Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dar nerimčiau atrodo, tokie LKL prezidento postringavimai.

    Comment


      Parašė edvvis Rodyti pranešimą
      Tai aišku, jokio kriminalo kai dar iki finalų pabaigos aiškus čempionas... Kam gi tai rūpi... Jau kai pašnekės tai...
      LKL prezidentas nei žaidžia Žalgiryje, nei jam vadovauja. O, kad LKL ir Lietuvos krepšinis yra suinteresuotas dviem komandoms Eurolygoje natūralu, kodėl dėl to meluoti reiktų? Ir jeigu būtų kas nupirkta, tokių viešų kalbų tikrai nebūtų, visi sakytų svarbiausia, kad laimėtų stipriausias ir pan.
      Flickr

      Comment


        O tau neatrodo, kad tokias pareigas užimantis žmogus turėtų būt.. hmm nežinau.. nešališkas?? Jei jau taip galvoja jis tai lai pasilaiko tą savo nuomonę sau.
        Tau normaulu turbūt būtų ir jei rungtynių komentatoriai per tv pradėtų neslėpdami emocijų rytą palaikyt?

        Comment


          Parašė edvvis Rodyti pranešimą
          O tau neatrodo, kad tokias pareigas užimantis žmogus turėtų būt.. hmm nežinau.. nešališkas?? Jei jau taip galvoja jis tai lai pasilaiko tą savo nuomonę sau.
          Tau normaulu turbūt būtų ir jei rungtynių komentatoriai per tv pradėtų neslėpdami emocijų rytą palaikyt?
          O jeigu tokia pati situacija susiklostytų su Žalgiriu ir tada taip pat sakytų LKL ar LKF prezidentas, kad Lietuvai naudinga dvi komandos Eurolygoje? Ką jam šiuo atveju sakyti? Kad nesvarbu, kas laimės ir Lietuvos krepšiniui bus tas pats?
          Flickr

          Comment


            Čia gerą sport1 reportažėlį susuko

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
              Jokio krimanalo čia nematau.
              O ieškant ryšių, tai visa Lietuva viena didelė giminė. Ir tas pats Kurtinaitis juk buvęs Žalgirietis ilgametis.
              Ir šiaip nelabai rimtai atrodo tas spotalas, beveik nežinomas net.
              Suprantu, kad tau sportalas nezinomas, kol lrytas.lt neparasys tol cia bus nerimti saltiniai. Jau pastebejau su kuo diskutuoju, tad atlaidziai ziuriu

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                Suprantu, kad tau sportalas nezinomas, kol lrytas.lt neparasys tol cia bus nerimti saltiniai. Jau pastebejau su kuo diskutuoju, tad atlaidziai ziuriu
                Vėl eilinį kartą prašovei, Lryto aš neskaitau
                Bet aišku, viskas ką rašo kažkoks sportalas yra nenuginčijama tiesa. Tokia pati tiesa iš krepšinio egzpertų kad Žalgiris be trenerio Kaune bus sutriuškintas Ryto ir rytfaniai švęs pergalę
                Flickr

                Comment


                  Norėčiau informuoti visus Žalgirio fanus, kad ketvirtadienį finalo serija baigsis rezultatu 4-2 Ryto naudai, tad prašau iškart pasiruošti daug daug servetėlių ašaroms sukaupti beliejant apmaudą ant viso pasaulio dėl neva nupirkto finalo, teiskite ir būsite teisiami patys. Dievas su jumis.
                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                  Comment


                    Parašė vizas Rodyti pranešimą
                    Norėčiau informuoti visus Žalgirio fanus, kad ketvirtadienį finalo serija baigsis rezultatu 4-2 Ryto naudai, tad prašau iškart pasiruošti daug daug servetėlių ašaroms sukaupti beliejant apmaudą ant viso pasaulio dėl neva nupirkto finalo, teiskite ir būsite teisiami patys. Dievas su jumis.
                    Dar patarčiau užblokuoti Ryto autobusą ir neišleisti iš Kauno kaip kažkada čia buvo jau taip...
                    p.s. neigiami įverčiai tik rodo jūsų vaikiškumą ir nesugebėjimą priimti tiesos
                    Paskutinis taisė Lettered; 2010.05.18, 21:09.
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Dar patarčiau užblokuoti Ryto autobusą ir neišleisti iš Kauno kaip kažkada čia buvo jau taip...
                      p.s. neigiami įvairčiai tik rodo jūsų vaikiškumą ir nesugebėjimą priimti tiesos
                      Bet tai kaip žmonės ima viską kaip gryną tiesą tai baisu... Sportalas paskelbė... Delfi komentaruose pamačiau. Aukštas lygis, o dar sako, kad mes nesutinkam su "nupirktu" finalu. Išmokit praleimėt.

                      P.S. Sutinku su tavim lettered
                      http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                      Comment


                        Parašė vizas Rodyti pranešimą
                        Norėčiau informuoti visus Žalgirio fanus, kad ketvirtadienį finalo serija baigsis rezultatu 4-2 Ryto naudai, tad prašau iškart pasiruošti daug daug servetėlių ašaroms sukaupti beliejant apmaudą ant viso pasaulio dėl neva nupirkto finalo, teiskite ir būsite teisiami patys. Dievas su jumis.
                        O tu pasiruošk šalmą jei ketini atvykti į kauną ir tą patį į akis kam nors prieš rungtynes pasakyt. Tada manau būsi vienintelis verkiantis, na nebent kiti gėjų parado dalyviai iš Vilniaus mėgstantys laikraštinius ir išdrysę pasirodyti Halėje...

                        Comment


                          O jūs nepastebėjot, kad ten kur Kaunas pralaimi, ten visada būna kaltas kažkas kitas, galioja ir krepšinyje ir futbole. Pripažinti pralaimėjimo nesugeba tokio tipo "fanai" niekada, šįkart bando būti teisėjais, ieško įkalčių, atlieka tyrimą, tuoj eis daryti kratų, klausyti pokalbių ir nuteis Vainauską su Romanovu.
                          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                          Comment


                            Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                            O tu pasiruošk šalmą jei ketini atvykti į kauną ir tą patį į akis kam nors prieš rungtynes pasakyt. Tada manau būsi vienintelis verkiantis, na nebent kiti gėjų parado dalyviai iš Vilniaus mėgstantys laikraštinius ir išdrysę pasirodyti Halėje...
                            Kaunietiškas mentalitetas, iš tos pačios serijos kaip "ryžas py***as", gaila net pirštų spaudant klaviatūrą tau atrašyti, nes tai neturi jokios prasmės.
                            Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                            Comment


                              Tu pirma pasižiūrėk y savo rytfanius kurie skanduoja ne ką geriau...

                              Comment


                                Parašė vizas Rodyti pranešimą
                                Kaunietiškas mentalitetas, iš tos pačios serijos kaip "ryžas py***as", gaila net pirštų spaudant klaviatūrą tau atrašyti, nes tai neturi jokios prasmės.
                                Tai kam rašai jei tau (Vilnietiško mentaliteto bebūnant) pirštų gaila? O Tai tas jūsų aukšto išprusimo lygio skandavimas - žalia ku..a, aukštu mentalitetu pasižymi?

                                Comment


                                  Parašė Chipsas Rodyti pranešimą
                                  Tu pirma pasižiūrėk y savo rytfanius kurie skanduoja ne ką geriau...
                                  Jie ne mano "rytfaniai", man tiek vieni, tiek kiti iš šitų grupuočių kurios taip elgiasi yra maži veikėjai iš raidės D ir aš jais šlykščiuosi. Esu paprastas sirgalius ir man to užtenka. Kas toliau mane priskirs kokiai grupuotei, per kelias minutes buvo gėjų parado ir mano rytfanių grupuotės.
                                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                  Comment


                                    Ir žaidėjai pas jus profesionalai pasiekia mentaliteto aukštumas,prisiminus praeitų metų gestus Žalgirio fanams.

                                    Comment


                                      Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                                      Tai kam rašai jei tau (Vilnietiško mentaliteto bebūnant) pirštų gaila? O Tai tas jūsų aukšto išprusimo lygio skandavimas - žalia ku..a, aukštu mentalitetu pasižymi?
                                      Mano mentalitetas turėtų būt šiaulietiškas, artimesnis kaunietiškam, kur ateitų su lazda pasimosikuot, pardon, bet geriau lazdą panaudosiu rinkdamas šiukšles ir valydamas Lietuvą kurnors, užuot grąsinęs, kaip kad tu darai.
                                      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                      Comment


                                        Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                                        Tai kam rašai jei tau (Vilnietiško mentaliteto bebūnant) pirštų gaila? O Tai tas jūsų aukšto išprusimo lygio skandavimas - žalia ku..a, aukštu mentalitetu pasižymi?
                                        Niekas čia ant Žalgirio nieko panašaus šitame forume nėra pasakęs, o vat rytfaniai, komjaunimo tiesa ir pan. figuruoja kas antram pranešime.
                                        Komentarų daugiau manau nereikia.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Chipsas Rodyti pranešimą
                                          Ir žaidėjai pas jus profesionalai pasiekia mentaliteto aukštumas,prisiminus praeitų metų gestus Žalgirio fanams.
                                          Ir ką? Kur aš teigiau, kad ginu Zavacką? Man jis nepatinka nuo žaidimo dar Šiauliuose, nes jau tada žino kokio tipo pižonas jis yra, bet ką, dabar man jį pradėt mėgt dėl to, kad atėjo į Rytą? Pelno už Rytą taškus, gerai, daugiau - neįdomu, nes žinai kas per tipas jis yra.
                                          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                          Comment

                                          Working...
                                          X