Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mjso Rodyti pranešimą
    OK skinų budulių, koks skirtumas. Faktas, kad panų trūko, nes per video kiek mačiau, tai vaizdelis nekoks
    Panom tribūnoj ar sektoriui ne vieta! Kur tas video?
    I love INNUENDO!

    Comment


      Joa... Ir man biškį nefain į fotkes žiūrėt... Vienam forume įmetė foto tai nesigilinęs pamaniau, kad *** rytfaniai ir saviškius įmetė
      Paskutinis taisė 99; 2009.10.21, 23:03.
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        užmirškit tuos rytfanius, sapnuojasi gal visiems jie :/

        Comment


          Parašė Mjso Rodyti pranešimą
          OK skinų budulių, koks skirtumas. Faktas, kad panų trūko, nes per video kiek mačiau, tai vaizdelis nekoks
          Nu parodyk priekyje budulius man, alaus pastatau Kodėl ne koks vaizdelis? Užtat garsas koks!

          Pora foto:




          Comment


            Parašė daktaras Rodyti pranešimą
            šiaip įžeidinėji normalius vaikinus, jokie jie ne buduliai. toliau kas dėl mergų - kas draudė joms ten būti????? ar agitacinius straipsnius matei? VISI (nu ir aišku kad visos) KVIEČIAMI BUVO.
            Nu facebooke vienas kategoriškai teigė, kad panos nepageidaujamos, nes ale ne jom suprast ir ne tokia fanų tribųnos kultūra visam pasaulyje. Jom tarp fanų nevieta. Taip sakė Ir pasikartosiu smerkiu tik GWB. Green death man solidesnė fanų grupuotė

            Comment


              Parašė Boružėlė Rodyti pranešimą
              Nu parodyk priekyje budulius man, alaus pastatau Kodėl ne koks vaizdelis? Užtat garsas koks!

              Pora foto:
              Atvaizdas


              Atvaizdas


              Atvaizdas
              Puse kurie yra priekyje Paskutinėj foto.

              Comment


                Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                Nu facebooke vienas kategoriškai teigė, kad panos nepageidaujamos, nes ale ne jom suprast ir ne tokia fanų tribųnos kultūra visam pasaulyje. Jom tarp fanų nevieta. Taip sakė Ir pasikartosiu smerkiu tik GWB. Green death man solidesnė fanų grupuotė
                na čia tavo nuomonė, per televizorių visada kitaip atrodo

                Comment


                  Tada aš neįsivaizduoju, kas tau yra budulis. Iš tikrųjų, tokiais komentarais kartais gali ir įžeisti.. Žinau, kad tribūnoje kartas nuo karto tokių pasitaiko. Ir tai dėl alko daugiausiai, bet eisena buvo tikrai pavykus, puikiai paorganizuota, tinkamai sustatyti žmonės ir pan Ir choreo pavyko, tikrai nelabai kas tikėjosi, kad viskas išeis taip gerai, nes eiga gan sudėtinga. Žodžiu aš šiandien laiminga

                  Comment


                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                    na čia tavo nuomonė, per televizorių visada kitaip atrodo
                    Nu pats ne kartą esu buvęs E tribūnoj tai žinau kaip ten yra i kokia ten liaudis Ir dar kartą sakau, NE VISI tokie!

                    Comment


                      /\ ir kada buvai joje? ir pasakyk, kuri liaudis buduliai, kur jie bazuojasi tribūnoje?

                      Comment


                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                        /\ ir kada buvai joje? ir pasakyk, kuri liaudis buduliai, kur jie bazuojasi tribūnoje?
                        Tiksliai nepasakysiu, bet praitam sezone, o kur bazuojas tai aš tiek nesigilinu, o kalbam dabar apie eiseną, nes čia diskusija be galo Tad gal geriau išvis nesiplečiam, anyway, mes laimėjom ir reik tuo džiaugtis

                        Comment


                          aš labai džiaugiuosi, tiesiog nepatinka, kai žmonės mano draugus neteisingai kaltina ir net buduliais vadina gali ateiti į bet kurias kitas eurolygos rungtynes ir paskaičiuosim budulius ir kiek jų yra tarp jaunuolių

                          Comment


                            Šiandien Žalgiris pademonstravo super gerą gynybą, ne tik leisdamas pelnyti 52 taškus per 4 kėlinius; bet ir apskritai šiame ture tai antras geriausias gynyboje rezultatas po Mdp totalaus sutiuškinimo Zagrebe. Nais... žodžiu iš interviu ir rezultato (bei rezultatų LKL ir BBL) supratau, jog Krapikas ėmėsi gerai gynyboje padirbėti su komanda šį sezoną; gal turint sąlyginai silpnokus centrus - visgi tai gera taktika...

                            Pirmas vaizdas (kuris gali būti klaidingas), jog vienintelis rimtesnis varžovas Žalgiriui pakovot dėl 3 vietos yra Ulkeris. Žinoma kovoti reikia su visais ir anksti apibendrinti kažką, bet grupė kažkaip susigraduoja į 3 grupes pagal meistriškumą - MdP su Barca, Ulkeris su Žalgiriu, ir likę du Asvelis su Cibona...

                            O šį turą Ulkerio atėjo palaikyti/pamatyti pirmą nusivylimą 1000 gerbėjų... mažokai sakyčiau, kaip eurolygos komandai.
                            Paskutinis taisė tivoli; 2009.10.22, 00:05.
                            Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                            Dordrechtas/Haarlemas
                            Nesebaras/Plovdivas
                            Kiolnas

                            Comment


                              labai atsiprasau visu bet pasikartosiu taupydamas savo laika, nes kitoje temoje jau buvau parases apie GWB komandos palaikyma, tad ponas daktare ir ponia panele boruzle mano argumentai:

                              as nieko pries neturiu pries komandos palaikyma. Tiesiog i akis krinta keletas tikrai negraziu dalyku. Pirmas dalykas tai per ta pati bbl finala imestas degantis daigtas i sale( nepamenu kaip jis ten tiksliai vadinasi ). Tai padare kazkas is zalgirio fanu (tikrai nezinau is senuju ar jaunuju).. Sekantis dalykas kas labai nepatiko tai kai zaide zalgiris saboninej su atletu, zalgirio sirgaliu isbegimas i aikstele po finalinio svilpuko. Tai tikrai yra negrazu. Jai zaidejai nores iki fanu patys ateis bet isbegt fanam i aikste ir begti prie zaideju tai jau yra mano nuomone ju negerbimas.. Toliau esant viesoje vietoje kad ir tribunoje palaikant mylima komanda manau reikalingas bent kaskoks kulturingumas ( o nuogo kuno demonstravimas viesoje vietoje kulturos neprideda). Dar vienas dalykas nepatinka kai girdziu lyginimus su serbais arba graikais.. na mes esam lietuviai ir palaikykim komanda kaip mes mokam o ne kopijuokim serbus ar graikus.. dar vienas dalykas konfeti. Taip sutinku tai grazu, ypac kaip buvo padaryta per bbl finala haleja, bet velgi nepatinka tai kad komandos zaidejai turi eiti ir sluoti tuos popieriukus is aikstes ir taip stabdyti varzybas...

                              Comment


                                Geras grajus,Zalgiris Eurolygoj maziau prasileido nei Rytas Marijampolej

                                Comment


                                  Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                                  as nieko pries neturiu pries komandos palaikyma. Tiesiog i akis krinta keletas tikrai negraziu dalyku. Pirmas dalykas tai per ta pati bbl finala imestas degantis daigtas i sale( nepamenu kaip jis ten tiksliai vadinasi ). Tai padare kazkas is zalgirio fanu (tikrai nezinau is senuju ar jaunuju)..
                                  Gal tu naktim nemiegi dėl to fakelo? Visi tą įvykį jau pamiršo, o toks vaizdas, kad tu dar ne. Buvo toks įvykis, dėl kurio fanai atsiprašė, įsipareigojo atlygint žalą, ir taškas.
                                  Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                                  Comment


                                    Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
                                    labai atsiprasau visu bet pasikartosiu taupydamas savo laika, nes kitoje temoje jau buvau parases apie GWB komandos palaikyma, tad ponas daktare ir ponia panele boruzle mano argumentai:

                                    as nieko pries neturiu pries komandos palaikyma. Tiesiog i akis krinta keletas tikrai negraziu dalyku. Pirmas dalykas tai per ta pati bbl finala imestas degantis daigtas i sale( nepamenu kaip jis ten tiksliai vadinasi ). Tai padare kazkas is zalgirio fanu (tikrai nezinau is senuju ar jaunuju).. Sekantis dalykas kas labai nepatiko tai kai zaide zalgiris saboninej su atletu, zalgirio sirgaliu isbegimas i aikstele po finalinio svilpuko. Tai tikrai yra negrazu. Jai zaidejai nores iki fanu patys ateis bet isbegt fanam i aikste ir begti prie zaideju tai jau yra mano nuomone ju negerbimas.. Toliau esant viesoje vietoje kad ir tribunoje palaikant mylima komanda manau reikalingas bent kaskoks kulturingumas ( o nuogo kuno demonstravimas viesoje vietoje kulturos neprideda). Dar vienas dalykas nepatinka kai girdziu lyginimus su serbais arba graikais.. na mes esam lietuviai ir palaikykim komanda kaip mes mokam o ne kopijuokim serbus ar graikus.. dar vienas dalykas konfeti. Taip sutinku tai grazu, ypac kaip buvo padaryta per bbl finala haleja, bet velgi nepatinka tai kad komandos zaidejai turi eiti ir sluoti tuos popieriukus is aikstes ir taip stabdyti varzybas...
                                    Jau šitą komentarą matau visose skiltyse kur susiję su krepšiniu, tiesiog parašyk ką nors naujo. Visame pasaulyje fanų poelgių pasitaiko ir suprask, kad fanai yra kaip šeštas žaidėjas ir jie turi užvest komandą, o jei visi susirinkę sėdės rankas sudėję ant kelių, tai kaip bus???? Taip sutinku, kad blogai pasielgė fanai įmetę tą deglą, bet čia dėl visokių kitų smulkmenų kurias išvardinai, tai juokas ima, ir šiaip matai tik blogus dalykus, geriau atėjęs į varžybas stebėk geruosius, nes tų blogų poelgių pasitaiko itin retai ir pasikrauk ta energija kuri yra sukuriama fanų ir žinoma pačios komandos

                                    Comment


                                      Kodėl Halė nebuvo visiškai pilna? Per TV matėsi tuščių kėdžių. Euroleague.net rašo, kad attendance 4500...
                                      No one really knows
                                      Which way the wind blows

                                      Comment


                                        Man asmeniškai iš fanų tribūnos pirmoji eilė nepatiko. Kas tuos ten senius sustatė? Maišė jie tiems dainininkams ir tikrai besistengentiems fanams. Stovi kai malkos visą mačą



                                        O mačas tikrai patiko. Gynyba super, nors dar keturis taškelius galėjo nepraleisti, bet šauniai sužaidė. Pocius traukė pradžioj ir komanda buvo kaip komanda. Negailėjo vienas kitams kamuolių. O viena ataka ypač patiko, kai TJ gavo aukštą kamuolį po kašiu, tai aukštai pašokęs viena ranka jį papasavo ant trajako Šalengai, o tas dar numetė berods Kalnui kuris įsūdė trajaką. Šaunu, kad dar taip namuos pasiėmus MDP ar Barca, tai iš vis šaunu butų
                                        You've got one life! Live it!

                                        Comment


                                          Tai tą GWB eiseną fanai nusižiūrėjo nuo pernykstės Ryto fanų eisenos!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X