai, tai faktas o kenčiam mes žiūrovai, nežinodami ar kova vyksta tikra, ar ne.

                                    Comment




                                      Rungtynių metu tokį elegantišką skreplį paleido, kad ojojoj... Tegu pas save namie spjaudosi, o ne Sporto Halėje.
                                      Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                                      Comment


                                        Su pergale!! Liko vienas mažas žingsnelis iki čempionų titulo! Tai greičiausiai bus paskutinės Žalgirio varžybos senojoje Kauno Sporto Halėje.. Bilietai, bent kaip rašo bilietai.lt, jau dabar dingsta akimirksniu ir jų likę labai labai mažai.

                                        Comment


                                          Su pergale!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X