Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Apie kokia psichologija kalbėt, kai žaidėjai nesugeba atlikt tokio elemento kaip kamuolio perdavimas?

    Comment


      Su pergale!!
      Šiandien tikrai jos buvom verti, žalgiris tikrai gerai sulošė.

      Comment


        Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
        Su pergale!!
        Šiandien tikrai jos buvom verti, žalgiris tikrai gerai sulošė.
        Žinoma, juk svarbiausia laimėti prieš "L. Rytą", visa kita nesvarbu. Šiandien buvo labai užsivedę

        Comment


          Parašė oranger Rodyti pranešimą
          Žinoma, juk svarbiausia laimėti prieš "L. Rytą", visa kita nesvarbu. Šiandien buvo labai užsivedę
          Žinoma mums tai labai svarbu laimėti prieš ryta, kaip ir jums. O kad žalgiriui svarbu tik ryta nugalėti o visa kita vienodai, tai čia vaikų darželio lygio paistalai. Pats kvailiausias pralaimėjimo pateisinimas.

          Comment


            Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
            Žinoma mums tai labai svarbu laimėti prieš ryta, kaip ir jums. O kad žalgiriui svarbu tik ryta nugalėti o visa kita vienodai, tai čia vaikų darželio lygio paistalai. Pats kvailiausias pralaimėjimo pateisinimas.
            Aš nieko neteisinu. Tiesiog man vienodai kas laimėjo
            Sveikinu su pergale!
            "Žalgiris" - jėga!

            Comment


              Parašė oranger Rodyti pranešimą
              Aš nieko neteisinu. Tiesiog man vienodai kas laimėjo
              Sveikinu su pergale!
              "Žalgiris" - jėga!
              Oranger jai tau būtų vienodai kas laimėjo tu net neužsuktum į šia temą,o dabar iš postų galima susidaryti nuomonę,kad laikai nuoskaudą dėl Ryto pralaimėjimo ir dėl to bandai paniekinti Žalgiri ar sirgalius....

              Comment


                Pagaliau ir gynyba ir taiklumas buvo visai patenkinami, gaila tik kad rytas buvo apgailetini, nesukure jokios intrigos ir Joni ant suolo uzlaike...

                Comment


                  Hahaha, 3:0!

                  Comment


                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                    Žinoma, juk svarbiausia laimėti prieš "L. Rytą", visa kita nesvarbu. Šiandien buvo labai užsivedę
                    Jo o rytui pries Zalgiri nesvarbiausia Pamenu pries kelis metus per TV buvo apklausa siemes arenoj kazkokioj laidoj - klausinejo kas jum svarbiau nugalet Zalgiri ar laimet pries EL varzovus, vienbalsiai kiek atsakinejo minejo Zalgiri.
                    Zalgiris yra stipresne komanda todel ir laimi, o ne todel, kad "svarbiausia laimet".
                    Dabar palaukime LKL finalu cirku, nes cia nieko neleme, teisejai net objektyviai leido sau dirbti.

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      Jo o rytui pries Zalgiri nesvarbiausia Pamenu pries kelis metus per TV buvo apklausa siemes arenoj kazkokioj laidoj - klausinejo kas jum svarbiau nugalet Zalgiri ar laimet pries EL varzovus, vienbalsiai kiek atsakinejo minejo Zalgiri.
                      Zalgiris yra stipresne komanda todel ir laimi, o ne todel, kad "svarbiausia laimet".
                      Dabar palaukime LKL finalu cirku, nes cia nieko neleme, teisejai net objektyviai leido sau dirbti.
                      Kiek žmonių apklausė? 10000-20000?

                      Comment


                        Ne ten gilinies. Man juoka kelia zmones susigalvoje, kad neva Zalgiriui svarbiausia pries laikrasti sulost, o EL dzin. Ar jus nematot skirtumo lygio tarp tokiu komandu kaip pamesa, fener, oly ir to projekto? Su anais kapojos kiek galejo, meistriskumo nepakako laimet, su silpnesniai atitinkamai pakako. Tuo labiau kai izaidejo nera padoraus ten. Elementaru, vatsonai.

                        Comment


                          3-0 Su pergale žmonės! Man kažkodėl atrodo, kad šį sezoną bus 8-0 (BBL finalas + LKL 4 rungtynės finalo serijoje)

                          Comment


                            Žalgiris buvo stipresnis todėl ir laimėjo. Nėra apie ką čia daugiau diskutuoti. "Laimėjo nes bla", "pralaimėjom, nes bla bla" lygio kalbos neatrodo solidžiai.
                            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                            Comment


                              Parašė blitz Rodyti pranešimą
                              Žalgiris buvo stipresnis todėl ir laimėjo. Nėra apie ką čia daugiau diskutuoti. "Laimėjo nes bla", "pralaimėjom, nes bla bla" lygio kalbos neatrodo solidžiai.
                              Jei tas bla - "mūsų ilgesnė ir šlovingesnė istorija, o jie projektas", o bla bla -"teisėjai papirkti buvo", tada tikrai nesolidu. Bet jei tai - "tą uždarė, anas neformoj, neužpuolė prieš zoną, neapsigynė prieš pick'n'roll'ą, perlaikė Pocių ar neišnaudojo Jono", tada dar ir kaip verta diskutuoti. Juk suprantant krepšinį, žymiai įdomiau jį stebėt, nei tiesiog ateit pažiūrėt ar "Jankūnas ir co." stipresnis už "Gecevičių ir co." ar vice versa, kaip NBA.

                              Su pergale

                              Comment


                                Ką gi, sveikinu visus, jau su eilinę, šį sezoną, pergalę, prieš rytą. Ką galiu pasakyti, rytas šiai dienai gerokai silpnesnė komanda, ir tą matome iš tarpusavio rezultatų skirtumų. Apmaudu, tačiau, kartu, ir džiugu bet finalai nusimato be intrigos. Be abejo, rytą gali sustiprint įžaidėjas, tačiau turint galvoje dabartinę rinką (sezonas juk į galą) ir tai, kad įžaidėjui į komandą reikia daug laiko, kad įsipaišyti į žaidimą, nemanau, kad kažkokių rimtesnių pasikeitimų tai atneš. Kitas dalykas, bele Žalgiris ir toliau grįžinėtų prie sezono pradžioje rodytos formos ir Romka nekrėstų kokių kvailybių su trenerių atleidimais ir t.t. O db visi kartu - VISI KAUNO ŽALGIRIO FANAI!!!

                                Comment


                                  Smagu Gaila, kad Jono neleido antroje pusėje, juk tikrai geriausiai žaidė iš LR ir bet to juk vaikį žiūrėjo. Gaila Milaknio, mano simpatijos. Laikas jam jau dumti į Lenkiją ar Ispaniją. Nors ši pergalė nieko nelemia, bet smagu įrodyti savo. O Babrauskas tai negražiai, negražiai pasielgė, tik tiek gerai, kad atsiprašė...
                                  You've got one life! Live it!

                                  Comment


                                    Sepas netyčia ten, man atrodo. O ir atsiprašė, ai gražus gestas. Va iš jobmanto susilaukt atsiprašymo tai tolygu 0

                                    Comment


                                      Šiandien buvo gėda buvo žiūrėti, kaip Rytas žaidė. Žalgiris tikrai nusipelno šitos pergalės, ir nevien už malonų akiai žaidimą.

                                      Comment


                                        O aš tikiuosi, kad finalai bus sąžiningi sportiškai, be pernykščių sąmokslo teorijų ir panašių dalykų.
                                        N N N

                                        Comment


                                          Iš kitos pusės, sumaišymas su žemėm 4:0 yra visiškai, visiškai neįdomus.

                                          Bet man nerūpi. Šįkart lietrytį reikia sumalti sausai!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X