Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgiris"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    o kodel su brownu? man labiau noretusi, kad su pg buu rysys labiau
    Teisybė.
    Statistiškai atrodo neblogas pirkinys, toks tikras 4 numeris. Agresija po krepšiais mums nepamaišys.
    Po truputį aiškėja būsimos komandos kontūrai ir atrodo gan džiuginantys. Iš pareiškimų spaudoje, suprantu, kad pagrindinis tikslas dabar: Pauliaus ir Donato kontraktai. Manau, kad šie trenerio žodžiai gali būti skirti pagreitinti D. Motiejūno sprendimą:

    „Komandos gretas turėtų sustiprinti „centro“ pozicijos žaidėjas. Kandidatas jau yra, belieka suderinti tik visas detales. Galiu pasakyti, jog tai bus ne lietuvis, o užsienietis“, – naujienų portalui Alfa.lt teigė „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Gintaras Krapikas.
    Tuo komados komplektavimas ir būtų baigtas. Idealiu atveju:

    PG
    Mantas Kalnietis,
    Žygimantas Janavičius,
    Šarūnas Vasiliauskas


    SG
    Marcusas Brownas (SF),
    Martynas Pocius (SF?),
    Artūras Milaknis,
    Vytenis Čižauskas


    SF
    Dainius Šalenga

    PF
    Povilas Butkevičius,
    Travis Watson (C),
    Tadas Klimavičius (SF),
    Paulius Jankūnas (C)

    C
    Donatas Motiejūnas

    (skliausteliuose prie žaidėjų galimos antrinės pozicijos)

    Tokio tipinio SF (koks tarkim buvo/yra S. Štombergas) kaip ir neturim, bet yra žaidėjų, galinčių žaisti šioje pozicijoje. Prie Marčio padėjau klaustuką, nes neesu tikras ar jis žaidęs lengvu kraštu.
    Šiaip sudėtis atrodo išties neblogai, turint omeny, kad dar prieš kelis mėnesius klubas merdėjo.
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      Parašė 99 Rodyti pranešimą
      Teisybė.
      Statistiškai atrodo neblogas pirkinys, toks tikras 4 numeris. Agresija po krepšiais mums nepamaišys.
      Po truputį aiškėja būsimos komandos kontūrai ir atrodo gan džiuginantys. Iš pareiškimų spaudoje, suprantu, kad pagrindinis tikslas dabar: Pauliaus ir Donato kontraktai. Manau, kad šie trenerio žodžiai gali būti skirti pagreitinti D. Motiejūno sprendimą:



      Tuo komados komplektavimas ir būtų baigtas. Idealiu atveju:

      PG
      Mantas Kalnietis,
      Žygimantas Janavičius,
      Šarūnas Vasiliauskas


      SG
      Marcusas Brownas (SF),
      Martynas Pocius (SF?),
      Artūras Milaknis,
      Vytenis Čižauskas


      SF
      Dainius Šalenga

      PF
      Povilas Butkevičius,
      Travis Watson (C),
      Tadas Klimavičius (SF),
      Paulius Jankūnas (C)

      C
      Donatas Motiejūnas

      (skliausteliuose prie žaidėjų galimos antrinės pozicijos)

      Tokio tipinio SF (koks tarkim buvo/yra S. Štombergas) kaip ir neturim, bet yra žaidėjų, galinčių žaisti šioje pozicijoje. Prie Marčio padėjau klaustuką, nes neesu tikras ar jis žaidęs lengvu kraštu.
      Šiaip sudėtis atrodo išties neblogai, turint omeny, kad dar prieš kelis mėnesius klubas merdėjo.
      Sprendziant is spaudos ir Krapiko citatos naujokas bus pagrindinis centras, watsonas antras nors greiciausiai zais ir PF. Motiejunas bent pakolkas EL centruoti per silpnas. Sutarties su Klimaviciumi dar nepatvirtino, itariu laukia kaip bus su Jankunu ir Klimavicium

      Is Cizausko kaip suprantu darys izaideja, manau eis i jungtine kauno komanda. o is gyneju krastu ir Milaknis gali siek tiek zaisti. O gal ka nors is jaunimo ims, pvz Lipkeviciu

      Comment


        Negasdink zmoniu,99, su motiejunu musu centru 10 trash minuciu jam suzaist Eurolygoj (geriausiai 4 numeriu) max

        Comment


          Parašė LuDux Rodyti pranešimą
          Sprendziant is spaudos ir Krapiko citatos naujokas bus pagrindinis centras, watsonas antras nors greiciausiai zais ir PF. Motiejunas bent pakolkas EL centruoti per silpnas. Sutarties su Klimaviciumi dar nepatvirtino, itariu laukia kaip bus su Jankunu ir Klimavicium
          Aišku tie spaudos pranešimai apie naują 5 numerį diskutuotini. Vienu variantu tai būtų pagrindinis centras, bet tada, manau, kad tikimybė pasirašyti sutartį su Motiejūnų dar labiau sumažėtų.

          Motiejūnui svarbu žaisti daug ir žaisti aukštame lygyje, abejoju ar ką labai lemia pinigai, nes jų (jei neturės traumų) ateity jis uždirbs sočiai.

          Kažkaip vis keista girdėti tuos "jis dar silpnas, jam dar anksti tokiam lygyj". Pažiūrėkim į tą patį P. Jankūną, EL pradėjo žaisti būdamas 19-os, N. Pekovic taip pat 19, J. Mačiulis - 20, R. Rubio - 16 ir t.t.

          Arba Garastas apie Sabonį:

          Mačiau, kad auga žvaigždė. Tik jam reikėjo įsitvirtinti tarp vyrų, todėl iškart drąsiai leidau jį žaisti vidurio puolėju, kad jis grūdintųsi. Žaisti jam buvo būtina sąlyga. Per dvejus metus jis padarė milžinišką pažangą, 18-os tapo pasaulio čempionu.
          Jis nuėjo labai sunkų kelią, ištvėrė kai kada net chuliganiškus varžovų veiksmus SSRS čempionate, tačiau užsigrūdinęs tapo labai tvirtu žaidėju ir toks yra iki šiol
          Žalgiris Motiejūnui gali pasiūlyti pakankamai žaidybinio laiko (ne tik LKL'e), palankią dislokaciją (žaidimas tėvynėje - vienas Motiejūno prioritetų), manau ir piniginiu atžvilgiu - ne minimumą.

          Kas galėtų stabdyti derybas, tai Žalgirio primygtinai siūlomas ilgalaikis kontraktas, negarantuotas žaidybinis laikas.

          Manau, kad Žalgirio vadovai pradėjo naują ciklą, t.y. per artimiausius metus turėtų būti suformuotas komandos branduolys ir prie jo prijungiamos trūkstamos grandys, tik taip įmanoma kažką pasiekti EL nesitaškant milijonais.

          Didelių ambicijų ateinačiame EL sezone Žalgiris matyt nepuoselėja, tad čia gera proga ir D. Motiejūnui užsigrūdinti kitame lygyje. Jei būtų sudarytas, tarkim 3 metų kontraktas (o tai gan realu, nes nemanau, kad Motiejūnas važiuos į NBA anksčiau kaip 21-22 metų) tai po poros metų turėtume gan gerai susižaidusią ir pajėgią komandą, galinčią toliau nužygiuoti EL (su sąlyga, kad komandoje liks pagrindiniai žaidėjai).

          Is Cizausko kaip suprantu darys izaideja, manau eis i jungtine kauno komanda. o is gyneju krastu ir Milaknis gali siek tiek zaisti. O gal ka nors is jaunimo ims, pvz Lipkeviciu
          Jungtinėj komandoj matyt atsidurs ir A.Pečiukevičius, tai nemanau, kad Čižauską statytų pirmoj pozicijoj, o ir braižas jo labiau atakuojančio nei kuriančio.

          Tokios tai mintys.
          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

          Comment


            Patikek motiejunas tikrai nebus pagr. centras

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą
              Patikek motiejunas tikrai nebus pagr. centras
              Tikiu Čia šiaip, mintys jei aš būčiau GM'u
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


                Nauja Žalgirio apranga:
                http://www.15min.lt/gallery/show/Nau...os-pristatymas

                Man patinka

                Keliomis minutėmis anksčiau klubo vadovai ir sportinės aprangos gamintojo „Champion“ atstovai Lietuvoje oficialiai pasirašė 3 metų bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią žalgiriečiai bus ne tik aprūpinti apranga, bet ir sulauks finansinės paramos iš naujųjų partnerių.
                Praeitus sezonus, rungtynių metu, "Tutos" reklama sukdavosi pastoviai, įdomu, gaudavo klubas dar ką nors apart aprangos iš jų? Matomai turėjo kažką geriau pasiūlyt nei prieš tai klubui aprangas ruošęs "Adidas". Kiek supratau iš P. Motiejūno pasisakymo tai tas kontraktas daugiau naudos nešė Navikausko įmonei nei klubui?
                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                Comment


                  Parašė 99 Rodyti pranešimą
                  Nauja Žalgirio apranga:
                  http://www.15min.lt/gallery/show/Nau...os-pristatymas

                  Man patinka



                  Praeitus sezonus, rungtynių metu, "Tutos" reklama sukdavosi pastoviai, įdomu, gaudavo klubas dar ką nors apart aprangos iš jų? Matomai turėjo kažką geriau pasiūlyt nei prieš tai klubui aprangas ruošęs "Adidas". Kiek supratau iš P. Motiejūno pasisakymo tai tas kontraktas daugiau naudos nešė Navikausko įmonei nei klubui?
                  Kad kitam straispnį net rašo jog klubas Tūtos aprangas patys turėjo pirkt

                  Comment


                    Dėl abonementų, tai ši vieta labiausiai nepatiko:

                    Nemokamai atnaujinti abonementą į LKL finalo seriją, jei apsilankysite 14-oje LKL ir/ar BBL rungtynių;

                    Aš tiek tikrai neaplankysiu, bet dalinsiu draugams savo abonementą, kad jie už mane statistiką padarytų Tas ŪB kortelių kišimas suprantamas, bet dbr dėl vieno pirkinio turėsiu įnešti pinigus į koretelę, kuria aš vis vien nesinaudosiu....
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      Parašė fredis Rodyti pranešimą
                      Dėl abonementų, tai ši vieta labiausiai nepatiko:

                      Nemokamai atnaujinti abonementą į LKL finalo seriją, jei apsilankysite 14-oje LKL ir/ar BBL rungtynių;

                      Aš tiek tikrai neaplankysiu, bet dalinsiu draugams savo abonementą, kad jie už mane statistiką padarytų Tas ŪB kortelių kišimas suprantamas, bet dbr dėl vieno pirkinio turėsiu įnešti pinigus į koretelę, kuria aš vis vien nesinaudosiu....
                      Bet juk reik kažkaip žmones verst eit žiūrėt ir Nacionalinės Lygos, ne tik kai Rytas ar Eurolyga atvažiuoja.
                      O ŪB investavo, tai savaime suprantama kad nori kuo daugiau kortelių savo prastumt.
                      Jaučiasi kad Hearts marketingo vadas sudalyvavo
                      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                      Comment


                        Man kaip tik ta vieta labiausiai patinka Lankomumą skatina, domėjimąsi.

                        O perkant abonementą, logiškai pagalvojus, tikimasi vaikščiot į visas varžybas, kad pirkinys nebūtų nuostolingas, aplankyti 14 varžybų neturėtų būti sunku, tad ir nemokamos finalo serijos gali jaustis nusipelnęs.

                        Kitaip tariant, pradedama kova su vadinamais pižonais

                        Comment


                          Parašė fredis Rodyti pranešimą
                          Dėl abonementų, tai ši vieta labiausiai nepatiko:

                          Nemokamai atnaujinti abonementą į LKL finalo seriją, jei apsilankysite 14-oje LKL ir/ar BBL rungtynių;

                          Aš tiek tikrai neaplankysiu, bet dalinsiu draugams savo abonementą, kad jie už mane statistiką padarytų Tas ŪB kortelių kišimas suprantamas, bet dbr dėl vieno pirkinio turėsiu įnešti pinigus į koretelę, kuria aš vis vien nesinaudosiu....
                          hmm o tai kam pirkt abonenta jei ne i 14 LKL?BBL rungtyniu nenueisi. As jei pirkciau tai visuose ir apsilankyt stengciausi

                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą
                            hmm o tai kam pirkt abonenta jei ne i 14 LKL?BBL rungtyniu nenueisi. As jei pirkciau tai visuose ir apsilankyt stengciausi
                            Kartais juk ir Kaune nebūni, o ir noro žiūrėti, kaip kapojami autsaideriai nebūna, nes būni atsižiūrėjęs EL kovų. Visada įdomu, kai su kokiu Triobetu lošia ar pernai su Nevėžiu.
                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              nu va, nusigrioviau ir aš abonementą šiųmetinį bandysim lankytis

                              Comment


                                Bandysim iš taves labai keistai skamba Neįtikinamai kažkaip
                                You've got one life! Live it!

                                Comment


                                  Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                  Kartais juk ir Kaune nebūni, o ir noro žiūrėti, kaip kapojami autsaideriai nebūna, nes būni atsižiūrėjęs EL kovų. Visada įdomu, kai su kokiu Triobetu lošia ar pernai su Nevėžiu.
                                  na tai tada nepirk. pirk paprasta bilieta i atskiras rungtynes. nes tokie uzknisa..nusiperka bilieta metam i visas rungtynes o ateina i kokias 5-6 .....
                                  Paskutinis taisė Aidzius; 2009.09.03, 08:40.
                                  KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                  Comment


                                    Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                                    na tai tada nepirk. pirk paprasta bilieta i atskiras rungtynes. nes tokie uzknisa..nusiperka bilieta metam i visas rungtynes o ateina i kokias 5-6 .....
                                    Abonementas man palieką teisę rinktis ir patogumą kada man stebėti varžybas, o kada ne. Ir jau jis pretęstas ką tik.

                                    Beje šalimais stovintis pilietis rankoje turėjo 20 abonementų. Ir jis sakė, kad iš tų 20 tik 2-5 žmonės lanko varžybas, jei jos būna žaidžiamos Kaustoje. Vien tik todėl, kad Kaustoje, teigė važiuotų dauguma jei Halėje žaistų. Tiesos lyg ir yra. Tai jei jau pradeda skaičiuoti kiek apsilankai, tai tada visada turi žaisti Halėje...
                                    Paskutinis taisė fredis; 2009.09.03, 10:16.
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                                      na tai tada nepirk. pirk paprasta bilieta i atskiras rungtynes. nes tokie uzknisa..nusiperka bilieta metam i visas rungtynes o ateina i kokias 5-6 .....
                                      Labiau užknisa klaviatūros virtuozai, kurie aplamai bilietų neperka
                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        na pernai labai dažnai lankiausi rungtynėse, šiemet irgi maksimaliam jų skaičiui prasitęsiau, bet ir mokslai labai suintensyvėjo, o dar priedo ir dirbu puse etato, tai turbūt neišeis tiek, kiek noriu lankytis bet nesuku sau dėl to galvos, nes tai tiesiog mano parama Žalgiriui, tegu uždirba

                                        Comment


                                          Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                          Labiau užknisa klaviatūros virtuozai, kurie aplamai bilietų neperka
                                          perka , dar ir kaip perka
                                          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X