Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė fredis
    Man asmeniškai iš fanų tribūnos pirmoji eilė nepatiko. Kas tuos ten senius sustatė? Maišė jie tiems dainininkams ir tikrai besistengentiems fanams. Stovi kai malkos visą mačą
    Matai, Pečius (Žalgiris 11) ten stovėjo dar tada, kai didžioji tos tribūnos dalis smėlio dėžėse kastuvėliais kasinėjo ar aplamai dar šiam pasaulyje nebuvo pasirodę. Ne vieną sezoną gynė "Žalgirio fanų" komandos garbę bei padėjo iškovoti gražių pergalių. Kiekvienas mes savaip palaikome mylimą komandą nebūtina mėtyti į aikštę daigtus ar rodyti nepadorius gestus, kad būtum komandos Fanas
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      Nu jau nieko prieš nieką neturiu, bet asmeniškai man šitas vaizdelis nekoks:

      Comment


        Parašė HSV Rodyti pranešimą
        Tai tą GWB eiseną fanai nusižiūrėjo nuo pernykstės Ryto fanų eisenos!
        ir iš kur atsiranda tokių žinovų visada? GWB nukopijavo nuo RU, RU nukopijavo nuo PIV, PIV nuo dar kažko.... Svaigstat ir tiek. Eisenas daro senai ir daug kas. O vakarykštė eisena buvo daroma, kad pritraukt naujų žmonių į tribūną bei paminėt Eurolygos sezono pradžią.
        O, kad buduliai vaidenas, tai išvis... Geriausia yra paloti, o ateiti ir prisidėti yra sunkiau. Ar ne?

        Comment


          Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
          ir iš kur atsiranda tokių žinovų visada? GWB nukopijavo nuo RU, RU nukopijavo nuo PIV, PIV nuo dar kažko.... Svaigstat ir tiek. Eisenas daro senai ir daug kas. O vakarykštė eisena buvo daroma, kad pritraukt naujų žmonių į tribūną bei paminėt Eurolygos sezono pradžią.
          O, kad buduliai vaidenas, tai išvis... Geriausia yra paloti, o ateiti ir prisidėti yra sunkiau. Ar ne?
          NE. Tiesiog reikėtų kažko originalesnio

          Comment


            Teisingai. Jei jau nemetai daiktu i aikste, vadinasi esi nefanas. Toks vaizdas, kad halej galetu palikti tik viena tribuna: E, o kitas ismontuoti. Vistiek is ju jokios naudos. Man irgi tie "jaunieji fanai" kelia nerima. Matai, graikais ir serbais patapti nori...
            www.tomflagman.com

            Comment


              Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
              ir iš kur atsiranda tokių žinovų visada? GWB nukopijavo nuo RU, RU nukopijavo nuo PIV, PIV nuo dar kažko.... Svaigstat ir tiek. Eisenas daro senai ir daug kas. O vakarykštė eisena buvo daroma, kad pritraukt naujų žmonių į tribūną bei paminėt Eurolygos sezono pradžią.
              O, kad buduliai vaidenas, tai išvis... Geriausia yra paloti, o ateiti ir prisidėti yra sunkiau. Ar ne?
              Eisenos yra plačiai naudojamas sirgalių pasirodymas. Bet tos eisenos organizuojamos svetimame mieste arba bent jau derbio metu į svetimą stadioną/areną. Toks paradas-maskaradas gimtame mieste nėra kietas daiktas (gėjai irgi žygiuoja). Vat jeigu eisena būtų žygiavusi sakysim, kad ir Vilniaus gatvėmis būtų jums respekc ir uvažūcha
              Aš neliūdnas - aš blaivus

              Comment


                Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                Eisenos yra plačiai naudojamas sirgalių pasirodymas. Bet tos eisenos organizuojamos svetimame mieste arba bent jau derbio metu į svetimą stadioną/areną. Toks paradas-maskaradas gimtame mieste nėra kietas daiktas (gėjai irgi žygiuoja). Vat jeigu eisena būtų žygiavusi sakysim, kad ir Vilniaus gatvėmis būtų jums respekc ir uvažūcha
                Kažin ar toli nužygiuotų be problemų

                Comment


                  Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                  Nu facebooke vienas kategoriškai teigė, kad panos nepageidaujamos, nes ale ne jom suprast ir ne tokia fanų tribųnos kultūra visam pasaulyje. Jom tarp fanų nevieta. Taip sakė Ir pasikartosiu smerkiu tik GWB. Green death man solidesnė fanų grupuotė
                  Na isikisiu ir as . Kuo GD solidesne uz GWB ? Amzium? tada taip... O ar solidu palaikyt komanda ne visur ir visada, o tik per kai kurias rungtynes, o pvz zaidziant kaustoj jau ne ?
                  del buduliu ,tai didziausias budulis buvo matyt Boruzele Nemanau kad GD, GWB ar kazkas kitas skirsto zmones pagal uzsiemima, sukuosena ir panasiai. Svarbiau koks esi tribunoj, o ne ka veiki namie ir panasiai.
                  Del panu sektoriuj ..pritariu Viliui. Panos ( ne visos,bet labai daug) eina del kazkokiu zaideju. Tai ir girdi tik spiegiant koks Mantas grazus, arba kaip koki Vasiliauska myli.
                  GWB manau yra geriausias dalykas, nutikes E tribunoj per paskutinius 10 metu
                  KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                  Comment


                    Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                    labai atsiprasau visu bet pasikartosiu taupydamas savo laika, nes kitoje temoje jau buvau parases apie GWB komandos palaikyma, tad ponas daktare ir ponia panele boruzle mano argumentai:

                    as nieko pries neturiu pries komandos palaikyma. Tiesiog i akis krinta keletas tikrai negraziu dalyku. Pirmas dalykas tai per ta pati bbl finala imestas degantis daigtas i sale( nepamenu kaip jis ten tiksliai vadinasi ). Tai padare kazkas is zalgirio fanu (tikrai nezinau is senuju ar jaunuju).. Sekantis dalykas kas labai nepatiko tai kai zaide zalgiris saboninej su atletu, zalgirio sirgaliu isbegimas i aikstele po finalinio svilpuko. Tai tikrai yra negrazu. Jai zaidejai nores iki fanu patys ateis bet isbegt fanam i aikste ir begti prie zaideju tai jau yra mano nuomone ju negerbimas.. Toliau esant viesoje vietoje kad ir tribunoje palaikant mylima komanda manau reikalingas bent kaskoks kulturingumas ( o nuogo kuno demonstravimas viesoje vietoje kulturos neprideda). Dar vienas dalykas nepatinka kai girdziu lyginimus su serbais arba graikais.. na mes esam lietuviai ir palaikykim komanda kaip mes mokam o ne kopijuokim serbus ar graikus.. dar vienas dalykas konfeti. Taip sutinku tai grazu, ypac kaip buvo padaryta per bbl finala haleja, bet velgi nepatinka tai kad komandos zaidejai turi eiti ir sluoti tuos popieriukus is aikstes ir taip stabdyti varzybas...
                    pabandysiu atsakyt i tavo posta. sakai palaikom komanda lietuviskai, taip kaip cia? Prisigert alaus , ir rekt bet ka ? Musu palaikymas labai sunkiai juda i prieki, todel yra naturalu i kazka lygiuotis. Del elgesio..hm..nejaugi nori kad butu kaip tenise,kur zaidimo metu reikalaujama tylos? Visi sitie isbegimai ir skatina organizatorius tobulet, organizuot rungtynes taip kad taip nebutu. Kurie zaidejai slave konfeti? Organizatoriai turi pasirupint ,kad visa tai kuo greiciau butu sutvarkyta . Kita karta manau bus pasiruose. O apibendrinant ..ne baletas cia ir ne sachmatai, atitinkamai ir skiriasi emocijos bei elgesys
                    Paskutinis taisė Aidzius; 2009.10.22, 12:43.
                    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                    Comment


                      Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                      Na isikisiu ir as . Kuo GD solidesne uz GWB ? Amzium? tada taip... O ar solidu palaikyt komanda ne visur ir visada, o tik per kai kurias rungtynes, o pvz zaidziant kaustoj jau ne ?
                      del buduliu ,tai didziausias budulis buvo matyt Boruzele Nemanau kad GD, GWB ar kazkas kitas skirsto zmones pagal uzsiemima, sukuosena ir panasiai. Svarbiau koks esi tribunoj, o ne ka veiki namie ir panasiai.
                      Del panu sektoriuj ..pritariu Viliui. Panos ( ne visos,bet labai daug) eina del kazkokiu zaideju. Tai ir girdi tik spiegiant koks Mantas grazus, arba kaip koki Vasiliauska myli.
                      GWB manau yra geriausias dalykas, nutikes E tribunoj per paskutinius 10 metu
                      Dabar nežinau kaip yra, bet kaip man pasakojo draugas, kuris važinėjo visur su fanais, tai susidariau nuomone nekokią. Nespėja 10 km nuvažiuot, o visi jau girti ir toj pačioj tribūnoj pats kažkada buvau, ir sėdėjo tamsaus gymio kažkoks žmogelis su lietuve drauge, tai spėk jam žali ant galvos alaus pilt nepradėjo? Fakus palei veida mojuoja. Nu tai atsiprašau Tai koks čia palaikymas? Priliuobia alaus ar dar ko stipriau ir eina nesamones daryt. Lietuviai liks lietuviais, nesvarbu kaip palaiko komandą ir pan. Prasišluot fanų gretas reik tvarkingiem ir išradingiem

                      P.s. dėl triukšmo tai viskas gerai, tik kai kurie, matyt, nedrįsta be alaus atsiskleist
                      Paskutinis taisė Mjso; 2009.10.22, 12:46.

                      Comment


                        Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                        Eisenos yra plačiai naudojamas sirgalių pasirodymas. Bet tos eisenos organizuojamos svetimame mieste arba bent jau derbio metu į svetimą stadioną/areną. Toks paradas-maskaradas gimtame mieste nėra kietas daiktas (gėjai irgi žygiuoja). Vat jeigu eisena būtų žygiavusi sakysim, kad ir Vilniaus gatvėmis būtų jums respekc ir uvažūcha
                        Na cia irgi noreciau nepritart. taip, eisenos daromos kituose miestuose. taiop kazkas daro. Arba per derbi. tai yra gerai nes taip dare pietu 4 . Bet jei kazkas taip dare ,ar visiem privaloma daryt ? GWB padare kitaip, ir turbut darys dar ne karta. Juk eisenas kituose miestuose irgi kazkas pradejo. Tiksliau nepradejo, tiesiog kartu atvaziuoja ir eina i stadiona. Kas dare eisena Lietuvoje per derbi ? kiek pamenu tik P4. Jie kas nors darys ,tai tada darys kaip p4 jau dare. O gwb padare savaip.Ir jei kas nors padarys eisena i namu rungtynes,GWB bus to pradininkai. Nematau neiko neigiamo ar smerktino padaryt kazka kitaip, svarbu GWB'ams buvo gerai , ka galvoja kiti kurie net nezada tame reikale dalyvaut manau nera svarbu.
                        galima pamastyt kodel daromos eisenos isvykoje arba derbiu metu. Isivazduok grupeles River fanu traukianciu i stadiona Buenos Airese, rungtyniu su BOCA metu. Kokia tikimybe saugiai pasiekt stadiona ? Manai ir kokia Legia nuvaziave i Baltstoge vaikstineja po viena ? NE , eina visi kartu,taip ir gaunasi ta eisena. Paleisk juos ten grupelemis po 10-15 zmoniu tai liudna bus . Todel manau i isvykas vykstama grupemis ir laikomasi didelemis grupemis ne del noro suorganizuot eisena, o del saugumo. O GWB ta dalyka ivardino kaip eisena, kaip toki rengini. Manau kad GWB ar P4 ar bet kas kitas neturi teisintis kazkam ,kodel sugalvojo taip o ne kitaip,kaip noretu kokie nors geriantys ar negeriantys asmenys

                        p.s: gejai vaziuoja ir i kitus miestus pazygiuot
                        Paskutinis taisė Aidzius; 2009.10.22, 12:58.
                        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                        Comment


                          Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                          Dabar nežinau kaip yra, bet kaip man pasakojo draugas, kuris važinėjo visur su fanais, tai susidariau nuomone nekokią. Nespėja 10 km nuvažiuot, o visi jau girti ir toj pačioj tribūnoj pats kažkada buvau, ir sėdėjo tamsaus gymio kažkoks žmogelis su lietuve drauge, tai spėk jam žali ant galvos alaus pilt nepradėjo? Fakus palei veida mojuoja. Nu tai atsiprašau Tai koks čia palaikymas? Priliuobia alaus ar dar ko stipriau ir eina nesamones daryt. Lietuviai liks lietuviais, nesvarbu kaip palaiko komandą ir pan. Prasišluot fanų gretas reik tvarkingiem ir išradingiem

                          P.s. dėl triukšmo tai viskas gerai, tik kai kurie, matyt, nedrįsta be alaus atsiskleist
                          va cia jo...patrs nezinau ,bet sake . kazkada pats vazinejau ir neprisigerdavau , ir daug tokiu yra . O siaip kiti ir namie prisigeria, net nuvaziuot 10 km nespeja
                          Man tik juokinga ,kad sprendzia kas blogai o kas gerai tie zmones, kurie nei patys tame reikale dalyvauja , nei mate . Vienam draugas sake ,kitas aiskina ,kad galima zygiuot tik isvykoj, na dar derbius pridejo, nes turbut pats zygiavo vilniuj pries rungtynes su Vetra. Bet kodel kazkas turi daryt taip kaip visi, nes kazkam kitaip nepatinka ?
                          Paskutinis taisė Aidzius; 2009.10.22, 13:02.
                          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                          Comment


                            Parašė 99 Rodyti pranešimą
                            Matai, Pečius (Žalgiris 11) ten stovėjo dar tada, kai didžioji tos tribūnos dalis smėlio dėžėse kastuvėliais kasinėjo ar aplamai dar šiam pasaulyje nebuvo pasirodę. Ne vieną sezoną gynė "Žalgirio fanų" komandos garbę bei padėjo iškovoti gražių pergalių. Kiekvienas mes savaip palaikome mylimą komandą nebūtina mėtyti į aikštę daigtus ar rodyti nepadorius gestus, kad būtum komandos Fanas
                            Bet tik stovėti tai kažkaip gali ir kairiau ar dešiniau, o ten man kažkaip norisi matyti būgnininkus ir šokinėjančius, skanduojančius ir t.t. Nes kažkaip tik per šį mačą man tas stovėjimas užkliuvo. Anyway svarbu, kad visi palaikom Žalgirį

                            O apie tuos jaunuolius, tai nieko aš pikto negalėčiau pasakyti, kažkaip man dauguma jų normalūs. Tik vkr pastebėjau didoką susistumdymą tarp E tribūnos. Kas ten buvo, nieks nežino?
                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              Praėjo ir praėjo, kam čia tą dalyką sureikšminti? Svarbu kad komanda gražiai laimėjo su kuo ir nuoširdžiai sveikinu
                              Kažkaip tie fanų pasiaiškinimai jau užgožė patį krepšinį, geriau apie žaidėjus rašytumėt ar šiaip kokių įdomybių iš "Žalgirio" "virtuvės"

                              Comment


                                /\ atsirado per daug sau leidžiančių ir tiek

                                Comment


                                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                  /\ atsirado per daug sau leidžiančių ir tiek
                                  Man jau kelia alergiją tos "Vilnius - Kaunas" blevyzgos... Daktarai, išrašyk klaritino

                                  Comment


                                    /\ neee, čia ne tas atvejis, nebuvo šiuo atveju jokių vilnius-kaunas

                                    o claritine'as nereceptinis

                                    Comment


                                      o tuo tarpu choreo:



                                      ir eisena:

                                      Comment


                                        Puikiai atrodo ir eisena ir choreo

                                        Comment


                                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                          /\ neee, čia ne tas atvejis, nebuvo šiuo atveju jokių vilnius-kaunas

                                          o claritine'as nereceptinis
                                          Jo šįkart savas ant savų pastūmė, tas dar labiau žeidžia turbūt

                                          Comment

                                          Working...
                                          X